تبلیغات
هش ریت استخر استخراج مونرو اخبار ارزهای دیجیتال

هش ریت استخر استخراج مونرو نزدیک به 51 درصد رسید

  • توسط siavash
  • 6 دقیقه

بالا رفتن هش ریت یک استخر استخراج ارز دیجیتال مونرو، باعث نگرانی افراد و کاربران و همین طور سرمایه داران شده است. آن ها معتقدند با بالا رفتن این هش ریت اتفاقات بدی برای این ارز خواهد افتاد.

همچنین می توانید جدید ترین اتفاقات و اخبار ارزهای دیجیتال را در بیستکس دنبال نمایید.

هش ریت یک استخر استخراج ارز مونرو چقدر است؟

هش ریت یک استخر استخراج ارز مونرو چقدر است؟

بر اساس گزارشی که سایت کوین تلگراف منتشر کرده است، یکی از استخرهای استخراج ارز دیجیتال خصوصی مونرو به نام “MineXMR” دارای هش ریتی با مقدار 1.4 گیگاهش بر ثانیه می باشد.

این مقدار معادل 44 درصد از هش ریت کل شبکه ارز دیجیتال مونرو می باشد. بر اساس داده های ما در اواسط تابستان و در ماه آگوست 2021، این استخر تنها 34 درصد از هش ریت کل شبکه مونرو را در اختیار داشته است.

این استخر استخراج دارای بیش از 13 هزار ماینر می باشد. این سرعت رشد بالای هش ریت، این استخر خاص کاربران را نگران کرده است.

با رسیدن هش ریت این استخر مونرو به 51 درصد چه اتفاقی می افتد؟

در صورتی که هش ریت استخر استخراج MineXMR که متعلق به ارز مونرو می باشد، به 51 درصد از هش ریت کل شبکه مونرو برسد مشکلات فراوانی به وجود می آید. اگر این اتفاق بیفتد مهاجمان به سمت شبکه حمله ور می شوند و می توانند تا تراکنش های شبکه این ارز را تغییر دهند. شبکه مونرو آدرس فرستنده و گیرنده ارز را پنهان می کند.

با این حال باز هم افرادی هستند که از طریق روش هایی سعی در کلاهبرداری کردن و سو استفاده از شرایط، این شبکه می باشند. با توجه به این که این شبکه آدرس فرستنده و گیرنده ارز را مخفی و پنهان می کند، این مهاجمان تنها می توانند تا از استخراج بلاک های خالی برای حمله کردن استفاده کنند.

هش ریت این استخر استخراج مونرو به چند درصد برسد با پیامدهای قانونی مواجه می شود؟

هش ریت این استخر استخراج مونرو به چند درصد برسد با پیامدهای قانونی مواجه می شود؟

استخر استخراج مونروی MineXMR، آدرس و موقعیت دفاتر خودش در انگلستان را رونمایی کرده است. حال اگر استخر MineXMR بیش از 51 درصد از هش ریت کل شبکه را در اختیار داشته باشد، می تواند از آن برای حملات استفاده کنند. معمولا اگر استخری به این درصد هش ریت برسد و به سوی دیداس یا همان حملات کلاهبرداری روی بیاورند، با پیامدهای قانونی از سوی کشوری که در آن مشغول فعالیت می باشند رو به رو خواهند شد.

تنها در صورتی می تواند رسیدن به 51 درصد از کل هش ریت شبکه توسط استخری خطری برای کاربران و سرمایه داران نداشته باشد؛ که خود استخر قصد نداشته باشد تا از موقعیت خوبی که برای پیشرفت کردن نصیبش شده است سو استفاده نکند.

روش حمله ای که مهاجمان می توانند برای این شبکه استفاده کنند چه می باشد؟

مهاجمانی که با بالا رفتن هش ریت استخر استخراج مونرو به سوی آن حمله ور می شوند، تنها می توانند تا از روش “دوبار خرج کردن” هر توکن ارز استفاده کنند. برای انجام این کار افراد مهاجم و کلاهبردار اول یک بار ارزهای دیجیتال خود را به یک صرافی می فروشند و پس از آن نیز دفتر کل دیگری را منتشر می کنند.

سوالات متداول

رسیدن هش ریت استخر استخراج خاص مونرو به چند درصد می تواند باعث نگرانی شود؟

در صورتی که هش ریت این استخر به 51 درصد برسد می تواند تا برای سرمایه داران شبکه مونرو مشکل ساز شود.

در حال حاضر هش ریت استخر MineXMR چقدر می باشد؟

هش ریت این استخر مونرو در حال حاضر 1.4 گیگاهش بر ثانیه می باشد.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها