تبلیغات
کسپر نتورک آموزش ارزهای دیجیتال

قیمت ارز دیجیتال کسپر نتورک با بررسی آینده و کیف پول مناسب

  • توسط farhad
  • 13 دقیقه

کسپر نتورک (casper) یک ارز دیجیتال می باشد که در سال 2021 روز 30 ماه مارس درون شبکه اصلی راه اندازی شد. براساس مشخصات (casper cbc) اثبات سهام (pos) اولین بلاک چین زنده می باشد که ساخته شده است. پلتفرم Casper در مقیاس جهانی قراردادهای هوشمند، تقویت پذیرش فناوری بلاک چین و DApps طراحی شده است. پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید تا پا به دنیای ارزهای دیجیتال بگذارید.

ارز کسپر نتورک چیست؟

کسپر الگوریتمی بر اساس proof of stake است، انتشار آن در سال 2018 بود. با الگوریتم فعلی (pow) به منظور تایید هر صدمین بلوک ورژن اولیه از کسپر به عنوان چک پوینت مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که یک عدد چک پوینت درست شود، هیچ گونه راهی برای بازگشت به یک زنجیره بدون چک پوینت وجود ندارد.

بهترین کیف پول برای هولد کردن و نگهداری CSPR چیست؟

بهترین کیف پول برای هولد کردن و نگهداری CSPR چیست؟

در این جا برخی از کیف پول های ارز دیجیتال خوب را برای نگهداری کسپر نتورک نام می بریم تا به صورت حرفه ای با آنان آشناییت پیدا کنید که عبارتند از:

کول والت

کیف پول کول والت یکی از بهترین کیف پول های حال حاضر می باشد که در سال 2016 توسط یک کمپانی اهل کشور تایوان ایجاد شد. این کیف پول بیشترین و بالاترین امنیت را دارد. از تعداد زیادی ارز دیجیتال مانند بیت‌کوین، اتریوم و غیره پشتیبانی می کند. مجهز به اکسچنج داخل می باشد و توانایی وصل شدن به موبایل های آیفون و اندروید را دارد.

تراست والت

کیف پول trust wallet یک اپلیکیشن موبایل است که برای سیستم عامل های اندروید و ای او اس ساخته شده است. این کیف پول حمایت از طرف اکسنج معتبر و محبوب بایننس را دارا است. از سوی دیگر مجهز به پشتیبان‌گیری با رتبه مناسب و خوب و مورد اطمینان می باشد. این کیف پول از بیشتر ارزهای دیجیتال پشتیبانی می کند و با استفاده از آن می توانید ارزهای دیجیتال خود را نگهداری کنید.

جکس والت

کیف پول جکس در سال 2014 راه اندازی شد و طی سالیان اخیر به عنوان یک کیف پول ارز دیجیتال چند ارزی به یکی از محبوب‌ ترین کیف پول‌ ها تبدیل شد. همچنین دارای کیف پول برای گوشی های آیفون و اندروید و افزونه کروم می باشد. همچنین حمایت از بیشتر از هشتاد ارز دیجیتال غیر از توکن ها و مولتی کارنسی را دارا است.

کسپر نتورک پروتکل را از کجا بخریم؟

امروزه صرافی های زیادی وارد بازار ارزهای دیجیتال شده اند که می توانید از طریق آن ها بسیاری از ارزهای دیجیتال را خرید و فروش کنید. صرافی های زیادی از ارز دیجیتال کسپر پشتیبانی می کنند از جمله این صرافی‌ ها که عبارتند از:

  • صرافی اوکیکس OKEx
  • صرافی ZBG
  • صرافی BiONE
  • صرافی ZT
قیمت کسپر نتورک چقدر است؟

قیمت کسپر نتورک چقدر است؟

کسپر نتورک قیمت نوسانی دارد و در حال نوسانان ریز در بازار می باشد. هر واحد از کسپر در این لحظه با قیمت ۰.۱۲۱۲۸۲ دلار معامله می شود. در بیست و چهار ساعت گذشته کسپر 6.81 درصد تغییر پیدا کرده و کم شده است و در حال حاضر در سایت کوین مارکت کپ در رتبه 275 قرار دارد.

اندازه عرضه در گردش 1،169،460،668 سکه کسپر است ولی حداکثر عرضه در دسترس نیست. هزینه کسپر نتورک به تومان در این لحظه معادل ۳,۶۶۲ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۳.۶۶ میلیون دلار است. کسپر یک شکلی از دارایی دیجیتال یا همان ارز دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۴۸.۴۳ میلیون دلار در بازار در رتبه 141 قرار داشته و سهم ۰.۰۱ درصدی از تمام بازار را دارد.

۰.۱۲۱۳۵۲ دلار در این لحظه قیمت هر واحد کسپر است و حساب کردن و در نظر گرفتن نرخ تتر ۳۰,۱۵۲ تومان مساوی با ۳,۶۵۹ تومان معامله می شود و حجم مبادله های روزانه آن ۱۵.۳۶ میلیون دلار است. کسپر با نماد و شکل اختصاری CSPR است.

خرید و فروش کسپر نتورک

برای خرید و فروش توکن کسپر نتورک همانند سایر رمز ارزها، شما باید از پلتفرم صرافی‌ ها استفاده کنید. در بین این صرافی‌ ها بسیاری از نمونه‌ های خارجی آن برای افراد کشور ما تحریم هستند که خدمات کاملی به کاربران ایرانی به هیچ عنوان ارائه نمی دهند. از این رو انتخاب گزینه درستی برای دریافت خدمات صرافی‌ های معتبر خود ایران است.

بررسی وایت پیپر ارز دیجیتال Casper Network

به راهنمای معتبر و گزارشی که به طور کوتاه شده خواننده ها را درباره یک مسئله پیچیده و گمراه کننده آگاه می کند و فلسفه نهاد صادر کننده را درباره این موضوع ارائه می دهد، وایت پیپر می گویند. این کار برای کمک و راهنمایی به خواننده ها در درک مسئله یا تصمیم گرفتن و حل مسئله مهم است.

Medha Parlikar بنیان گذار و موسس Casper Network و مدیر ارشد و نخست فناوری ارز دیجیتال کسپر می باشد. وی در اوایل دهه هشتاد کار خود را آغاز کرد و در زیر زمین خانه خود به صورت شگفت انگیزی یک کامپیوتر ساخت. این زن در بیست سال گذشته نرم افزار را به عنوان سرویس برای شرکت‌ های خیلی موفق و بزرگ ارسال کرده است اگر بخواهیم چند نمونه از شرکت ها را نام ببریم می توانیم به Adobe ، Omniture و Avalara اشاره کنیم.

جدا از مهارت های فنی وی توانایی ایجاد گروه های فنی با عملکرد بالا و فوق العاده داشته است که به ارائه راه حل‌ ها و راه چاره هایی که مشکلات مردم و مشتریان را حل می‌ کند می پردازند. یکی دیگر از مدیران ارشد کسپر Mrinal Manohar است که دارای تجربه زیادی در امور برنامه نویسی می باشد.

تحلیل فاندامنتال Casper Network به چه صورت است؟

فاندامنتال زنجیره‌ ای که به بررسی نرخ هش، تعداد ترید های رس‌ روزانه و آد های اکتیو روزانه است می گویند. متغیر بودن الگوریتم اتریوم و وارد شدن اتریوم ۲.۰ به بازار احتمالا در سال پیش رو که 2022 باشد زیاد است.

کسپر نتورک با نماد اختصاصی CSPR یک ارز دیجیتال یا نوعی از سرمایه دیجیتال است. این ارز با ارزش بازار حدود ۳۴۸.۴۳ میلیون دلار در رتبه ۱۶۱ بازار قرار دارد و سهم ۰.۰۱ درصدی از تمام بازار را در اختیار خود دارد.

هر واحد از کسپر هم اکنون با قیمت ۰.۱۲۱۳۵۲ دلار با در نظر گرفتن نرخ تتر ۳۰,۱۵۲ تومان معادل ۳,۶۵۹ تومان معامله می گردد و حجم جا به جایی های این ارز روزانه ۱۵.۳۶ میلیون دلار می باشد.

تحلیل تکنیکال کسپر نتورک

تحلیل تکنیکال کسپر نتورک

ارز دیجیتال Casper یک رمز ارز غیر متمرکز می باشد که در سال 2020 به بازار دیجیتال دنیا وارد شد. ارز دیجیتال Casper با ارزش 346,147,235 دلار توانسته 0.02 درصد از سهام بازار را متشکل شود و در رتبه 197 ارزهای دیجیتال قرار گیرد. امروزه Casper در 24 مارکت آنلاین معامله می شود.

قیمت لحظه ای ارز کسپر

هر واحد از کسپر در این لحظه با قیمت ۰.۱۲۱۲۸۲ دلار با احتساب نرخ تتر ۳۰,۱۹۸ تومان معادل ۳,۶۶۲ تومان معامله می شود. حجم مبادلات روزانه آن ۱۳.۶۶ میلیون دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۱.۲۹% افزایش یافته است.

بالاترین و پایین ترین قیمت این ارز دیجیتال چقدر بوده است؟

بالاترین قیمت کسپر در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ (11 May 2021) معادل ۳۹.۶۹ دلار بوده است که همین %۹۹.۶۹ پایین‌ تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش کسپر ۲.۸۷ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۱۰ میلیارد خواهد بود.

پیش بینی آینده ارز کسپر نتورک

پیش بینی آینده ارز کسپر نتورک

پیش بینی آینده ارزها بسیار مهم است. موسس ها و توسعه دهنده های اتریوم بعد از اجرای بسیار موفق پروتکل و ارز دیجیتال کسپر در تلاش زیادی اند که بتوانند چیزی با اسم difficulty time bomb بر جای بلاک چین اتریوم طراحی کنند و آن را راه بی اندازند.

بر این پایه سه نوع اتریوم کلاسیک و اتریوم POS و POW وجود خواهد داشت فعال سازی آن باعث بیشتر شدن پردازش مبادله ها ومعامله های سنگین می شود و به طور قطعی در آینده کاسپر تاثیر گذار خواهد بود.

نمودار روند CSPR

تغییر قیمت-1ساعته : -0.33402688 %↓
تغییر قیمت-24 ساعته : -1.0211056 %↓
تغییر قیمت-7 روزه : -9.13956435 %↓
حجم معاملات-24 ساعته : 14.33 میلیون دلار

ماین کردن این ارز ممکن است؟

ماینر ها مسائل رمزنگاری شده را حل می کنند تا بتوانند یک بلاک استخراج کنند و آن را به بلاک چین اضافه کنند. این فرآیند به محاسبات پیچیده و صرف انرژی زیادی نیاز دارد. مسائل طوری طراحی شده اند که سخت هستند. وقتی یک ماینر مسئله را حل می کند، آن ها بلاک ارائه شده را برای مرحله تأیید به شبکه ارائه می کنند. پس برای استخراج کسپر نتورک کمی سختی وجود دارد ولی ناممکن نیست.

  • ماینر چیست؟ جهت کسب اطلاعات روی لینک مربوطه کلیک کنید.

سخن پایانی

اگر به دنبال خریدن ارز کسپر هستید، در حال حاضر اطلاعات مناسب و خوبی را در این مورد دارید. زمان استفاده از این اطلاعات رسیده است. در این بخش سرمایه گذاری خودتان را انجام دهید طوری که بتوانید سودی خوب و مناسب به همراه داشته باشید و آینده اقتصادی شما تامین و منحصر به فرد باشد.

سوالات متداول

اصطلاح ” difficulty time bomb” به چه معناست ؟

به طور ساده ” difficulty time bomb” باعث افزایش پردازش معادلات حجیم می‌ شود تا وقتی كه استخراج امکان‌پذیر نباشد.

گواه اثبات سهام چیست؟

جایگزین کردن تایید کنندگان با ماینر ها و مجازی کردن فرایند ماینینگ گواه اثبات سهام می گویند.

Finality چیست؟

به طور خلاصه و ساده یعنی بعد از انجام یک عملیات فرآیند انجام شده تلقی می شود و به تاریخچه افزوده می شود و ایجاد تغییر در آن ممکن نیست.

Sharding چیست؟

سرعت بخشیدن به فرایند ها به وسیله تقسیم به بخش های مختلف می گویند.

فاندامنتال به چه میگویند؟

به بررسی نرخ هش، تعداد تریدهای رس‌ روزانه و آدهای اکتیو روزانه است می گویند.

ارز کسپر نتورک دقیقا چه نوع الگوریتمی می باشد؟

کسپر نتورک الگوریتمی براساس proof of stake است.

امتیاز دهید
farhad

farhad

محقق حوزه ارزهای دیجیتال و از تولید کنندگان محتوا وب سایت بیستکس هستم. مطالب من را از صفحه من در بیستکس می توانید بخوانید.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها