تبلیغات
بروکر یو اس جی اف ایکس فارکس

ورود به بروکر یو اس جی اف ایکس ✅ بررسی بروکر USGFX

برخی بروکرهای فارکس توانسته‌اند سال‌ها خدمات خوبی را به مشتریان ارائه دهند، یکی از این بروکر‌ها، یو اس جی اف ایکس است. بروکر یو اس جی اف ایکس یک شرکت کارگزار فارکس است که در سال 2005 راه‌اندازی شد. بروکر فارکس شرکتی است که دسترسی معامله‌گران به پلتفرم‌هایی با امکان خرید و فروش ارزهای خارجی را امکان‌پذیر می‌سازد. USGFX یک شرکت کارگزار فارکس استرالیایی است که در سیدنی مستقر شده و معاملات فارکس و CFD را به کاربران ارائه می‌دهد. اما آیا انتخاب این بروکر برای کاربران ایرانی گزینه خوبی است؟

بروکر یو اس جی اف ایکس یک شرکت کارگزاری مستقر در استرالیا است که از طریق شفافیت و احترام به مشتریان، ارزش‌ها و اصول خود فعالیت می‌کند. این بروکر راه حل‌های معاملاتی فارکس و CFD را برای معامله جفت ارز، شاخص‌ها و کالا ارائه می‌دهد. به دلیل بهبود خدمات مشتری، USGFX همچنین یک دفتر در شانگهای و یک دفتر ماهواره‌ای در هنگ کنگ دارد. این بروکر به خوبی از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند و انتخاب محبوبی بین کاربران ایرانی است. در این مقاله از بیستکس علاوه بر بررسی بروکر یو اس جی اف ایکس، روش ساخت حساب در این بروکر، انواع حساب، ویژگی‌ها، معایب و مزایای آن را نیز بررسی خواهیم کرد.

بررسی بروکر یو اس جی اف ایکس

بررسی بروکر یو اس جی اف ایکس

بروکر یو اس جی اف ایکس، یک کارگزار استرالیایی برای معامله فارکس و CFD است. این شرکت در سال 2005 راه‌اندازی شد. بروکر USGFX توانسته با ویژگی‌ها و سرمایه‌گذاری‌های خود به یک بروکر قابل اعتماد فارکس تبدیل شود. همچنین خدمات پشتیبانی مشتری آنها نیز مورد قبول کاربران است.

به نظر می‌رسد خدمات مشتری نقطه قوت USGFX باشد. آنها پشتیبانی 24 ساعته مشتری را ارائه می‌دهند و چندین دفتر در سراسر جهان دارند. وب سایت یو اس جی اف ایکس به زبان‌های مختلف در دسترس کاربران است. خدمات آموزشی گسترده و همچنین ابزارهای بازار در اختیار کاربران قرار دارد و همه از طریق وب سایت در دسترس هستند.

در تلاش برای مشتری پسند بودن، بروکر یو اس جی اف ایکس چندین پلتفرم معاملاتی را ارائه می‌دهد. متاتریدر 4 و متاتریدر 5 معمولی در هر دو نسخه دسکتاپ و موبایل در دسترس هستند. همچنین یک گزینه چند ترمینال و گزینه‌ای برای استفاده از وب تریدر (Webtrader) وجود دارد که به معامله‌گران اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به دانلود پلتفرم، به صورت تحت وب، به متاتریدر 4 دسترسی داشته باشند. مشتریان علاقه‌مند به معاملات اجتماعی و کپی تریدینگ با USGFX می‌توانند از ZuluTrade یا myfxbook استفاده کنند.

این بروکر چهار نوع حساب را به مشتریان خود ارائه می‌دهد که هر کدام مزایای متفاوتی دارند. ابتدایی‌ترین حساب، مینی اکانت (Mini Account) است که حداقل سپرده 100 دلاری دارد و اسپرد آن از 2.8 پیپ شروع شده و اهرم آن تا 1:500 می‌رسد. معامله‌گران همچنین می‌توانند از حساب استاندارد استفاده کنند؛ اما حداقل سپرده برای حساب استاندارد 10000 دلار است که به طور قابل توجهی بالاتر از حداقل سپرده مورد نیاز در سایر بروکرهای فارکس است. بعد از حساب استاندارد، حساب Pro ECN و حساب VIP وجود دارند که هر دو به حداقل سپرده 50000 دلاری نیاز دارند.

افتتاح حساب بروکر USGFX

 همانطور که پیش از این اشاره شد، چهار نوع حساب در بروکر یو اس جی اف ایکس وجود دارد. در حالی که هر کدام موارد متنوعی را به معامله‌گر ارائه می‌دهد، بنابراین کاربران باید بر اساس نیاز خود بین حساب مینی، حساب با شرایط استاندارد و حساب Pro-ECN و حساب‌های VIP انتخاب کنند. همچنین یک حساب آزمایشی نیز به کاربران ارائه می‌شود. کاربران می‌توانند با 100 هزار دلار به صورت مجازی معاملات یا استراتژی‌های آزمایشی را تمرین کنند. در این نوع حساب ریسک از دست دادن پول وجود ندارد.

بعدا انواع حساب‎‌های این بروکر را دقیق‌تر بررسی خواهیم کرد؛ اما بیایید ابتدا نگاهی به مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب در بروکر USGFX داشته باشیم.

مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب در بروکر یو اس جی اف ایکس

بر اساس نوع حساب انتخابی کاربران، شخصی، شرکتی یا مشترک، بین اسناد مورد نیاز تفاوت‌هایی وجود دارد:

شخصی

 • گذرنامه یا کارت شناسایی (کپی پشت و رو)
 • اثبات آدرس محل سکونت (قبوض 3 ماه گذشته، مانند قبض تلفن)

مشترک

 • گذرنامه یا کارت شناسایی (کپی پشت و رو)
 • اثبات آدرس محل سکونت (قبوض 3 ماه گذشته، مانند قبض تلفن)
 • گذرنامه دوم یا کارت شناسایی (کپی پشت و رو)
 • اثبات آدرس دوم محل سکونت (قبوض 3 ماه گذشته، مانند قبض تلفن)

شرکت

 • گواهی ثبت نام (کپی)
 • اثبات آدرس شرکت (صورت حساب‌های 3 ماه گذشته، مانند قبض تلفن، صورتحساب بانکی یا قبض آب و برق)
 • لیست مدیران و سهامداران با سهم بیش از 10 درصد
 • گذرنامه معتبر یا کارت شناسایی صادر شده توسط دولت و گواهی آدرس محل سکونت برای هر سهامدار ذکر شده
 • LEI (شناسه شخصیت حقوقی)

آموزش افتتاح حساب بروکر یو اس جی اف ایکس

بعد از آماده کردن مدارک لازم، برای افتتاح حساب در این بروکر باید مراحل زیر را دنبال کنید:

برای ثبت نام، باید به «سایت بروکر USGFX» مراجعه کرده و بر روی گزینه افتتاح حساب کلیک کنید.

در این مرحله، یک صفحه جدا برای شما باز می‌شود. در مرحله اول باید اطلاعات اولیه یعنی نام، ملیت، کشور محل اقامت، آدرس ایمیل، شماره تماس و کد تایید را وارد کنید.

در مرحله بعدی، گزینه‌های پرداخت، نوع حساب و نرخ اهرم ارائه می‌شود. همچنین در مرحله دوم باید جفت ارز و سرورهای معاملاتی را انتخاب کنید. بروکر یو اس جی اف ایکس برای راحتی کاربران چندین گزینه پرداخت متفاوت را ارائه می‌دهد. به یاد داشته باشید که هیچ هزینه‌‌ای به عنوان کارمزد واریز از کاربران دریافت نمی‌شود.

پس از افتتاح حساب، در این مرحله باید اطلاعات شخصی بیشتری مانند آدرس کامل، شغل و غیره را ارائه دهید. سپس در مرحله بعدی، باید اطلاعات دقیق‌تری درباره خدمات مالی ارائه دهید. پس از تکمیل اطلاعات لازم و واریز پول، می‌توانید معاملات فارکس را آغاز کنید.

انواع حساب در بروکر یو اس جی اف ایکس

انواع حساب در بروکر یو اس جی اف ایکس

پیش از این اشاره شد که در بروکر یو اس جی اف ایکس چهار نوع حساب وجود دارد که قابلیت‌های متنوعی را به معامله‌گران را ارائه می‌دهد. کاربران می‌توانند از بین یک حساب مینی، یک حساب با شرایط استاندارد، حساب Pro-ECN و حساب‌های VIP یکی را انتخاب کنند. هر نوع حساب دارای مزایای متفاوتی است. این چهار حساب به صورتی طراحی شده که هم برای کاربران مبتدی و هم افراد حرفه‌ای‌تر مناسب باشند.

حساب مینی (Mini Account)

 حساب مینی اکانت ابتدایی‌ترین حساب این بروکر است و به حداقل سپرده 100 دلاری نیاز دارد. اسپرد آن از اسپردهای معمول در دیگر بروکرها بیشتر بوده و از 2.8 پیپ شروع می‌شود.  معامله‌گران می‌توانند به اهرم‌های 1:100 تا 1:500 دسترسی داشته باشند. این نوع حساب، محدودیتی برای حداکثر سرمایه ندارد و حداقل اندازه لات آن 0.01 است. این نوع حساب، یک حساب شخصی است.

حساب استاندارد (Standard Account)

حساب استاندارد دارای سپرده زیادی برای فعال‌سازی است. سرمایه‌گذاران می‌توانند این حساب را با سپرده 10,000 دلاری باز کنند. هر چند اهرم‌ها مانند حساب‌های مینی با اسپرد بالا است و از 2.2 پیپ شروع می‌شود. معامله‌گران می‌توانند به اهرم‌های 1:100 تا 1:500 دسترسی داشته باشند. این نوع حساب، محدودیتی برای حداکثر سرمایه ندارد و حداقل اندازه لات آن 0.01 است. کاربر می‌تواند حساب استاندارد را به عنوان یک حساب شخصی، مشترک و شرکتی باز کند.

حساب Pro-ECN

حساب Pro-ECN می‌تواند با حداقل سپرده 50,000 دلار باز شود. اهرم حساب ECN در 1:100 محدود شده است و اسپرد اولیه آن 1.5 پیپ است. این نوع حساب، محدودیتی برای حداکثر سرمایه ندارد و حداقل اندازه لات آن 0.01 است. کاربر می‌تواند حساب استاندارد را به عنوان یک حساب شخصی، مشترک و شرکتی باز کند.

حساب VIP

حداقل مقدار موجودی این حساب  50,000 دلار است. اسپرد آن از 1.3 پیپ شروع می‌شود و معامله‌گران می‌توانند به اهرم‌های 1:100 تا 1:500 دسترسی داشته باشند. این نوع حساب، محدودیتی برای حداکثر سرمایه ندارد و حداقل اندازه لات آن 0.01 است. کاربر می‌تواند حساب استاندارد را به عنوان یک حساب شخصی، مشترک و شرکتی باز کند.

حساب دمو یا آزمایشی

حساب آزمایشی بروکر یو اس جی اف ایکس، یک حساب معاملاتی آزمایشی رایگان را به معامله‌گران مبتدی ارائه می‌دهد تا در آن آموزش ببینند. رابط حساب دمو برای معامله‌گرانی ایده‌آل است که بتوانند بدون ریسک از دست دادن سرمایه، معاملات را بیاموزند. حساب آزمایشی بروکر USGFX معاملات فارکس را در یک محیط 100 درصد بدون ریسک ارائه می‌دهد.

معامله‌گران می‌توانند از یک حساب آزمایشی در بروکر USGFX از 100,000 دلار پول مجازی استفاده کنند و استراتژی‌های معاملاتی را آزمایش کنند. البته حساب‌های آزمایشی تنها برای کاربران تازه‌کار نیست و حتی معامله‌گران حرفه‌ای می‌توانند از این نوع حساب برای بررسی محیط کار بروکر استفاده کنند.

واریز و برداشت در بروکر یو اس جی اف ایکس

بروکر یو اس جی اف ایکس برای راحتی بیشتر کاربران، گزینه‌های زیادی را برای واریز و برداشت به آنها ارائه می‌دهد. برخی از این گزینه‌ها مانند fasapay، Skrill، Neteller گزینه‌های فوری برای واریز وجه هستند. همچنین کاربران می‌توانند در روزهای کاری از پرفکت مانی (Perfect Money) استفاده کنند. علاوه بر آن، Bank Wire Transfer و VISA نیز در اختیار کاربران است که به ترتیب در 1 تا 3 روز کاری و 2 ساعت، واریز را انجام می‌دهند.

همچنین گزینه‌هایی برای واریز به صورت ارز دیجیتال وجود دارد که ممکن است هزینه کارمزد به همراه داشته باشد. به صورت کلی، بروکر USGFX همه هزینه‌های واریز را پوشش می‌دهد؛ اما برداشت ممکن است کارمزد داشته باشد.

همچنین روش‌های مختلفی برای برداشت وجه وجود دارد. برداشت در بروکر یو اس جی اف ایکس سریع و آسان است و  تمامی برداشت‌ها طی 24 ساعت انجام می‌شود. لازم به ذکر است که برای برداشت وجوه بیش از مبلغ سپرده اولیه در 180 روز اول باید از گزینه‌های برداشت جایگزین استفاده شود. در صورتی که مبلغ برداشت بیش از 3000 دلار توسط یک کیف پول الکترونیکی (مانند WebMoney، Perfect Money، FasaPay، Skrill، Neteller، VoguePay) باشد، هزینه تراکنش دریافت خواهد شد.

هزینه معاملات و کارمزد

هزینه معاملات به عوامل مختلفی مانند کمیسیون، اسپرد و مارجین معامله بستگی دارد. اسپرد یک جفت ارز تفاوت بین نرخ خرید و فروش است. پیپ نشان‌دهنده کوچکترین افزایشی است که نرخ ارز جا‌به‌جا می‌شود. یک پیپ برای جفت ارزها در ارز ین 0.01 و برای تمام جفت‌ ارزهای دیگر 0.0001 است. مارجین نیز مقدار پولی است که در حساب شما برای باز کردن پوزیشن معاملاتی لازم است. مارجین بر اساس قیمت فعلی ارز پایه در برابر دلار، اندازه (حجم) پوزیشن معاملاتی و اهرم اعمال شده در حساب معاملاتی شما محاسبه می‌شود.

کمیسیون هزینه‌هایی است که توسط یک بروکر برای معامله‌گر جهت انجام معاملات از طرف معامله‌گر تحمیل می‌‌شود. سطح کمیسیون بین کارگزاران مختلف متفاوت است و همچنین به دارایی مورد معامله و نوع خدمات ارائه شده توسط کارگزار بستگی دارد. در حالی که معاملات CFD شکلی از معاملات مشتقه است که معامله‌گران را قادر می‌سازد در مورد افزایش یا کاهش قیمت‌های بازارهای مالی جهانی در حال حرکت حدس و گمان کنند، معامله بر روی سهام مستلزم کارمزد خواهد بود.

حساب مینی اسپردهایی دارد که از 2.8 پیپ شروع می‌شود، در حالی که حساب Pro ECN و حساب VIP دارای اسپردهایی هستند که به ترتیب از 1.5 پیپ و 1.3 پیپ شروع می‌شوند. همچنین همانطور که پیش از این اشاره شد، USGFX تمام هزینه‌های واریز را پوشش می‌دهد؛ اما برداشت ممکن است با کارمزد همراه باشد.

پلتفرم‌ها و بازار بروکر یو اس جی اف ایکس

پلتفرم‌ها و بازار بروکر یو اس جی اف ایکس

نرم‌افزار معاملات فارکس که توسط یک شرکت بروکر به مشتریان خود ارائه می‌شود، پلتفرم آن نامیده شده و برای انجام معاملات کاربران در اختیار آنها قرار می‌گیرد. یک پلتفرم می‌تواند مخصوص چند دارایی باشد. در نتیجه به مشتریان این امکان را می‌دهد تا نه تنها در بازار فارکس بلکه سایر کلاس‌های دارایی مانند CFD سهام، شاخص‌های سهام، فلزات گرانبها و ارزهای دیجیتال معامله کنند.

پلتفرم‌های معاملاتی که یک بروکر از آنها پشتیبانی می‌کند، تاثیر زیادی در محبوبیت آن دارد. تصمیم‌گیری در مورد اینکه از کدام پلتفرم استفاده کنید بستگی به نیاز مشتری در معاملات دارد. بنابراین پلتفرم‌ها یکی از معیارهای اصلی در انتخاب بروکر خواهد بود. بروکر یو اس جی اف ایکس از پلتفرم‌های متاتریدر 4 و متاتریدر 5 استفاده می‌کند. هر دو تجربه معاملاتی قدرتمندی را ارائه می‌دهند، با این تفاوت که متاتریدر 5 نسخه پیشرفته متاتریدر 4 است. به صورت کلی متاتریدر 4 پلتفرم رایج‌تری است.

متاتریدر 4 از زبان برنامه‌نویسی  MQL4 پشتیبانی می‌کند، 30 اندیکاتور مختلف، 31 ابزار گرافیکی، 4 نوع سفارش معلق و 9 تایم فریم را به کاربران خود ارائه می‌دهد. از سوی دیگر، متاتریدر 5 از زبان برنامه‌نویسی  MQL5 پشتیبانی می‌کند، 38 اندیکاتور مختلف، 44 ابزار گرافیکی، 6 نوع سفارش معلق و 21 تایم فریم را به کاربران خود ارائه می‌دهد.

بروکر USGFX همچنین با Trading Central، ارائه‌دهنده پیشرو داده‌های تحقیقاتی برای راهنمایی‌های معاملاتی اضافی، معامله جمعی را ارائه می‌دهد. این سبک معامله به معامله‌گران اجازه می‌دهد با زمان کم برای نظارت بر بازارها، فرصت دنبال کردن استراتژی‌های یک معامله‌گر حرفه‌ای را داشته باشند. این گزینه‌ها در ZuluTrade و MyFXbook در دسترس هستند.

بازارها و محصولات بروکر یو اس جی اف ایکس

در بروکر USGFX می‌توانید ارزهای فارکس، فلزات، شاخص‌ها و بیت کوین را معامله کنید. معاملات طلا و سایر فلزات گرانبها به همراه نفت خام و مس نقش عمده‌ای در بازار کالاها دارد. جدای از معاملات فارکس، سرمایه‌گذاری بلندمدت در طلا و سایر فلزات گرانبها یک روش محبوب در سراسر جهان برای مدیریت ریسک پرتفوی سرمایه‌گذاری است. بروکر یو اس جی اف ایکس نیز مانند بسیاری از بروکرهای دیگر، بازارهای زیر را به کاربران خود ارائه می‌دهد.

فارکس

معاملات فارکس که معاملات ارز یا FX نیز نامیده می‌شود، شامل بازار مبادلات ارزی می‌شود که در آن افراد، شرکت‌ها و مؤسسات مالی، ارزهای خود را با نرخ‌های شناور با یکدیگر مبادله می‌کنند.

کالاها

همانند بازارهای مبادله ارز، بازارهای کالا فرصت‌های سرمایه‌گذاری متفاوتی را برای معامله‌گران فراهم می‌کند. سرمایه‌گذاری در کالاهای قابل مبادله مبتنی بر قرارداد روشی قابل اعتماد برای کاهش ریسک در زمان تورم یا مشکلات اقتصادی است.

شاخص‌ها

شاخص‌های سهام یا Equity، شاخص‌های واقعی بازار سهام هستند که ارزش بخش خاصی از بازار سهام را اندازه‌گیری می‌کنند. آنها می‌توانند مجموعه خاصی از بزرگ‌ترین شرکت‌های یک کشور را نمایندگی کنند یا می‌توانند نماینده یک بازار سهام خاص باشند.

فلزات گرانبها

تجارت طلا و سایر فلزات گرانبها شامل کالاهای سختی است که قابل مبادله و مبتنی بر قرارداد هستند.

انرژی

نوسانات بالای قیمت انرژی به دلیل عوامل سیاسی و محیطی، عرضه و تقاضا، شرایط آب و هوایی شدید و رشد اقتصادی جهانی از ویژگی‌های بارز این محصول است که آن را به یکی دیگر از گزینه‌های معاملاتی محبوب تبدیل کرده است.

ارزهای دیجیتال

بیت کوین (BTC) ارز دیجیتالی است که از زمان آغاز به کار در سال 2008 بیشترین ارزش بازار و سطح قیمت را به خود اختصاص داده است. بیت کوین 50 درصد از کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال را در اختیار دارد.

لایت کوین (LTC) مشابه بیت کوین بوده؛ اما از نظر مقیاس‌پذیری متفاوت است. ارز دیجیتال لایت کوین یکی دیگر از آلتکوین‌های بسیار محبوب است. LTCUSD یک فورک از بیت کوین است. در واقع لایت کوین از کد بیت کوین کپی شده و توسعه‌دهندگان با ایجاد تغییراتی بر روی آن، پروژه جدیدی را راه‌اندازی کرده‌اند.

ریپل (RPL) یک سیستم تسویه نسل بعدی در بین بانک‌های بزرگ محبوب است. این ارز دیجیتال امکان تراکنش فوری صندوق‌های بین‌المللی را با هزینه‌های بسیار کم فراهم می‌کند.

اتریوم (ETH) دومین ارز دیجیتال بزرگ پس از بیت کوین است و به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا قراردادهای هوشمند را بر روی پلتفرم ایجاد آن کنند.

بیت کوین کش (BCH) توسط هارد فورک بیت کوین در سال 2017 به عنوان نسخه جدیدی از بلاک چین با قوانین متفاوت ایجاد شد.

مزایا و معایب بروکر یو اس جی اف ایکس

با بررسی کلی ویژگی‌های کلیدی بروکر یو اس جی اف ایکس، می‌توان مزایا و معایب زیر را در مورد این بروکر لیست کرد:

مزایا ✅معایب ❌
اکانت آزمایشیاسپرد بالاتر از میانگین بازار
کپی تریدینگ (Copy trading)مشکلات نظارتی
پشتیبانی از پلتفرم‌های معاملاتی محبوبتبلیغات زیاد
راه‌های متفاوت برای برداشت و واریزرابط کاربری نامناسب
پشتیبانی مناسب از زبان فارسینمادهای کم ارز دیجیتال
امکان واریز یا برداشت ریالی
حساب اسلامی در حساب میکرو
سرعت مناسب

جمع بندی

در مجموع، می‌توان بروکر یو اس جی اف ایکس را به عنوان یک گزینه قابل اعتماد برای کاربران معرفی کرد. طبق بررسی‌های انجام شده، این یک کارگزار فارکس مناسب برای کاربران ایرانی است که یک محیط معاملاتی ایده‌آل را تضمین می‌کند. این شرکت وابسته به ASIC است و مجوز خدمات مالی استرالیا (AFSL) را دارد. مقررات سختگیرانه این نهاد نظارتی تضمین می‌کند که وجوه مشتری محافظت شده و یک محیط معاملاتی شفاف و امن در اختیار کاربران وجود دارد.

البته این بروکر ابزارهای معاملاتی کمتری نسبت به یک پلتفرم معاملاتی در این سطح ارائه می‌دهد. USGFX به‌ عنوان یک بروکر ارز خارجی و CFD تنظیم‌شده، به الزامات سرمایه سخت‌گیرانه پایبند است و رویه‌های داخلی مانند مدیریت ریسک، آموزش منظم کارکنان، و فرآیندهای حسابداری و حسابرسی دقیق را اجرا می‌کند. وجوه مشتری در یک حساب امانی مجزا نزد بانک مشترک المنافع استرالیا (Commonwealth Bank of Australia)، جدا از حساب‌ها و وجوه شرکت نگهداری می‌شود.

همچنین این شرکت پشتیبانی خوبی از زبان فارسی ارائه می‌دهد. در بروکر یو اس جی اف ایکس ، هر سرمایه‌گذار به یک مدیر حساب شخصی از شرکت دسترسی دارد که پشتیبانی 24 ساعته را از دفاتر در سراسر جهان ارائه می‌کند. همچنین کاربران ایرانی می‌توانند از طریق تلگرام بروکر یو اس جی اف ایکس سوالات خود را به فارسی بپرسند. وب سایت این بروکر نیز مشتری پسند و واضح است و به زبان‌های مختلف موجود است و ابزارهای بازار همه از طریق وب سایت در دسترس هستند.

سوالات متداول

بروکر USGFX چگونه کار می‌کند؟

این بروکر این یک پلتفرم معاملاتی است که به معاملات فارکس، فلز، شاخص‌ها و کالاها می پردازد.

آیا USGFX تنظیم شده است؟

بله. این بروکر توسط کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه‌گذاری استرالیا (ASIC) تنظیم می‌شود و دارای مجوز خدمات مالی استرالیا (AFSL 302792) است. هیچ کس هیچ شکایتی در مورد ویژگی‌های امنیتی آن نداشته است. مشتریان همچنین تحت طرح جبران خدمات مالی (FSCS) از بیمه برخوردار می شوند.

حداکثر اهرمی بروکر یو اس جی اف ایکس چقدر است؟

حداکثر اهرمی که ارائه می‌دهد حدود 1:500 است.

آیا بروکر USGFX از متاتریدر پشتیبانی می‌کند؟

بله. این بروکر از متاتریدر 4 و 5 چشتیبانی می‌کند. البته ویژگی‌های ارائه شده در هر دو سیستم عامل کمی متفاوت است.

دفتر اصلی بروکر  USGFX در کجا مستقر است؟

یو اس جی اف ایکس یک شرکت کارگزاری فارکس مستقر در استرالیا است که دفتر مرکزی آن در سیدنی است. همچنین دفتر ماهواره ای خود را در هنگ کنگ دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها