تبلیغات
ویتالیک بوترین و نزول بازار به نفع ارزهای دیجیتال اخبار ارزهای دیجیتال

ویتالیک بوترین و نزول بازار به نفع ارزهای دیجیتال

  • توسط siavash
  • 5 دقیقه

خالق ارز دیجیتال اتریوم یعنی آقای ویتالیک بوترین که در سن 28 سالگی یکی از ثروتمند ترین افراد جهان است در مورد نزول بازار ارزهای دیجیتال و این که این سقوط به نفع چه افرادی می باشد صحبت هایی را انجام داده است. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه صرافی ارز دیجیتال بیستکس باشید.

چرا از نظر ویتالیک بوترین، نزول بازار به نفع ارزهای دیجیتال می باشد؟

چرا از نظر ویتالیک بوترین نزول بازار به نفع ارزهای دیجیتال می باشد؟

ویتالیک بوترین به عنوان خالق اتریوم و یکی از مشهور ترین افراد در این حوزه اعلام کرده است که تغییر جهت و نزولی شدن این روز های بازار جهانی رمزارز به نفع ارزهای دیجیتال و باعث رشد آن ها خواهد شد. با توجه به این که قیمت ها رو به کاهش می باشند او عقیده دارد که این ریزش قیمتی می تواند تا حد زیادی کلاهبرداران ارز دیجیتال و سرمایه گذاران فصلی را از بازار خارج کند. این موضوع باعث می شود که تا حد زیادی از فشار معاملات از روی بازار کم بشود. در ادامه این اتفاق توسعه دهندگان هر کدام از ارزهای دیجیتال و شبکه های آن ها می توانند تا بر روی بهبود فضا و شبکه بلاک چین تمرکز کنند.

پیش بینی سرمایه گذاران فصلی از تغییر روند نزولی بازار چه بوده است؟

در اوایل ماه نوامبر سال 2021 که قیمت ارزهای دیجیتال مختلف توانستند تا رکورد شکنی بکنند، روند بازار سرمایه به طور کلی تغییر و به صورت نزولی درآمد. این نزولی شدن باعث شد تا سرمایه گذاران فصلی از وضعیت بسیار ناراضی باشند.

این افراد عقیده داشتند و پیش بینی کرده بودند که با شروع سال میلادی 2022 از حجم محرک های پولی که دولت برای بهبود شرایط اقتصادی در زمان شیوع کرونا راه اندازی کرده بود کاسته خواهد شد.

این اتفاق میسر نشد و روند بازار رمزارز به صورت عجیبی تغییر کرد و نزولی شد. حتی پر کاربرد ترین ارز دیجیتال در بازار یعنی اتریوم نیز در حال حاضر حدود 40 درصد از اوج تاریخی خودش در سال گذشته فاصله دارد.

پس از آخرین بازار نزولی گسترده در سال 2018 چه اتفاقی برای بازار ارزهای دیجیتال افتاد؟

پس از آخرین بازار نزولی گسترده در سال 2018 چه اتفاقی برای بازار ارزهای دیجیتال افتاد؟

آخرین روند نزولی گسترده بازار ارزهای دیجیتال در سال 2018 اتفاق افتاد. از آن زمان تا به الان فضای بازار رشد بسیار خوب و زیادی داشته است. بر اساس فهرستی که سایت کوین گکو منتشر کرده است در حال حاضر در بازار به صورت دقیق 12,588 توکن فعال وجود دارد. با وجود این جریانات در اواسط سال 2021 میلادی پول های زیادی وارد بازار شد و عده بسیار زیادی توانستند تا با استفاده از این رشد گسترده بازار به میلیونر و یا حتی به میلیاردر تبدیل شوند.

با این که افرادی توانستند تا سود های زیادی را یک شبه بدست بیاورند اما باز هم افرادی از وضعیت بد بازار ضرر های زیادی را کرده اند. این صعود ها و نزول هایی که در قیمت ارزهای دیجیتال مختلف وجود دارد باعث شده تا افراد سرمایه های خود را در نوسان ببینند. این نوسانات عجیب با هدف دستکاری قیمت ها برای سود بعضی از افراد اتفاق می افتد.

ویتالیک بوترین چرا نزول بازار ارزهای دیجیتال را به نفع بعضی از افراد می داند؟

این چهره مشهور و البته محبوب دنیای ارزهای دیجیتال یعنی ویتالیک بوترین گفته است که نزول این روز های بازار ارزهای دیجیتال به نفع طرح های بلند مدت و بسیار خوب می باشد. این فرد عقیده دارد که نزول بازار می تواند تا طرح ها و همین طور کاربران زیادی را از بازار خارج کند اما طرح های بند مدت پابرجا باقی می مانند و بسیار موفق خواهند شد.

خالق اتریوم عقیده دارد که ماهیت کلی بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر تغییرات زیادی کرده است. پیش از این بازار به عنوان یک بازار مالی که یک گروه ویژه آن را کنترل می کردند فعالیت می کرد اما در حال حاضر این موضوع متفاوت شده است.

بوترین اضافه کرده است که از نزولی شدن بازار استقبال بسیار زیادی خواهد کرد و بیان کرده است که این بازار یعنی بازار ارزهای دیجیتال توانسته است تا ارتباط خود را با بازار های مالی سنتی قطع کرده و به صورت یک جریان اصلی و مستقل در بازار های مالی فعالیت کند.

سوالات متداول

ویتالیک بوترین نزول بازار ارزهای دبجیتال را به نفع چه کسانی می داند؟

این وضع به نفع افراد و طرح های بلند مدت و دائم بازار می باشد.

در حال حاضر چند توکن فعال در بازار رمزارز وجود دارد؟

براساس آمار گرفته شده 12,588 توکن فعال در بازار وجود دارد.

پس از آخرین بازار نزولی گسترده در سال 2018 چه اتفاقی برای بازار ارزهای دیجیتال افتاد؟

از آن زمان تا به الان فضای بازار رشد بسیار خوب و زیادی داشته است.

5/5 - (1 امتیاز)
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها