تبلیغات
مقاومت بیت کوین در سال جدید میلادی اخبار ارزهای دیجیتال

تحلیل مقاومت بیت کوین در سال 2022، پیش بینی خط مقاومت جدید

  • توسط siavash
  • 6 دقیقه

در این مقاله قصد داریم تا مقاومت بیت کوین در سال جدید میلادی به ویژ] هفته سوم میلادی را مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم. با وجود اینکه ماه دسامبر آخرین ماه از سال 2021 با تلورانس وحشناک و شاید فوق العاده ای برای تریدرهای بازار ارز بود اما ماه ژانویه با یک سورپرایز تریدرهای زیادی را ناامید کرد.

تصور می شد با آغاز سال جدید میلادی و ورود به 2022 قیمت BitCoin با افزایش همراه باشد. اما اوضاع به گونه ای دیگر رقم خورد. در روزهای پایانی ماه دسامبر 2021 پس از یک سیکل یک هفته ای که قیمت بیت کوین در خط مقامت 50 هزار دلاری بود قیمت به صورت ترسناکی سقوط کرد. این شوک باعث شد که عده زیادی از تریدرها از پای سیستم حرکت کنند و به تعطیلات کریسمس بروند.

پیش بینی قیمت بیت کوین در سال جدید میلادی به حقیقت پیوست؟

پیش بینی قیمت بیت کوین در سال جدید میلادی به حقیقت پیوست؟

عده زیادی از تریدرها تصور می کردند در سال جدید میلادی قیمت BitCoin افزایش پیدا کند. متاسفانه اما اوضاع به طور دیگری پیش رفت. در اواسط هفته اول میلادی در روز چهارشنبه 5 ژانویه بیت کوین به صورت وحشتناکی دچار ریزش شد.

هفته اول سال میلادی 2022 شکست بیت کوین

همان طور که اشاره شد با وجود تلورانس بالایی که بیت کوین در سال 2021 میلادی مخصوصا در ماه آخر این سال داشت؛ تصور نمی شد بیت کوین خط مقاومتی 50 هزار دلار را از دست بدهد. اما هفته اول سال جدید میلادی اوضاع از آن هم وخیم تر بود. بیت کوین در این هفته دچار ریزش شدیدی شد.

در انتهای روز 5 ژآنویه بیت کوین سقوط بی نهایت دردآوری را تجربه کرد. کاهش 3 هزار دلاری در این روز شوک عجیبی را به بازار وارد کرد. در روز 6 ژانویه خط مقاومتی بین 42 تا 43 هزار دلار بود. البته اوضاع از آن هم وخیم تر شد؛ تا روز 8 ژانویه خط مقاومتی به 40 تا 41 هزار دلار تنزل پیدا کرد که آخرین روز از این هفته محسوب می شد.

هفته دوم سال میلادی قیامت قیمت بیت کوین

هفته دوم سال میلادی قیامت قیمت بیت کوین

با آغاز هفته دوم سال میلادی اما اوضاع بیت کوین بدتر هم شد. البته در روز اول در این هفته یعنی 9 ژانویه قیمت بیت کوین کمی بالا رفت در این روز خط مقاومتی به مابین 42,500 و 41,300 رسید.

تریدرها که تصور می کردند اوضاع بازار بیت کوین در حال بهتر شدن است و به اصطلاح مربوط ورق برگشته دست به بستن معاملات لانگ اهرم دار زدند.

10 ژانویه 2022 قیامتی در قیمت بیت کوین اتفاق افتاد و بیت کوین به پایین ترین قیمت خود در 5 ماه گذشته رسید. این موضوع احساسات تریدرها را جریحه دار کرد. همچنین باعث Liquid شدن تعداد زیادی از تریدرها شد.

خط مقاومتی در هفته سوم میلادی و ثبات نسبی بازار

مقاومت بیت کوین در هفته سوم میلادی کمی با ثبات بیشتر همراه بود. در این هفته بیت کوین بین 41 هزار دلار تا 44 هزار دلار در حال کم و زیاد شدن بود. امروز 15 ژانویه آخرین روز از این هفته خط مقاومتی بیت کوین بین 42 هزار دلار تا 44 هزار دلار می باشد. هم اکنون قیمت بیت کوین دقیقا 43 هزار دلار می باشد. پیش بینی می شود خط مقاومتی بیت امروز با ثبات نسبی همراه باشد.

پیش بینی خط مقاومتی بیت کوین در هفته چهارم زیرش یا افزایش!

طبق تحلیل و بررسی تریدرهای حرفه ای و سرمایه گذاران در هفته آینده بیت کوین با افزایش قیمت رو به رو خواهد شد. پیش بینی می شود خط مقاومتی هفته چهارم میلادی بین 44 تا 47 هزار دلار شود. برای آگاهی از اخبار بیشتر و پیش بینی های معتبر می توانید جدیدترین اخبار ارزهای دیجیتال بیستکس را دنبال نمایید.

سوالات متداول

بدترین هفته سال جدید میلادی برای تریدرها کدام هفته بود؟

بدون شک هفته دوم بدترین سال جدید بدترین مقاومت را از خود نشان داد. به این هفته قیامت تریدرها گفته می شود. بیش از 109000 تریدر در این هفته Liqiud شدند.

روند مقاومت بیت کوین در سال جدید میلادی با همین روند ادامه خواهد داشت؟

خیر، پیش بینی می شود در هفته آینده مقاومت بیت کوین بین 44 تا 47 هزار دلار شود.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها