تبلیغات
بیت کوین رایگان با بازی آموزش ارزهای دیجیتال

بهترین روش کسب بیت کوین رایگان در سال 2022 با اپلیکیشن موبایل

  • توسط asie
  • 14 دقیقه

در رابطه با بیت کوین رایگان باید گفت که درسال های اولی که بیت کوین به بازار عرضه شد یعنی سال ۲۰۰۹ مجبور بودند که این ارز را برای بیشتر دیده شدن و بیشتر شناخته شدن به صورت رایگان به مردم بدهند. پس می توان گفت که جریان بیت کوین رایگان معتبر مربوط به این سال ها می باشد. خوشبختانه این ترفند شان بسیار خوب عمل کرد و با این کار توانستند بیت کوین را در نزد مردم بسیار با ارزش و مهم جلوه دهند.

البته باید گفت که امروز هم صحبت های بسیاری در رابطه با دریافت بیت کوین رایگان با موبایل و دیگر سیستم های موجود در بازار وجود دارد. شما می‌ توانید با نصب برخی از اپلیکیشن های بازی و همچنین وارد شدن در سایت هایی بیت کوین مجانی دریافت کنید؛ که البته برای دریافت این ارز دیجیتال به صورت رایگان باید کار هایی از قبیل به مشاهده کلیپ ها و ویدیو ها و یا بازی کردن بپردازید.

بیت کوین رایگان واقعی است؟

بیت کوین رایگان واقعی است؟

امروزه با توجه به پیشرفت بازار کریپتوکارنسی بسیاری از افراد سعی دارند که به هر طریقی ارز های دیجیتال با ارزش و گران قیمت را خریداری کنند و از این طریق به سرمایه‌ گذاری بپردازند. اما برخی از افراد به دلیل نداشتن سرمایه به سمت اپلیکیشن ها و سایت هایی می روند که بیت کوین رایگان دریافت کنند و بابت آن هیچ هزینه‌ ای پرداخت نکنند. اما باید گفت که اکثر این سایت ها و اپلیکیشن ها کلاهبرداری می باشند پس بهتر است در انتخاب اپلیکیشن و سایت بسیار دقت بفرمایید.

علاوه بر اپلیکیشن ها و سایت ها انواع فاست ارز دیجیتال نیز به افراد بیت کوین رایگان واقعی می دهد. اما باز هم باید گفت برخی از فاست ها کلاهبرداری می باشند. در نتیجه در رابطه با بیت کوین رایگان واقعی باید گفت که مربوط به سال ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ می باشد که در آن زمان هر کسی می توانست این ارز دیجیتال را به صورت رایگان و کاملاً مطمئن و معتبر دریافت کند. اما امروزه بسیاری از افراد از این طریق مردم را گول می زنند و کلاهبرداری می کنند.

لازم به ذکر است که بگوییم در این دوره و برهه زمانی به دست آوردن بیت کوین رایگان واقعی و معتبر کاری بسیار سخت و پر ریسک می باشد، زیرا در بین صد ها اپلیکیشن و سایت فقط تعداد محدودی از آن ها قابل اعتماد می باشند و یا با مشاهده کلیپ و بازی در نهایت به شما ارز دیجیتال مد نظرتان را به صورت مجانی هدیه می دهند. پس اگر قصد دارید در این راه قدم بگذارید حتماً در مورد سایت و اپ تحقیق کنید تا کلاه بر سرتان نرود.

بیت کوین رایگان با بازی

بیت کوین رایگان با بازی سود دارد؟

با توجه به شواهد موجود باید گفت که امروزه ارز های دیجیتال علی الخصوص بیت کوین در بازار کریپتوکارنسی از استقبال و محبوبیت بسیاری برخوردار اند. به همین منظور اکثر افراد جهان به دنبال خرید و فروش و همچنین سرمایه گذاری بر روی این ارز دیجیتال می باشند. اما برخی از افراد برای ورود به این بازار سرمایه و پول کافی ندارند، به همین خاطر به سراغ اپلیکیشن ها و سایت های مختلفی می روند که از طریق این سایت ها و اپ ها بتوانند بیت کوین رایگان و سریع دریافت کنند.

خوشبختانه برای چنین افرادی اپلیکیشن های بسیاری در بازار عرضه شده است و افراد با تلفن همراه خود می توانند در این نرم افزار ها شروع به فعالیت کنند و بعد از انجام فعالیت‌ هایی چون مشاهده ویدئو ها و همچنین بازی کردن می توانند بیت کویین رایگان دریافت کنند. البته باز هم باید گفت تعداد بسیاری از این اپلیکیشن ها کلاهبرداری هستند. پس در نتیجه می توان گفت دریافت این ارز دیجیتال به صورت رایگان از طریق بازی با اپلیکیشن هایی چون: Bitcoin Bandit، Bitdrip و … میسر است.

دانلود و نصب این اپلیکیشن ها برای گوشی های موبایل اندروید و ios قابل انجام می باشد. افراد باید در این اپلیکیشن ها کار های مختلفی را انجام دهند و این موضوع را هر اپلیکیشنی به صورت مجزا تعیین می کند که افراد در قبال بیت کوین رایگانی که دریافت می کنند چه کاری باید انجام دهند. در نهایت باید گفت مقدار بیت کوینی که این اپلیکیشن ها به افراد می دهند در برابر وقت تلف شده افراد بسیار ناچیز می باشد.

بیت کوین رایگان در تراست والت

علاوه بر دریافت بیت کوین مجانی از طریق اپلیکیشن ها، سایت ها و فاست ها تراست والت هم به آن افزوده شده است. تراست والت شرایطی بسیار سنگین و سخت ایجاد کرده است که برای افرادی با مبلغ ناچیز یک کار کاملاً غیر ممکن می باشد. به طور مثال شما با نگه داری یک میلیون دلار در این والت می توانید بعد از گذشته زمان از طریق استیک کردن ارز های خود را به مبالغی ناچیز از ارز های دیگر که خود اپلیکیشن به شما می دهد برسید.

بسیاری از افراد سراغ تراست والت ها نمی روند زیرا همانطور که گفتیم بسیار شرایط سختی را برای کاربران ایجاد کرده است و همچنین سود بسیار کمی دارد. اما باز هم پیشنهاد معامله‌ گران و اساتید مطرح و با تجربه بازار کریپتوکارنسی این می باشد که به جا تلف کردن وقت در اپلیکیشن ها و سایت های دریافت ارز های دیجیتال رایگان بهتر است که خرید و فروش و سرمایه گذاری را با مقدار بسیار کمی شروع کنید و رفته رفته سرمایه خود را افزایش دهید.

آیا بیت کوین رایگان قابل اعتماد است؟

با توجه به گسترش و اهمیت بازار کلیپ کارنسی باید گفت اکثر ارز های دیجیتال علی الخصوص بیت کوین در این بازار قابل اعتماد و ارزشمند می باشند. همچنین هر نوع رمز ارز رایگانی که توسط این سایت ها و اپلیکیشن ها به کاربران هدیه داده می شود نیز قابل اعتماد هستند. نکته مهم و اصلی مربوط به قابل اعتماد بودن این وب سایت ها و اپلیکیشن ها می باشد. زیرا با توجه به ارزشمند بودن بازار کریپتوکارنسی بسیاری از افراد سعی دارند که به هر روشی افراد را گول بزنند و کلاهبرداری کنند.

جدیدترین ارز دیجیتال رایگان چه نام دارد؟

جدیدترین ارز دیجیتال رایگان چه نام دارد؟

همانطور که می دانید اکثر اپلیکیشن ها و سایت های موجود در بازار که ارز دیجیتال رایگان می دهند بیشتر تمرکز شان بر روی بیت کوین می باشد. زیرا این رمز ارز، مادر تمامی ارز های بازار می باشد و از ارزش و جایگاه بالا تری برخوردار است. اما در این اپلیکیشن ها و سایت ها علاوه‌ بر بیت کوین ارز های دیجیتال دیگری هم به صورت رایگان هدیه داده می شود. در این نرم افزار ها و وب سایت ها بعد از بیت کوین ارزی هایی چون اتریوم، ترون، شیبا و کیو به صورت رایگان هدیه داده می شود.

پس می توان نتیجه گرفت که شیبا و Q جدید ترین ارز های دیجیتال رایگان می باشند. این دو ارز جدید ترین ارز های دیجیتال بازار کریپتوکارنسی کانسی می‌ باشند که امروزه توسط اپلیکیشن ها و وب سایت های موجود به صورت رایگان داده می شوند. افرادی که ارز دیجیتال شیبا را از نرم افزار های موجود دریافت کرده‌ اند از سود بسیاری برخوردار شده اند. ارز Q را می توان از طریق اپ INITIATIVE Q به صورت رایگان دریافت کرد که البته با بازی کردن و یا دعوت هر فرد به این برنامه توکن دریافت می کنید.

دوره آموزش بیت کوین رایگان را چگونه مشاهده کنیم؟

نحوه استخراج بیت کوین رایگان چگونه است؟

با توجه به کلاهبرداری های بسیاری که از این طریق صورت می‌گیرد باید گفت استخراج بیت کوین رایگان کاری بسیار دشوار است و یا اگر امکان پذیر هم باشد مقدار استخراج آن بسیار ناچیز است که درمقابل زمانی که برای آن صرف شده است هیچ ارزشی ندارد. پس اگر کلیپ هایی را در این رابطه در فضای مجازی مشاهده می‌کنید باید گفت که به هیچ عنوان اعتماد نکنید؛ زیرا اگر کلاهبرداری هم نباشند بسیار بی ارزش است و تقریباً می‌ توان گفت که هیچ سودی برای شما ندارد.

همچنین عده ای افراد سودجو در کانال های تلگرامی و اینستاگرامی به صورت رندوم برخی از افراد را گول می زنند. به این صورت که به آن ها وعده بیت کوین رایگان می دهند که باید گفت استخراج این رمز ارز بسیار دشوار و سخت می باشد. در ادامه باید بدانید استخراج این رمز ارز با دریافت آن از طریق اپلیکیشن هایی که در مقاله معرفی شد کاملاً متفاوت می باشد و هیچ ربطی به آن نرم افزار ها و وب سایت ها ندارد.

بیت کوین رایگان را در کجا ذخیره کنیم؟

اول از همه باید بدانید زمانی که در یک اپلیکیشن و یا وب سایتی ثبت نام و شروع به فعالیت می کنید، باید آدرس کیف پول خود را در آن جا وارد کنید که کیف پول شما می تواند به سلیقه خودتان انتخاب شود. بهترین انتخاب استفاده از کیف پول های سرد و یا همان لجر نانو می باشد، زیرا این کیف پول ها قابل اعتماد ترین و معتبر ترین برای خرید و فروش ارز های دیجیتال است. پس زمانی که قصد دارید در این راه قدم بگذارید همراه با دانلود آن اپلیکیشن باید کیف پول مورد نظرتان را هم دانلود کنید.

پس از وارد کردن آدرس کیف پول خود در آن اپلیکیشن و یا وبسایت این امکان را به برنامه و سایت می دهید که به کیف پول شما دسترسی داشته باشد. زمانی که از طریق مشاهده ویدئو و کلیپ و یا همچنین بازی کردن در آن برنامه بیت کوینی را که به صورت رایگان دریافت می کنید در همان کیف پولی که در برنامه ثبت کرده‌ اید واریز می شود. اگر انتخاب شما به عنوان کیف پول لجر نانو باشد با خیال راحت و مطمئن می توانید بعد از واریز بیت کوین اقدام به برداشت و یا فروش رمز ارز کنید.

ثبت نام برای بیت کوین رایگان

ثبت نام برای بیت کوین رایگان

همانطور که گفتیم برای دریافت بیت کوین رایگان می توانید به اپلیکیشن ها، سایت ها، فاست ها و تراست والت ها مراجعه کنید. در وهله اول باید مواردی که ذکر شده است را از طریق گوگل پلی، اپ استور و یا گوگل دانلود و نصب کنید. در وهله دوم بعد از نصب کامل باید وارد برنامه شده و شماره تلفن همراه و یا ایمیل خود را وارد کنید تا بتوانید یک اکانت با نام خودتان بسازید. البته برای ثبت نام اولیه در برخی از سایت ها باید به توییتر شخصی آن ها مراجعه کرد تا بعد از آن بتوان از خدمات سایت استفاده کرد.

همچنین در وهله سوم باید آدرس کیف پول خود را در آن برنامه وارد کرد تا بعد از انجام بازی و یا مشاهده کلیپ بتوانید bitcoin رایگانی که دریافت می کنید را به کیف پول خود انتقال دهید. در ادامه باید گفت زمانی که می‌ خواهید در این برنامه ها و یا وبسایت ها ثبت نام کنید اطلاعات زیادی را در اختیارشان قرار ندهید زیرا برخی از این برنامه ها و سایت ها از طریق این اطلاعات سوء استفاده می‌ کنند و در نهایت منجر به کلاهبرداری می شود. پس در زمان ثبت نام بسیار محتاطانه عمل کنید.

اپلیکیشن بیت کوین رایگان

اپلیکیشن بیت کوین رایگان

امروزه برای دریافت بیت کوین رایگان با اندروید و یا گوشی آیفون ios اپلیکیشن های بسیار زیادی به بازار عرضه شده است. از طریق این اپلیکیشن ها می توانید ارز های دیجیتالی چون بیت کوین، ساتوشی، ترون، اتریوم، شیبا و Q را به صورت رایگان دریافت کنید. این اپلیکیشن ها عبارتند از: Bitcoin Bandit، Bitdrip، Bitcin Aliens، Storm Play، Earn.com، Bituro، BitForTip، Free Bitcoin و … . همچنین باید گفت که دانلود تمامی این برنامه ها کاملاً رایگان می باشد.

با دانلود و نصب این برنامه ها می توانید علاوه بر بازی و سرگرمی در نهایت بیت کوین رایگان نیز دریافت کنید. البته باز هم باید بدانید که برخی از این اپلیکیشن ها کلاهبرداری هستند و در موقع ثبت نام اطلاعات زیادی را در اختیار شان قرار ندهید. اما اپلیکیشن هایی را که در بالا معرفی کردیم نسبتاً معتبر و قابل اعتماد هستند که جدید ترین ارز دیجیتال 2021 در این برنامه ها موجود می باشد.

نحوه استفاده از فاست ها

در ابتدا باید بدانید که فاست ها نوعی از سیستم های پاداش می باشند که این پاداش ها به شکل کسر های کوچکی از ارز های دیجیتال به بازدید کنندگان داده می شود. علاوه بر آن در فاست ها امکان برداشت آنی برای کاربران نیز وجود ندارد. استفاده از فاست بیت کوین بسیار ساده می باشد زیرا بعد از مراجعه به وب سایت و ثبت نام در فاست باید آدرس کیف پول خود را وارد کنید که پیشنهاد می شود از کیف پول های سرد و یا به اصطلاح لجر نانو استفاده کنید. دریافت بیت کوین رایگان به این صورت است که زمانی را که کاربر در وب‌ سایت می‌ گذراند توسط یک شمارنده ثبت می‌ شود و در آخر باید بر روی دکمه Claim Now کلیک کنید تا پاداش خود را دریافت کنید.

پس پروسه به این صورت است که بعد از این که کارتان در سایت تمام می شود به ازای وقتی که در سایت گذرانده اید پاداش دریافت می کنید. همچنین باید بدانید که زمانی که در در فاست مشغول به فعالیت هستید باید ثابت کنید که انسان هستید و ربات نیستید که برای حل این مسئله باید یک کپچا را حل کنید. کپچا یک مسئله ساده ریاضی می باشد که بعد از حل آن خیلی راحت پاداش خود را دریافت می کنید. همچنین فاست به منظور جلوگیری از جمع آوری پاداش توسط یک شخص محدودیت های زمانی را ایجاد کرده است.

سایت استخراج بیت کوین رایگان

در رابطه با این موضوع باید گفت که سایت های بسیار زیادی وجود دارند اما بهترین سایت بیت کوین رایگان cryptofree شناخته شده است. در این سایت با وارد کردن حساب گوگل (همان جیمیل) و یا فیس بوک خود می توانید شروع به فعالیت کنید. در این سایت به ازای فعالیت کاربران به آن ها بیت کوین داده می شود. پس اگر قصد دارید که در این عرصه شروع به فعالیت کنید سایت cryptofree معتبر ترین و قابل اعتماد ترین سایت می باشد و اکثر سایت های موجود کلاهبرداری هستند.

سوالات متداول

عرضه اولیه بیت کوین رایگان مربوط به چه سالی می باشد؟

این موضوع مربوط به سال های اولی که Bitcoin به بازار عرضه شد می باشد که بیت کوین در سال ۲۰۰۹ به عنوان اولین ارز دیجیتال به بازار آمد .

محتوای کانال سیگنال بیت کوین رایگان چیست؟

باید گفت که بسیاری از معامله‌ گران بازار کریپتوکارنسی برای خرید و فروش بیت کوین نیاز به سیگنال های مناسبی دارند که در این کانال های تلگرامی سیگنال هایی مختص خرید و فروش بیت کوین و دیگر رمز ارز های مختلف به اشتراک گذاشته می شود.

چگونه می توان بیت کوین رایگان با اندروید دریافت کرد؟

در رابطه با این موضوع باید گفت که امروزه اپلیکیشن‌های بسیار زیادی برای دریافت بیت کوین فری موجود می باشند و تمامی این اپلیکیشن ها مخصوص گوشی های اندروید هستند و با نصب و دانلود این برنامه ها و همچنین مشاهده کلیپ ها و بازی می توانید

بهترین ارز دیجیتال رایگان چيست؟

همانطور که می دانید اولین ارز دیجیتالی که در سال ۲۰۰۹ به بازار عرضه شد بیت کوین بود و از آن سال تا به امروز ۱۰ سال می‌ گذرد و همچنان بیت‌کوین بهترین و ارزشمند ترین ارز دیجیتال رایگان می باشد.

بیت‌ کوین های رایگان را در کجا باید ذخیره کرد؟

باید آن ها را در کیف پول ذخیره کرد که بهترین و معتبر ترین کیف، پول کیف پول های سرد و یا همان لجر نانو می باشد.

فاست بر چه مبنایی بیت کوین رایگان می دهد؟

مقدار زمانی را که کاربر در وب‌ سایت می‌ گذراند توسط یک شمارنده ثبت می‌ شود و بر اساس آن مقدار زمان Bitcoin Free دریافت می‌ کنید و در آخر باید بر روی دکمه Claim Now کلیک کنید تا پاداش خود را دریافت کنید.

برای ثبت نام در اپلیکیشن های بیت کوین رایگان چه اطلاعاتی لازم است؟

شما نباید اطلاعات زیادی را در اختیار این اپلیکیشن‌ ها قرار دهید و وارد کردن شماره تلفن همراه و ایمیل کافی است.

اپلیکیشن های معتبر دریافت بیت کوین رایگان کدامند؟

برنامه هایی چون: Bitdrip، Bitcin Aliens و Bituro.

جدید ترین ارز دیجیتال رایگان سال ۲۰۲۱ چه بوده است؟

شیبا و Q جز جدید ترین ارز های دیجیتال رایگان سال جدید می باشند.

در کجا می توان آموزش صفر تا صد بیت کوین رایگان را رصد کرد؟

از طریق اپلیکیشن هایی چون آپارات، یوتیوب، اینستاگرام، تلگرام و در نهایت گوگل.

جریان بیت کوین رایگان واقعی می باشد؟

اگر توجه داشته باشید زمانی که وارد سایت های مختلف در گوگل می شوید نوشته هایی با عنوان بیت کوین رایگان بگیر وجود دارد که باید گفت اکثر این سایت ها و اپلیکیشن ها کلاهبرداری می باشند.

بیت کوین رایگان با بازی از چه طریقی ممکن است؟

شما می توانید با دانلود اپلیکیشن هایی که بیت کوین رایگان هدیه می دهند به بازی و تماشا فیلم بپردازید و بعد از آن بیت کوین رایگان دریافت کنید.

برای ثبت نام در سایت cryptofree چه اقداماتی لازم است؟

با وارد کردن ایمیل و یا حساب فیسبوک خود می توانید در این سایت ثبت نام کنند.

معتبر ترین سایت بیت کوین رایگان چیست؟

سایت cryptofree که به ازای فعالیت در آن بیت کوین فری دریافت می کنید.

فاست چیست؟

فاست ها نوعی از سیستم های پاداش می باشند که این پاداش ها به شکل کسر های کوچکی از ارز های دیجیتال به بازدید کنندگان داده می شود.

امتیاز دهید
asie

asie

آسیه پناهلو دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید محتوا پرداختم.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها