سولرایز فایننس مقالات آموزشی

سولرایز فایننس چیست؟ همه چیز درباره Solraise Finance

  • توسط sara
  • 7 دقیقه

از جمله پروژه های نو ظهور در دنیای دیفای پروژه سولرایز فایننس می باشد. این پروژه با برخورداری از یک سیستم بسیار متنوع فرصت های زیادی را برای کاربران ایجاد کرده است و همواره تلاش می کند تا پیچیدگی ها و سختی هایی که در مدل دیفای وجود دارد را برای تازه واردان به این عرصه کاهش دهد و آن را تسهیل کند.

در این شبکه یک پلتفرم سرمایه گذاری باز بدون اجازه و شفاف به کاربران ارائه می‌شود که هم سرمایه ‌گذاران با تجربه و هم افراد تازه وارد به این بازار بتوانند سرمایه گذاری های خود را انجام دهند. با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید تا با آن آشنا شوید.

سولرایز فایننس چیست؟

پروژه سولرایز فایننس از یک پروتکل مبتنی بر سولانا برای مدیریت و تنظیم دارایی های غیر حضانت و غیر متمرکز تشکیل شده است. در واقع کاربران این شبکه می ‌توانند با سرمایه های بومی و مصنوعی با هزینه کمتر از ۲۰ دلار مجموعه ای از دارایی های بومی و مصنوعی را ایجاد سرمایه گذاری و مدیریت کنند.

ویژگی های ‏سولرایز فایننس

پروتکل سولرایز فایننس به منظور مدیریت دارایی های غیر متمرکز و بدون نیاز به هیچ شخص ثالث دیگری طراحی و ارائه شده است. به طور کلی پروژه سولرایز فایننس به خاطر داشتن ویژگی هایی مثل سرعت، قابلیت، اطمینان، امنیت، سازگاری با شبکه دیفای و ویژگی های منحصر به فرد مقیاس‌ پذیری بر روی شبکه بلاک چین سولانا ایجاد شده است.

جدول اطلاعات

نکات کلیدی در رابطه با پلتفرم سولرایز فایننس را در جدولی برای شما ارائه کرده ایم.

موضوعسولرایز فایننس
سولرایز فایننس چیست؟شبکه مبتنی بر شبکه بلاک چین سولانا
ویژگی سولرایز فایننس کدامند؟یک پلتفرم سرمایه گذاری باز، بدون اجازه و شفاف به کاربران ارائه می‌شود.
این شبکه مناسب چه کسانی است؟هم سرمایه ‌گذاران با تجربه و هم افراد تازه وارد.
تیم تشکیل دهنده چه کسانی هستند؟یدور گنسل ( بنیان گذار و مدیر عامل)، مت مارتین ( بنیان گذار )
کارکرد سولرایز فایننس

کارکرد سولرایز فایننس

کارایی این پلتفرم به این صورت است که به تمامی کاربرانش اجازه می دهد که صندوق سرمایه گذاری مخصوص خود را ایجاد کنند و مدیر صندوق خود باشند. در واقع این صندوق ها در شبکه مجموعه‌ ای از دارایی های مختلف را شامل می‌شود و از هر رمز SPL موجود در شبکه بلاک چین سولانا پشتیبانی می کنند. همچنین در این پلتفرم از تمامی دارایی های بومی و بسته بندی شده نیز حمایت و پشتیبانی می شود.

اعضای پروژه سولرایز فایننس چه کسانی هستند؟

اعضای تشکیل دهنده این توکن متشکل از یک تیم با سابقه و حرفه ای در زمینه بازار ارزهای دیجیتال و رمز ارزها می باشند. بیشتر آن ها از صرب ها هستند. مدیران اصلی این پروژه بیش از ده سال با یکدیگر همکاری داشته و پروژه های مشترک بسیاری از جمله اتریوم، کازماس و پولکادات نیز با هم مشارکت داشته اند.

این تیم متشکل از افرادی از جمله:
ویدور گنسل ( بنیان گذار و مدیر عامل)، مت مارتین ( بنیان گذار)، الکس کوواچویچ ( طراح اصلی)، فیلیپ دراگوسلاویچ ( بنیان گذار مشترک) و بوریس ووجیچیچ، پتار مارکوف و ناتالیا لوورینچویچ توسعه دهندگان این تیم هستند.

سرمایه گذاران سولرایز فایننس چه کسانی هستند؟

افرادی که در این پروژه سرمایه گذاری کرده اند متشکل از افرادی با سابقه و ثروتمند در حوزه کریپتو می باشند. که مطرح ترین این افراد می توان به جامپ کپیتال، پارافای کپیتال، آلامدا ریسرچ، اسکای ویژن و رسیپروکال ونچرز اشاره کرد. میزان رقمی که این افراد در زمینه پروژه سولرایز سرمایه گذاری کرده اند چیزی حدود سه و نیم میلیون دلار برآورد شده است.

وضعیت فعلی Solraise Finance به چه صورت است؟

وضعیت فعلی Solraise Finance به چه صورت است؟

توکن این پلتفرم SLRS می باشد که در حال حاضر با قیمت 0.22 دلار در بازار معامله می شود. این رقم در ۱۴ جولای سال ۲۰۲۱ به بالاترین حد خود یعنی ۰.۲۷۳۶ دلار رسید. این توکن در حال حاضر چیزی حدود ۸.۵ میلیون دلار سرمایه در اختیار دارد و ۳۷۱۷۴.۰۱۰ رمز ارز آن در خارج از بازار در دسترس است.

اما به طور کلی این پروژه یک پروژه بسیار نوپا می باشد که با توسعه و گسترش و کارایی های آن و همچنین امکان مشارکت های ارزشمند با پروژه‌های معتبر در فضای ارز دیجیتال، این انتظار می رود که در چشم انداز میان مدت و بلند مدت بتواند جذب سرمایه و حرکت صعودی بیشتری را تجربه کند.

سخن پایانی

در این مقاله به صورت مفصل به پروتکل سولرایز فایننس اشاره شد. با بررسی پروتکل سولرایز فایننس به این نتیجه می رسیم که به صورت هدفمند به بخشی خاصی از فضای دیفای که هنوز به پتانسیل کامل خود نرسیده است ضربه می زند و با این کار قابلیت جدیدی را در سیستم ارزهای دیجیتال ایجاد می کند. به طور کلی این پروژه قصد دارد ویژگی اصول بنیادی فلسفه مالی غیر متمرکز را داشته باشد و به دنبال جدا کردن قدرت پولی از سلسله مراتب سیستم های متمرکز می باشد با این هدف که یک پول صریح و بدون شک ایجاد کند.

سوالات متداول

سولرایز فایننس چیست؟

پروژه سولرایز فایننس از یک پروتکل مبتنی بر سولانا برای مدیریت و تنظیم دارایی های غیر حضانت و غیر متمرکز تشکیل شده است.

مهمترین ویژگی های این شبکه چیست؟

ویژگی هایی مثل سرعت، قابلیت، اطمینان، امنیت، سازگاری با شبکه دیفای و ویژگیهای منحصر به فرد مقیاس‌ پذیری بر روی شبکه بلاک چین سولانا ایجاد شده است.

کارایی سولرایز فایننس چیست؟

 کارایی این پلتفرم به این صورت است که به تمامی کاربرانش اجازه می دهد که صندوق سرمایه گذاری مخصوص خود را ایجاد کنند و مدیر صندوق خود باشند.

اعضای تشکیل دهنده این پروتکل چه افرادی هستند؟

یدور گنسل ( بنیان گذار و مدیر عامل)، مت مارتین ( بنیان گذار ) اعضای تشکیل دهنده این پروتکل هستند.

امتیاز دهید
sara

sara

سارا مسعودی دانشجو رشته کامپیوتر هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید انواع محتوا برای سایت ها و شبکه های اجتماعی می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها