تبلیغات
الگو های کندلی مقالات آموزشی

مهم ترین الگوهای کندلی که باید بشناسید

  • توسط behrouz
  • 4 دقیقه

منظور از الگوهای کندلی چیست؟ در این مقاله خبری قصد بر این داریم تا به صورت مختصر راجب الگوهای کندلی صحبت کرده و مهم ترین آنان را به شما معرفی کنیم پس در نتیجه همراه صرافی ارز دیجیتال بیستکس باشید تا شما را به صورت کامل با این الگو ها آشنا کنیم.

نگاهی بر مفهوم الگو های کندلی

نگاهی بر مفهوم الگوهای کندلی

در ابتدا بهتر است تانگاهی داشته باشیم بر مفهوم الگوهای کندلی و آنان را به صورت کامل به شما معرفی کنیم تا در ادامه مقاله مباحث را بسیار راحت تر درک کنید. در ادامه می توان این طور عنوان کرد که اگر شما الگوهای کندلی را بشناسید به راحتی می توانید نوسانات بازار در لحظه را تشخیص دهید.

به طور کلی می توان گفت که ساختار یک کندل یا تعداد از کندل ها در کنار هم اطلاعت زیادی را به ما خواهد داد که در ادامه می توان گفت این الگوها به شما کمک می کنند تا در تصمیم گیری ها سرعت عمل بیشتری به خرج داده و بتوانید سریع تر تصمیم گیری کنید.

مهم ترین الگوهای کندلی کدامند؟

حال در ادامه نگاهی خواهیم داشت بر مهم ترین این الگو ها که توسط آنان می توان بسیار سریع تر عملیات ترید را انجام داد‌. مهم ترین این الگو ها عبارتند از:

  • الگو کندلی inside bar: در این رابطه می توان گفت که این الگو وقتی رخ می دهد که یک کندل توسط یک بدنه مناسب بوجود آمده و یا این که سه کندل بعدی در دل این کندل پدید بیایند.
  • الگو کندلی outside bars: در رابطه با این الگو می توان گفت که زمانی به وقوع می پیوندد که یک کندل پدید آمده و کندل بعدی از بدنه این کندل فراتر برود. در حقیقت می توان گفت که close-open کندل دوم در داخل بدنه کندل اولی نباشد. در حالت کلی این الگو ها در ابتدا و انتهای روند ها تشکیل می شوند.

علاوه بر دو الگو کندلی بالا می توان به دو الگوی کندلی دیگر به اسامی الگوهای سه کندلی بازگشتی و الگو های سقف و کف دو قلو اشاره کرد که در صورت تمایل می توانید اطلاعات دقیق تری از آنان را در دنیای پهناور ارزهای دیجیتال و اینترنت بخوانید.

اهمیت آشنایی با این الگو ها در چیست؟

اهمیت آشنایی با این الگو ها در چیست؟

به طور کلی دنیای ارزهای دیجیتال پر است از الگو ها و تحلیل ها و حتی اصطلاحات که قطعا شناخت هر کدام دارای اهمیت فراوان بوده و باید انرژی فراوانی را برای این کار در نظر گرفت و همان طور که در اندکی قبل تر توضیح داده شده، شناخت این موارد کمک پی کند تا بهتر و اصولی تر عمل کرده و همچنین سرعت مان در تصمیم گیری افزایش یابد.

سوالات متداول

الگوهای کندلی چه کمکی به ما می کنند؟

توسط شناخت الگوهای کندلی می توان نوسانات بازار را در لحظه تشخیص داد.

آیا الگو های کندلی دارای انواع فراوان است؟

بله، در این مورد به صورت کامل در مقاله صحبت شد.

آیا شناخت این الگوها دارای اهمیت است؟

بله شناخت آنان تصمیم گیری را برای ما راحت تر خواهد کرد.

امتیاز دهید
behrouz

behrouz

فوق لیسانس کامپیوتر متخصص SEO و بهینه سازی وب سایت هستم. فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرده و در سال ۱۴۰۱ به تیم بیستکس پیوستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها