اشتباهات بازار خرسی مقالات آموزشی

بزرگ ترین اشتباهات بازار خرسی

  • توسط behrouz
  • 4 دقیقه

اشتباهات بازار خرسی چیست؟ در این مقاله قصد داریم تا نگاهی داشته باشیم بر مهم ترین و رایج ترین اشتباهات بازار خرسی و آنان را به صورت مختصر برای شما شرح دهیم پس در ادامه همراه بیستکس باشید تا با موارد پیرامون بازار خرسی آشنا شوید.

اهمیت دانستن اشتباهات بازار خرسی در چیست؟

اهمیت دانستن اشتباهات بازار خرسی در چیست؟

حال در ادامه بد نیست تا بدانیم که اهمیت دانستن این موضوع در چیست؟ در همین راستا باید گفت که بازار ارزهای دیجیتال در دسته بازار های پر ریسک مالی قرار داشته و اوضاع زمانی خطرناک می شود که وارد روند خرسی بشود که در ادامه باید گفت این روند تاثیر بالایی بر روی روان و مادیات سرمایه گذاران گذاشته و قطعا دانستن اشتباهات بازار خرسی بسیار به ما کمک خواهد کرد تا این مسیر را راحت تر پشت سر بگذاریم.

مرگبار ترین اشتباهات بازار خرسی

مرگبار ترین اشتباهات بازار خرسی

حال در ادامه بد نیست تا نگاهی داشته باشیم بر مرگبار ترین اشتباهات بازار خرسی که ممکن است برایتان اتفاق بیوفتد. این اشتباهات عبارتند از:

  • سازگار نشدن با بازار خرسی: در این راستا باید گفت که بازار خرسی کاملاً برعکس بازار گاوی بوده و ممکن است تا روند ریزش قیمت در بازار خرسی همچنان ادامه پیدا کند حتی اگر آن را در پایین ترین قیمت خریده باشید.
  • تنظیم انتظارات از بازار: در این باب باید گفت که باید انتظارت خودتون رو از بازار تغییر بدین و روش های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک تون را دستخوش تغییر کنید.
  • اتکا کردن به تاریخ: بسیاری از سرمایه داران با بررسی رفتار ها و تجربیات گذشته بازار ها در تلاش هستند تا روند آینده را پیش بینی کنند که در همین راستا می توان گفت نباید تنها به این مورد اتکا کرد زیرا ممکن است روند های پیشین با روند های آینده کاملا متفاوت باشد و نتوان آینده آن را پیش بینی کرد.
  • جبران ضرر در بازار فیوچرز: در رابطه با این اشتباه باید گفت که کاملا اشتباه نیست ولی اگر بدون دانش کافی و تجربه برای این کار اقدام کنید قطعا ضرر های بیشتری خواهید کرد پس در نتیجه برای وارد شدن به این بازار باید دانش کافی داشته باشید.
  • تسلیم شدن و خروج از بازار: در این رابطه بايد گفت که بسیاری از افراد بعد از دیدن ضررهای زیاد تصمیم می گیرند تا از بازار ارزهای دیجیتال خارج شود ولی لازم است که بدانید با این کار تنها موقعیت های بیشتری را از دست داده و سود های کلانی را از دست خواهید داد. بازار خرسی یکی از بهترین موارد برای سرمایه گذاری بلند مدت است زیرا پروژه‌هایی که سخت راه اندازی می شوند در طولانی مدت موفقیت بیشتری را در خود خواهند داشت.

سوالات متداول

مهم ترین اشتباهات بازار خرسی کدامند؟

در طول مقاله به مهم ترین اشتباهات بازار خرسی اشاره شد که می توانید مطالعه فرمایید.

آیا خروج از بازار خرسی درست است؟

خیر درست نبوده و یکی از اشتباهات این بازار است.

آیا در بازار خرسی می توان به تجربیات گذشته اتکا کرد؟

خیر نمی توان اتکا کرد زیرا ممکن است نتوان آینده را توسط آنان پیش بینی کرد.

امتیاز دهید
behrouz

behrouz

فوق لیسانس کامپیوتر متخصص SEO و بهینه سازی وب سایت هستم. فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرده و در سال ۱۴۰۱ به تیم بیستکس پیوستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها