تبلیغات
اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال تحلیل برای سرمایه گذاری

بهترین اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال در سال 2023

  • توسط behrouz
  • 12 دقیقه

دنیای ارزهای دیجیتال دنیایی بی رحم بوده و فضایی سخت و پر از ریسک دارد و شما به عنوان یک تریدر باید بهترین مسیر را برای رسیدن به هدف خود انتخاب کرده و سپس توسط مسیر و تصمیمات خود دست به سایر اقدامات بزنید. برای تصمیم گیری شما به یک تحلیل درست و منطقی نیاز دارید. اما از کجا می توان تحلیلی دقیق را بدست آورده و با اطمینان دست به اقدام زد؟ جواب این سوال واضح است! شما باید از اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال کمک بگیرید. در ادامه مقاله به صورت کامل راجب این موضوع به صورت کامل صحبت خواهیم کرد. در ادامه صرافی ارز دیجیتال بیستکس را دنبال کنید.

اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال چیست؟

همان طور که در مقدمه گفته شد شما برای تصمیم گیری و اقدامات خود نیاز به یک تحلیل درست و دقیق دارید تا توسط آن بتوانید در خصوص آینده درست تصمیم گیری نمایید. جهت این کار می توانید از اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال کمک بگیرید. اما کار این نرم افزار دقیقا چیست؟ این نرم افزار ها داده ها و اطلاعات مربوط به بازار های مالی سنتی و ارزهای دیجیتال را جمع آوری کرده و سپس یک جمع بندی عالی را برای شما ارائه می دهد.

توسط اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال دیگر نیاز نیست تا در فضای گسترده اینترنت ساعت ها بچرخید، این نرم افزار ها اطلاعات لازم را به صورت کامل برایتان جمع آوری کرده و سپس تحلیلات لازم را در اختیار شما می گذارند تا توسط آنان تصمیمات خود را گرفته و برای آینده خود اقدام کنید.

استقبال تریدر ها برای تحلیل از سایت بیشتر است یا اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال؟

در خصوص این مورد می توان نظرات متفاوتی داد. ولی آنچه که مشخص است، این است که استفاده از سایت یا اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال تنها با توجه به سلیقه و دلخواه کاربر و تریدر بوده و می توانند از هر کدام که مایل باشند استفاده کنند. اپلیکیشن همیشه بر روی گوشی شما نصب است و سایت نیز به راحتی توسط مرورگر قابل دسترسی است و فضایی را در گوشی شما اشغال نمی کند. پس اگر متوجه شده باشید، می بینید که هر کدام مزیت های خاص خود را دارد و آزاد هستید تا هر کدام را که می خواهید برای تحلیل استفاده کنید.

مزیت های اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال

مزیت های اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال

حال بهتر است تا در خصوص مزیت های اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال اندکی صحبت کنیم. همان طور که در بالا گفته شد، یکی از خوبی های این اپلیکیشن این است که توسط آن می توانید به راحتی به تحلیل ها دسترسی داشته به طوری که این اپلیکیشن همیشه بر روی گوشی شما نصب است. خوشبختانه دنیای بازار های مالی به گونه ای گسترش یافته اند که نرم افزار های بسیاری برای تحلیلات طراحی شده است و در دسترس کاربران قرار گرفته است.

همچنین پیشرفت روز به روز بازار های مالی به گونه بوده است که بسیاری از افراد به سوی آن کشیده شده که در نتیجه استفاده از نرم افزار های این حوزه نیز افزایش چشم گیری داشته است. به نوعی که اگر اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال را در اینترنت سرچ کنید، نتایج بسیاری برای شما به نمایش در خواهد آمد.

معایب اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال

همان طور که گفته شد روز به روز بر استفاده از این قبیل از نرم افزار ها اضافه شده پس طراحان آن نیز تمام سعی خود را می کنند تا در نتیجه در این اپلیکیشن ها هیچ گونه مشکلی رخ نداده و توسط آپدیت های خود عملکرد بهتری پیدا کنند. به طور دقیق نمی توان عیبی از این اپلیکیشن ها ذکر کرد زیرا توسط گسترش بازار های مالی نیز در حال بهبود و ارتقاء هستند.

اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال ایرانی بهتر است یا خارجی؟

این سوال نیز جواب مشخصی دارد و جواب آن این است که صدرصد اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال خارجی بهتر است. زیرا بازار های مالی در خارج از ایران دارای پیشرفت و گسترش بیشتری بوده که در نهایت نیز این جور نرم افزار ها بسیار حرفه ای و دقیق طراحی کرده اند. در ایران هنوز این صنعت جدید جای کار دارد و برای رسیدن به درجات بالاتر در خصوص ساخت اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال زمان نیاز دارد. در نتیجه پیشنهاد می کنیم که از اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال خارجی استفاده کنید.

لینک دانلود اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال

حال پس از این که اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال مورد نظر خود را انتخاب کرده اید، نوبت به دانلود و نصب آن می رسد. همان طور که گفته شد با توجه به پیشرفت این صنعت نرم افزار های بسیاری در این خصوص طراحی و ساخته شده اند. با جستجویی ساده می توانید به اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال دسترسی پیدا کرده و آنان را به راحتی نصب کرده و سپس استفاده نمایید.

معرفی 3 اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال

معرفی 3 اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال

حال که با کلیت موضوع آشنایی کامل پیدا کردید، در ادامه بهتر است تا شما را با 3 تا از بهترین اپلیکیشن های این زمینه آشنا کنیم. قطعا استفاده از این اپلیکیشن ها به شما کمک خواهد کرد تا تصمیمات حرفه ای تری گرفته و توسط این تصمیمات از اشتباهات آینده خود جلوگیری کنید.

استفاده از اپلیکیشن یکی از مهم ترین فاکتور های ترید بوده و شما به عنوان یک تریدر آگاه باید از این اپلیکیشن ها استفاده کنید. اگر اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال وجود نداشت، شما محبور بودید تا تحلیلات و محاسبات را خودتان انجام دهید که در نتیجه می توان گفت که برای این کار باید زمان زیادی را صرف می کردید. اما در این زمینه اپلیکیشن ها به کمک ما آمده تا مسیر را برایمان هموار تر کنند. این 3 اپلیکیشن عبارتند از:

اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال شریمپی 

این نرم افزار با نام انگلیسی Shrimpy نیز شناخته شده است که جالب است بدانید که یک اپلیکیشن تحلیل و ترید رمزارز نبوده و به این دلیل آن را معرفی کرده ایم که می تواند به شما برای انجام معاملاتتان کمک کند. در ادامه به معرفی نحوه کار این نرم افزار خواهیم پرداخت. شما اگر یک تریدر ارزهای دیجیتال باشید، ممکن است از چند تا از بهترین کیف پول ارز دیجیتال به صورت هم زمان استفاده کنید که حتما دلیل محکمی برای انجام این کار دارید و آن چیزی نیست جز موضوع پشتیبانی کیف پول های ارزهای دیجیتال که همان طور که حدس زده اید، برخی از کیف پول های ارز دیجیتال از برخی توکن و ارزهای دیجیتال پشتیبانی نکرده و یک تریدر مجبور است تا از چند تا از امن ترین کیف پول های دیجیتال به جهت بهره وری بیشتر از ارزهای دیجیتال استفاده نماید.

توسط این نرم افزار شما قادر هستید تا همه کیف پول های خودتان را در یک مکان جمع آوری کرده و یکی از بهترین توانایی هایی است که شریمپی به شما می دهد. شما توسط شریمپی این قدرت را دارید تا به طور هم زمان همه دارایی های خودتان را کنترل کنید. در ادامه ویژگی های این نرم افزار به شما معرفی خواهد شد.

ویژگی های اپلیکیشن شریمپی

این اپلیکیشن از پر استفاده ترین برنامه ها بر بستر محیط وب بوده و در سریع ترین زمان ممکن به درخواست های شما پاسخ خواهد داد. ویژگی ها و امکانات شریمپی عبارتند از:

  • توسط این نرم افزار قادر هستید تا چندین برنامه را به یک پلتفرم وصل کنید.
  • شما می توانید همه سبد دارایی خودتان را بوسیله یک رابط کاربری راحت و متنوع ترین ابزار های کاربردی مدیریت کنید.
  • شما می توانید عملکرد نمونه کار ها را پیگیری کنید و به صورت اتومات راهکار سرمایه گذاری را تنظیم نمایید.
  • توسط این اپلیکیشن قادر هستید تا تراکنش های خودتان را پیگیری کرده و همچنین می توانید برای خودتان استراتژی سرمایه گذاری تعریف کنید و عمل شخصی سازی ترفند معامله را برای خودتان انجام دهید.
  • توسط شریمپی قادر هستید تا با دنبال کردن موفق ترین تریدر ها، از روش های آنان الگو برداری کنید که توصیه می شود تا همه این کار را انجام ندهند.
  • شما می توانید برای هر تریدر اجتماعی که از شما پیروی می کند، کمیسیون بگیرید.
  • جالب است بدانید که هر شخصی که شما را دنبال می کند، قادر هستید تا از آن مبلغ از پیش تعریف شده ای را به عنوان کمیسیون بگیرید. دلیل آن نیز این است که این اشخاص می توانند از روش ها و ترفند های شما بهره بگیرند و استفاده کنند.
  • شما توسط شاخص ها و ابزار های این اپلیکیشن قادر هستید تا راهکار های خودتان را طراحی و پیاده سازی و سپس تنظیم کنید.

اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال کوینجی

این اپلیکیشن با نام انگلیسی Coinigy نیز شناخته می شود که یک اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال بوده و دارای 75 شاخص فنی نیز بوده که بدین وسیله کار را برای کاربر بسیار راحت تر خواهد کرد. سوال اصلی این است که آیا برای ترید واقعا باید 24 ساعت آنلاین بود؟ و باید 24 ساعت به مانیتور خیره ماند؟ قطعا هیچکس نمی تواند این گونه عمل کند زیرا قیمت ها لحظه به لحظه تغییر کرده و کنترل و مدیریت ترید سخت خواهد بود.

در اینجا و برای حل این مشکل نرم افزار کوینجی به کمک شما آمده و مانند یک دستیار گوش به فرمان در خدمت شما خواهد بود. این نرم افزار مواظب وضعیت شما بوده و شما نیز قادر هستید تا همه آیتم های این نرم افزار را به راحتی شخصی سازی کنید تا اگر مشکلی اتفاق افتاد شما را مطلع سازد. این اپلیکیشن بر روی گوشی های هوشمند شما قابل نصب بوده و می تواند بر روی سیستم عامل های اندروید و آی او اس نصب شود و برای ترید همیشه همراه شما باشد.

اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال کوئیدنسی 

این نرم افزار با نام انگلیسی Quadency نیز شاخته شده و دارای محبوبیت بالایی مانند موارد ذکر شده در قبل است. در حقیقت این مورد یک پلتفرم تحت وب بوده که شامل کاربردی ترین امکانات تریدینگ ویو و کوینجی بوده و آنان را برای مخاطبان جمع آوری کرده است. با توجه به نظرات کاربران استفاده از این پلتفرم آسان بوده و به آسانی می توانید از آن استفاده کنید.

نگاهی بر تحلیلات رایج در بازار رمز ارزها

نگاهی بر تحلیلات رایج در بازار رمز ارزها

در بازار های مالی انواع بسیار زیادی از تحلیل ها وجود دارد که در ادامه قصد داریم به دو مورد از آنان اشاره کنیم. این دو مورد تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال نام داشته که به شما معرفی خواهند شد.

تحلیل تکنیکال یا Technical analysis

نحوه کار این تحلیل به چه صورت است؟ در این تحلیل یک آنالیزور با بررسی روند رفتار بازار در گذشته،‌ آینده بازار را پیش بینی خواهد کرد که در این تحلیل جدول ها و نمودار های بسیار زیادی موجود بوده که اگر از دسته تحلیلگران تکنیکالی باشید، این نمودار ها و جدول ها ابزار کار شما خواهد بود.

تحلیل فاندامنتال یا Fundamental analysis

این تحلیل با نام تحلیل بنیادی نیز شناخته شده که در حقیقت علم بررسی همه عوامل تاثیر گذار بر روند تغییر قیمت و ارزش یک پروژه،‌ شرکت، کالا و یا ارز دیجیتال است. توسط این تحلیل مهم ترین اخبار های یک یا چند ارز دیجیتال تحت بررسی قرار گرفته و سپس بر مبنای آنان، پیش بینی های لازم انجام خواهد شد. این پیش بینی ها روند تغییر قیمت ها را نشان خواهند داد.

سوالات متداول

اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال چیست؟

اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال یکی از مواردی است که اطلاعات و داده های بازار های مالی را جمع آوری کرده و سپس تحلیلات لازم برای شما ارائه می دهد.

تریدر ها برای تحلیلات از وب سایت بیشتر استفاده می کنند یا اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال؟

همان طور که در مقاله گفته شد، این مورد کاملا به سلیقه تریدر بستگی دارد و برخی دوست دارند از سایت استفاده کنند و برخی اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال را ترجیح می دهند.

از اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال ایرانی استفاده کنم یا خارجی؟

طبق بررسی های انجام شده در وب سایت ما و با توجه به پیشرو بودن کشور های خارجی در این زمینه، پیشنهاد می شود تا از اپلیکیشن تحلیل فاندامنتال خارجی استفاده کنید.

از اپلیکیشن های تحلیل فاندامنتال می توان به کدامین موارد اشاره کرد؟

از بهترین اپلیکیشن های فاندامنتال می توان به شریمپی، کوینجی و کوئیدنسی اشاره کرد.

مهم ترین تحلیلات بازار های مالی چه نام دارند؟

از این تحلیلات می توان به فاندامنتال و تکنیکال اشاره کرد.

5/5 - (1 امتیاز)
behrouz

behrouz

فوق لیسانس کامپیوتر متخصص SEO و بهینه سازی وب سایت هستم. فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرده و در سال ۱۴۰۱ به تیم بیستکس پیوستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها