سقوط بیت کوین ادامه دارد اخبار ارزهای دیجیتال

سقوط بیت کوین ادامه دارد؟ ارزش بیت کوین در 3 ماه نصف شد

  • توسط siavash
  • 4 دقیقه

مهم ترین موضوعی که این روزهای ذهن افراد و سرمایه گذاران بازار جهانی رمز ارز را درگیر به خود کرده سقوط قیمت بیت کوین است که گویا روند نزولی آن ادامه دارد. شما حتما می دانید که این ارز دیجیتال بسیار محبوب از قیمت 68 هزار دلار بدین جای کار رسیده است. ما با همراه باشید تا بیشتر در این رابطه برایتان توضیح دهیم.

سقوط بیت کوین ادامه دارد؟

آیا سقوط بیت کوین ادامه دارد؟

در این رابطه باید خدمتتان عرض کنیم که بیت کوین که معتبر ترین ارز دیجیتال بازار سرمایه می باشد دیروز بعد از ظهر پس از سقوطی طولانی قیمتش حتی از 35 هزار دلار نیز پایین تر رفته است. شما باید در مورد نوسانات قیمتی این ارز دیجیتال بدانید که را تحلیل گران مختلف در سراسر جهان که روی نمودار قیمتی بیت کوین بررسی هایی را انجام داده اند. در این رابطه باید بگوییم که این ارز اگر قیمتش مقاومت 32 هزار دلاری را بشکند حتی ممکن است تا 20 هزار دلار نیز ریزش داشته باشد.

در صورت ادامه داشتن سقوط بیت کوین چه بر سر ارز های دیجیتال خواهد آمد؟

با توجه به این که در روزهای گذشته تمامی بازار رمز ارز با توجه و به نسبت ریزش های قیمتی بیت کوین قرمز و نزولی بوده است. در حال حاضر اکثر آلت کوین هایی که قیمتشان به بیت کوین وابسته بوده است روندی نزولی داشته و با کاهش قیمت رو به رو بوده اند. فعالان بزرگ بازار سرمایه در این رابطه ابراز نگرانی کرده اند که با وجود این سقوط قیمت های ارزهای دیجیتال مختلف باز هم فشار فروش روی بازار بسیار زیاد می باشد.

با این که اکثر ارزهای دیجیتال و به طور کلی تمام بازار رمز ارزها روندی نزولی داشته است اما بر خلاف انتظارات هم چنان حجم معاملات باز در بازار بسیار بالا می باشد. این موضوع نشان می دهد که فعالان و کاربران این بازار جهانی برخلاف روند نزولی بازار دائما در حال خرید و فروش می باشند. مشخص است که کاربران به صعودی شدن دوباره بازار امید زیادی بسته اند.

در صورت صحت هشدار پیتر شیف درباره سقوط بیت کوین چه اتفاقی خواهد افتاد؟

پیتر شیف که مدیر عامل شرکت یورو پسیفیک کپیتال می باشد از منتقدان اصلی و همیشگی بیت کوین بوده است. حال که این ارز دیجیتال در حال سقوط قیمتی می باشد شیف نیز نظرات و انتقادات زیادی را به این ارز وارد کرده است. با توجه به این که بیت کوین به مرز 34 هزار دلار رسیده است این تحلیل گر اقتصاد به کاربران هشدار داده که احتمالا بیت کوین سقوط ناگهانی را تجربه خواهد کرد.

پیتر شیف در توییتر خودش نوشته است که “تا به حال کاهش قیمت بیت کوین از یک روند منظم پیروی می کند. در این کاهش هایی که اتفاق می افتد گاهی افزایش قیمت جزئی نیز وجود خواهد داشت. با این حساب اما امکان سقوط ناگهانی قیمت بیت کوین حتی به زیر 30 هزار دلار نیز وجود خواهد داشت. پس برای معامله و استفاده از این ارز هشیار باشید.”

سوالات متداول

در چه صورت قیمت بیت کوین سقوط عجیبی خواهد شد؟

در صورتی که این ارز دیجیتال قیمتش مقاومت 32 هزار را بشکند امکان ریزش آن تا 20 هزار دلار نیز وجود خواهد داشت.

با توجه به هشدار پیتر شیف چه اتفاقی برای بیت کوین خواهد افتاد؟

بر اساس صحبت های این منتقد بیت کوین شما باید بدانید که امکان سقوط ناگهانی این ارز حتی تا زیر 20 هزار نیز وجود دارد.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها