تبلیغات
ایردراپ آموزش ارزهای دیجیتال

ایردراپ چیست؟ معرفی برترین ایردراپ های ارز دیجیتال سال 2022

  • توسط zeinab
  • 29 دقیقه

اگر به سایت های آماری ارزهای دیجیتال نگاهی بی اندازید، تعداد رمز ارزهای زیادی را در کوین مارکت کپ مشاهده می کنید. به طور کلی نزدیک به 11 هزار و 700 رمز ارز متفاوت وجود دارد و این امر سرمایه گزاران زیادی را جذب می کند. می توان گفت که این امر باعث جلب توجه افراد زیادی در حوزه ارزها می شود. ما در این بخش نحوه گرفتن ارزهای ارزان و یا ایردراپ را توضیح خواهیم داد.

فهرست محتوا

بسیاری از پروژه های ارز دیجیتال در رسانه های اجتماعی نیز معرفی و تبلیغ می شود. برخی از این ارزها به واسطه تبلیغات با شرکت های بازاریابی، این امر را بهتر جلوه می دهند. ایردراپ یکی از این ابزار های تبلیغاتی برای ارزها می باشد. این ابزار یکی از روش های متفاوت برای تبلیغات ارزها است.

می توان گفت که این امر یکی از مهم ترین موارد برای ارزهای تازه وارد و نو پاست. ایردراپ خود را به عنوان ارز رایگان در برخی از شرکت ها در اختیار عموم قرار داده است. ما در این بخش به برخی از سوالات مهم راجع به برترین ایردراپ ها و انواع آن ها نیز می پردازیم و سوالات شما را برای ایردراپ مارکت ها و غیره نیز پاسخ می دهیم. با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید تا به تمام سوالات شما در این مورد پاسخ دهیم.

ایردراپ چیست؟

ایردراپ یک استراتژی برای تبلیغات و بازاریابی ها در برخی از شرکت ها می باشد. این روش در برخی از شرکت ها سروصدای زیادی به راه انداخت و کاربران زیادی با این واژه در این خصوص آشنایی پیدا کردند. فعال های پروژه های ایردراپ آن را رمز ارز رایگان می خوانند و با این عمل کاربران زیادی نام آن را وارد بازار دیجیتالی کردند و این امر باعث معروفیت این رمز ارز رایگان شد. بسیاری از افراد به واسطه این خبر ها با این رمزارز آشنا شدند و کاربران زیادی به این پروژه نیز علاقمند شدند.

ایردراپ یکی از راه های کسب درآمد است و این امر را کارشناسان زیادی تایید می کنند. شما می توانید به واسطه ارزهای رایگانی که در اختیار شما می گذارد، سود کنید. به طور کلی عملیات ایردراپ به این شکل است که شرکتی برای ورود به بازار دیجیتالی به دنبال تبلیغات می باشد و به همین دلیل به واسطه تبلیغات ارز رایگان خود را سر زبان ها می اندازند.

این عملیات را تنها با ایردراپ انجام می دهد و به دنبال این امر خود را وارد بازار می کند. روزانه تریدر های زیادی به دنبال ارزهای رایگان هستند و با استفاده از فروش آن ها سود خوبی به دست می آورند. این ابزار تبلیغاتی یک پروژه برد برد است و می توان گفت پروژه های زیادی از این روش استفاده می کنند تا بتوانند به راحتی به برخی از پروژه ها و استارتاپ ها کمک کنند. این روش یکی از جدید ترین روش ها است.

در این جریان رمز ارزها به حساب های چه کسانی واریزی دارند؟ افرادی که در تبلیغات نقش دارند. در این مسیر از برخی کاربران خواسته می شود تا با انجام برخی از کار های ساده مثل اشتراک گذاری اطلاعات در شبکه های مجازی، به آن رمزارز و دیده شدن آن نیز کمک کنند. برخی از افراد به واسطه برگزار کنندگان این کار را انجام می دهند و برخی از ارزهای خود را در کیف پول خود نگهداری می کنند تا برای به دست آوردن رمز ارز جدید منتظر بمانند.

در این امر مثالی را برای شما بازگو خواهیم کرد. اگر شما تا اوایل سال 2025 ارز ترون را در کیف دیجیتالی خود نگه داری کنید، صاحب رمز ارز btt می شوید. در توضیحات برای شما این گونه بیان می کنیم که ایردراپ با عرضه اولیه متفاوت می باشد. در ICO از کاربران می خواهند که پروژه جدید سرمایه گذاری را انجام دهند، اما در این مورد نیاز به سرمایه گذاری نمی باشد و تنها با هدف افزایش آگاهی جمعی نسبت به آن پروژه است.

شرکت در ایردراپ در بین کاربران بازار ارزهای دیجیتال برای کسانی که سرمایه کمی دارند و هنوز هیچ ارز دیجیتالی نخریده اند، از ایردراپ بهره لازم را می برند، چرا که ایردراپ را ماشین حمل پول می دانند و برای استفاده از آن خطر چندانی را حس می کنند. شما در نظر بگیرید که تنها با تبلیغ کردن برخی از شرکت ها و یا ارزها در صفحات مجازی به عنوان پاداش این کار به شما ارز تعلق می گیرید. این امر برای شما یک روش درآمدی مناسب است و نیاز به داشتن سرمایه نیست.

معرفی برترین ایردراپ های ارز دیجیتال

معرفی برترین ایردراپ های ارز دیجیتال

ما در این بخش بهترین ایردراپ ها و سایت ها را به شما معرفی خواهیم کرد. به طور کلی ارزها و صرافی های زیادی تا به امروز به واسطه ایردراپ وارد بازار شده اند و هنوز به روش تبلیغاتی خود ادامه می دهند. شما صرافی های زیادی را برای ارزهای خود انتخاب می کنید که خبری از پاداش های رایگان آن ها ندارید، حال در نظر بگیرید که از امروز با استفاده درست از این صرافی به ارز رایگان دسترسی پیدا کنید.

به طور کلی در ابتدای امر باید بدانید که ارز رایگان زیادی در بازار ارزها وجود دارد و این امر به واسطه درخواست ارزهای بیشتری برای استفاده از این ابزار تبلیغاتی می باشد. تا به امروز رمز ارزهای زیادی در این لیست قرار داشته اند که در حال حاضر ارز دیجیتال می باشند، اما فعالیت خود را با ایردراپ شروع کرده اند. ما در این بخش 20 مورد از ایردراپ ها و سایت های متفاوت را برای شما نام خواهیم برد.

یونی سواپ

پروژه یونی سواپ در سال 2020 شروع به کار کرد که در حال حاضر یکی از مهم و محبوب ترین صرافی های غیر متمرکز برای خرید رمز ارزها می باشد. به طور کلی می توان گفت که رمزارزی محلی را با نام یونی در جریان های ایردراپی وارد کرد و آن را در اختیار تمامی کاربران قرار داد و این به گونه ای می باشد که هر کاربر تا قبل از تاریخ 1 سپتامبر حداقل دارای یک تراکنش در این صرافی بود می توانست رمز ارز رایگان یونی را دریافت کند.

بسیاری از افراد در این امر آن رمزارز را وارد صرافی ها کردند و آن ها را با قیمت هایی معادل 2 الی 4 دلار آن ها را به فروش می گذاشتند. حال شما در نظر بگیرید که با استفاده از این صرافی برای تراکنش های خود، می توانید ارزهای زیادی را به دست آورید. به طور کل یونی سواپ یکی از معتبر ترین صرافی های غیر متمرکز است و شما در این معامله یک برد دو سر سود کرده اید. شما وارد یک صرافی خوب و معتبر شده اید و با استفاده از خدمات آن ها به ارز رایگان دسترسی پیدا کرده اید.

ontology

چندی قبل از صرافی یونی سواپ، پروژه ای با نام اونتولوژی در سال 2018 رمز ارزی را با نام ont در قالب رایگان منتشر کرد. این امر در صورتی برای کاربر فعال می شد که از ارز neo نگه داری کند و بعد از مدتی ont رایگان داده شود. باید بدانید که به مقدار 1000ont برای افراد در خبرنامه سایت ثبت نامی صورت می گرفت.

با نگهداری neo در تاریخ مشخص شده در سایت مورد نظر به ارزی رایگان دسترسی پیدا می کنید. ارزش ایردراپ ها بالا نیست و شما باید تمامی آن ها را با یک دیگر برای فروش قرار دهید و این امر شاید کمی ناخوشایند باشد، اما شما به واسطه ایردراپ های خود به سود کمی می رسید که کاملا رایگان به دست شما رسیده است.

وان اینچ

وان اینچ در اواخر سال 2020 میلادی به عنوان یک صرافی غیر متمرکز شروع به کار کرد. تعداد 90 میلیون واحد رمزارز محلی وارد کرد. اگر کسی قبل از روز ایردراپ مبلغ 20 دلار در این صرافی معامله و تراکنش انجام می داد، رمزارز محلی دریافت می کرد. قیمت هر واحد2.7 دلار بود و بعد از چند ماه به 8 دلار رسید. حدود 10 دلار از آن به یک نفر تعلق گرفت و این صرافی از آن حمایت ویژه ای کرد.

حال در نظر بگیرید که شما به واسطه انجام عملیات خود در صرافی می توانید رمز ارز رایگان دریافت کنید. یکی از مزایا ایردراپ این است که قابل فروش است و شما می توانید آن را به صرافی دیگری انتقال دهید و به راحتی برای فروش بگذارید. کارشناسان زیادی توصیه می کنند که ایردراپ ها را مدتی در والت خود نگه داری کنید.

اتومیک

با استفاده از کیف پول اتومیک، شما می توانید به پاداش ایردراپ خود برسید. تعداد 15 توکن ارزشمند awc می باشد. ارز محلی این کیف پول برای کسب و کار مهم می باشد و این امر تنها به زمان نیاز دارد. تنها صرافی ها و خود ارزها از این روش تبیغاتی استفاده نمی کنند و والت اتومیک یکی از اولین والت ها برای استفاده از این روش تبلیغاتی است. به طور کل بعد از تراست والت، کیف پول ها زیادی به خود جسارت استفاده از این روش تبلیغاتی را دادند و این امر باعث معروفیت خیلی از والت ها در بازار دیجیتالی شد.

تراست ولت

توزیع توکن این والت معروف و معتبر همه را شگفت زده کرد و تا به امروز افراد زیادی به واسطه ارز رایگان از این والت استفاده می کنند. در این ایردراپ به هر نفر 100سکه twt با ارزش 10 دلار پرداخت می شود.

Q

شما می توانید به استفاده از ایردراپ برای سیستم های پرداختی به معادل 16 هزار دلار توکن Q دسترسی پیدا کنید و این محصول یک تیم هشت نفره می باشد. قیمت هر واحد 1 دلار می باشد و همان طور که پی بال جزئی از سه شرکت بزرگ پرداخت جهانی است. این تیم به این گونه شروع به کار کرده است.

WOXT

یکی از ارزهای نوپا و نو ظهور می باشد که به تازگی در دنیای دیجیتالی منتشر شده است. هدف آن برای همه گیر شدن در بین ارزهای دیگر روش توکن رایگان می باشد. شما می توانید با عضویت در سایت وکس در هر ساعت دریافت توکن خود را امتحان کنید.

کیک توکن

ارز کیک توکن یکی از ارزهای دیجیتال نوظهور است که به تازگی وارد دنیای ارز دیجیتال شده است. این ارز برای ورود خود به دنیای ارزها از طریق ایردراپ نیز عمل کرده است. به طور کلی می توان گفت که به واسطه این روش به دنبال معروفیت خود است. شما می توانید با به کارگیری برخی از عوامل به راحتی صاحب ایردراپ های این ارز شوید.

کو کو ریکوس

برای پیدا کردن ایردراپی مطمئن در این بازار باید مراحلی را طی کنید. این امر امروزه بسیار کار سخت و دشواری می باشد. باید عوامل زیادی را در نظر بگیرید. به طور کلی می توان گفت که وب سایت کوکوریکوس را با استفاده از جیمیل خود و با استفاده از لینک های شرکت وارد سایت شوید و برای خرید توکن اقدام کنید.

ozc

شما می توانید به واسطه این کیف پول به ایردراپ های معتبر دست پیدا کنید. شما می توانید به واسطه ثبت نام نیز 10 دلار را دریافت کنید که برای نگهداری آن می توانید کیف پول به نام ozc را داشته باشید. در صورت تمایل می توانید از این کیف پول استفاده کنید.

هودی

یکی از ارزهای نوپا است که ترجیح داده است تا ایردراپ را برای تبلیغات خود استفاده کند. به یاد داشته باشید که این ارز بیش از 1 میلیون دلار را برای شرکت کنندگان خود به عنوان جایزه در نظر گرفته است. پس فرصت خوبی است تا از این ارز نهایت استفاده را ببرید.

dydx

چیکو کریپتو یک پلتفرم غیر متمرکز مارجین تریدینگ می باشد و با نام dydx نیز می باشد. این برنامه سود زیادی در ایر دراپ خود دارد. این ارز معتقد است که دارای آینده ای روشن می باشد و دلیل این اطمینان بنیانگذار این برنامه می باشد که بنیان گذار آنتونو خولیا در یک مصاحبه درباره این توکن صحبت هایی را انجام داده است.

والت به والت

یکی دیگر از پروژه هایی که چیکو از آن به خوبی یاد کرده است و به واسطه این امر می توانید از رمز ارز محلی آن استفاده کنید و سود زیادی را در آینده به دست آورید. در صورت تمایل و برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید از منابع خارجی نیز استفاده کنید.

ایرنیوم

ایرنیوم یک ایردراپ جدید در سال 2021 می باشد که ارزش آن نزدیک به 40 دلار تخمین زده شده است. به طور کلی می توان گفت که این صرافی اولین صرافی هیبرید مخصوص گوشی همراه می باشد. در صورت تمایل نیز می توانید از گوشی تلفن همراه برای این کار استفاده کنید.

گیگا سواپ

این ایردراپ یکی از بهترین ها در سال 2021 می باشد و این لقب را به واسطه ارزش خود به دست آورده است. به طور کلی ارزش آن را 10 دلار تخمین زده اند و این امر به واسطه این است که شما تبلیغات مربوطه را انجام دهید، چرا که این صرافی غیر متمرکز به دنبال تبلیغ است.

فری بیت کوین

بهتر است بدانید که سایت فری بیت کوین یکی از سایت های معتبر است که می توانید به واسطه آن ارز دیجیتال بیت کوین مجانی به دست آورد. به واسطه یک ایمیل شانس خود را در هر یک ساعت برای بردن 400 دلار امتحان کنید.

کریپتو تنکس

به طور کلی این ارز یکی از ارزهای نو پا است و می توان گفت که سه nft به سه شرکت کننده خوش شانس اهدا می کند. به طور کلی می توان گفت که با انجام برخی از کار های ساده می توانید ایردراپ دریافت کنید. پس فرصت را از دست ندهید.

پالادین

شما می توانید به واسطه پلتفرم وام دهی غیر متمرکز به ایردراپ ها نیز دسترسی پیدا کنید و بهتر است بدانید که کاربرانی که قبل از 29 اکتبر در این پلتفرم سرمایه گذاری کرده باشند، می توانند از مزیت های آن استفاده کنند.

ARES

این پروتکل یک پروتکل غیر ترکیبی اوراکل می باشد و به طور کلی با دنبال کردن توییتر و یا تلگرام می توانید برخی از جوایز را به راحتی به دست آورید. به طور کل می توان گفت که این امر یکی از نکات مهم برای برندگان می باشد.

TOMI

یک توکن غیر متمرکز ساده می باشد که با استفاده از فعالیت های اجتماعی ساده به شما جوایزی را اهدا می کند. به طور کلی می توان گفت که این امر به واسطه نوپا بودن و استفاده از روش تبلیغاتی ایردراپ می باشد.

ایردراپ جدید در سایت بیستکس

روزانه ارزها و سایت های زیادی برای عملیات خود به دنبال تبلیغات می باشند و این امر به واسطه ایردراپ اتفاق می افتد. به طور کلی این امر یکی از ویژگی های این روش تبلیغاتی است. شما می توانید به واسطه برخی از کار های ساده و اجتماعی شبکه ای دارای برخی از ارزها شوید. بعد از به وجود آمدن هر ایردراپ جدیدی، ما در این سایت به صورت آنلاین آن را برای شما در نظر می گیریم و اطلاعات لازمه را برای شما توضیح خواهیم داد. شما می توانید بهترین را در این بخش ببینید.

ایردراپ کوین مارکت کپ چیست؟

ایردراپ کوین مارکت کپ چیست؟

سایت کوین مارکت کپ به واسطه این روش خود را به دنیای ارزها معرفی کرد و توانایی خود را نشان داد. شما می توانید با استفاده از این سایت و انجام برخی از کار های بسیار ساده، صاحب چندین ایردراپ شوید. به طور کلی این امر در تمامی سایت ها وجود ندارد و تنها برخی از سایت ها به دنبال پیشرفت و دیده شدن بیشتر می باشند. شما می توانید به واسطه انجام تبلیغات در شبکه های اجتماعی و استفاده از تلگرام و توییتر به ایردراپ ها دسترسی پیدا کنید.

جدول اطلاعات

ما در این بخش برخی از اطلاعات این مقاله را به صورت خلاصه و چکیده نیز برای شما جمع آوری می کنیم.

موضوع ایردراپ
انواع ایردراپاستاندارد، انعام، هولدر، هارد فورک
انواع ارزهای جایزه دار2021تومی، پلی مارکت، دیفاین
اهداف ایردراپاطلاع رسانی، جذب سرمایه، هارد فورک ها
برخی از بهترین ایردراپ ها آرس، پالادین، تراست ولت، یونی سواپ
ایردراپ های معتبر 2021

ایردراپ های معتبر 2021

به طور کلی ما در این بخش برای شما برخی از معتبر ترین ها را در نظر گرفته ایم. اگر شما وارد سایتی شدید و دیدید که بدون هیچ اطلاعاتی می خواهد به شما جوایزی را تقدیم کند، از آن دور شوید، چرا که دلیل آن کلاهبرداری است. امروزه سایت های زیادی برای معروفیت بر روی کاربران این روش را پیاده می کنند. به طور کلی پیدا کردن ایردراپ کار سختی نیست و شما می توانید به واسطه این امر وارد دنیای جوایز ارزها شوید، اما اعتبار آن ها بسیار مهم می باشد. شما می توانید برخی از بهترین ها را با ما در این سایت بشناسید.

ارز دیفاین

یکی از معتبر ترین روش های دریافت جوایز را دارد که شما قبل از گرفتن این جوایز باید برخی از عملیات را برای اثبات خود انجام دهید و به 15 برنده خوش شانس نزدیک به 100 دلار ارز می دهد و این امر یکی از جوایز این ارز در سال 2021 می باشد.

ارز پلی مارکت

به طور کلی می توان این ارز را در سال 2021 یکی از ارزهای نوپا دانست که به واسطه عملیات ایردراپ خود را به همه ثابت می کند. شما می توانید یکی از اولین کاربران این رمز ارز باشید و از ایردراپ آن استفاده کنید. به طور کلی می توان گفت برای برخی از کاربران که می توانند تبلیغات را انجام دهند، رمز ارز رایگان در نظر گرفته است.

ارز XFINITE

این ارز دارای هدفی بسیار جالبی می باشد و هدف آن تعاملی شدید در شبکه های اجتماعی است. به طور کلی می توان گفت که برخی از اتفاقات در راه است که می تواند این ارز را به دنیا ثابت کند. نزدیک به 500 دلار برای 5 شرکت کننده وجود دارد تا برخی از کار های ساده اینترنتی را انجام دهند. شما می توانید به واسطه برخی از عملیات در شبکه های اجتماعی صاحب حداقل 100 دلار شوید که این امر برای شما خوش شانسی های زیادی به همراه دارد. شما می توانید به واسطه برخی از صرافی ها برای خرید این ارز نو پا اقدام کنید.

آشنایی با ایردراپ های معتبر 2022

در حال حاضر تمامی ایردراپ های معرفی شده به سال 2021 بر می گردد و البته ارزهای زیادی در راه هستند. ما در این بخش برخی از ایردراپ های مربوط به امسال را معرفی کرده ایم و برخی از ایردراپ های آینده را به زودی در این سایت قرار می دهیم.

شما می توانید با جست جو در این سایت، به ارزهای رایگان دسترسی پیدا کنید. روزانه ارزهای زیادی وارد بازار می شوند و برای معرفیت خود تنها یک روش تبلیغاتی را انتخاب می کنند. شما با عضویت در توییتر ارزهای جدید می توانید ایردراپ دریافت کنید. به طور کل هدف اصلی این روش شناخته شدن کمپانی و ارز مورد نظر است.

ایردراپ ارز دیجیتال قانونی است؟

ایردراپ ارز دیجیتال قانونی است؟

ایردراپ یک روش تبلیغاتی می باشد و به واسطه انجام کار هایتان به شما پاداش می دهد و این امر از نظر شرعی هم درست می باشد، هر چند که به طور کلی تمامی اقدامات مربوط به ارزها حرام و باطل خوانده شده است. شما می توانید برخی از قوانین درباره این عملیات را بخوانید، اما باید بدانید که در حال حاضر، برخی از آن ها به واسطه قوانین کشوری فرق هایی کرده اند.

برخی از قوانین در کشور به این گونه وضع شده است که می توانید به خرید و فروش در زمینه ارزها بپردازید، اما برچسب قانونی بودن بر روی کار های شما نخواهد خورد و شما می توانید تنها از آن ها استفاده کنید. در حال حاضر خبر دقیق درباره قانونی بودن این عملیات وجود ندارد و ما در آینده و بعد از تصویب شدن قوانین آن را در این مقاله وارد می کنیم .

ایردراپ ارز دیجیتال حلال است؟

به طور کلی می توان گفت که این امر بستگی به برخی از شرایط دارد که این شرایط در ارزها و موارد مربوط به آن یافت می شود. این روش ها به دلیل نبود دو سر معامله و نحوه قمار گونه خود، حرام می باشد و این موضوع را در تمام سایت های مراجع تقلید می توانید دنبال کنید.

البته برخی از مراجع تقلید این امر را برای باز نگری نگاه داشته اند و تصویب قطعی انجام نداده اند. به طور کلی تمامی ارزها از نظر اسلام قمار می باشد و آن را حرام می دانند. شما می توانید به راحتی و با استفاده از برخی ایردراپ ها به ارزهای زیادی دسترسی پیدا کنید و بعد از آن ارز را بفروشید و در آینده این روند را ادامه دهید.

آموزش خریدن ایردراپ های ارز دیجیتال

با استفاده از وارد شدن به صفحه ارز مورد نظر خود، ایمیل و اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. شما می توانید بعد از انجام برخی از عملیات مربوطه، وظایف اجتماعی ساده خود را مانند دنبال کردن صفحات این ارز و غیره را انجام دهید. در هر صورت اگر شما در این شانس برنده شوید، می توانید به ارزهای رایگان خود دسترسی پیدا کنید. ایردراپ دارای مزیت و معایبی می باشد که ما در این قسمت به برخی از آن ها می پردازیم.

شما در نظر بگیرید که برای تبلیغات یک شرکت تلاش کرده اید و در اینستاگرام و توییتر کامنت های زیادی را نوشه اید و در نهایت به شما ارز رایگان پاداش داده شود. شما برای فروش آن ها اقدام می کنید و متوجه می شود که مبلغ دریافتی بسیار ناچیز است. این یکی از معایب بزرگ ایردراپ است. ایردراپ ها ارز بالایی ندارند و تنها به دلیل خوردن رپسب رایگان بودن مورد توجه قرار می گیرند.

ایردراپ کوینکس

این عملیات تنها به ارزها برنمی گردد و برخی از سایت ها و صرافی ها به دنبال دیده شدن توسط آن می باشند. این امر در تمامی عملیات های ارزها دیده می شود. کوینکس که یکی از معتبر ترین صرافی ها در حال حاضر می باشد، برای ابتدا کار خود به روش ایردراپ اقدام کرد و خود را به دنیای ارزها معرفی کرد.

شما می توانید برخی از بهترین ها را به واسطه این امر انتخاب کنید. در ابتدای امر در تاریخ مشخص شده، اگر در این صرافی تراکنشی انجام دادید و برخی از کار ها ساده را به سرانجام رساندید، می توانید به ارز رایگان دسترسی پیدا کنید.

چگونه می توان ایردراپ های معتبر را شناسایی کرد؟

چگونه می توان ایردراپ های معتبر را شناسایی کرد؟

در ایردراپ ها کلاهبرداری و عدد های تقلبی زیادی وجود دارد و همین امر کمی تشخیص را سخت می کند. شما می توانید به واسطه ارزهای معرفی شده به انجام عملیات برای گرفتن ایردراپ های رایگان نیز اقدام کنید. به طور کلی می توان گفت که این امر به واسطه برخی از پشتوانه ها مشخص می شود. اگر ارزی نوپا را دیدید می توانید به واسطه وایت پیپر آن به برخی از موارد مهم دسترسی پیدا کنید.

ایردراپ از ترند های 2018 می باشد و می توان گفت که هر سال پروژهای جدیدی راه اندازی می شوند که به واسطه این امر خود را به دنیای ارزها و تریدر ها نیز معرفی می کنند. در بین کاربران هر ارز معرفی شده تنها به میزان مشخص شده این جایزه می رسد. ایردراپ را زمانی دریافت می کنید که توقعات ارز تازه وارد را انجام دهید. برخی از ارزها به دروغین مبالغی را برای شما در نظر می گیرند.

دریافت ایردراپ با تراست ولت

این کیف پول را همه افرادی که وارد این بازار می شوند، می شناسند و دلیل شناسایی آن ایردراپ می باشد. به طور کلی می توان گفت که برخی از کیف پول ها به واسطه ایردراپ خود را به دنیا معرفی کرده اند و مزایایی را برای افراد متفاوت قرار داده اند.

تراست ولت در ابتدای امر به دنبال راه اندازی برخی از تبلیغ ها بوده است و دلیل آن این بوده که شما بتوانید برخی از کار های ساده نام برده شده را انجام دهید و بعد از آن ارزهای رایگان دریافت کنید. اگر در این کیف پول تراکنش هایی را انجام دهید، می توانید به واسطه آن ها نیز به ارزهای رایگان دسترسی پیدا کنید.

دریافت ایردراپ با کوینمی

کوینمی نیز یکی از سایت های معتبر می باشد و شما می توانید به واسطه این امر برای تبلیغات خود ارز دریافت کنید. شما می توانید با وارد شدن به سایت مورد نظر خود نیز به ارزهای رایگانی که برای برندگان خوش شانس در نظر گرفته اند، دسترسی پیدا کنید. به طور کلی می توان گفت که این امر بسته به شرایطی می باشد که برای ما در نظر گرفته اند. شما می توانید به واسطه شرکت در برنامه های متفاوت در توییتر و یا تلگرام و اینستاگرام نیز به برخی از ایردراپ ها دسترسی پیدا کنید. هر سایتی بودجه ای را برای اهدا در نظر می گیرد و در ابتدای امر به تمامی کاربران توضیحات کامل را می دهد.

ایردراپ در چه مواردی قابل استفاده است؟

کمپانی های زیادی به واسطه این امر به تبلیغات خود می پردازند و دلیل آن وجود برخی از قوانین و یا حتی اصلاحات برای رشد سایت ها بوده است. شما می توانید به واسطه این امر به برخی ارزهای رایگان دسترسی پیدا کنید.

باید سایت و یا ارزی که نو پا است با استفاده از این مورد برخی از کاربران را جذب کند و این امر باعث می شود که به راحتی بتواند وارد دنیای ارزها شود. شما می توانید به واسطه ایردراپ ها سود های کمی را به دست آورید، چرا که باید تمامی آن را به یک دیگر بفروشید و همین امر کمی از ارزش آن ها را کم می کند.

شما باید شرایطی که برایتان محیا می شود تا به ارزهای رایگان دسترسی پیدا کنید را به خوبی تشخیص دهید و این امر باعث می شود که به راحتی بتوانید به برخی از ارزها نیز دسترسی پیدا کنید. فعالیت های در نظر گرفته شده توسط کمپانی ها بسیار ناچیز می باشد، اما باید مستمر انجام دهید. یکی از روش های دریافت ایردراپ عضویت در تلگرام و اینستاگرام ارز یا شرکت مورد نظر است. شما می توانید به واسطه عضویت و گذاشتن کامنت های هشتگ دار در زیر تمامی پست ها، به ایردراپ ها نزدیک شوید.

ایردراپ چنل های تلگرامی

ایردراپ چنل های تلگرامی

برخی از ایردراپ ها در چنل های تلگرامی نیز معرفی می شوند و این امر باعث می شود که کاربران در تلگرام به آن ها دسترسی پیدا کنند و این امر باعث می شود که شما به راحتی و به واسطه برخی از چنل ها به ارزهای رایگان دسترسی پیدا کند. اما در این مورد بحثی قابل تفکر است که آیا می توان برای اعتبار این کار را تشخیص داد؟ به طور کلی بهتر است در این خصوص تفکرات لازم را انجام دهید، چرا که ایردراپ های کلاهبرداری زیادی وجود دارد.

شما می توانید به واسطه برخی از عوامل دیگر نیز به ایردراپ های معتبر دسترسی پیدا کنید. امروزه افراد زیادی به واسطه ایردراپ ها دیگران را گول می زنند و از آن ها سو استفاده می کنند. باید تحقیقات لازم بر روی سایت و یا ارز مورد نظر صورت گیرد و تنها به تبلیغ های درخشان بسنده نکنید.

ایردراپ ها موجود در اینستاگرام

برخی از افراد ایردراپ هایی را در اینستاگرام برای کاربران معرفی می کنند و آن ها را در این صفحه مجازی نیز تبلیغ می کنند. به طور کلی می توان گفت که برخی از ارزهای رایگان را در اینستاگرام می بینید و شاید حتی دسترسی به آن نداشته باشید. با گذاشتن کامنت ها و انتشار برخی از پست ها به ایردراپ برسید.

شما باید تحلیل های لازم را انجام دهید، تا این ارزهای رایگان مجانی، دارای تقلب های زیادی برای گول زدن شما نباشند. این امر را به واسطه برخی از بهترین عوامل و بهترین پشتوانه ها شناسایی کنید. شما می توانید به واسطه این امر به برخی از مطالب مربوط به ارز و سایت ها اطمینان پیدا کنید.

ایردراپ هایی که می توان با توییتر بدست آورد کدامند؟

برخی از ارزهای رایگان دارای مراحلی ساده مانند فعالیت در شبکه های اجتماعی می باشند. شما می توانید به واسطه این امر به برخی دیگر از ارزها و مزیت های آن ها دسترسی پیدا کنید. شما باید فعالیت خود را بر زیر پست های مربوط به شرکت و یا ارز مورد نظر بیشتر کنید و با گذاشتن کامنت های مهم آن را تبلیغ کنید.

برخی از ارزها از شما می خواهند که فعالیت خود را در توییتر نیز ادامه دهید و این امر را یکی از بهترین روش ها می دانند. شما می توانید با تبلیغات در توییتر به برخی از ارزها دسترسی پیدا کنید که این امر نیز به واسطه قرعه کشی انجام می شود و به راحتی با برخی از آن ها شانس خود را امتحان کنید.

درباره ارز رایگان TOMI

این ارز یک توکن غیر متمرکز می باشد که برای قدرت بخشیدن به پروژه های مقیاس پذیر هدف گذاری شده است. به طور کلی 70 هزار دلار به کاربرانی که برخی از وظایف ساده را در شبکه های اجتماعی انجام دهند، اهدا می کند. شما باید به گروه تلگرامی آن ها بپیوندید و وظایف توییتری خود را انجام دهید و اطلاعات خود را برای فرم ایردراپ ارسال کنید. شما می توانید در ابتدا امر از صفحه هدیه دیدن کنید و آدرس توییتر و آدرس ولت اتریوم خود را وارد کنید و باید به گروه تلگرامی آن ها بپیوندید. یک شرکت کننده خوش شانس 5000 دلار و 4 چهار شرکت کننده هر کدام 2500 دلار تومی و 40 شرکت کننده هر کدام 1500 دلار تومی به دست خواهند آورد.

اهداف این روش تبلیغاتی چیست؟

این روش تبلیغاتی دارای برخی از اهداف می باشد که ما در این بخش به برخی از مهم ترین آن ها می پردازیم. به یاد داشته باشید که برخی از بهترین ها در این راستا با این کار می توانند به اهداف خود برسند، چرا که اگر سایتی به دنبال پیشرفت باشد، باید طبق اصول پیش برود تا به واسطه این موضوع به هدف اطلاع رسانی و همگانی شدن بپردازد. به طور کلی می توان گفت که این اهداف بر روی تمامی مورد های استفاده شده نیز تاثیر دارد.

در ابتدای امر اطلاع رسانی یکی از هدف های این موضوع می باشد که به واسطه این امر ارز و یا سایت را به همه معرفی می کند و از وجود ارز رایگان دیگران را با خبر می کند. دومین هدف آن شناخت پروژه برای کاربران می باشد. این امر نشان دهنده توکن بودن و یا کوین بودن است. سومین هدف آن جذب مشتری می باشد که این امر به واسطه برخی از عوامل مهم نیز استفاده می شود.

شما می توانید برخی از ارزها را دنبال کنید که سرمایه بسیاری را در این راستا خرج کرده اند. یکی دیگر از اهداف آن هدیه به کاربران نیز می باشد. این امر به واسطه همان ارزها برای تعداد و سایت مقداری مشخص است. یکی دیگر از هدف های آن توزیع وسیع رمز ارزها می باشد و این نشان دهنده این است که می توانید به واسطه این امر برخی از بهترین رمز ارزها را شناسایی کنید. یکی دیگر از اهداف ایردراپ هارد فورک ها نیز می باشد. هارد فورک ها مسائل امنیتی مهمی می باشند و باعث تغییرات زیادی در ارزها می شوند.

انواع این روش تبلیغاتی چیست؟

انواع این روش تبلیغاتی چیست؟

یه طور کلی می توان گفت که ایرداراپ دارای برخی از انواع نیز می باشد که ما در این بخش برخی از آن ها را به شما معرفی می کنیم و به دنبال این قضایا کلاهبرداری بودن برخی از ارزها را برای شما تحلیل می کنیم.

  • استاندارد: در این امر شما نیاز به قید نام دارید و این امر یکی از آپدیت های جدید می باشد. شما می توانید با ایمیل های خود در سایت ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام شما، ایردراپ به شما تعلق می گیرد و این امر یکی از ویژگی های آن است.
  • انعام: شما باید با انجام کار توکن های رایگان دریافت کنید و این امر نشان دهنده برخی از وظایفی می باشد که به عهده شما می باشد. شما می توانید به واسطه این امر به برخی از بهترین ها نیز دسترسی پیدا کنید.
  • هارد فورک: در هنگامی که یک کوین شبکه اصلی هارد فورک ها می شود، نگهدارندگان کوین اصلی می توانند از ایردراپ استفاده کنند.
  • انحصاری: اگر شما یکی از افراد وفادار برای یک ارز باشید، می توانید به واسطه این امر در برخی از ایردراپ هایی شرکت کنید که تنها برای شما امکان پذیر می باشد.
  • هولدر: این نوع ایردراپ در هنگامی اتفاق خواهد افتاد که مقدارای مشخص در کیف پول خود نگه داری کنید.

چگونه از کلاهبرداری مربوط به ایردراپ جلوگیری کنیم؟

برخی از پروژه ها و ارزها دارای ایردراپ های دروغین می باشند و این امر کلاهبرداری و حقه است. به طور کلی می توان گفت که برای کاربران، کلاهبرداری های زیادی وجود دارد و اگر در حال ثبت نام برای ایردراپ هستید، باید بدانید که این سیستم از ساده لوحی برخی از افراد استفاده می کند. برای جلوگیری از این اتفاق از ایردراپ های پامپ و دامپ و کلاهبرداری های کلید خصوصی و سرقت اطلاعات خود کمی محتاتانه برخورد کنید.

چگونه از ایردراپ کسب درآمد کنیم؟

در ابتدا امر شما باید برخی از روش های امنیتی را پشت سر بگذارید تا از ارز و یا سایت مطمئن شوید. شما نباید انتظار یک شبه پولدار شدن را در این مورد داشته باشید و باید برخی از روش ها را برای انجام انتخاب کنید. برخی از پروژه هایی که از شما کلید خصوصی می خواهند، کلاهبرداری بوده و از شما می خواهند که برای آن ها بیت کوین واریز کنید. باید آدرس صرافی را به عنوان کیف پول ایردراپ قرار ندهید. باید حسابی را معرفی کنید که کلید خصوصی آن را داشته باشید. برای کسانی که به تازگی وارد ارزها شده اند ایردراپ های شرکتی مناسب تر می باشند.

 مزایا و معایب ایردراپ ها

مزایا و معایب ایردراپ ها

باید بدانید که ایردراپ دارای مزایا و معایبی می باشد که ما در این بخش به آن می پردازیم. یکی از مزیت های آن راهی برای بازاریابی ico می باشد. ایردراپ به شکل پول رایگان نیز وجود و برای انتشار پروژه ها کمک می کند. شما می توانید در کمپین های مربوط به پروژه عضو شوید. یکی دیگر از مزایای آن پول رایگان برای کاربران نیز می باشد. ایردراپ دارای معایبی همچون فروش یک جا و ارزان، تقلب، تعداد جعل و ایردراپ های بی ارز می باشد و این امر را باید برای ایردراپ ها جدی بگیرید، چرا که بسیاری از افراد به واسطه این معایب مقداری از ارزهای خود را از دست داده اند. به یاد داشته باشید که برخی از افراد به دنبال سود جویی از ضرر های افراد دیگر در این بازار می باشند و این امر باعث می شود که تقلب ها زیاد شود و اعداد جعلی را برای حفظ جذب مشتری نشان دهند. این امر باید با تحقیقات کامل شود و بعد تصمیم گیری نهایی انجام شود تا بتوانید با استفاده از مزیت های این ایردراپ به سود برسید.

سوالات متداول

اهداف ایردراپ چیست؟

برخی از هدف های ایردراپ را در این مقاله برای شما گرد آوری کرده ایم و در این بخش به برخی از آن ها می پردازیم. هارد فورک، اطلاع رسانی ، جذب سرمایه و هدیه دادن به کاربران برخی از اهداف این امر می باشد.

ایردراپ برای کسب درآمد مفید است؟

باید بدانید که یکی از روش های کسب درآمد می باشد، چرا که ما ارزهای رایگان را دریافت کرده و آن را در صرافی دیگر برای فروش قرار خواهید داد و این امر یکی از روش ها برای کسب درآمد می باشد.

برخی از بهترین ایردراپ ها کدام اند؟

بهترین ایردراپ ها از نظر اعتبار و دیگر موارد، یونی سواپ، تراست ولت، تومی، آرس، q، وان اینچ و اتومیک می باشد.

بهترین ارزها برای انجام این عملیات کدام اند؟

ارزهای متفاوتی برای گرفتن ارزهای رایگان وجود دارد، اما ارزهای معرفی شد بسیار معتبر هستد. به طور کلی می توان گفت که تومی و دیفاین و پلی مارکت جز آن ها می باشند.

انواع ایردراپ ها چیست؟

ایردراپ ها دارای انواع متفاوت می باشند که ما در این بخش برخی از آن ها را به شما معرفی می کنیم. به طور کلی می توان گفت که از استاندارد، هولدر، هارد فورک، انعام، انحصاری نیز تشکیل شده است.

ایردراپ یونی سواپ چگونه است؟

یکی از صرافی هایی که امروزه بسیار شناخته شده می باشد، در ابتدا امر خود نیز از این روش استفاده کرده است و این امر باعث شده است که به راحتی به شهرت کافی برسد.

ایردراپ ارز تومی چگونه است؟

این ارز به واسطه تبلیغات و عضویت شما در تلگرامی و توییتر به شما پاداش را عرضه می کند که مبلغ پاداشی به نسبت درجه برنده شدن شما می باشد.

آیا ایردراپ کلاهبرداری است؟

باید بدانید که ارز رایگان به عنوان کلاهبرداری هم وجود دارد و شما می توانید به واسطه روش های شناسایی امن ترین را انتخاب کنید.

هدف جذب مشتری چیست؟

همان هدیه به کاربران می باشد که یکی از اهداف ایردراپ نیز می باشد و این هدف برای ارزها و یا سایت هاست.

کیف تراست ولت دارای ایردراپ می باشد؟

باید بدانید که یکی از کیف پول هایی که در ابتدای امر از این روش برای شناسایی افراد زیادی این عملیات را انجام داد تراست ولت بوده است.

برای گرفتن ایردراپ چه روش های اجتماعی را انجام دهیم؟

به طور کل شما باید وارد اینستاگرام و توییتر از و یا شرکت مورد نظر خود شوید و نظرات خود را در اینباره وارد کنید. شما باید شرکت را به دوستان خود معرفی کنید.

امتیاز دهید
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها