تبلیغات
بهترین زمان خرید بیت کوین اخبار ارزهای دیجیتال

بهترین زمان خرید بیت کوین در سال 1401

  • توسط siavash
  • 5 دقیقه

روندی که بازار جهانی رمزارزها در پیش گرفته اند نشان می دهد که در حال حاضر بهترین زمان برای خرید بیت کوین می باشد. از موضوعات مهمی که در این مقاله قصد داریم به آن بپردازیم. پس می توانید با ما همراه باشید.

به چه دلایلی این روز ها بهترین زمان برای خرید بیت کوین می باشد؟

به چه دلایلی این روز ها بهترین زمان برای خرید بیت کوین می باشد؟

یک تحلیل گر بسیار معروف که در حوزه ارزهای دیجیتال و مخصوصا بیت کوین فعالیت می کند گفته است که با توجه به روندی که بازار و دیگر آلت کوین ها در پیش گرفته اند؛ این روزها بهترین زمانی می باشد که کاربران می توانند برای خرید بیت کوین اقدام کنند.

داده های درون زنجیره ای نشان می دهد که با توجه به این که در شاخص “ترس و طمع” بازار “ترس شدید” بیت کوین را مشاهده می کند؛ اما هنوز این ارز وارد روند نزولی خودش نشده است.

این موضوع را به یاد داشته باشید که شدید بودن احساس ترس بر اساس این شاخص نشان دهنده زمان مناسب برای خرید می باشد.

دلایل اصلی کاهش قیمت بیت کوین در ماه های قبلی چه می باشد؟

در ماه های انتهایی سال 2021 یعنی در ماه نوامبر (آبان) بیت کوین توانست تا به بالاترین قیمت خود در تاریخ یعنی 69 هزار دلار برسد و حتی برای مدتی آن را رد کند. قیمت این ارز محبوب و معروف پس از آن روند نزولی و ریزشی خود را آغاز کرد.

باید بدانید پس از گذشت حدود 3 ماه از رسیدن به بالاترین مقدار خود در تاریخ، بیت کوین حدود 44 درصد کاهش قیمت را داشته است.

ویلی وو که تحلیل گر معروف بازار بیت کوین می باشد گفته است که با توجه به موضوع به احتمال زیاد دلیل اصلی ریزش قیمت تاریخی و بسیار نزولی این ارز دیجیتال به خاطر معاملات آتی سرمایه گذاران بزرگ می باشد.

در ساختار جدید بیت کوین، قیمت این ارز با چه مواردی ارتباط دارد؟

در ساختار جدید بیت کوین، قیمت این ارز با چه مواردی ارتباط دارد؟

ویلی وو به عنوان یک تحلیل گر جامع و سرشناس در مورد دلیل نوسانات قیمتی بیت کوین صحبت هایی را انجام داده است. وی می گوید که هجوم رو به افزایش سرمایه داران تازه وارد و همین طور خروج سرمایه گذاران بزرگ از بازارهای آتی این ارز در چند سال گذشته موجب شده است تا این ارز دیجیتال به طور کلی ساختارش عوض شود.

در این ساختار جدید بیت کوین که در حال حاضر بهترین زمان برای خرید آن می باشد، قیمت این ارز به صورت مستقیم با “ریسک ‌پذیری و ریسک ‌گریزی معامله ‌گران بزرگ که بازار ارزهای دیجیتال را با بازار بورس مقایسه می‌کنند”، ارتباط دارد.

دلایل اصلی باقی ماندن قیمت بیت کوین در روند صعودی این ماه چه می باشد؟

موضوعی که موجب شده است تا بهترین زمان برای خرید بیت کوین در حال حاضر باشد و یا این ارز در روند صعودی خودش بماند را ویلی وو نیز تحلیل کرده است.

بر اساس گفته های این تحلیل گر معروف عواملی مانند تعداد زیاد هولدرهای بلند مدت که بیش از حدود 5 ماه است که دارایی ها بیت کوین ها خود را نفروخته اند؛ همین طور معامله گرانی که فروش بیت کوین را در نزدیکی قیمت 40 هزار دلار متوقف کرده اند؛ از اصلی ترین دلایلی می باشد که باعث شده این ارز روندش هم چنان صعودی مانده است.

سوالات متداول در مورد بهترین زمان خرید بیت کوین

به چه دلیل روند حال حاضر بازار بهترین زمان برای خرید بیت کوین می باشد؟

به دلیل ترس شدیدی که در شاخص ترس و طمع این ارز دیده می شود.

آیا سرمایه گذاری در بیت کوین عاقلانه می باشد؟

با توجه به وابستگی سایر ارزهای دیجیتالی و آلت کوین ها به بیت کوین، این ارز دیجیتالی برای سرمایه گذاری بسیار مناسب می باشد.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها