تبلیغات
قیمت بیت کوین پس از برخورد با خط روند صعودی 7 ساله تحلیل قیمت

قیمت بیت کوین پس از برخورد با خط روند صعودی 7 ساله

  • توسط siavash
  • 5 دقیقه

این بار می خواهیم در مورد روند و نوسانات قیمت بیت کوین پس از برخورد با خط روند صعودی 7 ساله صحبت کنیم. در این مقاله به بحث و بررسی این که با وجود این قیمت ها روند نزولی بازار کاهش پیدا می کند یا خیر صحبت خواهیم کرد.

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

آیا با رشد قیمت بیت کوین پس از برخورد با خط روند صعودی 7 ساله، روند نزولی بازار تمام خواهد شد؟

آیا با رشد قیمت بیت کوین پس از برخورد با خط روند صعودی 7 ساله، روند نزولی بازار تمام خواهد شد؟

در این رابطه شما کاربران و سرمایه داران عزیز باید بدانید که این ارز دیجیتال در حال حاضر بالای قیمت 40 هزار دلار قرار دارد. با این وجود هنوز اکثر سرمایه گذاران و تحلیل گران اعتقاد دارند که روند نزولی بیت کوین و در کل بازار هنوز به کف قیمتی خود نرسیده است.

افراد کمی معتقدند که بیت کوین به کف قیمتی رسیده است و حالا که توانسته است تا مقاومت 40 هزار دلاری را رد کند روند رو به رشد و صعودی خود و بازار را شروع خواهد کرد. بیت کوین با کف قیمتی خودش که در ابتدای شروع سال جدید میلادی به وجود آمده بود هنوز 20 درصد فاصله دارد.

پیش بینی تحلیل گران بدون توجه به خط روند صعودی 7 ساله چگونه است؟

در این باره شما باید بدانید که بعضی از تحلیل گران و معامله گران زمانی که انتظار دارند تا قیمت در جهت مشخصی که باب میل آن ها می باشد حرکت کند، بازار در خلاف نظر آن ها عمل می کند. معامله گران با توجه به روند نزولی بازار بیت کوین های خودشان را فروختند تا بیشتر از این ضرری را متحمل نشوند و بتوانند تا با کمترین حد ضرر ممکن این ارز دیجیتال را بفروشند. همین مورد اصلی ترین دلیل برای جا ماندن آن ها از جهش های اخیر بیت کوین بوده است.

اگر این افراد قیمت بیت کوین پس از برخورد با خط روند صعودی 7 ساله را بررسی می کردند متوجه می شدند که قیمت این ارز رشد صعودی خود به قیمت های بالاتر را شروع کرده است.

تاریخچه قیمت بیت کوین پس از برخورد با خط روند صعودی 7 ساله چه می باشد؟

تاریخچه قیمت بیت کوین پس از برخورد با خط روند صعودی 7 ساله چه می باشد؟

عمر خط روند صعودی 7 ساله به بیش از یک دهه کامل می رسد. شروع این خط در زمان روند نزولی بازار رمزارز در سال 2014 می باشد که در این دوره یک بار نیز قیمت به زیر این خط نیز صعود داشته است. پس از حدود دو سال کامل از شروع این خط و با توجه به نوساناتی که قیمت بیت کوین در محدوده این خط در طول این دو سال داشته است بالاخره در عرض چند ماه قیمت این ارز دیجیتال برتر با رشدی چشمگیر و بسیار عالی از 2,500 دلار به حدود 20 هزار دلار رسید.

حتی در جریان روند نزولی بازار در سال 2018 نیز قیمت بیت کوین همواره بالای این خط بوده است. در روزهای پایانی سال 2018 کندل قیمت این ارز دیجیتال با خط روند صعودی 7 ساله برخورد داشت و کف قیمتی را در این روند نزولی ایجاد کرد.

در اوایل سال 2020 که سقوط بزرگ قیمت ها بود و بازار نزول بسیار عجیبی داشت حمایت این خط شکسته شد و از دست رفت.

با این وجود در اوایل سال 2021 دوباره بازیابی حمایت این خط شروع شد. پس از آن روند صعودی بیت کوین دوباره از سر گرفته شد. از همان زمان یعنی اوایل 2021 تا به حال قیمت بیت کوین تنها یک بار پس از برخورد با خط روند صعودی نزولی شده است و به زیر 30 هزار دلار رسیده است. دیگر مطالب بخش تحلیل ارزهای دیجیتال بیستکس را نیز بخوانید.

سوالات متداول

جهش قیمت بیت کوین پس از برخورد با خط روند صعودی 7 ساله نشان دهنده اتمام روند نزولی بازار است؟

طبق نظر بیشتر تحلیل گران این جهش نشان دهنده اتمام جریان نزولی بازار نمی باشد و هنوز با رسیدن به کف قیمتی فاصله دارد.

بر اساس نظر تحلیل گران بازیابی اخیر قیمت ها چه می باشد؟

بر اساس نظر اکثر تحلیل گران و معامله گران بازیابی قیمت ها که اخیرا به وجود آمده تله گاوی می باشد.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها