تبلیغات
پولدار شدن در کریپتو مقالات آموزشی

5 نکته برای پولدار شدن در بازار کریپتو

  • توسط mrcrypto
  • 4 دقیقه

سود کردن در کریپتو کار زیاد سختی نیست اما از دادن سود از آن هم ساده تر است. درست است که برای فعالیت کردن در هر بازاری نیاز به تمرین و کسب تجربه داریم اما در بازار سریعی مثل کریپتو، تمرین کردن و تجربه کسب کردن کار راحتی نیست و افراد مبتدی ممکن است سرمایه زیادی از دست بدهند. در این مقاله به 5 نکته برای پولدار شدن در کریپتو پرداخته ایم که با رعایت آن ها می توانید در این بازار به سرعت و با تمرین کم ثروت مند شوید.

نکته اول: هیچ سرمایه گذاری برای پولدار شدن در بازار کریپتو از سیو کردن سود خود، ضرر نکرده است.

در بازار کریپتو فومو نکنید

درست است که همیشه می گویند هولدر باشید ولی کار منطقی این است که اگر سود خوبی کردید با یک سری از ابزار های ساده تحلیل تکنیکال مقاومت ها را شناسایی کنید و در مقاومت ها بفروشید. اگر دوست داشته باشید، می توانید دوباره در اصلاح ها ورود کنید اما سیو کردن سود را فراموش نکنید.

نکته دوم: فومو نکنید، چرا که همیشه یک کوین دیگر پیدا می شود.

ترس از دست دادن همیشه در بازار های مالی همراه شما هست اما فراموش نکنید که همیشه می توانید یک پروژه دیگر پیدا کنید و از آن سود بگیرید. توجه داشته باشید که از سر حواس پرتی بی حساب و کتاب وارد پروژه هایی که رشد زیادی داشتند، نشوید.

نکته سوم: برای پولدار شدن در کریپتو باید بدانید همه چیز مثل دفعات قبل رخ نمی دهد.

به احتمال زیاد جمله بازار سایکل های تکراری دارد را شنیده اید. بر همین اساس و به خاطر چرخه های قبلی بسیاری از تحلیل گر های بازار های مالی فکر می کردند که سال 2021 میلادی قیمت بیت کوین به 100 هزار دلار می رسد اما این اتفاق رخ نداد. پس حواستان را جمع کنید و همیشه بازار را زیر نظر داشته باشید تا بتوانید سود بیشتری کسب کنید.

نکته چهارم: ترند های بازار را پیدا کنید.

در سال گذشته NFT ها ترند های بازار بودند و این حوزه بسیاری را پولدار کرد. متاورس و گیمینگ هم از ترند های دیگر بودند که سود خوبی برای آدم های هوشیار داشتند. توصیه می شود در حال حاضر تمام تلاش و تمرکز خود را بر روی بازار بگذارید و متوجه شوید که سنتیمنت بازار به کدام سمت می رود چه چیزی قرار است در سال جدید ترند شود. اگر از این نکته به صورت هوشمندانه استفاده کنید، می توانید پولدار شدن در کریپتو را تجربه کنید.

100 درصد حواست را به بازار نده

نکته پنجم: برای پولدار شدن در کریپتو 100 درصد حواست را به بازار نده.

نکته آخر برای بهبود و ایجاد تعادل در زندگی شماست. اختصاص دادن تمام سرمایه و تمرکز تان به بازار کریپتو از خیلی جنبه ها به ضرر شما است. بهتر است که سرمایه تان را تقسیم کنید و فقط مقداری از آن را وارد این بازار کنید. از طرفی دیگر نیز هر از گاهی از بازار و اتفاقات مربوط به آن دور شوید و به زندگی تان سر و سامان بدهید.

فراموش نکنید که بازار کریپتو به صورت 24 ساعته فعال است و اگر تمام انرژی و زمان تان را صرف آن کنید به مرور سلامت روانی شما تحت تاثیر قرار می گیرد. در نهایت پیشنهاد می کنیم مقاله پیشنهادی بعدی بهترین ارزها برای استیک کردن را بخوانید.

سوالات متداول

ترند های بازار مالی در سال گذشته چه بودند؟

NFT ها ترند های بازار بودند و بسیاری از NFT ها پولدار شدن در کریپتو را تجربه کردند.

برای سیو کردن سود خود در بازار باید چه کرد؟

برای پولدار شدن در کریپتو و اینکه بتوانید سود خود را حفظ کنید باید مقاومت ها را شناسایی کرده و در مقاومت ها بفروشید.

اگر بازار سایکل های تکراری داشت، بیت کوین سال گذشته به چند دلار می رسید؟

اگر بازار سایکل های تکراری داشت، بیت کوین در سال گذشته به 100 هزار دلار می رسید.

امتیاز دهید
mrcrypto

mrcrypto

پژمان کوه سنگی تریدر و متخصص تولید محتوا ارزهای دیجیتال هستم. در بیستکس همراه شما خواهم بود. صفحه من را دنبال کنید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها