تبلیغات
ارز های آماده پامپ آموزش ارزهای دیجیتال

ارز های آماده پامپ امروز که فرصت افزایش قیمت خوبی دارند

  • توسط mrcrypto
  • 8 دقیقه

در این مقاله قرار است شرایط کوتاه مدت تکنیکالی و فاندامنتالی 5 ارز دیجیتال اتریوم، Near، متیک، سیکرت نتورت و کازموس را مورد بررسی قرار دهیم. این 5 ارز دیجیتال، ارز های آماده پامپ و رشد هستند که وضعیت خوبی در بازار دارند.

معرفی ارز های آماده پامپ

ارز های آماده پامپ به ارز هایی گفته می شود که به صورت ناگهانی و شدید بالا می روند. برای پامپ شدن ارز های دیجیتال افرادی هستند که به صورت تصنعی قیمت سایر ارز ها را با تبلیغات و هجمه غیر واقعی در بازار بالا می برند. جالب است بدانید که این افراد ارز دیجیتال مورد نظر خود را کف قیمت می خرند و در زمان مناسب با استفاده از منابع مالی و خبری اقدام به بالا بردن قیمت آن ارز می کنند و زمانی که ارز به قیمت هدف آن ها نزدیک شد، ناگهان آن را می فروشند. برای آشنایی با 5 تا از ارز های آماده پامپ در ادامه همراه ما باشید.

1- Ethereum

اتریوم

اتریوم یک پلتفرم بلاک چینی است که برای پشتیبانی از قرارداد های هوشمند و تراکنش‌ های مالی ایمن ایجاد شده است. این شبکه رمز نگاری‌ شده شامل dApps برای اجرای بازی‌ ها، امور مالی غیر متمرکز یا DeFi و… است. این ارز دیجیتال با ارزش بازار 310 میلیارد دلاری در اواخر ژانویه 2022 بعد از بیت کوین به‌ عنوان با ارزش‌ترین ارز موجود در جهان شناخته شده است.

رویداد مهم فاندامنتال

اتریوم یکی از ارز های آماده پامپ است و رویداد Merge و تبدیل اتریوم به سیستم اثبات سهام نزدیک است و می تواند تاثیرات فاندامنتال و سنتیمنتال بزرگی داشتنه باشد.

تحلیل تکنیکال

اتریوم در تایم فریم روزانه در شرایط خوبی قرار دارد که می شود اصلاحاتش را فرصت های جذابی دانست. محدوده 2900 تا 3000 دلار اتریوم محدوده حمایت قوی به شمار می آید و رسیدن قیمت به این سطوح می تواند با واکنش های خوبی روبرو شود. باید صبر کنید تا تریگر ها فعال شود و قیمت به سطوح مهم خودش برسد.

2- Near Protocol یکی از ارز های آماده پامپ

پروتکل یک پلتفرم برنامه غیر متمرکز یا DApp است که برای استفاده از برنامه‌ ها در وب طراحی شده است و هدف این ارز دیجیتال ارائه مقیاس پذیری است. پروتکل یکی از ارزهایی است که بر بالاترین نقطه‌ بلاک چین اتریوم ایجاد شده است.

رویداد مهم فاندامنتال

بهبود وضعیت جنگ روسیه به توسعه دهندگان اروپایی این شبکه فرصت کارکردن دوباره می دهد و این پروتکل را به رسیدن پتانسیلش نزدیک تر می کند.

تحلیل تکنیکال

یکی از 5 تا ارز های آماده پاپ، پروتکل است. نمودار این ارز دیجیتال در تایم 4 ساعته نشان می دهد اصلاحاتی که در این ارز به وجود می آید، می تواند بسیار جذاب باشد. از طرفی ممکن است این حرکت از مقاومت باکس مشخص شده بگذرد ولی پولبک به این سطح در صورت تایید شکست می تواند جذاب باشد.

3- Polygon

ارز پالی گان قصد دارد هم مقیاس پذیری در بلاک چین را افزایش دهد و هم مشکل عدم همکاری متقابل بین شبکه‌ های بلاکچین را حل کند.

رویداد مهم فاندامنتال

گروه سازنده این پروژه در سال گذشته سرمایه گذاری های بزرگی برای توسعه و پیشرفت شبکه انجام داده است و طبق برنامه ها در اواسط 2022 کامل می شود.

تحلیل تکنیکال

ارز متیک که به عنوان یکی از ارز های آماده پامپ شناخته می شود، در شرایط فعلی در نزدیکی حمایت های خودش قرار دارد و با توجه به قرار گرفتن قیمت در فاز پولبک می توانید این ارز را در نظر داشته باشید.

4- secret network یکی از ارز های آماده پامپ

ارز دیجیتال سیکرت نتورک بلاک چینی دارد که به طور اختصاصی برای حفظ حریم خصوصی اطلاعات کاربران به وجود آمده است. این ارز دیجیتال با پشتیبانی از ورودی، خروجی و قواعد قرارداد هوشمند، قرارداد های هوشمند قابل برنامه‌نویسی‌ ای را ارائه می‌ کند که می‌ تواند از اطلاعات کاربر محافظت کند.

رویداد مهم فاندامنتال

برنامه رشد اکوسیستم این شبکه با پروژه های Shade و Shockwave در مراحل نهایی خود هستند و با کامل شدن‌شان کمک بزرگی به پیشرفت این شبکه می کنند.

تحلیل تکنیکال

سیکرت نتورک یکی از ارز های آماده پامپ است که در تایم فریم روزانه بالای یک ترند صعودی قرار دارد و توانسته کمربند میانی خودش را حفظ کند. این حرکات اصلاحی ضعیف نشان می دهد، فروشنده ها در این ارز به شدت کمرنگ هستند و با اولین تنگر جدی و خبر مهم برای این ارز رشد خوبی می توانید حاصل بشود.

5- کازموس

ارز کازموس یکی از ارز های آماده پامپ

پلتفرم کازموس که به اینترنت بلاک چین‌ ها نیز مشهور است، با هدف برقراری ارتباط میان چندین بلاک چین مستقل در یک شبکه به وجود آمده است و از الگوریتم‌ های توافق BFT پیروی می‌ کند.

رویداد مهم فاندامنتال

چند ماه است که شبکه کازموس دارد با سرعت بالا پیشرفت می کند و با گسترش اکوسیستم و پروژه های مختلف این شبکه، ارز ATOM می تواند پتانسیل بالایی داشته باشد.

تحلیل تکنیکال

ارز کازموس در تایم 4 ساعته در یک تریدینگ رنج قرار دارد و الان توانسته به حمایت خودش برسد و در حال کف سازی است. این ارز می تواند با یک Double Bottom تغییر فاز خودش را داشته باشد و حرکت صعودی خوبی شروع بشود. در نهایت مطالعه مقاله ارز های مستعد رشد 2022 را پیشنهاد می کنیم.

سوالات متداول

ارزش بازار اتریوم در سال 2022 چقدر است؟

اتریوم که یکی از ارز های آماده پامپ است، در سال 2022 به ارزش بازار 310 میلیارد رسیده است.

ارز های آماده پامپ به چه ارز هایی گفته می شود؟

به ارز هایی که به صورت ناگهانی و شدید رشد می کنند و بالا می روند، ارز های پامپ شده گفته می شود.

ارز دیجیتال پروتکل چیست؟

پروتکل یک پلتفرم برنامه غیر متمرکز یا DApp است که برای استفاده از برنامه‌ ها در وب طراحی شده است و هدف این ارز دیجیتال ارائه مقیاس پذیری است.

1/5 - (1 امتیاز)
mrcrypto

mrcrypto

پژمان کوه سنگی تریدر و متخصص تولید محتوا ارزهای دیجیتال هستم. در بیستکس همراه شما خواهم بود. صفحه من را دنبال کنید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها