تبلیغات
5 ارز برتر مارس 2022 اخبار آلت کوین ها

5 ارز برتر مارس 2022 (اسفند 1400)

  • توسط siavash
  • 5 دقیقه

فهرستی از 5 ارز دیجیتال برتر ماه مارس 2022 را تحلیل گری به نام آرون آرنولد که یکی از بنیان گذاران کانال یوتیوبی معروف “آلت کوین دیلی” می باشد. وی این فهرست را منتشر کرده است تا کاربران با بهترین ارزهایی که امکان دارد در این ماه عملکرد خوبی داشته باشند آشنا شوند.

دومین ارز برتر ماه آینده این صنعت کدام است؟

اولین ارز در فهرست 5 ارز برتر مارس 2022 چه می باشد و به چه دلیلی است؟

اولین ارزی که در این فهرست به کاربران و سرمایه گذاران معرفی شده است “اتریوم” می باشد. آقای آرنولد گفته است که قیمت اتریوم در ماه مارس با رشد و افزایش رو به رو خواهد بود. طبق نظر آقای آرنولد عواملی مانند توکن های غیر مثلی یا همان NFT ها و همین طور بخش امور غیر مالی یا همان DeFi توانسته اند تا در رشد اقتصادی توکن “Tokenomic” که متعلق به اتریوم می باشد کمک بسیار زیادی بکنند.

آرنولد در ادامه گفت که تعداد کل آدرس های فعال اتریوم در دیفای از عدد 4.4 میلیون گذشته است و نسبت به سال 2021 رشدی چشمگیر در حدود 200 درصد داشته است.

دومین ارز برتر ماه آینده این صنعت کدام است؟

“کازماس” نام دومین ارزی می باشد که آقای آرنولد در لیست 5 ارز برتر ماه مارس 2022 خودش آورده است. به عقیده این تحلیل گر حرفه ای کازماس از جمله آلت کوین هایی می باشد که می تواند کارهای بسیار بزرگی در دنیای ارزهای دیجیتال انجام دهد.

او برای این حرف خودش به توییت اخیر مدیرعامل صرافی شیپ شیفت یعنی آقای اریک وورهیز اشاره کرده است. آقای وورهیز در توییت خود اشاره کرده است که کازماس مقیاس پذیری افقی بالایی دارد و می تواند تا در مجموعه ای از پروتکل های لایه اول خود، هر برنامه غیر متمرکز ظرفیت خودش را ایجاد کند.

بازار NFT های کدام اکوسیستم توجهات زیادی را به خود جلب کرده است؟

بازار NFT های کدام اکوسیستم توجهات زیادی را به خود جلب کرده است؟

بازار NFT های اکوسیستم ارز دیجیتال مشهور “سولانا” که همان “نئون” می باشد توانسته است تا توجهات تعداد بسیار زیادی از کاربران را به سمت خودش جلب کند. ماشین های خودکار مخصوص فروش NFT در شهر نیویورک آمریکا از جمله پروژه هایی می باشد که بازار NFT ارز دیجیتال معروف سولانا راه اندازی کرده است.

توکن های چهارم و پنجم در فهرست 5 ارز برتر مارس 2022 چه می باشند؟

در ادامه فهرست آقای آرنولد که تحلیل گر بسیار معروفی می باشد ارزهای اول تا سوم، اتریوم و کازماس و سولانا نام داشتند. حال در ادامه به چهارمین و پنجمین ارز دیجیتال در این فهرست معروف می خواهیم اشاره کنیم. توکن بازی “اسپلینترلندز” و “اولنچ” ارزهای دیجیتال چهارم و پنجم این فهرست می باشند.

او برای توجیه انتخاب خود از این دو ارز دیجیتال به عنوان دو مورد برترین ارزهای ماه آینده گفته است که توکن اولنچ صندوق های سرمایه گذاری که دارد با جریان ورودی 25 میلیون دلاری مواجه شده اند. در مورد توکن بازی اسپلینترلندز نیز باید بدانید که آرنولد گفته است اخیرا این ارز قرارداد همکاری با شرکت بزرگ “وارنر میوزیک گروپ” امضا کرده است. در ادامه پیشنهاد می کنیم مقاله 10 ارز دیجیتال برتر 2022 را نیز بخوانید.

سوالات متداول

مشهور ترین ارز در بین این 5 ارز برتر مارس 2022 کدام می باشد؟

ارز دیجیتال اتریوم معروف ترین و محبوب ترین ارز می باشد.

کدام ارز دیجیتال توانسته است تا بازار NFT آن توجهات زیادی را جلب کند؟

بازار NFT سولانا توانسته است این کار را بکند.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها