تبلیغات
احتمال سقوط کاردانو اخبار آلت کوین ها

احتمال سقوط کاردانو و ارتباط آن با شاخص IOMAP

  • توسط siavash
  • 4 دقیقه

نوسانات اخیر بازار ارز دیجیتال کاردانو باعث شده است که تحلیل گران احتمال بدهند که در آینده ای نزدیک احتمال دارد که این ارز دیجیتال سقوط کند.

با توجه به احتمال سقوط کاردانو، قیمت این ارز با اوج تاریخی خود چقدر فاصله دارد؟

با توجه به احتمال سقوط کاردانو، قیمت این ارز با اوج تاریخی خود چقدر فاصله دارد؟

اوج تاریخی قیمت ارز دیجیتال کاردانو 3.16 دلار می باشد. این قیمت در اویل ماه سپتامبر 2021 که با شهریور ماه 1400 مصادف می باشد به ثبت رسیده است. با توجه به قیمتی که در حال حاضر این ارز دارد بیش از 74 درصد با اوج تاریخی خودش فاصله دارد. با این حال ریزش قیمتی که کاردانو در مدت اخیر داشته است به اندازه ای بزرگ بوده که تحلیل گران معروف بازار با توجه به شاخص های تکنیکال گفته اند؛ که احتمال کاهش قیمت شدید تری در آینده ای نزدیک وجود خواهد داشت.

در هفته های گذشته چه مقدار از ارزش کل بازار کاردانو از دست رفته است؟

کاردانو نام خودش را به دلیل رقابت تنگاتنگی که با اتریوم داشته است به نام “قاتل اتریوم” مطرح کرده است. در دو هفته اخیر بازار کاردانو حدود 35 درصد از ارزش خود را از دست داده است. کاردانو در سال میلادی 2022 می باشد. با این که در مدت اخیر این ارز روند نزولی بسیار بدی داشته است و دارندگان این ارز ضررهای بسیار زیادی را متحمل شده اند؛ اما باز هم انتظار می رود که در چند روز آتی قیمت کاردانو دوباره یک روند نزولی را شروع کند.

شاخص IOMAP با کاردانو چه ارتباطی دارد؟

شاخص IOMAP با کاردانو چه ارتباطی دارد؟

شاخص IOMAP که به شاخص “سود و ضرر سرمایه گذاران” معروف می باشد در اصل، نشان می دهد که چند واحد از ارز مورد نظر باعث سود و چند واحد از ارز باعث ضرر دارندگان خود شده است. این شاخص مهم را که شرکت تحلیلی IntoTheBlock’s منتشر کرده است نشان می دهد که کاردانو در حال حاضر عامل اصلی و حیاتی تقاضا برای خرید را از دست داده است. چیزی حدود 63,700 آدرس مختلف شبکه این ارز دیجیتال در گذشته بیش از 1.4 میلیارد دلار از کاردانو را با قیمت متوسط 0.96 دلار خریداری کرده اند. حال با وجود این که قیمت این ارز در حال سقوط می باشد و به زیر این منطقه حمایتی رفته است دارندگان آن ترجیح می دهند تا دارایی های خود از این ارز را سریع تر به فروش برسانند تا مقدار ضرر را به کمترین حد خودش برساند.

در چه صورت کاردانو می تواند از احتمال سقوط به 0.5 دلار جلوگیری کند؟

احتمال شروع روند نزولی و ریزشی قیمت کاردانو در حال حاضر بسیار زیاد می باشد. این ارز در حال حاضر حمایت کلیدی مهم خود که همان میانگین متحرک 100 هفته ای می باشد را از دست داده است. البته این موضوع را مد نظر داشته باشید که کندل هفتگی آن هنوز بسته نشده است. با این وجود شما باید تا در ادامه این هفته روند قیمتی این ارز را زیر نظر داشته باشید. شما باید برای تایید از دست رفتن میانگین متحرک 100 هفته ای که حمایت بسیار مهمی می باشد این کار را انجام دهید. با این وجود اگر این ارز بتواند تا با بالای این شاخص بازگردد یقینا می تواند تا از سقوط به سطح 0.5 دلار جلوگیری کند.

سوالات متداول

در دو هفته گذشته چه مقدار از ارزش بازار کاردانو از دست رفته است؟

در این مدت حدود 35 درصد از ارزش کل بازار این ارز از بین رفته است.

در صورت حمایت کدام شاخص از احتمال سقوط کاردانو جلوگیری می کند؟

میانگین متحرک 100 هفته ای کاردانو مهم ترین مقاوت این ارز می باشد و این شاخص از ریزش کاردانو جلوگیری خواهد کرد.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها