تبلیغات
ریپل به سمت یک دلار اخبار ارزهای دیجیتال

ریپل به سمت یک دلار! انفجار ریپل نزدیک است؟

  • توسط siavash
  • 4 دقیقه

روند قیمتی چند روز اخیری که ریپل داشته است باعث شده تا این ارز دیجیتال به سمت یک دلار پیش برود. این ارز دیجیتال نوسانات قیمتی بسیار زیادی را در چند ماه گذشته داشته است و هنوز نتوانسته است تا به یک دلار برسد. جدیدترین اخبار ارزهای دیجیتال را در بیستکس بخوانید.

روند صعودی ریپل به سمت یک دلار چگونه بوده است؟

روند صعودی ریپل به سمت یک دلار چگونه بوده است؟

بر اساس بررسی هایی که بر روی نمودار قیمتی ریپل داشته ایم باید خدمتتان عرض کنیم که این ارز تلاش زیادی را برای رسیدن به قیمت یک دلار دارد. ریپل موانع و مقاومت های قیمتی مهمی را رد کرده است. این ارز دیجیتال معروف در هفته ای که گذشت توانست تا با افزایش بسیار خوب قیمتی خود را از رکود نجات دهد.

این روند صعودی تا 9 فوریه یعنی حدود 3 روز پیش ادامه داشت و پس از آن این روند صعودی متوقف شد. در دو روز گذشته این ارز یعنی ریپل در حال تصمیم برای جهت گیری به سوی روند صعودی به سمت یک دلار یا نزولی می باشد. باید ببینیم که در روزهای آینده این ارز صعودی می شود و یک دلار را رد می کند و یا با ریزشی زیاد نزول می کند.

افزایش قیمت این ارز دیجیتال در چند وقت اخیر به چه صورت بوده است؟

قیمت ریپل از حدود 2 تا 9 فوریه که حدود یک هفته می باشد رشدی 55 درصد داشته است و توانسته تا به سمت یک دلار رشد کند. این رشد قیمتی باعث شد تا به قیمت 0.918 دلار برسد. اما با این حال زمانی که به این قیمت و در آستانه رسیدن به یک دلار رسید روند صعودی آن پس از 9 فوریه کند شده است.

چه چیزی می تواند آغازگر یک حرکت صعودی جدید برای ریپل در روند نزدیک شدن به سمت یک دلار باشد؟

چه چیزی می تواند آغازگر یک حرکت صعودی جدید برای ریپل در روند نزدیک شدن به سمت یک دلار باشد؟

با توجه به افزایش قیمتی که حدود یک هفته پیش ریپل تجربه کرد و پس از آن روند صعودی قبل از رسیدن به یک دلار متوقف شد حال در این بخش می خواهیم از امکان دوباره افزایش قیمت این ارز دیجیتال صحبت کنیم. افزایش مجدد حجم خرید ریپل، می تواند آغازگر بسیار مهم برای شروع یک روند صعودی 15 درصدی جدید باشد. حرکت سریع قیمت به سمت بالا می تواند تا امکان رسیدن به یک دلار را بسیار زودتر انجام دهد. احتمالاتی مبنی بر اینکه این ارز در لیست 10 ارز دیجیتال برتر 2022 تا پایان سال باشد وجود دارد.

چگونه جایی برای بازگشت گاو ها در روند قیمتی ریپل ایجاد می شود؟

در صورت اصلاح قیمتی ریپل در روند بالا آمد و رشد کردن به سمت یک دلار این ارز ریزش خواهد کرد. در این صورت در ابتدا این ارز به حمایت قیمتی فوری 0.817 و همین طور 0.740 می رسد. این روند موجب می شود تا گاوها بتوانند تا زمان شروع روند صعودی بعدی در قیمت این ارز دیجیتال تحرکاتی را داشته باشند. با این وجود در صورت رد شدن قیمت ریپل از این سطح ها و خطوط حمایتی جایی برای بازگشت گاو ها به نمودار این ارز باز خواهد شد.

سوالات متداول

در بدترین حالت اصلاح قیمت ریپل به سمت یک دلار چه اتفاقی می افتد؟

این ارز دیجیتال از حمایت های قیمتی رد شده و با سقوط به قیمت 0.518 دلار می رسد.

این ارز هفته گذشته چند درصد رشد قیمتی داشته است؟

در هفته ای که گذشت ریپل 55 درصد رشد داشته است.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها