تبلیغات
زیلیکا آموزش ارزهای دیجیتال

زیلیکا چیست؟ | قیمت لحظه ای و آینده ارز زیلیکا

  • توسط zeinab
  • 26 دقیقه

زیلیکا پلتفرم در حوزه ارزهای دیجیتال می باشد. هدف زیلیکا این است که با به وجود آوردن انگیزه در بستر شبکه های جهانی و انتشار از طریق سیستم ها برای اجرا بلاک چین برنامه ریزی شده و هدف آن آپدیت توان مقیاس پذیری افراد کاربر با روش اکوسیستم شاردینگ می باشد.

فهرست محتوا

به همین دلیل این فرآیند شناخته شده به عنوان بلاک چین متعدد می باشد که در محیط کریپتو به عمل رقابت با رقبای خود می پردازد. قصد این فرایند این می باشد که آپشنی را فراهم کند که اپلیکیشنی برای فرایند های غیر متمرکز و هم چنین ارزهایی مانند ترون، اتریوم و ای او اس باشد.

کریپتو چیست؟ از لینک کمک بگیرید.

ارز دیجیتال زیلیکا چیست؟

اتریوم اولین بلاک چینی بود که فرآیند اجتمایی که نام شاردینگ را دارا است را مورد استفاده قرار داد. براساس تراکنش ها که به صورت باکس های طلایی از داده ها است و نام آن ها شارد می باشد، به بیرون از شبکه سند SEND می شود.

نکته قابل توجه این می باشد که که شارد ها به مانند یک CHUNK بازگشته می شوند. این ایده ای بود که برای بار اول افراد توسعه دهنده بیت کوین آن را مطرح کردند و به همین دلیل اتریوم تلاش بر این داشت که بتواند مقیاس پذیری بیشتری را ارائه دهد. لازم به ذکر است که طی این فرآیند ها شاردینگ برای اتریوم نقص هایی را نیز ایجاد کرد. به همین جهت ارز دیجیتال زیلیکا برای حل کردن این نقص ها ایجاد شد.

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

به دلیل این که این ارز پشتوانه علمی فناوری قوی ندارد، نمی توان راجب آینده آن صحبتی کرد و هم چنین برای آن سرمایه گذاری خاصی را نشان کرد. ما در این قسمت به معرفی و بررسی دقیق آن می پردازیم اما تحلیل اصلی را باید خود شما انجام دهید و برای سرمایه گذاری بر روی آن اطلاعات زیادی کسب کنید تا بتوانید از ارزش خرید آن آگاه شوید. در ادامه مطلب در صرافی ارز دیجیتال بیستکس برای شما درباره زیلیکا بیشتر توضیح خواهیم داد.

قیمت ارز زیلیکا به چه صورت است؟

در دنیای ارزهای دیجیتال همواره نوسانات بسیاری رخ می دهد که باعث اختلاف قیمت در بازار می شود. افراد از طریق این نوسانات به سود ها و ضرر های زیادی دست پیدا می کنند. شما برای این که بتوانید از قیمت لحظه ای این ارز بهره مند شوید باید سایت اصلی آن را پیدا کنید و بعد از پیدا کردن سایت می توانید با استفاده از نمودار و جدول قیمت ها از نوسانات روزانه و هم چنین قیمت لحظه ای آن بهره مند شوید.

آینده ارز زیلیکا در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

آینده ارز زیلیکا در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

به دلیل این که این ارز از پشتوانه علمی فناوری قوی برخوردار نیست، نمی توان در رابطه با آینده آن نظر صد در صدی را مطرح کرد. افراد زیادی هستند که از طریق بررسی دقیق نوسانات ارزها از گذشته تا به آینده می توانند متوجه آینده ارزها شوند و گاهی از این طریق دست به سرمایه گذاری هایی می زنند که برای آن ها بسیار سود آور می باشد.

یکی از سوالات پر سرچ در گوگل شامل زیلیکا ارز دیجیتال معتبری است؟ می باشد که ما در این مقاله به پاسخ این سوال پرداخته ایم.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

این ارز در ابتدا شروع کار خود با روند صعودی مطلوبی همراه بود تا حدی که کاربران زیادی از طریق این ارز توانستند سود های زیادی را بدست آورند. در شش ماه بعد با افت بسیار شدیدی رو به رو شد و افراد زیادی را با ضرر های جبران نشدنی رو به رو کرد.

اکنون بعد از هفت روز مقداری روند این ارز رو به افزایش رفته است اما در عین حال صعود زیادی نداشته است و جبران ضرر هایی که ایجاد کرده نشده است. شما برای این که بتوانید قیمت Zilliqa را به طور لحظه ای مشاهده کنید می توانید به نمودار آن سر بزنید و روند نوسانات آن را به طور روزانه مشاهده کنید.

برای ماین کردن زیلیکا چه کاری باید انجام داد؟

برای ماین کردن زیلیکا چه کاری باید انجام داد؟

شما برای این که بتوانید عمل ماین کردن را انجام دهید به اینترنت و سیستم و هم چنین دستگاهی قدرتمند برای انجام عمل استخراج نیاز دارید. افرادی هستند که با گوشی خود به عمل استخراج می انجامند اما این کار زیاد به شما پیشنهاد نمی شود.

بعضی از دستگاه های ماینر از صدا و مصرف برق زیادی برخوردار می باشند به طوری که گاهی هزینه مصرف برق از استخراج ارز بالا تر می رود. ماینینگ زیلیکا نیز با استفاده از دستگاه های ماینر امکان پذیر می باشد اما بیشتر افراد عمل استخراج را برای ازر های مهم تری مانند بیت کوین و یا اتریوم اختصاص می دهند. دستگاه استخراج زیلیکا در مارکت های دیجیتالی موجود می باشد.

ماینر های زیلیکا کدامند؟

افراد زیادی وجود دارند که سود آوری خود را از طریق ماین کردن یا همان استخراج ارزها بدست می آورند. امروزه همه افراد به دنبال این هستند که از هر طریقی بتوانند ارز مد نظر خود را استخراج کنند به طوری که با گوشی های خود دست به عمل ماینینگ می زنند و گوشی ها نیز به دلیل فشار زیاد عمل استخراج می سوزند.

در این قسمت به معرفی بهترین دستگاه ماینر می پردازیم و شما باید برای داشتن تحلیل های مفید در رابطه با بهترین دستگاه ها حتما این قسمت را مطالعه کنید.

Micro bt whatsminer m20 S

تراشه این دستگاه TSMC که اندازه آن 12 نانو متر می باشد. این ماینر دارای هش ریت 68TH/S می باشد و مقدار مصرف برق آن 3360 وات است و هم چنین ولتاژ ورودی که دارا می باشد 12 ولت است. به طور کلی این دستگاه دو فن خنک کننده دارد که هر کدام از آن ها وظیفه ورود و خروج هوا را در دستگاه دارند.

+Innosilicon ASIC miner t3

این دستگاه در سال 2019 به بازار دستگاه های ماینر وارد شد و مقدار مصرف برق آن 3100 وات است و ولتاژ آن 264-220 می باشد. نویز این دستگاه زیاد گوش خراش نمی باشد و میزان صوت این دستگاه 80 دسی بل است. این دستگاه نیز دو فن برای خنک کردن دارد که باعث می شود دستگاه داغ نکند.

Ebit e12

وزن این دستگاه 10 کیلو گرم می باشد و نام چیپ آن DW1233 است. این دستگاه نیز 2 فن خنک کننده برای جلوگیری از داغ شدن دستگاه دارد. لازم به ذکر است که سایز چیپ آن 10 نانو متر می باشد.

  • در رابطه با بحث بالا بهتر است تا مقاله مصرف برق ماینر را نیز مطالعه کنید.

جدول اطلاعات

در این قسمت خلاصه ای از زیلیکا و موارد مربوط به آن وجود دارد.

موضوعزیلیکا
هدف زیلیکا؟ترمیم نقص های شاردینگ
صرافی های ZILکوکوین، بایننس، کوینس
قیمت لحظه ای این ارز را چگونه مشاهده کنیم؟در نمودار آن
عوامل تاثیر گذار بر روی قیمتمارکت کپ، رسانه

استخراج Zilliqa با گوشی امکان پذیر است؟

افراد امروزه به دنبال این هستند که بتوانند ارزهای زیادی را با هر روشی که وجود دارد استخراج کنند. چرا که امروزه ارزهای دیجیتال در بین افراد از رونق زیادی برخوردار می باشد و همه به دنبال این هستند با وارد شدن به این عرصه سود به دست آورند.

یکی از روش هایی که می توان توسط آن ارز استخراج کرد، ماین کردن با گوشی می باشد که افراد از این طریق می توانند از هزینه های زیادی که دستگاه های ماینر به همراه دارند جلوگیری کنند و از صدا آزار دهنده دستگاه ها نیز در امان بمانند.

لازم به ذکر است که ماین کردن با گوشی معایبی نیز به همراه دارد. به دلیل این که عمل ماین کردن به قدرت زیادی نیاز دارد در بیشتر مواقع زمانی که با گوشی به عمل ماین کردن می پردازید امکان دارد که گوشی شما بسوزد.

قیمت لحظه ای زیلیکا

ارزهای دیجیتال روزانه در حال نوسانات می باشند و هم چنین قیمت های آن ها لحظه به لحظه در حال تغییر است. سایت های مختص به هر ارز صفحه هایی هستند که اطلاعات مورد نظر هر ارز و هم چنین جدول های آن را شامل می شود.

در جدول ها و نمودار هایی که هر سایت دارد روزانه نوسانات قیمتی رو نمایی می شود و هم چنین روند پیشرفت و پسرفت هر ارز در سال های موجود در زیر جدول عنوان می شود.

آیا زیلیکا کیف پول مخصوص به خود را دارد؟

لازم به ذکر است زیلیکا در ایران بسیار پر رونق شده است و کاربران ایرانی بسیاری از آن استفاده می کنند. کیف پول های زیادی وجود دارد که این ارز را پشتیبانی می کنند. شما با استفاده از ماشین حساب ارز دیجیتال زیلیکا می توانید ارزها را به واحد پولی و هم چنین ارزها را به واحد ارز دیگر تبدیل کنید. هم چنین شما می توانید از طریق ماشین حساب ارز زیلیکا به تومان تبدیل کنید.

بهترین صرافی های خارجی برای خرید زیلیکا کدام است؟

بهترین صرافی های خارجی برای خرید زیلیکا کدام است؟

امروزه صرافی ها مکان های بسیار مهمی در معاملات ارز دیجیتال می باشند و بیشتر معاملات در آن صورت می گیرد. انتخاب بهترین صرافی یکی از مهم ترین اقدامات می باشد که بیشتر سرمایه گذاران باید در انتخاب آن تحلیل های زیادی را انجام دهند. در این قسمت ما بهترین صرافی های خارجی را معرفی خواهیم کرد.

کوکوین

صرافی کوکوین در سال 2017 تاسیس شده است و رابط کاری ساده و بسیار راحتی برای افراد مبتدی دارا می باشد. بیش از 200 ارز دیجیتال را مورد پشتیبانی قرار می دهد و به طور کلی تنوع ارز آن بسیار زیاد می باشد. مقدار کارمزد آن بسیار کمتر از ارزهای دیگر است.

بایننس

این صرافی در سال 2017 توسط یک شرکت چینی تاسیس شده است و هم چنین دارای جدول بندی پیشرفته ای می باشد. در طول روز بالا 3 میلیارد حجم معامله دارد و نسبت به صرافی ها دیگر عملکرد پیچیده تری دارا می باشد و بیشتر برای افراد حرفه تر قابل استفاده است.

کوینس

این صرافی برا تریدر ها امکانات و ابزار های بسیار حرفه ای در نظر دارد. نسبت به صرافی های دیگر بسیار کمتر تحت تاثیر ربات ها قرار دارد و از ارزهای فیات پشتیبانی نمی کند. این ارز دارای امکانات برداشت سریع می باشد و سرعت آن در عملکرد زبان زد می باشد.

کدام صرافی های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

در نمودار زیلیکا می توانید حساب زیلیکا را مشاهده کنید و از قیمت ها آگاه شوید. صرافی ها مکانی می باشند که شما در آن بیشتر معاملات و تراکنش های خود را انجام می دهید. پیدا کردن یک صرافی معتبر امری است که شما باید آن را به شدت جدی بگیرید و در انتخاب آن بسیار تحلیل داشته باشید.

بیستکس

این صرافی دارای سیستم احراز هویت بسیار ساده ای می باشد. اما در عوض کارمزد بسیار بالایی دارد. این صرافی دارای این قابلیت می باشد که بتواند همه ارزها را معامله کند البته برای معامله جفت ارزها کارمزد بسیار کمی را در نظر می گیرد.

آبان تتر

این صرافی در حوضه ارزهای رمز نگاری شده دارای 40 هزار کاربر فعال می باشد و هم چنین سرعت تراکنش آن بسیار بالا می باشد. لازم به ذکر است که بیش از 100 ارز مختلف را مورد پشتیبانی قرار می دهد. دارای اپلیکیشن برای گوشی های همراه نمی باشد و هم چنین دارای یک زبان می باشد.

بیت 24

این صرافی فقط از رمز ارزهای محبوب پشتیبانی می کند و هم چنین قیمت لحظه ای آن ها را نشان می دهد. حداقل میزان خرید و فروش و معاملات در این صرافی ارز دیجیتال 500 هزار تومان می باشد.

آیا تعداد توکن های Zilliqa محدود است؟

به طور کلی توکن های بیشتر رمز ارزها محدود می باشد. اصولا تعداد توکن ها رمز ارزها توسط توسعه دهنگان مشخص می شود و هم چنین قابل تغییر نمی باشد. شما باید برای خرید و فروش ارز Zilliqa از صرافی های معتبر استفاده کنید و هم چنین برای انتخاب بهترین صرافی تحلیل های زیادی را انجام دهید.

پاداش استخراج زیلیکا چیست؟

ارز Zilliqa مبحثی است که در این مطلب اطلاعات زیادی را در رابطه با آن دادیم. در پاسخ به سوال انواع زیلیکا کدامند؟ باید گفت که این ارز انواع و نوعی ندارد و شامل یک رمز ارز می باشد و هم چنین جایزه ماین کردن زیلیکا توکن های آن می باشد چرا که پاداش استخراج هر رمز ارز تعداد توکن های آن است.

چه عواملی بر تعیین قیمت این رمز ارز تاثیر گذار است؟

عوامل مختلفی وجود دارد که بر تعیین قیمت ارزها تاثیر گذار می باشد که یکی از آن ها مارکت کپ است. این عامل یکی از تاثیر برانگیز ترین ها می باشد. عاملی دیگر که وجود دارد رسانه ها و شبکه های اجتماعی است.

منظور از توکن سوزی زیلیکا چیست؟

این ارز و دیگر رمز ارزها برای پر کردن استخر نقدینگی خود شروع به توکن سوزی می کنند. مقداری از هزینه این توکن سوزی به عنوان پاداش کاربران مورد استفاده قرار می گیرد. توکن سوزی در واقع به معنای از بین بردن توکن ها می باشد.

بستر شبکه انتقال زیلیکا چیست؟

به طور کلی بیشتر رمز ارزها در بستر شبکه بلاک چین می باشند و یا اگر این حالت اجرا نباشد، بر روی بلاک چین اتریوم می باشند. اتریوم دارای بلاک چین مادر است. ارز ZIL نیز بر روی این شبک ها خرید و فروش می شود. شما می توانید با مطالعه وایت پیپر زیلیکا به اطلاعات آن دسترسی پیدا کنید.

مقایسه ارز دیجیتال زیلیکا با دیگر ارزهای دیجیتال

مقایسه ارز دیجیتال زیلیکا با دیگر ارزهای دیجیتال

یکی از روش هایی که از طریق آن می توانید به تحلیل درست برسید، مقایسه ارزهای دیجیتال با یکدیگر می باشد. در این قسمت ما به مقایسه ارزش ارز دیجیتال ZIL با دیگر ارزهای دیجیتال می پردازیم.

مقایسه با بیت کوین

یکی از معروف و محبوب ترین ارزهای موجود در ارزهای دیجیتال، بیت کوین می باشد که امروزه در روز های اخیر افت زیادی داشته است. با این تفاسیر ارز زیلیکا با ارز دیجیتال بیت کوین قابل قیاس نمی باشد.

مقایسه با اتریوم

ارز اتریوم جز دومین ارزهای محبوب بین کاربران می باشد و اولین ارز دیجیتالی است که دارای بلاک چین مادر می باشد. این ارز از لحاظ فناوری بسیار پیشرفته است. حتی از بیت کوین نیز بیشتر و به همین دلیل در قیاس با ارز ZIL اتریوم برتری می کند.

مقایسه با دوج کوین

این ارز شعاری را به همراه دارد که شامل از شوخی تا جدی می باشد. در سال 2021 پیشرفت های بسیار زیادی را به همراه داشته است و افراد زیادی بر روی آن سرمایه گذاری کرده اند.

مقایسه با ترون

نماد این ارز TRX می باشد و هم چنین در بازه ای از زمانی بر روی بلاک چین اتریوم مبتنی بوده است. اما نکته قابل توجه این می باشد که بعد از چندی توانست بلاک چین خود را ایجاد کند.

تحلیل تکنیکال زیلیکا

پیشرفت های این ارز دیجیتال را به صورت تایم فریم در اختیار افراد قرار می دهد. قیمت لحظه ای و تعداد عرضه کل و همچنین نمودار متفاوتی را در اختیار افراد می گذارد. ویژگی های ارز دیجیتال ZIL نیز شامل این مبحث می شود.

تحلیل فاندامنتال زیلیکا

تحلیل فاندامنتال زیلیکا

بالاترین و پایین ترین قیمت ارز دیجیتال زیلیکا در نمودار فاندامنتال و هم چنین این امر در تحلیل های فاندامنتال نیز وجود دارد. این فرآیند در شناخت ارز دیجیتال بسیار تاثیر گذار می باشد.

موسس این ارز دیجیتال کیست؟

افرادی که این فرایند را طراحی کرده اند شامل متخصصان و هم چنین دکترا علوم رایانه می باشند. این افراد شامل ژینشو دانگ، پراتیک ساکسنا و هم چنین آمریت کومار می باشند.

استخر مالی زیلیکا چیست؟

برای پر شدن استخر های مالی عمل توکن سوزی انجام می شود و می توان گفت یکی از دلایلی پر شدن استخر ها توکن سوزی است. در تیتر های بالا تر در رابطه با خرید ZIL صحبت کردیم و آن ها را مورد بررسی قرار دادیم.

این ارز دیجیتال از چه پروژه هایی حمایت می کند؟

این ارز دیجیتال یک ارز نو پا می باشد و زمانی که این ارز دیجیتال شکل گرفت به دلیل درست کردن نقص هایی بود که شاردینگ ایجاد کرد و به نوعی پروژه خاصی را مورد حمایت قرار نداده است. برای دیدن قیمت ارز ZIL به نمودار آن سر بزنید.

سوالات متداول

در وایت پیپر این ارز چه چیزی مشخص شده است؟

در وایت پیپر تمامی ارزها فهرستی از ویژگی ها، کارایی ها، کیف پول ها، صرافی ها و مشخصات شخصی آن ارز نمایش داده می شود. شما برای این که بتوانید از اطلاعات کامل یک فرآیند آگاه شوید باید به سراغ وایت پیپر آن بروید تا بتوانید تحلیل های لازم را انجام دهید.

زمانی که لازم است قیمت لحظه ای یک ارز را مشاهده کنید چه اقداماتی لازم است؟

تمامی ارزها دارای سایت شخصی خود می باشند. شما زمانی که سایت شخصی یک ارز را پیدا کنید با نمودار و یا جدولی رو به رو می شوید که این جدول نوسانات و قیمت های لحظه ای را شامل می شود. از این رو می توانید با استفاده از نمودار قیمت ها از قیمت لحظه ای ارز مورد نظرتان آگاه شوید.

آیا استخراج این ارز توسط گوشی مفید است؟

بعضی از افراد به دنبال این هستند که بتوانند از طریق گوشی خود به عمل استخراج دست بزنند. این کار انجام پذیر می باشد اما معایبی نیز به همراه دارد. به دلیل اینکه عمل استخراج نیاز به قدرت بسیار زیادی دارد گاهی ممکن است که تلفن همراه شما به دلیل فشاری که به آن وارد می شود خاموش شود و بسوزد.

چه عواملی بر قیمت ارز تاثیر گذار است؟

یکی از عوامل مهمی که بر قیمت ارز تاثیر گذار می باشد مارکت است. اختلافات قیمت در بازار باعث می شود که ارزها نیز در قیمت نوساناتی داشته باشند.

ماشین حساب ها چه کارایی دارند؟

ماشین حساب ها برای تبدیل یک ارز به واحد پولی و هم چنین تبدیل یک ارز به واحد ارز دیگر می باشد. ماشین حساب ها در عرصه ارزهای دیجیتال بسیار پر رونق شده اند.

تعداد توکن های هر رمز ارز را چه کسانی مشخص می کنند؟

در ابتدا تعداد توکن های ارزها محدود می باشد و هم چنین قابل تغییر نیستند. این توسعه دهندگان هستند که تعداد توکن های هر رمز ارز را مشخص می کنند.

آیا زیلیکا پلتفرم است؟

پلتفرم نیز دارد که هدف این پلتفرم این می باشد که انگیزه ایجاد کند برای شبکه های جهانی و از طریق سیستم ها آن را منتقل کند که این امر برای اجرا در بلاک چین ها برنامه ریزی شده است.

در تحلیل تکنیکال این ارز چه چیزی را متوجه می شویم؟

شامل قیمت لحظه ای، تعداد عرضه های کل می باشد و پیشرفت ها را به صورت تایم فریم در اختیار قرار داده است.

یکی از دلایل به وجود آمدن این پروژه؟

حل کردن نقص هایی که شاردینگ برای پروژه اتریوم ایجاد کرد و جرقه ساخته شدن این پروژه را به وجود آورد.

آینده این ارز چگونه است؟

تا به امروز عملکرد چشم گیری نداشته است اما در روز های اخیر با صعود بسیار کمی رو به رو بوده است. به طور کلی آینده این ارز مشخص شده نمی باشد.

توکن سوزی چیست؟

توکن سوزی یک عمل رایج در میان تمام ارزها می باشد که به معنای از بین بردن توکن ها است.

بهترین صرافی ها برای زیلیکا کدامند؟

بیستکس، بایننس، کوینکس، کوکوین

موسس ارز دیجیتال زیلیکا کیست؟

ژینشو دانگ

آیا زیلیکا ارزش خرید دارد؟

این موضوع بستگی به نوسانات قیمت آن دارد

برای ماین کردن زیلیکا چه کاری باید انجام داد؟

به روش ماین این ارز در طول مقاله اشاره شده است.

امتیاز دهید
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها