تبلیغات
رشد بازار ارزهای دیجیتالی با شکست خط مقاومتی اخبار ارزهای دیجیتال

رشد بازار ارزهای دیجیتالی با شکست خط مقاومتی در فوریه 2022

  • توسط siavash
  • 5 دقیقه

بازار ارزهای دیجیتالی با شکست خط های مقاومتی قیمت رشد خوبی داشته اند. ما قصد داریم تا در ادامه این مقاله به طور کامل راجب به تغییرات قیمتی و ارزش کل بازار رمزارز بپردازیم. با اخبار ارزهای دیجیتال همراه شما هستیم.

رشد ارزش کل بازار ارزهای دیجیتالی با شکست خط های مقاومتی چه تغییری داشته است؟

رشد ارزش کل بازار ارزهای دیجیتالی با شکست خط های مقاومتی چه تغییری داشته است؟

بر اساس آمار و داده هایی که در مورد بازار جهانی سرمایه وجود دارد، بیت کوین پس از این که طی دو هفته گذشته نوسانات قیمتی خود را زیر خط قیمت 40 هزار دلار را داشته است. بالاخره توانست خط مقاومت را بشکند و جهش خوبی را داشته باشد. این ارز دیجیتال برتر پس از این که توانست تا از قیمت 41 هزار دلار رد شود ارزش بازار را با تغییراتی مواجه کرد. با توجه به رشد این ارز در بازار ارزش کل بازار رمزارزها از 170 میلیارد دلار به 1.9 تریلیون دلار رسید.

این موضوع در حالی به وجود آمد که اکثر آلت کوین های اصلی نیز با وجود رشد قیمت بیت کوین در بازار ارزهای دیجیتالی و شکستن خط مقاومتی، رشدهای بسیار خوب و دو رقمی را داشته اند. این ارزها در حدود 48 ساعت گذشته توانسته اند تا ارزش بازار را جا به جا کنند و سودهای زیادی را به دارندگان خودشان بدهند.

رشد ارزش کل بازار ارزهای دیجیتالی با شکست خط های مقاومتی چه تغییری داشته است؟

تغییرات ارزش و قیمت کل بازار بیت کوین چگونه بوده است؟

در حدود 15 روز پیش و در روزهای 20 و 21 ژانویه این ارز دیجیتال معروف به قیمت زیر 40 هزار دلار سقوط کرد. تلاش هایی که این ارز برای شروع روند صعودی خودش در این دو هفته داشته است ناموفق می باشد. بیت کوین در این مدت حتی به پایین ترین قیمت خود در طول یک سال گذشته رسید و 33 هزار دلار را نیز تجربه کرد.

با توجه به این موضوع حدود چند روز پیش یک روند صعودی را دوباره بیت کوین شروع کرد و تا نزدیکی قیمت 39 هزار دلار رسید اما دوباره نزول کرد و به زیر 37 هزار دلار رسید. پس از آن برترین ارز دیجیتال دنیا تصمیم به شکست خط مقاومتی قیمت 37 هزار دلار کرد. پس از نوسانات زیاد در این مدت بالاخره این ارز در 48 ساعت گذشته توانست تا از 40 هزار دلار رد شود. در حالی که این ارز در حدود 2 روز پیش به قیمت بالای 41 هزار دلار رسید و رشدی 4 هزار دلاری را تجربه کرد. پس از این رشد بیت کوین ارزش کل بازار این ارز دیجیتال یعنی بیت کوین از 700 میلیارد دلار به 800 میلیارد دلار صعود کرد.

کدام ارزها با توجه به رشد بازار ارزهای دیجیتالی با شکست خط های مقاومتی رشد خوبی داشته اند؟

آلت کوین های اصلی بازار اکثر اوقات بر اساس تغییرات قیمتی بیت کوین نزول یا صعود دارند. باید بدانید که یکی از اصلی ترین آلت کوین ها یعنی اتریوم در حدود همین دو روز پس از رشد بیت کوین با رشدی 7 درصدی توانست تا قیمت خود را به بالاتر از 3 هزار دلار برساند. همان طور که در بخش قبلی خدمتتان عرض کردیم رشد 4 هزار دلاری بیت کوین در 48 ساعت گذشته باعث شده است تا آلت کوین ها اصلی نیز رشدهای خوبی داشته باشند. در ادامه لیستی از همین ارزها که رشدی دو رقمی و خوب داشته اند را برایتان آماده کرده ایم.

  1. بایننس کوین
  2. پولکادات
  3. ترا
  4. اولنچ
  5. پالیگان
  6. شیبا اینو

حال با توجه به رشد ارزش و قیمتی بازار ارزهای دیجیتالی با شکست خط های مقاومتی که در روند صعودی برای ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین، دیگر ارزها نیز توانسته اند تا رشدهای خوبی را داشته باشند. در نهایت پیشنهاد بیستکس به شما این است که از مقاله مفید 10 ارز دیجیتال برتر 2022 نیز استفاده کنید.

سوالات متداول

در روزهای گذشته رشد بازار ارزهای دیجیتالی با شکست خط مقاومتی چه مقدار بوده است؟

بازار سرمایه پس از این جهش های قیمتی به ارزش 1.9 تریلیون دلار رسیده است.

برترین آلت کوین که با توجه به صعود بیت کوین رشد کرده اند کدام ها می باشند؟

شیبا اینو و بایننس کوین و پولکادات و … از این دسته ارزهای دیجیتال می باشند.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها