تبلیغات
چگونه بهترین کیف پول ارز دیجیتال را انتخاب کنیم؟ کیف پول

بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی ها + مقایسه آن ها

  • توسط sajjad
  • 34 دقیقه

اگر با بازار های مالی و سرمایه گذاری بر روی ارز های دیجیتال یا کریپتوکارنسی ها سر و کار دارید ممکن است تا کنون نام کیف پول دیجیتال را شنیده باشید. کیف پول دیجیتال ابزاری برای نگهداری کریپتوکارنسی ها می باشند که هر کدام از آن ها از ارز های دیجیتال مختلفی پشتیبانی می کنند. این کیف پول ها با کیف پول های فیزیکی شما تفاوت داشته اما کارایی مشابهی دارند. شما از کیف پول های فیزیکی برای نگهداری اسکناس ها و پول های خود استفاده می کنید و کیف پول های دیجیتال هم برای نگهداری ارز های دیجیتال استفاده می شوند. یکی از مسائل مهم پیرامون این ابزار ها بهترین کیف پول ارز دیجیتال می باشد که کاربران زیادی با این چالش رو به رو هستند.

فهرست محتوا

در این مقاله به بررسی بهترین کیف پول ارز دیجیتال، انواع آن ها، نحوه خرید، کار کرد و دیگر مسائل پیرامون این ابزار ها پرداخته ایم. اگر شما هم با بازار ارز های دیجیتال سر و کار دارید و به دنبال بهترین کیف پول های ارز دیجیتال هستید حتما این مقاله را تا پایان مطالعه کنید تا از هر سوالی در این زمینه بی نیاز شوید.

چگونه بهترین کیف پول ارز دیجیتال را انتخاب کنیم؟

چگونه بهترین کیف پول ارز دیجیتال را انتخاب کنیم؟

اگر به دنبال انتخاب و خرید بهترین کیف پول ارز دیجیتال هستید باید به فاکتور های مهمی در این زمینه دقت کنید. همه کیف پول ها مانند هم نیستند و هر کدام از آن ها ویژگی ها و خصوصیات خاص خود را دارند که در انتخاب های شما تاثیر گذار هستند. اولین مسئله در مورد انتخاب این ابزار ها پشتیبانی این کیف از ارز دیجیتال مد نظر شما است زیرا هر کدام از آن ها از کریپتوکارنسی های مختلفی پشتیبانی می کنند. علاوه بر این مورد برای انتخاب یک کیف پول ارز دیجیتال خوب باید به موارد دیگری هم اشاره کنید که در قسمت زیر ذکر شده اند.

  • پشتیبانی کیف پول از ارز مد نظر شما
  • امنیت کیف پول
  • اعتبار کیف پول
  • سرعت مناسب
  • قیمت کیف پول
  • کاربری آسان
بهترین کیف پول دیجیتال برای ایرانیان چیست؟

بهترین کیف پول دیجیتال برای ایرانیان چیست؟

در حال حاضر کیف پول های دیجیتال مختلفی ارائه و عرضه شده اند اما برخی از آن ها قابلیت دسترسی برای کاربران ایرانی را مسدود کرده اند. با توجه به این موضوع بسیاری از کاربران ایرانی به دنبال بهترین کیف پولی هستند که در ایران هم بتوان از آن استفاده کرد. اکنون کیف پول های معروف زیادی وجود دارند که کاربران ایرانی می توانند به سادگی از آن ها برای نگهداری ارز های دیجیتال خود استفاده کنند که در این قسمت به آن ها اشاره خواهیم کرد.

از بهترین کیف پول های دیجیتال برای ایرانیان می توان به Trust، Blockchain،Exodus، Electrum،Ledger، KeepKey، Trezor و کیف پول من اشاره کرد که کاربران ایرانی به سادگی می توانند از این کیف پول های دیجیتال استفاده کنند. در میان نام هایی که ذکر شد کیف پول من یک کیف پول دیجیتال ایرانی می باشد و سایر آن ها جزو کیف پول های بین المللی به شمار می روند.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال در دنیا

با پیشرفت کردن تکنولوژی و روی کار آمدن ارزهای دیجیتال، کیف پول های بسیاری ایجاد شده اند که توسط آن ها می توان ارزهای خود را مدیریت و نگه داری کرد. امروزه انواع مختلفی از کیف پول ها ایجاد شده اند که هر کدام دارای ویژگی های خاصی هستند. در ادامه اسامی بهترین کیف پول های ارز دیجیتال را به شما معرفی می نماییم. می توانید بهترین کیف پول ارز دیجیتال ایرانی را به دست آورده و در آن فعالیت داشته باشید.

تراست ولت (Trust wallet)

یکی از بهترین کیف پول های ارز دیجیتال، تراست ولت نام دارد که نوعی نرم افزار می باشد. این پلت فرم را می توان در تلفن همراه خود نصب کرد و ارزهای خود را مدیریت کرد. امروزه بسیاری از افرادی که در بازارهای کریپتو فعالیت می کنند، از این کیف پول استفاده می کنند که نشان دهنده امنیت و اعتبار آن است.

این کیف پول را به راحتی و به صورت رایگان می توان بر روی گوشی های اندروید و آیفون نصب کرد و بهتر است بدانید که این کیف پول می تواند از بسیاری از ارزهای دیجیتالی پشتیبانی کند. تراست ولت یک کیف پول مناسب برای افرادی است که سبد سرمایه گذاری متنوعی دارند. تراست ولت بهترین کیف پول ارز دیجیتال خارجی می باشد.

کیف پول اتمیک (Atomic Wallet)

کیف پول اتمیک یکی از برترین کیف پول های ارز دیجیتال است که به صورت نرم افزار می باشد. این کیف پول هم اکنون بیش تر از 1 میلیون کاربر دارد و بیش تر از 1000 نوع ارز دیجیتال را پشتیبانی می کند. کیف پول اتمیک می تواند از بسیاری از شبکه های بلاک چین نیز پشتیبانی کند و تمام توقعات کاربران خود را برآورده کند.

کیف پول سیف پل (SafePal)

یکی از بهترین و پر کاربرد ترین کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری، کیف پول سیف پل است که هم نسخه نرم افزاری و هم سخت افزاری آن تولید شده است و بسیار مورد توجه سرمایه گذاران ارزهای دیجیتالی قرار گرفته است. این کیف پول کاربری بسیار آسانی دارد و می تواند ارزهای بسیاری را پشتیبانی کند. نسخه نرم افزاری کیف پول سیف پل مانند سایر کیف پول ها است که به راحتی می توان آن را دانلود و نصب کرد. نسخه سخت افزاری هم در برخی از کشورها مانند ایران موجود است که در فروشگاه های مختلفی موجود است و از ارزهای بی شماری پشتیبانی می کند.

کیف پول الکتروم (Electrum Wallet)

کیف پول الکتروم (Electrum Wallet) به صورت نرم افزاری وجود دارد که امنیت بالایی دارد و محبوبیت زیادی در بین سرمایه گذاران بیت کوین دارد چرا که این کیف پول تنها از ارز بیت کوین پشتیبانی می کند و تنها سرمایه گذاران این ارز، با آن آشنا هستند. افرادی که معاملات و سرمایه‌ گذاری‌ های آن‌ ها تنها روی بیت‌ کوین انجام می شود، به خوبی می توانند از آن استفاده کنند.

کیف پول الکتروم یکی از بهترین کیف پول ارز دیجیتال است که توانایی شخصی سازی بالایی دارد و یک کیف پول متن باز است. کاربران این کیف پول می توانند کارمزد تراکنش هایی که انجام می دهند و سطح امنیت این کیف پول را مشخص کنند. فضای کاربری این کیف پول کمی پیچیده است و برای افرادی که به صورت حرفه ای بر روی بلاک چین و خرید و فروش بیت کوین فعالیت می کنند، مناسب است.

کیف پول اکسودوس (Exodus Wallet)

اکسودوس یکی از بهترین کیف پول ارز دیجیتال است که بیش تر از 100 ارز دیجیتال را پشتیبانی می کند. البته این کیف پول دسترسی کاربران ایرانی را مسدود کرده است و افراد به کمک تغییر آی پی خود باید از آن استفاده کنند. این کیف پول متن باز نیست و این موضوع یکی از معایب آن می باشد و باعث شده است که کاربران آن کم تر از سایر کیف پول ها باشد.

کیف پول مایسولیوم (Mycelium Wallet)

کیف پول مایسولیوم (Mycelium Wallet) را به صورت یک نرم افزار تولید کرده اند که در ابتدا تنها ارز بیت کوین را پشتیبانی می کرد، اما پس از مدتی از ارزهایی که استاندارد ERC-20 را دارند و ارزهایی مانند اتریوم پشتیبانی کرد که موجب محبوبیت آن شد. امکان اتصال آفلاین به یک کیف پول سخت‌ افزاری، یکی از مهم ترین ویژگی های این کیف پول است و در واقع کاربران می توانند یک کیف پول سخت افزاری را به این کیف پول متصل کنند و به صورت آفلاین آن را مدیریت کنند.

کیف پول ربی (Rabby)

کیف پول ربی (Rabby) یک رقیب سر سخت برای سایر کیف پول ها است که ویژگی های بسیاری دارد. این کیف پول web3 است و از بسیاری از ارزهای دیجیتالی مانند اتریوم پشتیبانی می کند. فناوری این کیف پول بالا است و به کاربران خود قبل از انجام هر تراکنشی، اخطار می دهد و او را از ریسک های احتمالی آگاه می کند. این گونه کاربران می توانند با آگاهی و امنیت بیش تری معامله های خود را انجام بدهند.

کیف پول Ledger Nano X

Ledger Nano X یکی از بهترین کیف پول های سخت افزاری است. این کیف پول بسیار ساده و سبک است که به راحتی می توان آن را از طریق کابل USB یا بلوتوث به کامپیوتر خود متصل کرد و از آن استفاده کرد. البته برای استفاده از این کیف پول، حتما نیازی به کامپیوتر نیست و می توان آن را به گوشی های اندروید و آیفون نیز متصل کرد. نسخه قدیمی این کیف پول Ledger Nano S نام داشت که این کیف پول جایگزین آن شد و با توجه به ویژگی هایش خیلی زود محبوب شد.

کول‌ والت پرو (CoolWallet Pro)

کول والت پرو یک کیف پول سخت افزاری است که برای افراد تازه کار بسیار مناسب است و قیمت پایینی دارد. این کیف پول می تواند بیش تر از 2 هزار ارز را پشتیبانی کند و علاوه بر آن ها می توان NFT و OpenSea را در آن نگه داری و مدیریت کرد. این کیف پول فقط با بلوتوث متصل می شود و امکان اتصال از طریق پورت USB را ندارد که یکی از نقاط ضعف این کیف پول به شمار می رود.

ترزور مدل تی (Trezor Model T)

این کیف پول سخت افزاری است و کاربر به کمک آن می تواند به مرورگرهای مختلف متصل شود و کیف پول خود را مدیریت کند. کیف پول ترزور مدل تی می تواند بیش تر از 1500 ارز دیجیتال را پشتیبانی کند و این موضوع یکی از مزایای استفاده از آن است. اما این کیف پول اتصال از طریق بلوتوث را ندارد و نمی تواند از سیستم عامل IOS پشتیبانی کند و کاربران نمی توانند NFT های خود را از طریق آن مدیریت کنند.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال ایرانی چه نام دارد؟

با توجه به گسترش ارز های دیجیتال در کشور و مسدود بودن برخی از کیف پول ها، ایران هم چند مدل کیف پول دیجیتال ارائه کرده است. کیف پول من اکنون به عنوان بهترین و محبوب ترین کیف پول دیجیتال ایرانی شناخته می شود که کاربران زیادی هم از آن برای نگهداری ارز های دیجیتال استفاده می کنند.

این کیف پول دیجیتال ایرانی از کریپتوکارنسی های بیت کوین، اتریوم، ریپل، تتر، بیت کوین کش، لایت کوین، چین لینک، کاردانو، پولکادات و بایننس کوین پشتیبانی می کند و امنیت بالایی هم دارد. همچنین قبلا در مقاله راهنمای ساخت بهترین کیف پول بیت کوین توضیحات کاملی برای ساخت کیف پول برای پادشاه ارز های دیجیتال آورده ایم.

ویژگی های بهترین کیف پول دیجیتال مختلف 

کیف پول های دیجیتال به 4 دسته نرم افزاری، سخت افزاری، کاغذی و تحت وب تقسیم می شوند و هر کدام از این دسته ها انواع گوناگونی دارند. هر کدام از این کیف پول های ویژگی های خاص خود را دارند که باعث می شود نسبت به دیگر کیف پول های دیجیتال برتر باشند. در قسمت زیر مهم ترین ویژگی های بهترین کیف پول دیجیتال ذکر شده است.

امنیت

امنیت مهم ترین مسئله در رابطه با ارز های دیجیتال می باشد. امنیت هر کدام از کیف پول های دیجیتال با یک دیگر متفاوت است. در حال حاضر کیف پول های کاغذی از نظر امنیت بسیار پایین هستند و کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری معمولا امنیت بسیار بالایی دارند.

متن باز بودن

متن باز بودن یکی از ویژگی های مهم یک کیف پول دیجیتال خوب است. متن باز بودن به این معناست که کاربران می توانند در محتوا تغییراتی ایجاد کنند که معمولا اکثر کیف پول های دیجیتال برتر جهان متن باز هستند.

سرعت

از سرعت هم می توان به عنوان یکی دیگر از ویژگی های مهم یک کیف پول دیجیتال خوب اشاره کرد. برخی از این ابزار ها هستند که در زمان بارگذاری اطلاعات بسیار کند عمل می کنند و از طرفی دیگر سرعت بارگذاری برخی از این ابزار ها بالا است و همین یکی از ویژگی های یک کیف پول خوب به شمار می رود.

پشتیبانی از ارز های دیجیتال مختلف

همان طور که در قسمت های قبل گفته شد برخی از کیف پول ها تنها از یک ارز و یا ارز های دیجیتال محدودی پشتیبانی می کنند. یکی از ویژگی های یک کیف پول خوب این است که بتواند از کریپتوکارنسی های مختلفی پشتیبانی کند تا کاربران بیشتری از آن استفاده کنند.

قیمت

قیمت

در حال حاضر برخی از کیف پول ها رایگان، برخی دارای قیمتی مناسب و برخی هم گران هستند. برخی از بهترین کیف پول ها هستند که با توجه به امکاناتی که دارند با قیمت پایینی عرضه می شوند که یکی از ویژگی های مهم آن ها به شمار می رود.

نسخه های مختلف

همان طور که گفته شد کیف پول ها به 4 دسته تقسیم می شوند. در حال حاضر یکی از ویژگی های مهم برخی کیف پول ها قابلیت اجرا به صورت نرم افزاری و تحت وب را می باشد.

آنلاین و آفلاین بودن

برخی کیف پول ها برای کار نیاز به اینترنت دارند و برخی هم به صورت آفلاین قابلیت استفاده دارند. معمولا استفاده به صورت آفلاین یکی از ویژگی های خوب و جذاب برخی از این ابزار ها به شمار می رود.

بهترین کیف پول برای ارز های دیجیتال مختلف

بهترین کیف پول برای ارز های دیجیتال مختلف

همان طور که می دانید هر کدام از کیف پول ها از کریپتوکارنسی های مختلفی پشتیبانی کرده که معمولا اکثر کیف پول های دیجیتال از ارز های بیت کوین و اتریوم پشتیبانی می کنند. حال در این قسمت بهترین کیف پول ها برای اصلی ترین ارز های دیجیتال نام برده شده اند.

 بهترین کیف پول ارز دیجیتال بیت کوین

بیت کوین بزرگ ترین و محبوب ترین ارز دیجیتال جهان می باشد. از مهم ترین کیف پول های دیجیتالی که از این توکن پشتیبانی می کنند می توان به کیف پول های Trust Wallet، Ledger، Trezor، Mycelium، BlueWallet، Electrum، Exodus، Bitcoin Wallet، Blockchain.com و Bitaddress.org اشاره کرد.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال اتریوم

اتریوم دومین ارز دیجیتال برتر جهان می باشد که استفاده زیادی هم از این توکن صورت می گیرد. اتریوم هم دارای کیف پول های محبوب معروفی مختلفی می باشد که مهم ترین آن ها شامل کیف پول های Myetherwallet، Metamask، Trust wallet، Ledger، Trezor، Enjin wallet، Mycelium wallet، Atomic wallet، Exodus wallet و Blockchain می باشند.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال ترون

نام توکن ترون را تا کنون ممکن است شنیده باشید. ترون یکی از محبوب ترین ارز های دیجیتال فعال بازار می باشد اما تمامی کیف پول های دیجیتال از آن پشتیبانی نمی کنند. از بهترین کیف پول های ارز دیجیتال ترون می توان به Ledger Nano X، Exodus، Trust Wallet، Infinito Wallet، Paytomat، Paytomat، Evercoin Wallet، qPocket، Huobi Wallet، Ellipal Cold Wallet 2.0، Abra، Citowise، Ginco، Satowallet Exchange، Coinfy Wallet و Zebpay اشاره کرد.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال تتر

تتر یکی دیگر از ارز های دیجیتال معروف می باشد. از این ارز دیجیتال هم کیف پول های مختلفی پشتیبانی می کنند که بهترین آن ها کیف پول های Ledger Nano X، Hoo Wallet، Cobo Wallet، BitKeep، Huobi Wallet، Ellipal Cold Wallet 2.0، Multi-cryptocurrency Wallet، Satowallet Exchange، Kcash Wallet، و CoinSpot می باشند.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال کاردانو

نام ارز دیجیتال کاردانو را ممکن است تا کنون بار ها شنیده باشید. این ارز دیجیتال کیف پول های مختلفی دارد که بهترین آن ها Ledger Nano X، Ledger Nano S، Trezor Model T، Daedalus، YOROI، Atomic، Exodus و Guarda می باشند.

جدول اطلاعات

در این قسمت به صورت جدول بررسی کوتاهی راجب بهترین کیف پول ارز دیجیتال داشته و در آن نگاهی به موضوعات مهم مقاله خواهیم کرد.

انواع کیف پول ارز دیجیتال کدامند؟سخت افزاری، نرم افزاری، تحت وب، کاغذی
امن ترین کیف پولهای دیجیتال کدامند؟نرم افزاری و سخت افزاری
بهترین کیف پول های بیت کوین کدامند؟ Mycelium، Ledger، Trezor
بهترین کیف پول ارز دیجیتال ایرانی کدام است؟کیف پول من

بهترین کیف پول ارز دیجیتال چیست؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، امروزه کیف پول های بسیاری وجود دارد که می توان از آن ها برای نگه داری ارز دیجیتال خود استفاده کرد. اما تعدادی از این کیف پول ها محبوبیت بیش تری پیدا کرده اند و کاربر با روش های ساده تری می تواند از آن استفاده کند. کیف پول لاکت ولت، کیف پول تراست ولت، کیف پول متامسک، کوین بیس ولت و کیف پول لجر تعدادی از آن ها هستند.

ویژگی بهترین کیف پول ارز دیجیتال، امنیت بالا و رابط کاربری ساده است که سرمایه گذار می تواند راحتی ارزهای خود را دریافت، ارسال و یا ذخیره کند. بهترین کیف پول ارز دیجیتال می تواند به بسیاری از ارزها دسترسی داسته باشد و در هر زمان می توان تراکنش خود را به وسیله آن انجام داد. می توانید بهترین کیف پول ارز دیجیتال به زبان فارسی را به دست آورید و با راحتی از آن استفاده نمایید.

مقایسه بهترین کیف پول ارز دیجیتال سرد و گرم

کیف پول ها دارای انواع مختلف سرد و گرم هستند. این دو کیف پول ارز دیجیتال، تفاوت های عمده ای با یک دیگر دارند که مهم ترین آن ها این است که کیف پول سرد (Cold Wallet) نمی تواند به اینترنت متصل شود و برای افرادی مناسب است که قصد دارند ارز خود را در مدت طولانی تری ذخیره کنند، این کیف پول ها بسیار امن هستند، در حالی که کیف پول گرم (Hot Wallet) برای استفاده، باید به اینترنت متصل شود و برای سرمایه گذارانی مناسب است که هر روز تراکنش های مختلفی را انجام می دهند.

بهترین کیف پول سخت‌ افزاری ارز دیجیتال کدام است؟

اکنون بسیاری از سرمایه گذاران ترجیح می دهند به جای استفاده از کیف پول های نرم افزاری، از کیف پول های سخت افزاری استفاده کنند. این کیف پول ها دارای مدل های مختلفی هستند که در ادامه به تعدادی از آن ها اشاره کرده و توضیحاتی را بیان می کنیم.

سیف پل اس وان (SafePal S1)

SafePal S1 یکی از بهترین کیف پول های سخت افزاری است که ابعاد آن مانند یک کارت اعتباری است و جای زیادی را اشغال نمی کند. این کیف پول قابلیت اسکن کد QR داشته و صفحه نمایش لمسی دارد و می تواند به صورت بی سیم، متصل شود. این کیف پول بیش تر از 1000 ارز دیجیتالی را پشتیبانی می کند و دارایی های کاربران را در مقابل حملات نرم‌ افزاری و آسیب های فیزیکی حفظ می کند و روشی آسان برای حفظ سرمایه است.

کوبو والت پرو ( Cobo Vault Pro)

Cobo Vault Pro هم یک کیف پول سخت افزاری است که یکی از مهم ترین وژگی های آن، ایر گپ (Air-Gapped) می باشد که هیچ گونه ارتباط فیزیکی و یا بی سیم با سایر دستگاه ها برقرار نمی کند و به همین دلیل ویروس های کامپیوتری، حملات هکرها و یا نرم افزارهای جاسوسی نمی توانند به آن آسیب برسانند. این کیف پول دارای یک صفحه نمایش است که به خوبی از سرمایه کاربران خود محافظت می کند.

احتمال هک شدن بهترین کیف پول ارز دیجیتال وجود دارد؟

هکرها به وسیله روش ها و تکنیک های مختلف تلاش می کنند که به کیف پول های ارز دیجیتال حمله کنند و سرمایه کاربران را به دست آورند. نرم افزارهای مخرب، حملات سایبری و فیشینگ تعدادی از این روش ها می باشد. امنیت یکی از مهم ترین عوامل کیف پول ها است که این خطرات را به حداقل می رساند. استفاده کردن از برترین کیف پول های ارز دیجیتال می تواند این اطمینان را به کاربر بدهد که از سرمایه و دارایی او محافظت می شود و تا کنون گزاشی مبنی بر هک بهترین کیف پول ها منتشر نشده است.

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال تحت وب

کیف پول های تحت وب بسیار پر طرفدار هستند. این ولت ها کاربری ساده ای دارند که در هر زمانی می توان به آسانی از آن ها استفاده کرد. این کیف پول ها نیازی به نصب نرم افزارهای مختلفی ندارند و به راحتی ارزهای دیجیتال را ارسال و ذخیره می کنند. تمامی فعالیت هایی که کاربران در این کیف پول ها انجام می دهند، به صورت آنلاین می باشد.

کیف پول بلاک چین (Blockchain Wallet)، مای اتر ولت (Myetherwallet)، کیف پول کوین پیمنت (Coinpayments) و کیف پول بریو (Brave Wallet) و متامسک (MetaMask) نام تعدادی از بهترین کیف پول های ارز دیجیتال تحت وب است.

ماجرای کیف پول های ارز دیجیتال چند امضایی چیست؟

کیف پول های ارز دیجیتال چند امضایی، برای جا به جا کردن ارزها و یا انجام تراکنش ها و معاملات نیاز به چندین امضا دارند که این موضوع می تواند به امنیت آن اضافه کند. در واقع این امضاها از قبل، در این کیف پول ها تعریف شده است و پس از آن تنها در صورتی می توان ارزها را ارسال و پول ها را خرج کرد، که تمامی این امضاها فراهم باشد.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال متامسک چیست؟

متامسک (Metamask)  یک کیف پول معتبر و رسمی است که مربوط به شبکه اتریوم (Ethereum) می باشد. از این کیف پول می توان به صورت نرم افزاری و یا به وسیله مرورگر استفاده کرد. این کیف پول امنیت بالایی دارد و کابر به آسانی می تواند اتریوم (ETH) های خود را مدیریت و ذخیره کند. البته این کیف پول قادر است که توکن‌ های مبتنی‌ بر استاندارد ERC-20 را هم ذخیره کند. برای خرید بهترین کیف پول ارز دیجیتال متامسک می توان به سایت های مربوطه مراجعه کرد.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای سیستم عامل های مختلف

در قسمت های ابتدایی گفته شد که یکی از انواع کیف پول ها، کیف پول دیجیتال نرم افزاری است. حال این نوع کیف پول هم بر روی 3 نوع سیستم عامل کامپیوتر (ویندوز)، آیفون (IOS) و اندروید نصب می شود که در این قسمت به بهترین کیف پول های دیجیتال این 3 سیستم عامل اشاره شده است.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای کامپیوتر

در حال حاضر کیف پول های متنوع زیادی هستند که قابلیت نصب بر روی کامپیوتر را دارند. مهم ترین کیف پول های دیجیتال برای کامپیوتر مدل های Electrum، Coinomi، Bitcoin core، Exodus، Armory، Atomic و Copay می باشند.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای آیفون

گوشی های موبایل آیفون از سیستم عامل IOS استفاده می کنند. این سیستم عامل هم دارای کیف پول های دیجیتال مختلفی برای نگهداری کریپتوکارنسی ها می باشند که مهم ترین آن ها کیف پول های BRD، Edge، Copay، Jaxx، Bitpie و Blockchain می باشند.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای اندروید

در حال حاضر اکثر گوشی های موبایل از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند. برای این سیستم عامل هم کیف پول های مختلفی طراحی شده است. از مهم ترین و بهترین کیف پول های دیجیتال برای اندروید می توان به Trust wallet، Blue Wallet، Bitcoin wallet، Electrum Wallet، Mycelium، BRD و Exodus Wallet اشاره کرد.

قیمت کیف پول ارز دیجیتال چقدر است؟

قیمت کیف پول ارز دیجیتال چقدر است؟

کیف پول های دیجیتال انواع مختلفی دارند و هر کدام از آن ها هم قیمت خاص خود را دارند. در حال حاضر کیف پول های دیجیتالی وجود دارند که به صورت رایگان عرضه می شوند پس در نتیجه قیمت کیف پول ها از صفر تومان آغاز می شود. کیف پول های دیجیتال به توجه به نوع و ویژگی هایی که دارند دارای قیمت های مختلفی می باشند به طور مثال در حال حاضر قیمت کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس حدود 1 میلیون و 670 هزار تومان می باشد و کیف پول دیجیتال سخت افزاری لجر نانو ایکس با قیمتی حدود 5 میلیون 300 هزار تومان به فروش می رسد.

با توجه به این که این کیف پول ها خارجی بوده و قیمت آن ها بر اساس دلار تعیین می شود و با توجه به نوسانات قیمت دلار در ایران، قیمت این کیف پول های دیجیتال هم همواره دچار نوسان است. اگر به دنبال خرید کیف پول هستید، نام کیف پول مد نظر خود را در گوگل سرچ کرده تا از قیمت آن با خبر شوید.

دانلود کیف پول ارز دیجیتال

دانلود کیف پول ارز دیجیتال

بحث دانلود کیف پول دیجیتال یکی از موضوعات مهم در رابطه با کیف پول های نرم افزاری می باشد. اگر قصد دانلود کیف پول های نرم افزاری را دارید باید حتما از اصلی بودن ورژن آن اطمینان حاصل کنید.

برای دانلود کیف پول های دیجیتال بهترین راه استفاده از سایت های اصلی کیف پول های دیجیتال برای دانلود نرم افزار می باشد. به طور مثال اگر قصد دانلود کیف پول نرم افزاری Coinomi را دارید وارد سایت این کیف پول شده و از این طریق آن را دانلود و نصب کنید. حال اگر شما به سایت های این کیف پول های دیجیتال دسترسی ندارید، برخی از این نرم افزار ها در گوگل پلی (برای اندروید) و اپ استور (برای آیفون) ارائه شده اند که می توانید از این طریق آن ها را دانلود کنید. تا حد امکان سعی کنید از این دو روشی که گفته شد استفاده کنید و یا اگر قصد دانلود از دیگر منابع و سایت ها را دارید حتما از اصلی بودن ورژن نرم افزاری پول دیجیتال مطمئن شوید تا در آینده مشکلی شما را تهدید نکند.

انواع کیف پول ارز دیجیتال 

همان طور که می دانید کیف پول های دیجیتال به 4 دسته سخت افزاری، نرم افزاری، تحت وب و کاغذی تقسیم بندی می شوند. هر کدام از این 4 دسته دارای انواع مختلفی از برند ها می باشند که از کریپتوکارنسی های مختلفی پشتیبانی می کنند. در این قسمت 4 دسته کیف پول های دیجیتال معرفی شده اند و می توانید به آن ها بیشتر آشنا شوید.

سخت افزاری

کیف پول دیجیتال سخت افزاری یکی از پرکاربرد ترین کیف پول های دیجیتال می باشند که معمولا جزو امن ترین کیف پول ها هم به شمار می روند. این نوع کیف پول ها یک سخت افزار با اندازه و شکل های مختلف می باشد که از نظر فنی بسیار پیچیده بوده اما از نظر کاربری بسیار آسان است و افراد به راحتی می توانند از این نوع کیف پول ها استفاده کنند. هر کیف پول سخت افزاری دارای یک نرم افزار هم می باشد که می بایست آن را از سایت رسمی کیف پول مد نظر دانلود کنید.

نرم افزاری

یکی دیگر از انواع کیف پول ها مدل نرم افزاری می باشد که بسیار هم پر کاربرد است. این نوع کیف پول دیجیتال انواع بسیار زیادی دارد و هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خود را دارند. کیف پول های نرم افزاری به 3 شاخه اندروید، آیفون و کامپیوتر تقسیم می شوند که می توانید آن ها را از سایت رسمی کیف پول و یا اپ استور و گوگل پلی دانلود و نصب کنید. کیف پول های نرم افزاری معمولا از نظر امنیت بسیار مطمئن هستند که میزان امنیت در مدل های آن مختلف است. این گونه از کیف پول های دیجیتال معمولا باید به اینترنت دسترسی داشته باشند. البته برخی از آن ها هم به صورت آفلاین توانایی انجام کار را دارند.

تحت وب

کیف پول های دیجیتال تحت وب به کیف پول هایی گفته می شوند که به صورت سایت هستند و با مرورگر های خود می توانید از آن ها استفاده کنید. این نوع کیف پول ها هم با کامپیوتر و هم با موبایل قابل استفاده می باشند که یکی از مهم ترین ویژگی های آن ها به شمار می رود مانند کیف پول Blockchain که یکی از بهترین کیف پول های دیجیتال به شمار می رود. این کیف پول ها هم معمولا امنیت بالایی دارند و برای کاربران بسیار مناسب هستند.

کاغذی

کیف پول دیجیتال کاغذی هم یکی دیگر از انواع این ابزار ها می باشد. این نوع از کیف پول های دیجیتال امنیت بسیار کمی دارند و معمولا استقبال زیادی از آن ها صورت نمی گیرد. به این دسته از کیف پول ها کیف پول سرد هم گفته می شود که بر روی کاغذ چاپ شده و به راحتی می توان از آن ها کلاهبرداری کرد.

خرید کیف پول ارز دیجیتال

اگر قصد خرید کیف پول ارز دیجیتال سخت افزاری را دارید، سایت های زیادی وجود دارند که می توانید به صورت اینترنتی کیف پول مد نظر خود را سفارش داده و خریداری کنید. در ایران فروشگاه های زیادی هم وجود دارند که به صورت حضوری می توانید دستگاه مد نظر خود را با قیمت های تعیین شده خریداری کنید.

برای خرید کیف پول های دیجیتال نرم افزاری هم می توانید از طریق سایت های خود کیف پول ها اقدام کنید.

سوالات متداول

کیف پول دیجیتال چیست؟

کیف پول دیجیتال ابزاری برای نگهداری کریپتوکارنسی ها یا ارز های دیجیتال می باشد.

کیف پول های دیجیتال چند دسته دارند؟

این ابزار در 4 دسته نرم افزاری، سخت افزاری، تحت وب و کاغذی وجود دارند.

کیف پول دیجیتال سخت افزاری چیست؟

یک نوع کیف پول دیجیتال به صورت یک دستگاه سخت افزاری در انواع مختلف بوده که جزو امن ترین کیف پول های دیجیتال می باشد.

منظور از کیف پول نرم افزاری یعنی چه؟

نرم افزار هایی هستند که بر روی موبایل و کامپیوتر نصب شده و مدیریت ارز های دیجیتال خود را بر عهده دارید و با استفاده از آن ها از ارز های خود نگهداری می کنید.

کیف پول های تحت وب چگونه هستند؟

این دسته از کیف پول ها به صورت سایت بوده و با مرورگر موبایل و کامپیوتر می توانید از آن ها استفاده کنید.

بهترین مدل های کیف پول سخت افزاری کدامند؟

بهترین مدل های کیف پول سخت افزاری، کیف پول های Ledger Nono X، Trezor Model T، CoolWallet S و CoolWallet Pro می باشند.

بهترین کیف پول های دیجیتال نرم افزاری کدامند؟

از بهترین کیف پول های نرم افزاری می توان به Trust Wallet، Mycelium، BlueWallet و Electrum اشاره کرد.

بهترین کیف پول های بیت کوین کدام مدل ها هستند؟

بهترین کیف پول های بیت کوین مدل های Trust Wallet، Ledger، Trezor، Mycelium و BlueWallet می باشند.

امن ترین کیف پول ها کدام ها هستند؟

در حال حاضر کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری امن ترین کیف پول های دیجیتال به شمار می روند.

برای خرید کیف پول به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای خرید کیف پول دیجیتال باید به قیمت، پشتیبانی از ارز مورد نظر، امنیت و سرعت توجه کرد.

آیا کیف پول دیجیتال کاغذی امن است؟

کیف پول های کاغذی با توجه به این که بر روی کاغذ چاپ می شوند معمولا امنیت بالایی ندارند.

بهترین کیف پول دیجیتال ایرانی کدام است؟

در حال حاضر کیف پول من، بهترین کیف پول دیجیتال ایرانی می باشد.

کیف پول نرم افزاری چند شاخه دارد؟

کیف پول های نرم افزاری به 3 شاخه اندروید، آیفون و کامپیوتر تقسیم بندی می شوند.

کیف پول های دیجیتال آنلاین هستند یا آفلاین؟

برخی از این ابزار ها آنلاین و برخی هم آنلاین می باشند.

قیمت کیف پول دیجیتال چقدر است؟

قیمت کیف پول های دیجیتال با هم تفاوت دارند و قیمت آن ها بستگی به نوع و ویژگی های کیف پول دارد.

امتیاز دهید
sajjad

sajjad

سجاد نوری عضو گروه seo و بهینه سازی بیستکس هستم. شما می توانید مطالب من را از صفحه من دنبال کنید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها