10 ارز دیجیتال برتر جهان کدامند؟ تحلیل برای سرمایه گذاری

10 ارز دیجیتال برتر 2022 در جهان برای سرمایه گذاری مطمئن

  • توسط zahra
  • 27 دقیقه

اینک که در اواسط سال 2021 میلادی قرار گرفته ایم، جالب است بدانید که بازار ارز های دیجیتالی تغییرات و سال های درخشانی را طی نموده است. در چند ماهه اول سال به وضوح مشاهده کردیم که بیت کوین و چند ارز دیجیتالی دیگر رکورد های قیمتی بسیار قابل توجهی را شکسته و توانستند درجمع 10 ارز دیجیتالی برتر نام خود را به ثبت برسانند. در این مقاله می خواهیم درباره این 10 ارز دیجیتالی که توانسته اند نسبت به سایر ارز ها، روند بهتری را طی کنند به صورت کامل صحبت کرده و اطلاعات جالبی را در رابطه با آن ها به شما ارائه دهیم. در ادامه می توانید با مطالعه این پست از اطلاعات جالبی در این باره بهره مند شوید.

فهرست محتوا
10 ارز دیجیتال برتر جهان کدامند؟

10 ارز دیجیتال برتر جهان کدامند؟

همه ارز های دیجیتالی به جز بیت کوین که به آلت کوین ها معروف هستند، رشد و تغییر قیمت خود را از پادشاه ارز های دیجیتالی یعنی بیت کوین تاثیر می پذیرند. این ارز های دیجیتالی برتر توانسته اند در سال 2021 با تغییرات قابل توجه خود، رکورد های قیمتی زیادی را شکسته و مورد توجه عموم مردم جهان قرار بگیرند. در این قسمت می خواهیم 10 ارز دیجیتالی برتر را به شما معرفی کرده و با توضیحات مختصری درباره آن ها، شما را با این ارز های دیجیتالی آشنا کنیم.

بیت کوین

نخستین و شناخته شده ترین ارز دیجیتالی در جهان، بیت کوین می باشد که به پادشاه ارز های دیجیتالی لقب گرفته است. جالب است بدانید که بیشتر از 40 درصد سهام بازار رمز ارز های دیجیتالی به این ارز دیجیتالی تعلق داشته و قیمت و ارزش این ارز، در مقایسه با سایر ارز های دیجیتالی بیشتر می باشد. در میان همه ارز های دیجیتالی، بیت کوین بالا ترین نقدینگی را داشته و هم اکنون نیز کسب و کار های زیادی به وسیله این ارز محبوب انجام می گیرد. این ارز تمام ویژگی های ارز دیجیتال خوب را دارد.

اتریوم

دومین ارز برتر در جهان اتریوم نام داشته که با هدف فراهم کردن قرارداد های هوشمند و برنامه های غیر متمرکز توانسته است کاربران زیادی را در سراسر جهان به خود جذب کند. یکی از بزرگ ترین عواملی که باعث می شود اتریوم از محبوبیت بالایی بهره مند باشد، تیم کارمندی آن می باشد که بسیار قدرتمند می باشد. آن ها آینده جدیدی را برای اتریوم در نظر گرفته اند و این ارز می تواند در آینده محبوبیت بیشتری را نیز برای خود به ارمغان بیاورد.

دوج کوین

دوج کوین، یکی از جالب ترین ارز های دیجیتالی می باشد که در ابتدا فقط به عنوان شوخی به وجود آمد و توانست در مدت کم، به عنوان یکی از ارز های شناخته شده و پر حاشیه در جهان معرفی شود. ایلان ماسک که یکی از اقتصاد دانان و کارشناسان بزرگ در حوزه ارز های دیجیتالی می باشد، بار ها حمایت خود را از این ارز دیجیتالی اعلام کرده و باعث افزایش قیمت آن شده است. دوج کوین بارها در جدول های 10 کریپتوکارنسی جدید و آینده دار در بازه های زمانی مختلف معرفی شده است.

ترون

ترون یکی از 10 ارز برتر دیجیتالی می باشد که در طی 1 سال گذشته از 50 ارز برتر هم نبود، اما اکنون به علت پیشرفت های زیادی که داشته توانسته است در میان 10 ارز برتر دیجیتالی نام خود را به ثبت برساند. ارزش و بهای این ارز دیجیتالی اکنون 0.096 دلار بوده و در مقایسه با سال گذشته توانسته است رشد 282 درصدی داشته باشد.

ریپل

ریپل یکی از ارز های دیجیتالی می باشد که در حال حاضر درگیر مبارزات با کمیسیون بورس و اوراق بهادار می باشد، اما موقعیت خوبی که این ارز دارد باعث شده که در میان 10 ارز دیجیتالی برتر قرار بگیرد. ریپل در طول فعالیت های خود با بانک های بزرگی مانند آمریکا همکاری کرده و در سال 2021 میلادی نیز رشد بسیار بیشتری را داشته است. ریپل یکی از با ارزش ترین ارز های دیجیتالی جهان می باشد که در حال حاضر در رتبه 6 بازار ارز های دیجیتالی قرار گرفته است.

لایت کوین

لایت کوین یکی از قدیمی ترین ارز هایی می باشد که در سال 2011، همراه با بیت کوین وارد بازار ارز های دیجیتالی شده است. در واقع هدف از به وجود آمدن رمز ارز لایت کوین، سرعت بخشیدن به انجام تراکنش ها بود و در سال های اول مدعی بود که می تواند سرعت تراکنشی 4 برابر بیت کوین را دارا باشد. جالب است بدانید که قیمت لایت کوین، از بیت کوین تاثیر می گیرد و این ارز در سال 2017 توانسته است به عنوان نخستین ارز دیجیتالی در جهان شناخته شود.

کاردانو

یکی از ارز های برتر دیجیتالی کاردانو نام دارد که با عنوان پیشگام بودن در نسل سوم بلاک چین فعالیت می کند و امنیت آن با استفاده از معماری های چند لایه تامین شده است. این ارز دیجیتالی در سال 2015 راه اندازی شده و اکنون چهارمین ارز در جدول کوین مارکت می باشد. البته به علت این که بیشتر پشتیبان کننده ها و سرمایه گزاران کاردانو ژاپنی هستند، به آن اتریوم ژاپنی نیز گفته می شود.

بایننس کوین

همان طور که از نام این ارز دیجیتالی مشخص است، بایننس کوین به صرافی دیجیتالی بایننس تعلق دارد. شما می توانید برای کاهش میزان کارمزد تراکنش ها، از این صرافی استفاده کنید. مهم است بدانید که ارزش و بهای بایننس کوین را میزان تقاضای مردم تعیین می کند و می تواند برای سرمایه گذاری های بلند مدت نیز بسیار مورد استفاده قرار بگیرد. بایننس کوین، خود را نقدینه ترین ارز دیجیتالی در بازار رمز ارز ها دانسته و در طول ماه های اخیر نیز تغییرات قابل توجهی را از آن شاهد بوده ایم.

استلار

یکی از پروژه های بسیار مهم در عرصه امور مالی غیر متمرکز استلار بوده که در طی 1 سال گذشته توانستیم جهش 260 درصدی را از آن شاهد باشیم. علامت اختصاری این ارز دیجیتالی XLM می باشد و یکی از بهترین ارز های شناخته شده برای سرمایه گذاری محسوب می شود. استلار با هدف یک پارچه شدن با سیستم بانک های سنتی به وجود آمده است و وعده آینده های روشن تری را به سرمایه گذاران خود داده است.

بیت کوین کش

بیت کوین کش یکی از انواع ارز های دیجیتالی می باشد که مبتنی بر شبکه بلاک چین است. این ارز دیجیتالی در سال 2017 راه اندازی شده و سرعت تراکنش بسیار بالایی را در مقایسه با سایر ارز های دیجیتالی دارا می باشد. این ارز دیجیتالی با افزایش حجم بلاک خود تا 32 مگابایت، که 32 برابر بیت کوین می باشد توانست امکان انجام تراکنش های بیشتری برای خود فراهم کند.

10 ارز دیجیتال برتر چه ویژگی هایی دارند؟

10 ارز دیجیتالی برتر، ویژگی ها و خصوصیات بسیاری دارند که آن ها را از سایرین متمایز می کند. یکی از ویژگی هایی که این ارز ها دارند قرار داد های هوشمند و برنامه های غیر متمرکز می باشد که به وسیله آن توانسته اند کاربران زیادی را در سراسر جهان به خود جذب کنند. یکی از بهترین خصوصیتی که همه این 10 ارز دارند، تیم پشتیبانی و توسعه دهنده پر قدرت بوده که باعث موفقیت و پیشرفت قابل توجه آن ها شده است. جالب است بدانید که برخی از این رمز ارز های برتر مانند بیت کوین کش، سرعت تراکنشی بسیار بالا تر از بیت کوین داشته و همین عامل نیز موجب موفقیت آن شده است.

کدام صرافی های خارجی 10 ارز دیجیتال برتر را پشتیبانی می کنند؟

صرافی های دیجیتالی بسیاری در دنیا وجود دارند که از امنیت و اعتبار بالایی بهره مند می باشند. در این جا می خواهیم برخی از این صرافی ها که از 10 ارز دیجیتالی برتر نیز پشتیبانی می کنند به شما معرفی کنیم و توضیحاتی درباره آن ها بدهیم.

صرافی بایننس

یکی از بهترین صرافی هایی که در جهان وجود دارد بایننس می باشد که در حال حاضر نزدیک به 6 میلیون کاربر فعال در آن حضور دارند. این صرافی در مقایسه با سایر صرافی ها، کارمزد بسیار کم تری را دریافت کرده و از 650 هزار رمز ارز مختلف پشتیبانی می کند.

صرافی کراکن

کراکن یکی از بزرگ ترین صرافی هایی می باشد که در سال 2011 توسط شخصی به نام جسی پاول راه اندازی شد. این صرافی یکی از ایمن ترین پلتفرم های موجود می باشد که تا به حال، هیچ خطری متوجه آن نبوده است.

صرافی بیت فینکس

صرافی ارز دیجیتالی بیت فینکس یکی از شناخته شده ترین صرافی های موجود در جهان می باشد توسط شرکتی به نام آی فینکس پشتیبانی می شود. جالب است بدانید با تمام امنیت و اعتباری که این صرافی دارد، در سال 2015 نزدیک به 73 میلیون از دارایی آن به سرقت رفت.

صرافی هیوبی گلوبال

صرافی هیوبی گلوبال، از صرافی هایی می باشد که در سنگاپور و سال 2013 راه اندازی شده است و همچنین از امنیت و اعتبار بسیار بالایی بهره مند می باشد. هیوبی گلوبال علاوه بر این که یک صرافی مطمئن محسوب می شود، یک کیف پول دیجیتالی معتبر نیز می باشد.

صرافی کوین بیس

صرافی کوین بیس از بهترین صرافی های دیجیتالی موجود در جهان می باشد که از کوین های بسیاری پشتیبانی می کند. این صرافی علاوه بر این که نقدینگی بسیار بالایی دارد، رابط کاربری آسانی را نیز دارا می باشد.

کدام صرافی های داخلی 10 ارز دیجیتال برتر را پشتیبانی می کنند؟

در کشور ما صرافی های معتبر بسیاری وجود دارد که امکان پشتیبانی از ارز های برتر دیجیتالی را فراهم می کند. در این قسمت برخی از این صرافی های داخلی را به شما معرفی کرده و درباره آن ها توضیحاتی را به شما ارائه می دهیم.

بیستکس

صرافیس بیستکس پایین ترین کارمزد را برای خرید ارزهای دیجیتال به خصوص تتر در نظر گرفته است. از همین رو این صرافی بهترین پیشنهاد برای خرید ارز دیجیتال می باشد.

نوبیتکس

نوبیتکس یکی از بزرگ ترین صرافی های داخلی است که قابلیت احراز هویت آسان را دارا می باشد. از بزرگ ترین مزایایی که این صرافی داشته و آن را نسبت به سایرین متمایز می کند، پشتیبانی از همه ارز ها و سرعت تراکنش بسیار بالا می باشد.

تبدیل

صرافی تبدیل یکی از صرافی های ایرانی می باشد که در آن امکان پاسخ گویی حرفه ای 24 ساعته وجود دارد. همچنین در این صرافی امکان دریافت مشاوره رایگان توسط کارشناسان مسائل اقتصادی وجود دارد. یکی از مزایایی که این صرافی دارد پشتیبانی از تمامی کیف پول های ارز دیجیتالی می باشد.

آبان تتر

یکی از مطمئن ترین و معتبر ترین صرافی های داخلی آبان تتر نام دارد که بیشتر از 40 هزار کاربر فعال در آن فعالیت می کنند. یکی از بزرگ ترین مزایایی که این صرافی دارد سرعت تراکنش بسیار بالا و امکان خرید و فروش حضوری در روز های کاری می باشد.

بیت 24

صرافی بیت 24 یکی از بهترین صرافی های داخلی است که دارای وبلاگ آموزشی رایگان نیز می باشد. این صرافی دارای تنوع بیشتر از 180 نوع رمز ارز بوده و امکان معامله در 7 روز هفته در آن وجود دارد.

والکس

صرافی والکس می تواند محیطی امن برای سرمایه گزاران در حوزه ارز های دیجیتالی معرفی شود و امکان پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته را دارا می باشد. همچنین والکس در مقایسه با سایر صرافی های ارز دیجیتالی کارمزد بسیار کم تری را دریافت می کند.

10 ارز دیجیتال برتر سال 2022 کدامند؟

10 ارز دیجیتال برتر سال 2022 کدامند؟

در حالت کلی پیش بینی درباره ارز های دیجیتالی در نگاه اول کمی مشکل به نظر می رسد. این که در سال 2022 کدام ارز ها نسبت به بقیه برتر خواهند بود بستگی به روند قیمت آن ها در سال گذشته دارد. اگر ارزش و بهای ارز های دیجیتالی به همین صورت ادامه پیدا کند، 10 ارز برتر دیجیتالی در سال 2022 بیت کوین، اتریوم، دوج کوین، ریپل، لایت کوین، کاردانو، بیت کوین کش، بایننس کوین، استلار و ترون خواهند بود.

چه کیف پولی برای 10 ارز دیجیتال برتر مناسب است؟

چه کیف پولی برای 10 ارز دیجیتال برتر مناسب است؟

برای محافظت و فراهم کردن امنیت حساب کاربران و جلوگیری از هک یا سرقت حساب سرمایه گذاران، بهتر است که برای آن ها کیف پول های دیجیتالی تهیه شود که از هرگونه خطری در امان باشند. یکی از کیف پول هایی که برای ارز های دیجیتالی مناسب می باشد لجر نانو ایکس بوده که سخت افزاری می باشد و امنیت فوق العاده ای دارد. از دیگر کیف پول های مناسب این ارز ها می توان به تراست، ترزور و کوینومی اشاره کرد که کاربران زیادی در سراسر جهان از آن ها استفاده می کنند.

10 ارز دیجیتال برتر برای سرمایه گذاری بلند مدت

اگر بخواهیم به مدت سرمایه گذاری روی ارز های برتر دیجیتالی اشاره کنیم باید بگوییم همه این ارز ها قابلیت سرمایه گذاری بلند مدت را دارا می باشند، اما در میان آن ها بایننس کوین می تواند برای این کار بهتر باشد. جالب است بدانید که قیمت این ارز را میزان تقاضای مردم تعیین می کند و بسته به تقاضای آن ها قیمت باینسس کوین کم یا زیاد می شود. به همین علت این ارز برای سرمایه گذاری بلند مدت مناسب تر می باشد.

10 ارز دیجیتال برتر برای سرمایه گذاری کوتاه مدت

برخی از ارز های برتر هستند که دارای نوسان قیمت های زیادی هستند. به عنوان مثال بیت کوین یکی از ارز هایی می باشد که نوسانات قیمت بسیاری را دارد. از دیگر ارز های دیجیتالی که بسیار پر نوسان است، اتریوم می باشد که محبوبیت ویژه ای نزد مردم دارد. در حالت کلی برای این ارز ها بهتر است سرمایه گذاری کوتاه مدت انجام بگیرد تا فرد سرمایه گزار نیز متوجه ضرر و زیان نشود.

جدول اطلاعات

در طی 1 سال اخیر، برخی ارز های دیجیتالی به دلیل جهش قیمتی که داشتند توانستند در میان 10 ارز برتر دیجیتالی جهان قرار بگیرند. در این قسمت می خواهیم در یک جدول اطلاعات مربوط به آن ها را جمع بندی کنیم.

موضوع 10 ارز دیجیتال برتر
ارز مناسب برای سرمایه گذاری کوتاه مدتشیبا
ارز مناسب برای سرمایه گذاری بلند مدتبایننس کوین
بهترین ارز از نگاه ایلان ماسکدوج کوین
کیف پول های مخصوص 10 ارز دیجیتالی برترتراست، ترزور، لجر نانو ایکس
بهترین ارزهای دیجیتال دنیا چگونه ماین می شوند؟

بهترین ارزهای دیجیتال دنیا چگونه ماین می شوند؟

حتما تاکنون از خود پرسیده اید که ارز های دیجیتالی چگونه استخراج می شوند. این ارز ها توسط دستگاه هایی به نام ماینر که نرخ هش مشخص شده ای دارند استخراج می شوند. ماینر ها سعی می کنند با حل معادلات پیچیده ای که بر شبکه بلاک چین موجود است، رمز ارز های آن ها را استخراج کنند. البته برای انجام این کار به الگوریتم مشخص شده ای نیازمند هستیم که به دستگاه ماینر بدهیم.

بهترین ارز دیجیتال دنیا از نگاه ایلان ماسک

ایلان ماسک یکی از کارشناسان و اقتصاد دانان بزرگ در حوزه ارز های دیجیتالی می باشد. وی تاکنون دوج کوین های بسیاری را خریداری کرده و در واقع خود را پدر دوج کوین معرفی می کند. ایلان ماسک یکی از بزرگ ترین حامیان این ارز بوده و باعث شده است که قیمت آن به مقدار زیادی افزایش پیدا کند. بنابراین ایلان ماسک دوج کوین را به علت این که سود آوری های بسیاری دارد، بهترین ارز دیجیتالی معرفی می کند.

ارزهای دیجیتال برتر بر چه اساسی قیمت گذاری می شوند؟

افراد بسیاری هستند که دوست دارند بدانند قیمت ارز های دیجیتالی برتر، بر چه اساسی گذاشته می شود. یکی از عوامل تعیین قیمت ارز های دیحیتالی عرضه و تقاضا می باشد. هرچه میزان تقاضای مردم از یک ارز بیشتر باشد، طبیعتا عرضه آن کم تر شده و قیمت آن افزایش می یابد. از دیگر عوامل تعیین قیمت ارز های دیجیتالی سخنرانی افراد بزرگی مانند علی بابا و ایلان ماسک در خصوص ارز های دیجیتالی می باشد که می تواند تعیین کننده قیمت آن ها باشد.

پشتوانه این ارزهای دیجیتال

جالب است بدانید که ارز های دیجیتالی نیز مانند دلار بدون پشتوانه بوده و تنها پشتیبان آن ها محبوبیت و مقبولیت نزد مردم جهان می باشد. از جایی که مردم از نهاد های دولتی تاکنون ضربه های زیادی خورده اند با روی کار آمدن ارز هایی مانند بیت کوین که غیر متمرکز بوده و شفافیت کامل دارد، به سوی آن جذب می شوند. در مورد پشتوانه بیت کوین نیز می توانید در سایت ما اطلاعات بسیار زیاد و شگفت انگیزی کسب کنید.

توکن سوزی ارز های دیجیتال به چه منظوری است؟

همه افراد فعال در حوزه ارز های دیجیتال برای یک بار هم که شده اصطلاح توکن سوزی را شنیده اند. این اصطلاح به معنای حذف کردن و از رده خارج کردن سکه های توکن به منظور افزایش قیمت ارز های دیجیتالی می باشد. البته این فرایند منحصر به یک ارز دیجیتالی نبوده و همه ارز ها را در بر می گیرد.

چه سایت هایی از 10 ارز برتر دیجیتال حمایت می کنند؟

سایت های داخلی و خارجی زیادی وجود دارد که از 10 ارز دیجیتالی برتر حمایت می کند. از جمله این سایت ها، اکسیر، بیت برگ و بیترکس می باشد که امنیت بسیار بالایی نیز دارد.

10 ارز برتر دیجیتال چگونه به وجود آمده است؟

ارز های دیجیتالی برتر با حمایت های مردم و همچنین حمایت های افراد معروفی مانند ایلان ماسک به وجود آمده اند. البته عرضه و تقاضا نیز بر به وجود آمدن این ارز ها تاثیرات زیادی داشته است.

ماینر های 10 ارز دیجیتال برتر

ماینر های پر قدرت بسیاری هستند که به استخراج ارز های دیجیتالی می پردازند. یکی از این دستگاه ماینر ها، Bitmain Antminer S19 Pro می باشد که دارای نرخ هش 110 ترا هرتزی می باشد.

آینده 10 ارز دیجیتال برتر

آینده 10 ارز دیجیتال برتر

در حالت کلی پیش بینی درباره ارز های دیجیتالی یک بحث بسیار پیچیده و چالش بر انگیز می باشد، امان این طور به نظر می رسد که در سال 2022 ریزش قیمت های زیادی را از ارز های دیجیتالی شاهد خواهیم بود.

ماین کردن 10 ارز دیجیتال برتر حرام است؟

نظرات زیادی در رابطه با حلال یا حرام بودن ارز های دیجیتالی مطرح می باشد. برخی از مراجع به علت قانونی بودن ارز های دیجیتال آن را حلال می دانند و برخی دیگر به علت ابهامات زیاد درباره آن ها، ارز های دیجیتالی را حرام می دانند.

سوالات متداول

آیا استخراج ارزهای دیجیتال با گوشی امکان پذیر است؟

سوالی که امروزه بیشتر افراد دارند این است که آیا استخراج 10 ارز برتر دیجیتالی به وسیله گوشی نیز امکان پذیر است؟ در حالت کلی امکان استخراج همه رمز ارز ها به وسیله تلفن همراه وجود دارد، اما لازم است بدانید که برای این کار به گوشی هایی با باتری قوی نیازمند هستیم. البته نکته مهم این است که فرایند استخراج با تلفن همراه هیچ صرفه اقتصادی به همراه نخواهد داشت.

آیا تعداد توکن های ده ارز برتر جهان محدود است؟

در حالت کلی باید بدانید که تعداد هیچ توکنی در هیچ جای جهان نامحدود نبوده و همه آن ها دارای تعداد محدود و مشخصی خواهند بود. البته در برخی مواقع تعداد دقیق توکن های آن ها مشخص نیست، اما این به معنای نامحدود بودن آن ها هم نمی باشد.

سوالات متداول

کدام ارز دیجیتال به اتریوم ژاپنی معروف است؟

کاردانو به علت تیم پشتیبان ژاپنی به اتریوم ژاپنی شهرت دارد.

پادشاه ارز های دیجیتالی در سال 2017 کدام ارز بود؟

در سال 2017 پادشاه ارز های دیجیتالی لایت کوین بود.

ترید کردن ارز های دیجیتال به چه معناست؟

در واقع ترید کردن ارز های دیجیتالی به معنای معامله و خرید و فروش آن ها می باشد.

ایلان ماسک خود را پدر کدام ارز دیجیتالی معرفی می کند؟

وی دوج کوین را بسیار دوست دارد و خود را پدر دوج کوین معرفی می کند.

بیت کوین در چه سالی وارد بازار ارز های دیجیتالی شد؟

بیت کوین از قدیمی ترین رمز ارز های برتر می باشد که در سال 2011 وارد بازار ارز ها شد.

اتریوم با چه هدفی به وجود آمده است؟

این ارز با هدف قرارداد های هوشمند و برنامه های غیر متمرکز به وجود آمده است.

بزرگ ترین عامل تاثیر گذار در قیمت ارز های دیجیتالی چیست؟

بیشترین عاملی که در تعیین قیمت ارز های دیجیتالی تاثیر گذار است، عرضه و تقاضا می باشد.

کدام یک از صرافی ها می تواند یک کیف پول مطمئن نیز محسوب شود؟

صرافی هیوبی گلوبال و تبدیل، علاوه بر این که صرافی هستند یک کیف پول دیجیتالی نیز محسوب می شوند.

کدام صرافی ها ارز های برتر دیجیتالی را پشتیبانی می کنند؟

صرافی های بایننس، بیترکس، کراکن و بیت 24 از جمله صرافی هایی هستند که 10 ارز برتر دیجیتالی را پشتیبانی می کنند.

در حال حاضر نخستین ارز دیجیتالی چیست؟

اکنون اولین ارز دیجیتالی که نقدینگی بالایی نیز دارد، بیت کوین است.

کدام ارز دیجیتالی برای سرمایه گذاری بلند مدت مناسب است؟

بایننس کوین از ارز هایی است که برای سرمایه گذاری بلند مدت مناسب می باشد.

کدام ارز دیجیتالی برای سرمایه گذاری کوتاه مدت مناسب است؟

ارز های پر نوسانی مانند بیت کوین برای سرمایه گذاری کوتاه مدت مناسب هستند.

پشتوانه ارز های دیجیتالی چیست؟

همان طور که در متن بالا ذکر کردیم ارز های دیجیتالی پشتوانه ای ندارند و تنها پشتوانه آن ها محبوبیت و مقبولیت نزد مردم می باشد.

کدام کیف پول های دیجیتالی برای 10 ارز دیجیتالی برتر مناسب می باشد؟

کیف پول های لجر نانو ایکس، ترزور و تراست از کیف پول های دیجیتالی مناسب برای ارز های دیجیتالی هستند.

کدام سایت ها، از 10 ارز برتر دیجیتالی حمایت می کنند؟

سایت هایی مانند اکسیر، بیت برگ و بیترکس از جمله سایت های حمایت کننده ارز های برتر دیجیتالی می باشند.

امتیاز دهید
zahra

zahra

از سال ۱۳۹۶ به بهینه سازی وب سایت مشغول هستم. سال ۱۴۰۰ به تیم ارز دیجیتال بیستکس پیوستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها