کیف پول وسابی و سرویس های جوین کوین اخبار ارزهای دیجیتال

کیف پول واسابی و سرویس های جوین کوین

  • توسط siavash
  • 5 دقیقه

یکی از قابلیت هایی که کیف پول واسابی دارد استفاده از سرویس های میکسر جوین کوین می باشد. این کیف پول قصد دارد تا با علامت گذاری کردن بر روی کیف پول هایی که فعالیت مجرمانه دارند از استفاده این افراد از قابلیت میکسر جوین کوین جلوگیری کنند. واسابی برخی از واحدهای در گردش شبکه بیت کوین که با فعالیت های مجرمانه سرو کار دارند و دارای سابقه بدی از خودشان می باشند را در استفاده از جویم کوین ممنوع کرده است.

معامله گران کیف پول وسابی با استفاده از سرویس های جوین کوین چه کاری می توانند انجام دهند؟

معامله گران کیف پول واسابی با استفاده از سرویس های جوین کوین چه کاری می توانند انجام دهند؟

اصلی ترین قابلیتی که میکسر جوین کوین برای معامله گرانی که از کیف پول واسابی استفاده می کنند این است که می توانند تاریخچه تراکنش های خودشان را با استفاده از این قابلیت ها غیر قابل ردیابی و پنهان کنند. این نوع سرویس ها به طور کلی علاوه بر خاصیتی که در حفظ حریم خصوصی کاربران برایشان به وجود می آورد از سوی دیگر به افراد کلاهبردار و هکرهایی که از حساب های ارزی دزدی می کنند؛ اجازه می دهد که بیت کوین های دزدیده شده خودشان را پنهان کنند.

مدیران وسابی چگونه از دسترسی هکرها به این سرویس ها جلوگیری کرده اند؟

مدیران واسابی چگونه از دسترسی هکرها به این سرویس ها جلوگیری کرده اند؟

همان طور که گفتیم سرویس میکسر جوین کوین می تواند تا تاریخچه تراکنش ها را غیر قابل ردیابی کند. این قابلیت که تنها در کیف پول واسابی وجود دارد باعث می شود تا افراد کلاهبردار و یا هکر ها بیت کوین هایی را که دزدیده اند را به راحتی غیر قابل ردیابی کنند. حال مدیران شرکت واسابی برای این که بتوانند تا از استفاده هکرها به این سرویس جلوگیری کنند اعلام کرده اند که تمامی حساب های کاربری و کیف پول های واسابی بررسی خواهد شد و پس از آن امکان استفاده از میکسر جوین کوین را به آن ها می دهند.

با وجود این که چنین کاری را شرکت واسابی به این دلیل انجام داد که بتواند از دسترسی هکرها و افراد دزد به این قابلیت جلوگیری کند. با این حال اما افرادی که دارای کیف پول واسابی می باشند در شبکه های اجتماعی مختلف به اعتراض و انتقاد از این عمل کرده اند. حال با این که این انتقاد ها انجام شده است اما واسابی با بررسی کردن آدرس کیف پول های متعددی را تا به الان به دلیل فعالیت های مجرمانه مسدود کرده است.

وظیفه کوردینیتور ها چیست و ارتباط آن با سرویس جوین کوین و کیف پول وسابی چه می باشد؟

وظیفه کوردینیتور ها چیست و ارتباط آن با سرویس جوین کوین و کیف پول واسابی چه می باشد؟

کوردینیتور ها که در واقع عمل بسیار مهمی را در این روند انجام می دهند و “خروجی‌ های خرج‌ نشده تراکنش‌ ها” یا همان “UTXO” ها را محدود می کند. زمانی که هر شخصی مقدار بیت کوین مشخصی را خرج می کند یا انتقال می دهد تعداد خروجی های خرج نشده در آن کیف پول مشخص خواهد شد. وقتی یک معامله گر یا سرمایه گذار مقداری از بیت کوین های خودش را خرج می کند تعداد بیت کوین های خرج نشده او مشخص خواهد شد که کیف پول واسابی می تواند آن آدرس را زیر نظر بگیرد و امکان خرج کردن و استفاده از امکانات میکسر جوین کوین را برای همان تعداد مشخص که دزدی محسوب می شوند را ممنوع می کند. دیگر جدیدترین اخبار ارزهای دیجیتال را از بیستکس بخوانید. همچنین مقاله امن ترین کیف پول ارز دیجیتال موبایلی را بخوانید.

سوالات متداول

عملی که کوردینیتورها انجام می دهند چیست؟

کوردینیتورها در واقع عمل بسیار مهمی را انجام می دهند و خروجی های خرج نشده تراکنش ها را مشخص می کنند.

چطور می توان از سرویس های جوین کوین در استفاده از کیف پول واسابی سو استفاده کرد؟

افراد کلاهبردار از این سرویس ها برای پنهان کردن بیت کوین های دزدی خود استفاده می کنند.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها