امن ترین کیف پول ارز دیجیتال موبایلی برای ایران کیف پول

امن ترین کیف پول ارز دیجیتال موبایلی

  • توسط zeinab
  • 18 دقیقه

اگر به تازگی وارد دنیای ارزها شده اید و در حال کار کردن با ارزهای مهمی مانند بیت کوین و اتریوم می باشید، باید کیف پول های امنی را انتخاب کنید و علت آن محافظت از ارزهای شما می باشد. تا به امروز ارزهای زیادی وارد بازار شده است و این مورد باعث به وجود آمدن کیف پول های زیادی شده است. امن ترین کیف پول ها دارای مزیت ها و ویژگی های بارز هستند که ما در این مقاله برخی از ویژگی های مورد نظر شما را بررسی می کنیم.

امنیت در کیف پول ها بسته به برخی از ویژگی های فناوری آن والت می باشد. ما در این مقاله سعی داریم که شما را با واژه های کیف پول های نرم افزاری و ویژگی های امن ترین والت ها آشنا کنیم، همراه ما باشید.

  • همینجا باید اشاره کنیم پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات کیف پول بیستکس می باشد.

امن ترین کیف پول چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

به طور کلی می توان گفت که کیف پول محلی برای خرید و فروش ارزها می باشد و می توان گفت که به واسطه کلید های خصوصی و عمومی از بلاک چین ها محافظت می کند. تمامی کیف پول ها دارای عملکردی مشابه هم می باشند و می توان گفت که این امر باعث به وجود آمدن شباهت های امنیتی زیادی شود. ما در این بخش به ویژگی های امن ترین کیف پول دیجیتالی می پردازیم.

رابط کاربری آسان

یکی از ویژگی های مربوط به والت های امن رابط های کاربری آسان می باشد. رابط کاربری یعنی در هنگام ورود شما به کیف پول، نیاز نیست مراحل سختی را برای ورود به والت پشت سر بگذارید و تنها نیاز به گذراندن برخی از مراحل می باشید.

امنیت بالا

یکی دیگر از ویژگی های مهم در امن ترین والت ها می باشد و دلیل امنیت بالای آن ها کلید های خصوصی است. به طور کلی کلید های خصوصی اجازه می دهند که تنها صاحب کیف پول به اطلاعات دسترسی داشته باشد. به طور کلی می توان گفت که امنیت برخی از والت ها بسیار زیاد است و دلیل آن نحوه فناوری آن است.

پشتیبانی بسیار قوی

تمامی والت هایی که دارای امنیت بسیار خوبی می باشند و در حال حاضر جزو بهترین ها هستند، دارای پشتیبانی بسیار خوبی برای پاسخگویی هستند. در بسیاری از مواقع شما برای انتقال پول های خود باید تاییده پشتیبان را داشته باشید و این امر بستگی به نحوه عملکرد والت ها در راستا پشتیبانی دارد. در تمامی والت ها پشتیبانی وجود دارد و هدف از داشتن پشتیبانی، پاسخگویی سریع می باشد.

قابلیت همگام سازی با برخی از والت ها

در حال حاضر برخی از والت ها این قابلیت را ندارند. برخی از والت ها دارای قابلیت همگام سازی با دیگر کیف پول ها هستند. شما می توانید برخی از ارزها را از کیف پول خود به والت های دیگر انتقال دهید و این امر به دلیل قابلیت همگام سازی در والت ها است.

10 مورد از امن ترین کیف پول ارز دیجیتال در دنیا

10 مورد از امن ترین کیف پول ارز دیجیتال در دنیا

شما در ابتدای کار خود برای خرید و فروش ارزها نیاز به والت دارید و برای انتخاب والت ها باید کمی دقت کنید. زمانی شما می توانید والت مورد نظر خود را انتخاب کنید که کاربردی را در نظر داشته باشید.

تراست ولت

بدون اغراق می توان گفت که یکی از بهترین کیف پول ها برای بیت کوین می باشد و این امر را تمامی تریدر ها تایید می کنند. این کیف پول یکی از کیف پول های نرم افزاری می باشد و تنها بر روی سیستم عامل های اندروید و آی او اس کار می کند. شما می توانید به واسطه گوگل پلی و یا اپ استور به دانلود رایگان آن بپردازید. تراست ولت تمامی قابلیت های مهم را برای امنیت تیک زده است و دارای گذرواژه، قفل اثر انگشت، قفل چهره، بک آپ، پین می باشد.

لجر

یکی از امن ترین کیف پول ها برای بیت کوین کیف های سخت افزار است و لجر یکی از بهترین های آن ها است. به طور کلی می توان گفت که لجر مربوط به شرکت فرانسوی است که در حال حاضر بزرگ ترین تولید کننده این والت می باشد. این والت سخت افزاری دارای کلید های خصوصی بسیار امن است که به طورت آفلاین و بسیار قوی و امن از اطلاعات نگه داری می کند. در هنگام خرید آن ها باید مراقب باشید که بسته آن باز نشده باشد، چرا که این اتفاق نشان دهنده هک شدن راحت آن است.

ترزور

ترزور یکی از کیف پول های معرف است که منشا آن به کشور چک بر می گردد. این والت متعلق به شرکتی می باشد که اولین کیف پول های سخت افزاری را برای عموم ساخته است. این شرکت دارای سازنده های بسیار قوی برای کیف پول می باشند و ویژگی خوب تمامی آن ها امنیت بسیار بالا آن ها است. یکی از مزیت های این والت امنیت بسیار بالا است. به طور کلی فروش این شرکت به نسبت لجر کم تر می باشد.

یکی از مشهور ترین والت های مربوط به این شرکت ترزور وان است. در حال حاضر این شرکت در حال رونمایی از مدل جدید خود بهنام ترزود T است. این دو محصول از نظر امنیتی شباهت های زیادی به هم دارند. مدل تی این شرکت دارای امکانات بیشتری به نسبت مدل وان می باشد. قیمت مدل وان 59 دلار است و قسمت مدل T192 دلار می باشد.

مای سلیوم

مای سلیوم یکی از بهترین والت ها برای ذخیره سازی بیت کوین و اتریوم می باشد. این والت به تازگی اتریوم و توکن های مبتنی بر اتریوم را وارد لیست خود کرده است. به طور کلی این والت مخصوص موبایل می باشد و سیستم عامل های آی او اس و اندروید از آن پشتیبانی می کنند. شما می توانید به واسطه گوگل پلی و اپ استور به دانلود آن ها بپردازید. این والت را می توانید یکی از بهترین کیف پول های مربوط به گوشی و برای ارز بیت کوین دانست.

بلو والت

این والت در سال 2020 دارای رشد زیادی بوده است و یک نرم افزار موبایلی می باشد. در حال حاضر برای دو سیستم عامل اندروید و IOS وجود دارد و تنها از ارز بیت کوین پشتیبانی می کند. یکی از نقاط ضعف این والت تک ارزی بودن آن می باشد و این امر در بین دیگر والت ها بسیار اهمیت دارد. این والت دارای پشتیبانی شبکه لایتنینگ است و یکی از والت های متن باز می باشد. بلو والت کلید کنترل را در اختیار کاربران خود قرار داده است. این والت دارای رابط کاربری آسان می باشد و این امر یکی از ویژگی های آن است. شما می توانید به واسطه این والت به کیف پولی حرفه ای دسترسی پیدا کنید.

الکتریوم

اگر به تازگی وارد دنیای ارزها شده اید و دانشی برای انتخاب والت های متفاوت ندارید، ما به شما این کیف پول را پیشنهاد نمی دهیم. کیف پول الکتریوم یکی از قدیمی ترین والت ها در بازار دیجیتالی به شمار می رود و در حال حاضر لقب محبوب ترین را در بین تریدر های بیت کوین دارد.

یکی از خصوصیات این والت متن باز بودن آن است و جالب است بدانید که این والت در سال 2011 توسعه داده شده است. این والت برای سیستم عامل های متفاوت وجود دارد. در حال حاضر بر روی سیستم عامل اندروید و ویندوز نصب می شود. نسخه ویندوز آن دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد و برخی از آن ویژگی ها تنها در نسخه ویندوز وجود دارد. اگر تازه کار هستید، این والت برای شما زمان گیر و سخت می باشد.

اکسودوس

اکسودوس یکی از والت های مهم و جذاب برای کاربران می باشد. امنیت در کنار رابط کاربری ساده اکسودوس را تشکیل می دهند. یکی از قدیمی ترین والت ها در عرصه ارزها می باشد و در سال 2015 تا به امروز به کاربران زیادی خدمت کرده است. در ابتدا امر تنها برای ویندوز وجود داشت و می توان گفت که در حال حاضر برای دو سیستم عامل ویندوز و آی او اس وجود دارد. این والت از 100 ارز پشتیبانی می کند. این والت دسترسی کاربران ایرانی را کاملا مسدود کرده است و شما برای استفاده از این والت باید آی پی خود را تغییر دهید.

بیت کوین والت

یکی از اولین والت های مربوط به بیت کوین می باشد و در سال 2013 عرضه شده است. این والت دارای پیچیدگی خاصی نیست و می توان گفت که سختی های والت مای سلیوم را ندارد. رابط کاربری این والت بسیار ساده می باشد و تنها برای سیستم عامل اندروید موجود می باشد. این والت تنها از بیت کوین پشتیبانی می کند و دارای ویژگی های امنیتی بسیار خوبی می باشد. این والت دارای پشتیبانی انواع آدرس های بیت کوین می باشد و دارای مرحله انتخاب پین است. شما می توانید آن را در لیست بهترین والت های بیت کوین قرار دهید.

بلاک چین

بلاک چین داتکام دارای یک نرم‌افزار موبایل است که امکان استفاده راحت‌تر را برای کاربران فراهم می‌کند. این والت جدا از ارز اتریوم از ارزهایی مانند تتر و یا بیت کوین کش پشتیبانی می کند. شما با یک مرورگر می توانید به این والت دسترسی پیدا کنید. به طور کلی می توان گفت که این والت یکی از اپ های موبایل است و دارای امنیت بالایی می باشد.

والت کاغذی بیت کوین

یکی از ویژگی های آن در این مورد می باشد که کلید خصوصی را به صورت کاغذ نگه داری می کنید. به طور کلی می توان گفت که برای مدتی کلید خصوصی خود را در دستانتان نگه داری می کنید. اگر بتوانید به خوبی از آن نگه داری کنید، می توانید برای مدتی داشتن کاغذی ارزشمند را حس کنید. برای ساخت این والت باید کلمه بازیابی را چاپ کنید و وب سایت های زیادی هستند که این عملیات را انجام می دهند.

امن ترین کیف پول نرم افزاری

امن ترین کیف پول نرم افزاری ارز دیجیتال چیست؟

به طور کلی می توان گفت که کیف پول ها دارای سه نوع کاغذی، سخت افزاری و نرم افزاری می باشند. ما در این بخش به کیف پول تراست ولت که یک والت نرم افزاری می باشد، می پردازیم. شما می توانید به راحتی به این کیف پول دسترسی پیدا کنید.

تراست ولت یکی از بهترین کیف پول ها برای بیت کوین می باشد و تنها بر روی تلفن همراه کار می کند. این والت برای کاربران تازه وارد بسیار مناسب است و به صورت رایگان برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس وجود دارد.

تراست ولت متعلق به یکی از بزرگ ترین صرافی های در بازار دیجیتالی می باشد که این ولت متعلق به بایننس است. تراست ولت کلید خصوصی را بر روی خود نگه داری می کند و می توان گفت که بعد از این امر نه صرافی بایننس و نه هیچ شخص دیگری، نمی تواند به این والت دسترسی پیدا کند. تنها صاحب اصلی والت دسترسی به برخی از اطلاعات دارد.

جدول اطلاعات

ما در این بخش برخی از اطلاعات را به صورت چکیده در اختیار شما قرار داده ایم.

موضوعامن ترین کیف پول
امن ترین والت های جهانلجز نانو اس، تراست ولت، ولت بیت کوین
امن ترین والت های سخت افزاری ترزور t، ترزور وان، لجر نانو ایکس
امن ترین والت های نرم افزاری تراست ولت، مای سلیوم، الکتریوم
ویژگی امن ترین والت ها رابط کاربری آسان، امنیت بالا، پشتیبانی درست


امن ترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایران

در حال حاضر شما می توانید برای انتخاب والت مورد نظر خود و در ایران از برخی گزینه ها استفاده کنید. می توان گفت که برخی از کیف پول ها در ایران وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید. اما اگر به دنبال والت های خارجی می باشید که در ایران استفاده کنید. این امر کمی متفاوت تر است. به طور کلی ما در این بخش برخی از والت ها را به شما معرفی می کنیم.

تراست ولت

یکی از ولت ها مهم و قابل استفاده برای ایرانیان می باشد که می توان گفت دارای امنیت بسیار زیادی می باشد. شما می توانید برخی از ارزهای مورد نظر خود را از این والت موبایلی دریافت کنید. این والت دارای امنیت بالایی بوده و این مورد یکی از مهم ترین ویژگی های این کیف پول می باشد.

کیف پول من

یک از قدیمی ترین والت های ایرانی می باشد که تا به امروز خود را به عنوان یکی از امن ترین ها نشان داده است. شما می توانید به واسطه خرید های متفاوت از این والت کارمزد های کم تری را پرداخت کنید. این والت دارای ویژگی های زیادی همچون داشتن تمامی اکانت های حقیقی، ورود به موقع و راحت، بدون تاثیر پذیری تحریم ها می باشد.

ترزور

یکی از والت های مهم برای نگه داری ارزهای متفاوت شما می باشد و شما می توانید بدون استفاده از وی پی ان از این والت استفاده کنید. همان طور که در قیمت های قبلی توضیحات بیشتری را در اختیار شما قرار دادیم. این والت دارای پیشینه خوبی در حوزه امنیت است و متعلق به یک شرکت فرانسوی می باشد.

امن ترین کیف پول بیت کوین چه می باشد؟

به طور کل ما در این مقاله بهترین والت های ارز بیت کوین را به شما معرفی کرده ایم. اما اگر به دنبال تنها یک نام باشیم، امن ترین کیف پول برای ایرانی ها لجر نانو ایکس، یکی از بهترین والت ها برای بیت کوین می باشد که دارای ویژگی های زیادی می باشد. این والت دارای امنیت بسیار بالایی می باشد و دارای مزیت هایی همچون امنیت بالا و پشتیبانی از بلوتوث می باشد. این والت قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل آی او اس را دارد و از بیش از 100 ارز پشتیبانی می کند. به طور کلی گزینه خوبی برای نگه داری بیت کوین می باشد.

امن ترین کیف پول سخت افزاری

امن ترین کیف پول سخت افزاری چیست؟

والت های سخت افزاری دارای امنیت بسیار زیادی برای نگه داری برخی از ارزها مانند اتریوم و بیت کوین می باشند. والت های سخت افزاری دارای امنیت بسیار زیادی در راستا نگه داری کلید های خصوصی می باشند. به طور کلی ما در این بخش برخی از والت های سخت افزاری را معرفی می کنیم.

COLDCARD MK3 یکی از امن ترین کیف پول

یکی از والت های سخت افزاری می باشد که تا به امروز در رده بسیار بالایی همانند ترزور ها و یا لجر ها قرار نگرفت است. به طور کلی می توان گفت که دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد و می تواند کلید خصوصی را در صورت آفلاین بودن درون خود نگه دارد.

ترزور T یکی ازامن ترین کیف پول

یکی از فوق العاده ترین والت های سخت افزاری می باشد که متعلق به کشور چک می باشد و دارای پیشینه بسیار خوبی در راستا عملیات والت ها می باشد. به طور کلی زبان زد امنیت بسیار بالا خود می باشد و می توان گفت که این امر باعث شد فروش فوق العاده ای را تجربه کند. این مدل از ترزور وان بسیار قوی تر است و به تازگی ارائه شده است.

BITBOX 03 یکی از امن ترین کیف پول

برای عملیات و استفاده از والت سخت افزاری بیت باکس گزینه خوبی به شمار می رود و شما می توانید به واسطه برخی از ویژگی های این والت، برای خرید و فروش ارزها اقدام کنید. این والت از ارزهای بسیار زیادی پشتیبانی نمی کند و این امر یکی از معایب آن می باشد.

ترزور وان یکی از امن ترین کیف پول

اولین نسخه از والت های ترزور می باشد که بعد از ورود به دنیای ارزها فروش فوق العاده ای را تجربه کرده است. این والت به نسبت نسخه جدید خود تغییرات زیادی کرده است و در حال حاضر بیشتر افراد از نسخه آپدیت آن استفاده می کنند.

KEEP KEY یکی از امن ترین کیف پول

در حال حاضر تمامی والت های سخت افزاری دارای ویژگی های یکسانی می باشند و تمامی آن ها دارای امنیت بالایی هستند و به دو نوع داغ و سرد تقسیم می شوند. منظور از داغ آنلاین می باشد و منظور از سرد آفلاین می باشد. شما می توانید به واسطه این والت ها برخی از ارزهای مهم را پشتیبانی کنید و به خوبی از آن ها نگه داری کنید.

لجر نانو ایکس یکی از امن ترین کیف پول

تا به امروز این والت را بهترین والت برای ارز بیت کوین شناخته اند و دلیل آن فناوری جدیدی می باشد که برای امنیت به خود اضافه کرده است. شما می توانید ارز بیت کوین خود را به راحتی و با امنیت بالایی نگه داری کنید. این والت متعلق به کشور فرانسه می باشد و در یکی از شرکت های قدیمی در عرصه والت ها ساخته شده است.

لجر نانو اس یکی از امن ترین کیف پول

این نسخه دقیقا قبل از نسخه نانو ایکس به بازار آمد و فروش زیادی را تجربه کرد. این والت رمز های فروش والت های سخت افزاری را جا به جا کرد و تا به امروز هیچ کیف پولی به اندازه آن فروش نداشته است. شما می توانید از این نسخه نیز برای نگه داری درست ارزها استفاده کنید.

کول ولت اس یکی از امن ترین کیف پول ها

تمامی والت های سخت افزاری از ارزهای زیادی پشتیبانی نمی کنند و تنها به امنیت برخی از ارزها اهمیت می دهند. اگر به دنبال والتی هستید که از ارزهای بیت کوین و اتریوم پشتیبانی کند، می توانید این مورد را انتخاب کرده و به خوبی از ارزهای خود نگه داری کنید.

امن ترین کیف پول نرم افزاری

امن ترین کیف پول اندروید چیست؟

امن ترین کیف پول های نرم افزاری را در بخش های بالایی مورد بررسی قرار داده ایم. در حال حاضر بهترین والت برای پشتیبانی اندروید الکتریوم می باشد. اگر شما تازه وارد هستید بهتر است از این والت قدیمی استفاده نکنید. به طور کلی یکی دیگر از والت های موبایلی که سر و صدای زیادی به راه انداخته است تراست والت است. شما می توانید به واسطه تراست والت تمامی ارزهای مورد نظر خود را خرید و فورش کنید. این کیف پول تنها نسخه های خود را بر روی سیستم عامل های اندروید و آی او اس منتشر کرده است.

سوالات متداول

کدام والت ها برای موبایل مناسب هستند؟

به طور کلی والت های تراست ولت و الکتریوم و همچنین مای سلیوم بسیار مناسب است.

کدام یک از والت های برای تازه کار ها مناسب نمی باشد؟

الکتریوم یکی از والت ها قدیمی است که مناسب تازه کار ها نیست.

کدام والت ها برای سیستم های سخت افزاری مناسب می باشند؟

ترزورT و ترزور وان والت های سخت افزاری بسیار مناسبی می باشند.

آیا ترزور t برای نگه داری بیت کوین مناسب است؟

یکی از بهترین ها برای نگه داری بیت کوین است اما لجر نانو ایکس برای نگه داری بیت کوین بهتر است.

کدام کیف پول ها برای ایران مناسب است؟

در حال حاضر والت های مانند تراست ولت و کیف پول من برای ایران مناسب می باشد.

کدام والت ها در سرتاسر جهان به امن ترین ها معرف اند؟

ترزور وان، ترزورT، لجر نانو اس، لجر نانو ایکس، مای سلیوم، تراست ولت، الکتریوم جز بهترین ها در این دسته هستند.

ویژگی والت های امن چیست؟

امنیت بالا، پشتیبانی بسیار سریع، رابط کاربری ساده جز ویژگی های آن ها است.

امن ترین کیف پول برای بیت کوین کدام است؟

یکی از امن ترین والت ها برای نگه داری بیت کوین لجر نانو ایکس می باشد.

کیف پول مای سلیوم بر روی کدام سیستم عامل ها پاسخگو است؟

این والت تنها بر روی سیستم عامل های آی او اس و اندروید جواب می دهد.

لجر نانو اس نسخه ابتدایی لجر نانو ایکس است؟

هر کدام آن ها جز بهترین والت ها می باشند و لجر نانو اس قبل از نانو ایکس تولید شده است و نانو ایکس به تازگی ارائه شده است.

امتیاز دهید
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها