تبلیغات
نحوه استخراج ارز دیجیتال پای چگونه است؟ آموزش ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال پای نتورک کلاهبرداری است؟ بررسی دروغ های Pi Network

  • توسط zahra
  • 18 دقیقه

این امکان وجود دارد که در این روز ها شما نیز به دعوت دوستانتان وارد پروژه ای به نام پای نتورک یا همان ارز دیجیتالی پای ( Pi ) شده باشید. این پروژه وعده های جذاب زیادی را به مردم داده و باعث شده است که عده کثیری از آن ها درگیر این شبکه دیجیتالی شوند. در این مقاله قصد داریم درباره آینده این ارز، عوامل تاثیر گذار بر ارزش و بهای آن و همچنین کیف پول های مخصوص این ارز اشاره کنیم. اگر علاقه مند به دانستن درباره این ارز دیجیتالی هستید، به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این متن با بیستکس همراه باشید.

ارز دیجیتال پای چیست؟

ارز دیجیتال پای چیست؟

اگر شما به سایت اصلی پای نتورک مراجعه کنید، در صفحه اول آن یک نوشته بسیار عجیب و البته غیر حقیقی را مشاهده می کنید. در ابتدای این صفحه متنی با این مضمون که تنها ارز دیجیتالی قابل استخراج با تلفن همراه است، برخورد خواهید کرد. اگر بخواهیم به صورت دقیق این جمله را بررسی کنیم، باید بگوییم که سایر ارز ها مانند بیت کوین و اتریوم نیز، با علم داشتن و دانش کافی در این عرصه به وسیله تلفن همراه قابل استخراج می باشند. البته فرایند ماینینگ با تلفن همراه هیچ صرفه اقتصادی به دنبال نخواهد داشت، اما تا همین جای کار نیز مشخص می شود که پای، تنها ارزی نیست که به وسیله تلفن همراه استخراج می شود. در واقع پای نتورک نیز رمز ارزی مانند سایر ارز های دیجیتالی می باشد، اما کلاهبرداری های زیادی را تا به حال از مردم انجام داده است.

ارز دیجیتال پای کی قیمت گذاری میشه؟

ارز دیجیتال پای کی قیمت گذاری میشه؟

در حالت کلی ارز دیجیتالی پای تا به حال هیچ قیمتی نداشته و همه قیمت گذاری های موجود در سایت ها به صورت حدودی می باشد. این پروژه یک کلاهبرداری بزرگ بوده و تاکنون هیچ سودی را برای کاربرانش به دنبال نداشته است. جالب است بدانید که قیمت این ارز تا پیش از این که مانند سایر کوین ها در جدول کوین مارکت به ثبت قانونی و جهانی نرسیده باشد و فاز سوم آن راه اندازی نشده باشد، تعیین نخواهد شد.

آینده ارز دیجیتال پای چگونه پیش بینی می شود؟

در حالت کلی پیش بینی و بحث کردن درباره آینده ارز های دیجیتال کمی سخت و دشوار به نظر می رسد. اگر دقت داشته باشید، این ارز نیز مانند سایر سکه های دیجیتالی در زمان آغاز سطح بسیار کمی از دلار بوده است، اما با افزایش تقاضا و سرمایه گزاران این ارز، به مرور زمان قیمت آن افزایش خواهد یافت. طبق پیش بینی که سایت پای نتورک انجام داده است، این طور به نظر می رسد که قیمت احتمالی آن در سال 2022 به 0.0107 دلار برسد. همین طور این سایت پیش بینی خود را از سال 2028 با قیمت 0.0319 دلاری به اطلاع عمومی می رساند. در این قسمت می خواهیم تغییر قیمت این ارز را از سال گذشته تا کنون بررسی کرده و پیش بینی قیمت آن را به شما بگوییم. البته مهم است بدانید که این قیمت ها به صورت حدودی بوده و قیمت اصلی آن ها پس از راه اندازی فاز سوم تعیین می شود.

  • قیمت ارز دیجیتالی پای در حال حاضر: 0.009899 دلار
  • تغییر قیمت پای در طی 1 روز گذشته: 8.09 درصد کاهش قیمت
  • تغییر قیمت پای در طی 1 هفته گذشته: 5.08 درصد افزایش قیمت
  • تغییر قیمت پای در طی 1 ماه گذشته: 5.96 درصد افزایش قیمت
  • تغییر قیمت پای در طی 1 سال گذشته: 3.40 درصد کاهش قیمت
  • پیش بینی قیمت این ارز دیجیتالی: 0.0107 دلار

چرا ارز دیجیتال پای نتورک به وجود آمد؟

ارز های دیجیتالی زیادی در جهان وجود دارند که افراد به منظور به دست آوردن سود های کلان، روی آن ها سرمایه گزاری می کنند. در واقع هدف اصلی ایجاد ارز دیجیتال پای نتورک، استخراج آسان آن به وسیله تلفن های همراه بود. سازنده اصلی این ارز دیجیتالی این طور عنوان می کند که پای نتورک را بیشتر برای بالا بردن امنیت حساب های کاربران و سرعت تراکنش ها به وجود آورده اند، اما هیچدام از وعده هایی که آن ها داده بودند در زمینه این ارز دیجیتالی، محقق نشد.

چه عواملی بر روی قیمت ارز دیجیتال پای تاثیر گذارند؟

چه عواملی بر روی قیمت ارز دیجیتال پای تاثیر گذارند؟

در حالت کلی، عوامل زیادی هستند که روی تعیین قیمت ارز های دیجیتالی، به خصوص پای نتورک تاثیرات زیادی را دارند. یکی از این عوامل، فرایند هاوینگ است که در واقع به معنای نصف کردن پاداش بیت کوین ها می باشد. همین عامل می تواند تاثیرات زیادی را روی قیمت بیت کوین و همچنین سایر کوین های ارز دیجیتالی بگذارد. از دیگر عواملی که روی قیمت پای نتورک تاثیر گذار می باشد، می توان به عرضه و تقاضا اشاره کرد. به این صورت که هرچه تقاضای مردم از یک ارز دیجیتالی بالاتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. البته جالب است بدانید سخنرانی تحلیل گران و اقتصاد دانان بزرگی مانند ایلان ماسک در خصوص ارز های دیجیتالی نیز، می تواند تاثیر زیادی را در تعیین قیمت ارز های دیجیتالی داشته باشد.

دلایل بی اعتمادی مردم به این ارز دیجیتال چیست؟

ارز دیجیتالی پای نتورک، تا به حال دلایل زیادی را برای بی اعتماد کردن مردم به این پروژه داشته است. در این قسمت می خواهیم به چند دلیل بی اعتمادی مردم نسبت به این ارز دیجیتالی اشاره کرده و درباره آن ها به شما توضیحاتی را ارائه دهیم.

شعار های غیر حقیقی

ارز دیجیتالی پای نتورک، در زمان افتتاح و راه اندازی خود با یک شعار عجیب، آغاز به کار کرد. این شرکت معتقد بود که ارز دیجیتالی پای، تنها ارز دیجیتالی می باشد که می توان به وسیله تلفن همراه آن را استخراج کرد. در حالی که به هیچ عنوان این گونه نبود. سایر ارز های دیجیتالی نیز به وسیله موبایل قابل استخراج هستند، اما هیچ صرفه اقتصادی برای ما به دنبال نخواهد داشت. بنابراین، شعار این شرکت در ظاهر زیبا و وسوسه انگیز است، اما حقیقی نیست.

کلاهبرداری سایت پای نتورک

پروژه پای نتورک، دارای رنکینگ 1173 در جهان بوده و به هیچ عنوان نتوانسته است به جایگاه مورد نظر خود دسترسی پیدا کند. این پروژه در کشور های هند و ونزوئلا اجرا شده و به نظر می رسد به زودی در ایران نیز راه اندازی خواهد شد. این کشور ها اغلب سوژه های خوبی برای کلاهبرداری به شمار می روند و تقریبا همه کلاهبرداری ها، با وعده یک شبه پولدار شدن، از این کشور ها آغاز می شود.

مشکوکیت ارز دیجیتالی پای

طبق بررسی های انجام شده متوجه شدیم که همه افرادی که در برنامه پای نتورک فعالیت می کنند، می گویند که برای آن نه نیازی به خرج کردن پول است و نه اینترنتی از ما به هدر می رود، پس کمی وقت خود را در این زمینه می گذاریم تا در چند سال آینده بتوانیم پولدار شویم. آن ها به این مسئله فکر نمی کنند که امکان دارد این اپلیکیشن برای جاسوسی از تلفن همراه آن ها باشد. در حالی که این امکان وجود داشته و ممکن است در سالیان آینده این کار را انجام دهد.

نحوه استخراج ارز دیجیتال پای چگونه است؟

نحوه استخراج ارز دیجیتال پای چگونه است؟

برای استخراج رمز ارز دیجیتالی پای نتورک، نیاز است که در ابتدا اپلیکیشن این ارز را بر روی تلفن همراه خود نصب نمایید. در این اپلیکیشن باید ابتدا در فیسبوک ثبت نام نموده و سپس با انتخاب یک رمز عبور، نام کاربری خود را ایجاد نمایید. پس از نصب و ورود به برنامه با پیدا کردن گزینه استخراج پای نتورک، شما می توانید کار های استخراج و ماین کردن را آغاز کنید. لازم به ذکر است که هر کاربر می تواند، 1 پای را با این برنامه دریافت نماید. همچنین کاربران می توانند با دعوت دیگران به این برنامه، مقدار بیشتری پای نتورک را دریافت کنند.

آیا این پروژه تقلب بوده است؟

اگر به صفحات اینترنتی مراجعه کنید، متوجه می شوید که بیشتر سایت ها، پای نتورک را یک پروژه تمیز تقلب و کلاهبرداری می دانند. جالب است بدانید که پای نتورک از برند دانشگاه استنفورد سوء استفاده کرده و در واقع هیچ چیزی برای رو کردن ندارد. به عبارت دیگر، نمی تواند شخصی به دلیل این که دانشجوی دانشگاه استنفورد می باشد، اهداف صحیحی را برای این کار های بزرگ در سر داشته باشد. این پروژه خود را با بیت کوین مقایسه می کند، در حالی که بیت کوین هیچ گاه مردم را با وعده یک شبه پول دار کردن گول نزده است. همین موضوع به وضوح بیان می کند که این پروژه یک تقلبی بزرگ می باشد.

آیا مشارکت در این پروژه سودی خواهد داشت؟

همان طور که می دانید استخراج و ماین کردن ارز دیجیتالی پای نتورک، به وسیله تلفن های همراه ممکن می شود. مهم است بدانید که ماین کردن به وسیله تلفن های همراه نه در حال حاضر و نه در آینده برای ما هیچ صرفه اقتصادی نمی تواند به دنبال داشته باشد. از سوی دیگر، هنوز امکان خرید و فروش و معاملات این ارز دیجیتالی قابل اجرا نبوده و تا پیش از راه اندازی و افتتاح فاز سوم نیز این جریان امکان پذیر نمی شود. بنابراین مشارکت در این پروژه برای ما هیچ سود آوری به همراه نخواهد داشت.

کیف پول ارز دیجیتال پای

کیف پول ارز دیجیتال پای

سوالات بسیاری مبنی بر این که چه کیف پول هایی مناسب برای این ارز دیجیتالی می باشد مطرح شده است. در واقع باید بدانید که تا به حال این ارز دیجیتالی در هیچ صرافی خرید و فروش نمی شود و دارای هیچ کیف پولی نیز نمی باشد. تا زمانی که فاز سوم این پروژه راه اندازی نشده است، هیچ امکاناتی برای این ارز دیجیتالی به وجود نخواهد آمد.

ماجرای لو رفتن اطلاعات شخصی کاربران در ارز دیجیتال پای چه بود؟

در تاریخ 28 اردیبهشت ماه سال 1400 خبر هایی مبنی بر این که 17 گیگ اطلاعات شخصی از کاربران در اینترنت منتشر شده است، پخش شد. به زودی مشخص شد که منشا لو رفتن این اطلاعات برنامه پای نتورک بوده و توسط هکری به نام رید فرومرز منتشر شده است. این طور به نظر می رسد که این اطلاعات شخصی از بخش احراز هویت سایت پای نتورک سرقت شده باشد و اطلاعات 10 میلیون کاربر مانند شماره تلفن همراه و همچنین آدرس منزل آن ها به فروش گذاشته شده است. فروشنده این اطلاعات، قیمتی برابر با 9000 دلار تعیین کرده است که فقط با بیت کوین و یا لایت کوین قابل پرداخت می باشد.

ارز دیجیتال پای حمایت چه افرادی را با خود دارد؟

رمز ارز دیجیتالی پای نتورک توسط دانشجویان دانشگاه استنفورد طراحی و ساخته شده است. این ارز دیجیتالی حمایت دانشجویان و اساتید دانشگاه استنفورد را با خود به همراه داشته و همچنین افراد با سابقه ای که در زمینه الکترونیوم فعالیت می کنند نیز از این ارز دیجیتالی به صورت کامل حمایت و پشتیبانی کرده اند.

ارز دیجیتال pi با گوشی ماین می شود؟

ارز دیجیتالی پای از لحظه شروع به کار خود، با شعار تنها ارز دیجیتالی که به وسیله تلفن های همراه استخراج می شود آغاز به کار کرده است. در واقع این موضوع تا حدودی حقیقت داشته و به وسیله تلفن های همراه ماین کردن آن امکان می پذیرد. البته لازم به ذکر است که سایر ارز های دیجیتالی نیز به وسیله موبایل استخراج شده و پای نتورک تنها ارز دیجیتالی نیست که تئسط گوشی ماین می شود. لازم به ذکر است که این کار هیچ صرفه اقتصادی نداشته و باتری های گوشی نیز توان انجام این کار را ندارند.

جدول اطلاعات

پای نتورک، یک پروژه بزرگ تقلبی و کلاهبرداری می باشد که در کشور های هند و ونزوئلا در حال حاضر فعالیت می کند. در این قسمت می خواهیم در یک جدول، جمع بندی اطلاعات درباره این رمز ارز را به شما نشان دهیم.

زمان قیمت گذاری ارز دیجیتالی پایپس از راه اندازی فاز سوم این پروژه
دلایل بی اعتمادی مردم نسبت به پایشعار های غیر حقیقی، کلاهبرداری، مشکوکیت این ارز
سازندگان این رمز ارزدانشجویان دانشگاه استنفورد
کیف پول ارز دیجیتالی پای هنوز کیف پولی ندارد و پس از راه اندازی فاز سوم مشخص می شود

ارز دیجیتال pi بر مبنای بلاک چین است؟

بسیاری از افراد این سوال را می پرسند که آیا ارز دیجیتالی پای نتورک نیز بر مبنای بلاک چین فعالیت خود را دنبال می کند؟ پاسخ این سوال این است که رمز ارز دیجیتالی پای نتورک نیز مانند سایر ارز های دیجیتالی بر بستر بلاک چین فعالیت می کند و توسط آن ها رمز نگاری شده است. البته تا به حال امکان خرید و فروش این ارز با صرافی ها و سایت های مختلف و همچنین استخراج آن به وسیله ماینر ها، امکان پذیر نشده است.

معامله واقعی در ارز دیجیتال pi امکان پذیر است؟

پای نتورک نیز یکی از ارز های دیجیتالی می باشد که بر بستر بلاک چین فعالیت می کند. افراد زیادی معتقد هستند که به وسیله این ارز دیجیتالی، می توان معاملات واقعی را انجام داد. در واقع یکی از شعار های این رمز ارز نیز در آغاز فعالیت خود همین بوده است. تا به حال امکان معاملات واقعی در ارز دیجیتالی پای نتورک امکان پذیر نشده است. به نظر می رسد تا زمانی که فاز سوم این ارز راه اندازی و افتتاح نشده باشد و این ارز به صورت قانونی در جدول کوین مارکت به ثبت نرسد این امکان وجود نداشته باشد. رمز ارز دیجیتالی پای نتورک، هنوز در هیچ صرافی دیجیتالی و سایت های داخلی و خارجی وجود نداشته و معامله و خرید و فروش نمی شود.

ارز دیجیتال پای پتانسیل بیت کوین را دارد؟

ارز دیجیتال پای پتانسیل بیت کوین را دارد؟

پای نتورک در آغاز فعالیت خود با شعار این که به بیت کوین شباهت زیادی دارد کار خود را آغاز کرد. این شرکت این گونه عنوان می کند، افرادی که چند سال گذشته با بیت کوین کار خود را آغاز کرده اند، طی گذشت چند سال اکنون پولدار شده اند. این پروژه می گوید، پای نتورک نیز همانند بیت کوین بوده و با سرمایه گذاری بلند مدت می توان به سود دهی های قابل توجه رسید. این درحالی است که این پروژه هیچ امکانات جدیدی برای رو کردن ندارد. البته بیت کوین هیچ وقت به مردم وعده یک شبه پول دار شدن را نداده است، اما این شرکت با ریسک بسیار بالا این کار را انجام داد. پای نتورک به هیچ عنوان پتانسیل های بیت کوین را نداشته و شباهتی به آن نیز ندارد.

ارز دیجیتال pi روند کاری خود را تغییر داده است؟

ارز دیجیتالی پای در ابتدا با یک اپلیکیشن کار خود را آغاز کرد و به صورت سه فاز جدا گانه این رمز ارز دیجیتالی را راه اندازی کرد. اکنون نیز با وجود تمام کلاهبرداری ها و تقلب های این شرکت، ارز دیجیتالی پای نتورک، روند کاری خود را تغییر نداده و به همان صورت قبل فعالیت می کند.

سوالات متداول

آیا می توان ارز دیجیتال پای را دانلود نمود؟

ارز دیجیتالی پای نتورک، را می توان از طریق اپلیکیشن هایی مانند اپ استور دانلود نمود. البته خود این ارز، قابل دانلود نمی باشد و تنها اپلیکیشن آن را می توان دانلود نمود.

تولید ارز دیجیتالی پای چگونه ممکن می شود؟

برای تولید ارز های دیجیتالی پای می توان آن ها را به وسیله دستگاه های ماینر استخراج و تولید کرد. مهم است بدانید که این ارز در هیچ صرافی دیجیتالی برای فروش موجود نمی باشد.

قیمت پای نتورک چند دلار می باشد و در مقایسه با سال گذشته چه مقدار سود آوری داشته است؟

در حال حاضر قیمت هر پای نتورک برابر با 0.009795 دلار می باشد و نسبت به سال قبل توانسته است 7.01 درصد کاهش قیمت داشته باشد. این ارز نسبت به پارسال هیچ سود و افزایش قیمتی را نداشته است.

چگونه می توان ارز دیجیتال پای نتورک را در معرض فروش گذاشت؟

جالب است بدانید که پای نتورک در هیچ یک از صرافی ها و سایت های اینترنتی لیست نشده و قابل خرید و فروش نمی باشد.

به چه صورت می توان پای نتورک ها را به تلفن همراه منتقل کنیم؟

با داشتن یک رمز ورود و نصب برنامه آن در تلفن همراه، این امکان به وجود می آید.

فاز سوم پای نتورک چه زمانی راه اندازی می شود؟

تا به حال تا فاز دوم پای نتورک راه اندازی شده و زمان افتتاح فاز سوم آن مشخص نمی باشد.

کیف پول های مخصوص برای پای نتورک چه می باشد؟

تا به حال کیف پول هایی برای این ارز دیجیتالی تعبیه نشده است و فعلا کیف پول دیجیتالی شما حساب کاربری شما می باشد، تا زمانی که فاز سوم آن راه اندازی شود.

آیا واقعا به وسیله تلفن همراه می توان پای نتورک را استخراج کرد؟

در واقع همه ارز های دیجیتالی را به وسیله تلفن های همراه می توان استخراج کرد، اما استخراج و ماین کردن آن ها به وسیله گوشی های تلفن هیچ صرفه اقتصادی را به همراه نخواهد داشت.

آیا پای نتورک کلاهبرداری می باشد؟

تا به حال خبر های زیادی مبنی بر این که پای نتورک کلاهبرداری کرده منتشر شده است و به نظر می رسد که اطلاعات همه کاربرانش را سرقت کرده است.

پدید آورندگان و سازندگان ارز دیجیتالی پای چه افرادی هستند؟

طراحان و پدرد آورندگان ارز دیجیتالی پای نتورک از اساتید دانشگاه استنفورد می باشند.

چه عواملی می تواند بر قیمت و ارزش و بهای ارز دیجیتالی پای نتورک تاثیر گذار باشد؟

عوامل بسیاری هستند که بر تعیین قیمت این رمز ارز می توانند تاثیر گذار باشند. همان طور که در متن بالا نیز به صورت کامل توضیح دادیم، عواملی مانند عرضه و تقاضا، هاوینگ و سخنرانی اقتصاد دانان می تواند روی قیمت این رمز ارز تاثیر گذار باشد. از دیگر عوامل اثر گذار در ارزش و بهای این رمز ارز می توان به ویروس کوئید 19 اشاره کرد که توانست در افزایش قیمت آن تاثیر گذار باشد.

آیا قیمت رمز ارز دیجیتالی پای نتورک، واقعی است؟

همه سایت هایی که از این رمز ارز قیمت هایی را منتشر کرده اند، به صورت حدودی آن ها را نوشته اند. در واقع قیمت واقعی این ارز، پس از راه اندازی فاز سوم مشخص خواهد شد.

هدف از ایجاد رمز ارز دیجیتالی پای نتورک چه چیز می باشد؟

هدف از ایجاد این رمز ارز، سرعت بالای تراکنش ها و استخراج و ماین کردن این ارز به وسیله تلفن های همراه می باشد.

ارزش و بهای ارز دیجیتالی پای نتورک، به صورت حدودی نسبت به یک ماه گذشته چه تغییری کرده است؟

ارزش این ارز دیجیتالی در مقایسه با یک ماه گذشته به صورت حدودی، نزدیک به 2.27 درصد تغییر کرده است.

ارز دیجیتالی پای در چه رتبه ای از جدول کوین مارکت قرار دارد؟

این ارز در حال حاضر در رتبه 1027 جدول کوین مارکت قرار گرفته است.

امتیاز دهید
zahra

zahra

از سال ۱۳۹۶ به بهینه سازی وب سایت مشغول هستم. سال ۱۴۰۰ به تیم ارز دیجیتال بیستکس پیوستم.

2 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها