تبلیغات
دولت روسیه و بانک مرکزی و بیت ارز کوین اخبار ارزهای دیجیتال

دولت روسیه و بانک مرکزی بیت کوین را معتبر تلقی کردند

  • توسط siavash
  • 5 دقیقه

بر اساس اعلامیه ای که از طرف دولت روسیه و بانک مرکزی در اختیار شهروندان قرار گرفت از این پس دولت روسیه بیت کوین را به عنوان ارز می پذیرد.

دولت روسیه طبق بیانیه ای اعلام کرد که تحت شرایطی که تعیین می کند بیت کوین از این پس معتبر می باشد. البته دولت قرار است بر روی نقل و انتقالات نظارت داشته باشد.

دولت روسیه و بانک مرکزی و نظارت بر ارز بیت کوین

دولت روسیه و بانک مرکزی و نظارت بر ارز بیت کوین

دولت روسیه و بانک مرکزی بیان کرده از این پس نقل و انتقالات می تواند با بیت کوین انجام شود. البته نقل و انتقالات بیشتر از 600,000 روبل بیت کوین باید توسط دولت به صورت مستقیم رویت و در حالت نظارت قرار گیرد.

در صورتی مشخص شود نقل و انتقال ارز بیت کوین بیشتر از حد مجاز مورد نظارت قرار نگرفته واکنش چه خواهد بود؟

دولت روسیه و بانک مرکزی در صورتی که نظارت بر انتقال بیش از 600,000 روپل بیت کوین را رصد نکنند این حجم انتقال را به عنوان فعالیت کلاهبرداری و یا عمل مجرماه استنباط می کنند.

اولین اقدام روسیه و بانک مرکزی این کشور در مورد بیت کوین چه بود؟

دولت روسیه در حال حاضر در حال نوشتن پبیش نویس های لازم و قوانین مربوط به انتقالات بیت کوین می باشد. این قوانین تحت عنوان “آنالوگ ارزها” شناسایی می شود.

تمام بیت کوین های روسیه از این قوانین پیروی می کنند؟

تمام بیت کوین های روسیه از این قوانین پیروی می کنند؟

تمام این ارزها تنها در صورتی شامل این قوانین می شود که از طریق سیستم های بانکی معتر گواهی دریافت کنند. به عبارتی تمام افراد موظف هستند دارایی های دیجیتال خود را به بانک اطلاع دهند.

روزنامه ها چه تاثیری بر این موضوع داشته اند؟

روزنامه کومرسانت که از روزنامه هایی است که اخبار مربوط به روسیه و بانک مرکزی را چاپ می کند درباره بیت ارز کوین نوشته که از نظر فدراسیون این ارز در فدراسیون روسیه ممنوع نیست. با این حال بیت کوین ها از این پس باید از طریق یک “سازمان تبادل ارزهای دیجیتال” در روسیه جا به جا شوند. همچنین این اتقالات باید از دو صرافی روسی به صورت همتا به همتا انتقال پیدا کند.

ولادمیر پوتین درباره بیت کوین چه نظری دارد؟

ولادمیر پوتین رییس جمهور کشور روسیه و بانک مرکزی روسیه عقیده دارد به جای محدود سازی ارزهای دیجیتالی باید بر آن سیستم نظارت یا مانتورینگ انجام داد. با این کار پیش بینی می شود پیشرفت های زیادی در حوزه ارزهای دیجیتالی در روسیه شکل بگیرد.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها