تبلیغات
مارکت کپ مقالات آموزشی

مارکت کپ چیست؟ | ورود به مارکت کپ و آموزش کار با آن

 • توسط behrouz
 • 11 دقیقه

کوین مارکت کپ چیست؟ در این مقاله قصد بر این داریم تا به صورت تخصصی راجب این موضوع پرداخته و آن را به صورت کامل برای شما شرح دهیم که در همین رابطه می توان افزود آشنایی با این موارد مهم بوده و قطعا برای خرید و فروش و حتی کسب اطلاعات به آنان بسیار نیاز پیدا خواهید کرد. پس در ادامه با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید تا قدم به دنیای ارزهای دیجیتال بگذارید.

کوین مارکت کپ چیست؟

کوین مارکت کپ چیست؟

خب حال بهتر است تا نگاهی دقیق داشته باشیم بر این مصنوعی و مارکت کپ را به صورت کامل برای شما شرح دهیم که در همین رابطه می توان افزود این سایت یکی از بهترین سایت های فعال در زمینه ارزهای دیجیتال بوده و اطلاعات خوبی را در زمینه کریپتو ها و بازار های ارز دیجیتال در اختیار ما می گذارد و حتی در مورد صرافی های ارز دیجیتال نیز اطلاعات خوبی به ما می دهد که می توانیم از این اطلاعات مفید نهایت استفاده را ببریم. در ادامه همان طور که گفته شد این سایت اطلاعات خوبی را در زمینه ارزهای دیجیتال و موارد پیرامون آن در اختیار ما می گذارد که از این بین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تغییرات قیمت
 • میزان حجم بازار
 • رتبه بندی
 • تاریخچه معاملات ارزهای دیجیتال
 • توضیحات کامل در مورد ارزهای دیجیتال

در ادامه می توان افزود که این سایت یعنی سایت مارکت کپ در خصوص اخبار ارزهای دیجیتال نیز بسیار فعال عمل کرده و تحت عنوان جدید ترین مرجع اخبار ارزهای دیجیتال نیز شناخته می شود و در صورت تمایل می توانید به بخش های مربوطه مراجعه کرده و سپس اطلاعات کاملی را کسب کنید و بعد از این که اطلاعات لازم را کسب کردید برای خرید و یا فروش ارز دیجیتال مورد نظر اقدام کنید.

مهم ترین ویژگی های سایت کوین مارکت کپ

قطعا کوین مارکت کپ دارای ویژگی های خاصی است که آن را نسبت به سایر وب سایت ها متمایز کرده است و باعث شده است تا بسیاری از کاربران از این سایت استفاده کنند که در ادامه قصد بر این داریم تا تمام آنان را به شما معرفی کنیم که عبارتند از:

 • کوین مارکت کپ آخرین تغییرات نرخی را برای بیش از ۱۱ هزار ارز دیجیتال موجود در بازار برای شما ارائه خواهد داد.
 • قابلیت داشتن پرتفوی مجانی و رایگان با قابلیت شخصی سازی
 • کوین مارکت کپ لیستی از همه صرافی های ارز دیجیتال دنیا در حالت رتبه بندی شده برمبنای امتیاز کاربران را برای شما ارائه خواهد داد.
 • دارا بودن دیده بان شخصی برای رصد کردن ارزهای دیجیتال
 • دارا بودن اپلیکیشن کاربردی و ارائه آن

آیا ارزهای جدید در کوین مارکت کپ برای کاربران ارائه داده می شود؟

بله به طور کلی سایت کوین مارکت کپ اطلاعات خوبی را در این زمینه برای کاربران ایرانی ارائه خواهد داد و شما می توانید با مراجعه به این وب سایت از لیست ارزهای جدید با خبر شوید و سپس بعد از کسب اطلاعات لازم برای خرید آن اقدام کنید. این سایت دارای بخش های زیادی است که اطلاعات خوبی را در اختیار شما قرار خواهد داد و در ادامه قصد داریم تا نگاهی داشته باشیم بر این بخش ها پس در ادامه توجه خودتان را بر روی مطالب بگذارید.

قابل توجه ترین بخش های این سایت

قابل توجه ترین بخش های این سایت

خب در ادامه بهتر است تا نگاهی داشته باشیم بر قابل توجه ترین بخش های سایت کوین مارکت کپ و آنان را به صورت کامل برای شما شرح دهیم که در ادامه می توان به موارد نام برده شده در زیر اشاره کرد. در قالب یک نکته می توان گفت که این بخش ها اطلاعات خوبی را برای شما نمایش می دهند که عبارتند از:

 • Cryptos: خب در مورد این گزینه می توان گفت که نشان دهنده تمام ارزهای دیجیتالی است که در سایت کوین مارکت کپ پشتیبانی می شوند.
 • Exchanges: در مورد این گزینه نیز می توان گفت که نشان دهنده صرافی های ارز دیجیتالی است که ارزهای دیجیتال را پشتیبانی و حمایت می کنند.
 • Market cap: در مورد این گزینه نیز می توان گفت که نشان دهنده حجم بازار ارزهای دیجیتال است.
 • 24h vol: این گزینه نیز نشان دهنده میزان حجم بازار در ۲۴ ساعت گذشته است.
 • Dominance: این گزینه نیز نشان دهنده این است که از بین ارزهای دیجیتال کدام ارزهای دیجیتال بیشترین سهم بازار را به خود اختصاص داده اند.
 • Price: این گزینه نیز نشان هنده قیمت لحظه ای هر ارز دیجیتال است و در ادامه می توان افزود که میانگین قیمت هایی است که در صرافی های دیگر گزارش می شود ولی بهتر است که بدانید منبع اصلی قیمت ها صرافی بایننس در نظر گرفته شده است.
 • ۲۴h%: در مورد این گزینه نیز می توان گفت که نشان دهنده تغییرات هر ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته بوده و نشان دهنده میزان کاهش و یا افزایش آن است.
 • ۷d%: این گزینه نیز نشان دهنده تغییرات رشد هر ارز دیجیتال نسبت به ۷ روز گذشته است.
 • Volume (۲۴h): این گزینه نیز نشان دهنده حجم پول معامله شده در ۲۴ساعت گذشته هر ارز دیجیتال است.
 • Circulating Supply: این گزینه در کوین مارکت کپ نیز نشان دهنده میزان توکن های در گردش بازار است.
 • Last ۷ Day: این گزینه نیز نشان دهنده نمودار هر ارز دیجیتال در ۷ روز گذشته است.
 • Trading view: در ادامه در مورد این گزینه می توان گفت که با کلیک کردن بر روی آن می توان به سایت تریدینگ ویو هدایت شده و قادر هستید تا چارت قیمتی ارز دیجیتال مورد نظر خودتان را مشاهده نمایید و همچنین می توانید از سایر قابلیت ها و سایر ابزار ها نیز برای تحلیل تکنیکال استفاده نمایید.

سایت کوین مارکت کپ فارسی در دسترس است؟

شاید برای کاربران ایرانی این سوال مطرح شده باشد که آیا این سایت در حالت فارسی نیز موجود می باشد یا نه که در جواب می توان گفت خیر این سایت به صورت فارسی ساخته نشده است و اگر می خواهید تا از آن در حالت فارسی استفاده کنید می توانید توسط مترجم گوگل این سایت را ترجمه کرده و از آن استفاده کنید.  در ادامه می توان گفت که سایت کوین مارکت کپ یک سایت انگلیسی است که در سال ۲۰۲۰ توسط صرافی بایننس خریداری شده است.

ورود به سایت کوین مارکت کپ چگونه است؟

حال این سوال مطرح می شود که چگونه می توان به این سایت وارد شد که در جواب می توان گفت ورود به این سایت برای کاربران ایرانی بسیار راحت بوده و ایرانیان می توانند تنها با یک سرچ ساده به این سایت وارد شوند و بهتر است تا برای این کار از مرورگر های معتبر استفاده کنید تا مشکلی رخ ندهد.

راهنمای ثبت نام در کوین مارکت کپ در 3 قدم ساده

در ادامه بهتر است تا نگاهی داشته باشیم بر این مسئله و بدانیم که ثبت نام در کوین مارکت کپ چگونه است که در جواب می توان گفت برای این کار باید سه مرحله ساده را طی کنید که در ادامه به شما معرفی خواهند شد. این سه مرحله عبارتند از:

 1. در اولین قدم برای ثبت نام باید به وب سایت رسمی کوین مارکت کپ وارد شده و سپس از گوشه بالا سمت راست بر روی گزینه sign up کلیک کنید تا پنجره مربوطه برای شما نمایش داده شود.
 2. در قدم بعد باید آدرس ایمیل و یک رمز عبور را وارد کرده و سپس گزینه  Create an account را انتخاب نمایید.
 3. حال برای آدرس ایمیلی‌ که وارد و ثبت کرده اید یک ایمیل تاییدیه فرستاده می شود که بعد از این که آن را تایید کردید ثبت نام شما با موفقیت انجام خواهد شد.
سیگنال گرفتن از marketcap ممکن است؟

سیگنال گرفتن از marketcap ممکن است؟

به طور کلی کوین مارکت کپ وب سایتی است که اطلاعات لازم را در اختیار شما می گذارد و شما می توانید توسط کسب اطلاعات لازم فعالیت های خودتان را انجام داده و با کسب سیگنال های ارائه داده شده قدم های خودتان را آگاهانه تر بردارید. می توان گفت که این سایت از بهترین مراجع و منابع بوده و بسیار توصیه شده است تا از آن استفاده کنید و توسط گرفتن سیگنال های لازم قدم های خودتان را بردارید.

سوالات متداول

ورود به سایت کوین مارکت کپ برای کاربران ایرانی ممکن است؟‌

بله ممکن بوده و می توانید به آن وارد شوید.

امکان ثبت نام در سایت کوین مارکت کپ وجود دارد؟

بله می توان به راحتی در این سایت ثبت نام کرد.

آیا سایت کوین مارکت کپ اخبار ارزهای دیجیتال را نیز ارائه می دهد؟

بله یکی از بهترین منابع اخبار ارزهای دیجیتال است.

آیا سایت کوین مارکت کپ قابلیت ها و ابزار های تحلیل را در خود دارد؟

بله دارای ابزار های لازم برای تحلیل است.

امتیاز دهید
behrouz

behrouz

فوق لیسانس کامپیوتر متخصص SEO و بهینه سازی وب سایت هستم. فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرده و در سال ۱۴۰۱ به تیم بیستکس پیوستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها