برداشت ارز شیبا از صرافی های جهانی آموزش ارزهای دیجیتال

آموزش برداشت ارز شیبا از صرافی های ایرانی به همراه فیلم

  • توسط sara
  • 17 دقیقه

همان گونه که می دانید ارز شیبا این روز ها بسیار سر و صدا به راه انداخته است و به دلیل رشد چشم گیری که داشته، تمامی توجه ها را به خود جلب نموده است. صرافی های زیادی اعم از خارجی و داخلی در این حوزه وجود دارند که شما می توانید خرید و فروش خود را در آن ها انجام داده و سپس هر زمانی که نیازی داشتید آن را برداشت کرده و به کیف پول خود انتقال دهید. در واقع برداشت ارز شیبا از تمامی صرافی های خارجی امکان پذیر بوده و در برخی از صرافی های معتبر داخلی نیز این امکان به چشم می خورد.

شما می توانید هر زمان که احساس کردید زمان فروش ارزتان است آن را بفروشید و به کیف پول خود انتقال دهید. کیف پول شما می تواند از انواع مختلفی باشد و ما در صرافی ارز دیجیتال بیستکس هر یک از این موارد را با هم مرور می کنیم تا شما به جواب سوال خود برسید.

برداشت ارز شیبا از صرافی های ایرانی

برداشت ارز شیبا از صرافی های ایرانی

در واقع در صرافی های معتبر ایرانی برداشت ارز شیبا صورت می گیرد اما اگر زیاد با محیط این صرافی های ایرانی آشنایی ندارید، به شما توصیه می شود مطالب زیر را از دست ندهید. در این جا برخی از صرافی های اسم و رسم دار ایرانی را با هم مرور می کنیم و به شما می گوییم چگونه در این سایت ها آدرس کیف پول مقصد خود را وارد کرده و مابقی عملیات را به درستی انجام دهید پس با ما همراه باشید.

برداشت ارز شیبا از نوبیتکس

یکی از صرافی های بسیار خوب در ایران که توانسته به سرعت اعتماد مردم را جلب کند، صرافی نوبیتکس است. این صرافی به دنبال این است که هر رمز ارز جدیدی که وارد بازار می شود را به لیست ارزهای موجود خود اضافه کند تا کاربرانی که از این صرافی استفاده می کنند با مشکل مواجه نشوند.

تا چندی پیش صرافی نوبیتکس ارز شیبا را در لیست ارزهایش موجود نداشت اما با گذشت زمان و رشد چشم گیر این ارز نوبیتکس شیبا را نیز به لیست خود افزود. شما می توانید در صرافی نوبیتکس ارز شیبا را بخرید و یا بفروشید و در صورت لزوم آن را برداشت کنید. برای برداشت ارز شیبا از این صرافی باید مانند دیگر ارزها عمل کنید و اگر با آن آشنایی ندارید با ما همراه باشید.

برای این کار لازم است شما اول گزینه کیف های من را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید و بعد از آن وارد صفحه ای شوید که باید ارز مورد نظر خود یعنی شیبا را انتخاب کنید. شما در ابتدا باید مقدار ارزی که می خواهید برداشت کنید را وارد کرده و در مرحله بعدی آدرس کیف پول مقصد را بنویسید.

بعد از این که این عملیات را انجام دادید باید روی گزینه درخواست برداشت کلیک کرده تا درخواست شما انجام گیرد. برای این کار احراز هویت کوچکی انجام می گیرد تا صرافی مطمئن شود کسی که می خواهد برداشت را انجام دهد خود شما هستید. به همین منظور کد تایید به شکل پیامک یا ایمیل برای شما ارسال خواهد شد که شما باید آن کد را در کادر مورد نظر وارد کنید.

برای این که در این رابطه چند نکته مهم را با هم مرور کنیم همراه ما باشید:

  • اگر شما شناسایی دو عاملی خود را فعال کرده باشید، باید در بعد از طی این مراحل آن کد را وارد کنید.
  • نکته مهم دیگری که باید حتما حواستان به آن باشد این است که در زمان برداشت چندین مرتبه مبلغ و آدرس کیف پول مقصد خود را چک کنید زیرا در صورت بروز اشتباه در این زمینه صرافی هیچ مسئولیتی را در قبال آن بر عهده نمی گیرد.
  • از زمانی که شما درخواست خود را ثبت می کنید با چند دقیقه ای منتظر باشید تا درخواست مورد نظر پردازش شود.
  • در صورتی که به هر دلیلی از درخواستی که ثبت کردید پشیمان شدید، فقط تا زمانی فرصت دارید آن درخواست را لغو کنید که بیش تر از 3 دقیقه از تایید شما نگذشته باشد. اگر به هر دلیلی این زمان افزایش پیدا کند دیگر کاری از دستتان بر نخواهد آمد.
  • همان گونه که می دانید تمامی صرافی ها اعم از خارجی و داخلی به ازای هر تراکنش کارمزدی را دریافت می کنند و در این جا نیز به ازای انجام عملیات برداشت کارمزد از حساب شما کسر می گردد.

برداشت ارز شیبا از آبان تتر

آبان تتر یکی از صرافی های خوب با کارمزد معقول در ایرانی می باشد که شما می توانید برداشت ارز شیبا را از این صرافی نیز انجام دهید. اگر از این صرافی استفاده می کنید باید بدانید سایت آن رابط کاربری بسیار خوبی دارد و شما بدون هیچ مشکلی می توانید با پیدا کردن کیف پول خود ما بقی مراحل را به آسانی طی کنید. در ضمن اگر در هر یک از مراحل دچار مشکل شدید می توانید از تیم پشتیبانی آبان تتر نهایت استفاده را ببرید و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

برداشت ارز شیبا از بیت 24

بیت 24 نیز یکی از صرافی های خوب ایرانی است که این روز ها با تلاشی که از خود در زمینه اضافه کردن ارزهای مختلف و جدید نشان داده بسیار محبوب تر از قبل شده است. ارز شیبا نیز در این صرافی پشتیبانی می شود و شما می توانید از این صرافی برداشت خود را مانند دیگر صرافی ها انجام دهید. نکته قابل ذکر این است که صرافی بیت 24 کارمزد به نسبت پایینی را از شما دریافت می کند و شاید دلیل دیگر محبوبیت بالای آن همین موضوع باشد.

برداشت ارز شیبا از بیت پیت

صرافی بیت پیت نیز یکی از صرافی خوب ایرانی است که توانسته جای خود را در بین 5 صرافی برتر ایران پیدا کند. شما می تواند برداشت ارز شیبا را از این صرافی نیز انجام دهید و اگر سوالی داشتید با تیم پشتیبانی آن تماس حاصل فرمایید.

برداشت ارز شیبا از کریپتولند

شاید اگر چند ماه پیش بود از صرافی کریپتولند به عنوان بهترین صرافی ایران یاد می کردیم اما اکنون با مشکلاتی که برای این صرافی به وجود آمده است دیگر نمی توان این حرف را زد. همان طور که احتمالا می دانید صرافی کریپتولند به دلیل کلاهبرداری اکنون غیر فعال شده و فقط این روز ها سعی در صاف کردن طلب کاربران دارد و به همین دلیل فعلا نمی توان از این که این صرافی کدام ارزها را پشتیبانی می کند حرفی زد. کریپتولند هم اکنون غیر فعال است و هیچ عملیات مالی انجام نمی دهد.

برداشت ارز شیبا از صرافی های جهانی

برداشت ارز شیبا از صرافی های جهانی

در واقع هیچ صرافی خارجی را نمی توان پیدا کرد که ارز شیبا را پشتیبانی نکند. آن قدر این روز ها ارز شیبا سر و صدا به راه انداخته که اگر هر صرافی این ارز را در لیست ارزهای مورد پشتیبانی خود نداشته باشد به سرعت مورد هجمه قرار می گیرد. در این جا چند صرافی معروف و مطمئن خارجی را با هم مرور خواهیم کرد.

برداشت ارز شیبا از بایننس

همان طور که می دانید پرآوازه ترین صرافی در جهان صرافی بایننس است و با توجه به این که در ایران نیز افراد زیادی از این صرافی استفاده می کنند، ما نحوه برداشت ارز شیبا از این صرافی معتبر را با هم مرور خواهیم کرد. در ابتدای کار شما باید از نوار بالایی صفحه وارد داشبورد خود شوید و بعد از این کار کیف پول خود را انتخاب کنید.

در این جا باید ارزی که می خواهید انتقال دهید را مشخص کنید که در این جا باید شیبا را انتخاب و گزینه برداشت را بزنید. حالا شما نیاز به آدرس کیف پول مقصد خود دارید و باید آن را در کادر مورد نظر وارد کنید. حتما در این مرحله آدرس کیف پول مقصدتان را چندین مرتبه چک کنید تا با مشکلی مواجه نشوید.

بعد از این کار باید شبکه ای را که برای انتقال می خواهید از آن استفاده کنید را انتخاب کرده و آدرس واریزی را دریافت کنید. ما در این مرحله برای انتخاب شبکه ای که می خواهیم با آن کار کنیم ERC20 را انتخاب کرده ایم و با این شبکه پیش خواهیم رفت.

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چرا باید در این جا شبکه ای را برای انتقال انتخاب کنیم؟ در واقع ارزهای دیجیتال روی شبکه های مختلفی جا به جا می شوند و برای این که اختلالی در این بین صورت نگیرد باید شبکه مبدا و شبکه مقصد مانند هم باشند. در حال حاضر ما ERC20 را برای شبکه مبدا انتخاب کرده ایم و این بدان معنی است که شبکه مقصد هم باید ERC20 باشد.

البته لازم نیست فقط از شبکه ERC20 استفاده کنید و شبکه های دیگری نیز وجود دارند اما هر یک از آن ها تفاوت هایی با یکی دیگر دارند. کارمزد نقل و انتقالات در شبکه های مختلف با هم فرق دارد و زمانی که هر یک از این شبکه ها را انتخاب می کنید می توانید کارمزد مربوطه را نیز قبل نقل و انتقال ارز مشاهده کنید.

بعد از این که تمامی مراحل بالا را به درستی پشت سر گذاشتید، باید آدرسی که از کیف پول مقصد در مرحله قبلی گرفته اید را وارد کنید. حال در قسمت راست صفحه خود اطلاعات مربوط به تراکنشی که در حال انجام آن هستید را مشاهده خواهید کرد و بعد از مطالعه آن مقداری که می خواهید برداشت کنید را در کادر مورد نظر وارد می کنید.

حالا در این مرحله باید شبکه ای که در مبدا انتخاب کردید را به عنوان شبکه مقصد هم برگزینید تا هر دو شبکه یکسان باشند. حالا می توانید دکمه تایید را زده و بعد از ان ایمیل خود را چک کنید تا کد امنیتی ارسالی را ببینید.

بعد از طی این مراحل صفحه ای مجددا برای شما باز خواهد شد که باید در دو کادر پیش روی خود اطلاعاتی را وارد کنید. در ابتدا کدی که به ایمیل شما ارسال شده را باید وارد کنید و در کادر بعدی کد تایید هویت دو مرحله گوگل خود را وارد کنید.

اگر کد دو مرحله ای خود را فعال نکرده اید از همان جا می توانید این کار را انجام دهید و بعد از آن دوباره به صفحه مورد نظر انتقال می یابید. بعد از این که تمامی مراحل بالا را با موفقیت پشت سر گذاشتید، درخواست شما ثبت می شود و برای رسیدگی به آن معمولا تا دو ساعت زمان لازم است.

شاید بد نباشد در این جا نکته ای را درباره صرافی بایننس گوشزد کنیم و آن این است که اخیرا این صرافی برای افرادی که احراز هویت خود را به طور کامل انجام نداده اند، خدمات رسانی نمی کند. شاید بهتر باشد در این زمان از صرافی ای غیر متمرکز و یا کوکوین بهره بگیرید.

برداشت ارز شیبا از کوینکس

صرافی کوینکس نیز یکی از صرافی های خوب خارجی است که ایرانیان برای انجام معاملات خود از ان بهره می گیرند. اخیرا شایعه هایی مبنی بر این که این صرافی کاربران را در برخی از معاملات اذیت کرده به گوش رسید که اگر این اخبار واقعیت هم داشته باشند، کوینکس به سرعت این مشکل را بر طرف کرده و همواره با قدرت به کار خود ادامه می دهد.

برداشت ارز شیبا از کوکوین

صرافی کوکوین جزو اولین صرافی هایی بود که ارز شیبا را به لیست ارزهای خود اضافه کرد. شما برای برداشت ارز شیبا از این صرافی هیچ مشکلی نخواهید داشت و در این روز هایی که برخی از صرافی های معتبر جهانی نظیر بایننس خدمت رسانی خود را در برخی از زمینه ها از ایرانی ها سلب می کند، کوکوین می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای آن باشد.

برداشت ارز شیبا از تراست والت

برداشت ارز شیبا از تراست والت

شما می توانید ارز شیبا در تراست ولت را برداشت کنید و به همین منظور در ابتدا لازم است ارز مورد نظر خود یعنی شیبا را پیدا کرده و بعد از این مرحله مقداری که قصد برداشت آن را دارید را وارد کرده و عملیات را تکمیل کنید.

جدول اطلاعات

در این جا درباره برداشت ارز شیبا اطلاعات مفیدی را با هم مرور خواهیم کرد پس همراه ما باشید.

موضوعبرداشت ارز شیبا
آموزش برداشت شیبا را از کجا دنبال کنیم؟از ویدیو های یوتیوب و مطالب موجود در وب سایت های مختلف
صرافی های ساپورت کنندهبایننس، کوکوین، نوبیتکس و …
برداشت ارز شیبا از تراست والتدر متن به شکل کامل آموزش داده شده است.
آینده ارز دیجیتال شیبابرخی از تحلیل گران آینده این رمز ارز را بسیار روشن می دانند.

چه مشکلاتی می تواند در رابطه با برداشت این کریپتوکارنسی به وجود آید؟

در این زمینه می تواند مشکلاتی از قبیل کامل نشدن درخواست برداشت شما، اشتباه وارد کردن آدرس کیف پول، انتخاب دو شبکه متفاوت در زمان انتقال و … به وجود آید.

آموزش برداشت ارز شیبا از کجا دنبال کنیم؟

آموزش برداشت ارز شیبا از کجا دنبال کنیم؟

در حال حاضر فیلم های آموزشی زیادی در رابطه با برداشت ارز شیبا از کیف پول ها و صرافی های مختلف وجود دارد. آپارات فیلم های بسیار خوبی در این زمینه منتشر می کند که شما عزیزان می توانید جواب سوال خود را حتما از آن سایت بیابید. در این بین مقالات بسیار زیادی نیز موجود است که شما می توانید آن ها را از سایت های معتبر پیدا کرده و استفاده کنید.

چگونه توکن شیبا را به کیف پول تراست والت اضافه کنیم؟

چگونه توکن شیبا را به کیف پول تراست والت اضافه کنیم؟

در ابتدا به تراست والت خود وارد شده و در کادر بالا نام توکن خود را وارد می کنید. زمانی که شیبا را پیدا کردید آن را انتخاب کرده و سپس شبکه ای که می خواهید روی آن نقل و انتقال صورت بگیرد را انتخاب کنید. اکنون زمان آن است که روی نام توکن کلیک کنید تا آدرس مورد نظر به شما داده شود و بعد از این کار به راحتی آدرس مورد نظر خود را کپی کرده و استفاده کنید.

دلیل اختلاف قیمت شیبا در صرافی‌ های مختلف

دلیل اختلاف قیمت شیبا در صرافی‌ های مختلف

همان طور که تا کنون به این موضوع پی برده اید، قیمت ارزهای دیجیتال در صرافی های مختلف با هم متفاوت است. شاید در نگاه اول نگاهتان به این سایت ها جالب نباشد اما باید این نکته را باید بدانید که این موضوع کاملا طبیعی است. اگر شما همین الان به صرافی های مختلف سر بزنید، می بینید که قیمت ارز شیبا تفاوت های اندکی با هم دارند و نه تنها این ارز دیجیتال بلکه در مورد دیگر ارزها نیز این قضیه صادق می باشد. در واقع دلیل این اختلاف قیمت ها در صرافی های مختلف، میزان متفاوت عرضه و تقاضای هر رمز ارز در همان صرافی است.

شاید در این بین این جرقه در سر شما به وجود بیاید که می توانید از صرافی هایی که ارز شیبا را به قیمت کمتری می فروشند، شیبا بخرید و در صرافی هایی که قیمت بالاتری دارند آن را بفروشید. اجازه دهید به شما بگوییم که سخت در اشتباهید زیرا اولا شما ربات نیستید که با سرعت بالایی بتوانید این کار را انجام دهید و ثانیا اگر هم بتوانید، کارمزدی که از شما بایت این نقل و انتقالات کسر خواهد شد کاملا به ضرر شما خواهد بود.

بهتر است بدانید آن قدر این اختلاف قیمت در صرافی ها جزئی است که بیشتر از این که به شما سودی برساند موجب ضرر و زیان و هم چنین اتلاف وقت شما خواهد شد.

آیا ایلان ماسک از شیبا حمایت کرده است؟

چند وقت پیش ایلان ماسک حمایت خود را از ارز شیبا اعلام کرد و همین حمایت باعث شد که ارز شیبا رشد قابل توجهی داشته باشد. چندی پیش ایلان ماسک با یک توییت منجر به افت ارزش شیبا شد و به گفته بعضی ترمز شیبا را کشید.

سوالات متداول در مورد برداشت ارز شیبا

ارز شیبا چندمین ارز با ارزش جهان است؟

در حال حاضر شیبا به عنوان یازدهمین ارز با ارزش در حوزه کریپتوکارنسی ها به حساب می آید.

ایلان ماسک در آخرین توییت خود منجر به رشد شیبا شد؟

ایلان ماسک با توییتی که اخیرا زد ترمز رشد شیبا را کشید.

شیبا بیشتر با کدام ارز مقایسه می شود؟

بیشتر شیبا را با دوج کوین مقایسه می کنند.

قیمت شیبا در حال حاضر چقدر است؟

در حال خاضر قیمت شیبا برابر با 0.000044 دلار است.

پایین ترین قیمتی که شیبا در بازار به ثبت رساند چقدر بود؟

0.000041 دلار

سود شیبا از یک ماه پیش تا کنون چقدر بوده است؟

چیزی در حدود 56.95 درصد

ارز شیبا برای سرمایه گذاری بلند مدت مناسب تر است یا کوتاه مدت؟

در حال حاضر با توجه به وضعیت بازار از ارز شیبا به عنوان ارزی که در کوتاه مدت جواب بهتری می دهد یاد می شود.

بهترین کیف پول برای ارز شیبا چیست؟

در حال حاضر اکثر کیف پول ها برای شیبا مناسب است و معروف ترین و بهترین کیف پول ارز دیجیتال یعنی تراست والت نیز در رده اول این ولت هاست.

ارز شیبا آینده خوبی در 2022 دارد؟

به نظر می رسد از ارزهای آینده دار باشد.

سود سه ماه شیبا تاکنون چقدر بوده است؟

428.21 درصد بوده است.

بالاترین قیمتی که امروز برای شیبا به ثبت رسید چقدر بود؟

0.000044 دلار

از کدام صرافی های ایرانی می توان ارز شیبا خرید؟

نوبیتکس، آبان تتر و …

کدام صرافی های خارجی از این ارز پشتیبانی می کنند؟

در واقع اکثر آنان نظیر بایننس و کوکوین و …

در صورت تحریم صرافی های جهانی علیه ما برای برداشت ارزهای خود چه کاری باید انجام دهیم؟

صرافی های غیر متمرکز برای حل این مشکل مناسب هستند.

صرافی های غیر متمرکز کدامند؟

سواپ، پنکیک و …

امتیاز دهید
sara

sara

سارا مسعودی دانشجو رشته کامپیوتر هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید انواع محتوا برای سایت ها و شبکه های اجتماعی می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها