2030 سال طلایی کاردانو تحلیل برای سرمایه گذاری

2030 سال طلایی کاردانو خواهد بود؟ + بررسی این تحلیل

  • توسط siavash
  • 4 دقیقه

بسیاری از تحلیل گران پیش بینی کرده اند که حدود یک دهه آینده یعنی سال 2030 می تواند به عنوان سال طلایی کاردانو باشد و به قیمت بسیار بالایی برسد. به شبکه بلاک چین این ارز دیجیتال قابلیت های بسیار خوبی به تازگی اضافه شده است.

از نظر تحلیل گران قیمت کاردانو تا انتهای سال 2030 که سال طلایی آن می باشد چقدر می شود؟

از نظر تحلیل گران قیمت کاردانو تا انتهای سال 2030 که سال طلایی آن می باشد چقدر می شود؟

وب سایت “Finder” یک نظر سنجی را اخیر برگزار کرده است. در این نظر سنجی در مورد پتانسیل رشد قیمت توکن بومی بلاک چین کاردانو تا یک دهه آینده سوال شده است. با توجه به نتایج این نظر سنجی اخیر تحلیل گران بازار جهانی سرمایه بر این باور هستند که قیمت کاردانو تا انتهای سال 2030 یعنی حدود یک دهه آینده از 50 دلار عبور خواهد کرد. تحلیل گران عقیده دارند که این توکن کاردانو تا انتهای سال جاری یعنی سال 2022 با رشد 160 درصدی مواجه خواهد شد.

شبکه کاردانو توسط چه کسی توسعه داده شده است؟

یکی از بنیان گذاران ارز دیجیتال اتریوم یعنی آقای “چارلز هاسکینسون” بلاک چین کاردانو را توسعه داده است. با این که در سال گذشته قابلیت پشتیبانی از قراردادهای هوشمند با استفاده از “هاردفورک آلونزو” ارائه شده است اما با این حال برخلاف دیگر شبکه های دارای قراردادهای هوشمند قیمت این ارز تا به حال از مرز 3 دلار عبور نکرده است.

چرا بعضی از سرمایه گذاران معروف به آینده کاردانو خوشبین نیستند؟

چرا بعضی از سرمایه گذاران معروف به آینده کاردانو خوشبین نیستند؟

با این که خانم “ونسا هریس” مدیر محصول ارشد شرکت تبلیغاتی پرمیشن گفته است که کاردانو یک گزینه بسیار طلایی برای کاربران و نهادهای غیر دولتی و حتی دولتی تا سال 2030 می باشد؛ اما بعضی از تحلیل گران به آینده یک دهه این ارز دیجیتال خوشبین نیستند. مدیرعامل شرکت بالتازار، آقای “جان استفانیدیس” همین طور یک سرمایه گذار معروف به نام “ورونیکا میهای” نسبت به آینده این ارز احساسات نزولی دارند.

این افراد معتقدند که قیمت ارز دیجیتال کاردانو به دلیل نقص در کارکرد شبکه و فناوری آن، رو به سقوط خواهد رفت. علاوه بر این که خانم میهای به عنوان یک سرمایه گذار اعتقاد دارند که کاردانو حتی تا یک دهه آینده روند ثابت را در بازار خود خواهد داشت مگر این که بلاک چین آن فناوری های خود و همین طور پذیرش کاربران را افزایش دهد.

چه قابلیت هایی اخیرا به کاردانو اضافه شده که نشان دهد 2030 سال طلایی این ارز می باشد؟

در هفته های گذشته کاردانو شاهد افزایش مداوم حجم تراکنش ها و همین طور فعالیت های درون زنجیره ای بوده است. دلیل این اتفاق رشد بخش امور مالی غیرمتمرکز در این شبکه می باشد. در ادامه باید بدانید که برای اولین بار در تاریخ حجم تراکنش های این ارز توانست تا از اتریوم بیشتر شود. البته به یاد داشته باشید که حدود یک ماه قبل حجم تراکنش های تعدیل شده کاردانو از مجموع حجم تراکنش های تعدیل شده اتریوم و بیت کوین نیز بالاتر برود. این بالا رفتن حجم تراکنش ها به دلیل پایین بودن کارمزد آن نسبت به اتریوم و بیت کوین می باشد. با این حال باید بدانید که این ارز امنیت شبکه خود را تا حد زیادی افزایش داده است. به طوری که بیان کرده است افرادی که بتوانند این شبکه را هک کنند پاداشی بسیار نفیس دریافت خواهند کرد. در ادامه پیشنهاد می کنیم تحلیل ارزهای دیجیتال را از بیستکس دنبال کنید.

سوالات متداول

قیمت کاردانو در سال 2030 که سال طلایی آن می باشد چقدر خواهد شد؟

بر اساس نظر تحلیل گران این ارز در آینده از 50 دلار خواهد گذشت.

شبکه کاردانو توسط چه کسی برای اولین بار توسعه داده شد؟

این شبکه توسط آقای چارلز هاسکینسون که یکی از بنیان گذار اتریوم می باشد توسعه داده شده است.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها