تبلیغات
هلن های معرفی افراد تاثیرگذار

بیوگرافی هلن های (Helen Hai) هدایت موسسه خیریه بایننس

  • توسط mahsa
  • 8 دقیقه

یکی از موضوعاتی که این روز ها بسیار بر سر زبان ها افتاده است موضوع رمز ارزها می باشد. ما در این مقاله قصد داریم درباره یک چهره مشهور و یکی از افراد موثر در حوزه رمز ارزها یعنی هلن های (Helen Hai) بیشتر صحبت کنیم. اگر شما یکی از میلیون ها آدمی هستید که این روز ها به دنبال بیشتر دانستن ارزهای دیجیتالی و اخبار مربوط به آن هستید پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید.

هلن های کیست؟

هلن های که در چانگ چون چین متولد شده است. در حال حاضر در سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو)، سفیر صنعتی سازی در آفریقا است. او مدیر عامل ابتکار ساخت آفریقا و مشاور دولت های اتیوپی، رواندا و سنگال برای ترویج سرمایه گذاری و صنعتی شدن است. او رهبری بنیاد خیریه بلاک چین به نام Binance را بر عهده دارد.

برای بیش از دو سال او در اتیوپی کار کرد و در آن جا به عنوان معاون رئیس جمهور و مدیر کل سرمایه گذاری خارج از کشور برای شرکت Huajian یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان کفش چین خدمت کرد. کارخانه کفشی که او در آدیس آبابا پایتخت تأسیس کرد و در ژانویه 2012 تولید خود را آغاز کرد و ظرف دو سال 3500 کارگر را استخدام کرد.

او اخیرا از رواندا برای راه‌ اندازی اولین کارخانه تولید پوشاک برای صادرات حمایت کرد که در مدت چند ماه صد ها شغل ایجاد کرد. او ابتکار Made in Africa را با هدف کمک به کشور های آفریقایی برای استفاده از فرصت توسعه صنعتی فراگیر و پایدار راه اندازی کرد. هلن های به عنوان یک اکچوئر در بریتانیا و با 15 سال تجربه بین المللی در شرکت های FTSE100 آموزش دیده است، قبلا به عنوان معاون رئیس جمهور و مدیر عامل خدمات مالی زوریخ در چین و شریک در Jardine Lloyd Thompton Group در لندن خدمت کرده است.

او یکی از بنیان گذاران C&H Garments که یک تولید کننده پوشاک صادرات محور در سراسر آفریقا است، می باشد و هم چنین عضو کمیته کمیسیون جهانی تجارت و توسعه پایدار است. او ریاست بنیاد خیریه بایننس بلاک چین را برعهده دارد که یک بنیاد غیرانتفاعی است که به استفاده از بلاک چین برای بشردوستی شفاف و دستیابی به SDG اختصاص دارد و مأموریت دارد از بلاک چین و حتی کاربرد بلاک چین برای منافع اجتماعی استفاده کند.

سفیر هلن های در سال 2015 توسط مجمع جهانی اقتصاد به عنوان رهبر جوان جهانی معرفی شد و علاوه بر این ها او رئیس مشترک شورای آینده جهانی در مورد آینده مصرف برای مجمع جهانی اقتصاد می باشد.

دارایی خالص این فرد چقدر است؟

هلن های یک کار آفرین و یک رهبر جوان جهانی است و هم چنین موسس یکی از بزرگ ترین صرافی های ارز دیجیتال است ولی تا کنون از دارایی ها و میزان درآمد خود در هیچ رسانه ای و فضایی صحبت نکرده است و اطلاعات دقیقی از ثروت و دارایی های او در دست نمی باشد.

هلن های روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

هلن های روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

هلن های از زمانی که وارد دنیای رمز ارزها شد فقط به یک هدف و آن هم برای کمک و فعالیت های خیر بود. بنیاد خیریه هلن های که بایننس نام دارد و از بلاک چین و رمز ارزها به عنوان ابزار استفاده می کند. هلن های با از این طریق قصد دارد که فعالیت های خیر خواهانه ای را با پروژه های متعددی که در این حوزه مدیریت و رهبری می کند به وجود آورد.

او با تاسیس این صرافی توانست توکن خود را به نام BNB را تولید کند. از زمان تاسیس این صرافی او تمرکز خودش را روی گسترش و توسعه این ارز دیجیتالی گذاشته است و این ارز توانست در مدت زمان اندکی بسیار شناخته شود و جزو یکی از بهترین ارزهای دیجیتالی شود و در دسته پر سود ترین ارز دیجیتال قرار بگیرد.

هلن های از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

هلن های فعالیت های خیر خواهانه خودش را از ژانویه سال 2012 شروع کرده است و در همان زمان ها با ارزهای پایه ای چون بیت کوین فعالیت می کرد اما او با تاسیس صرافی خود بیاننس در سال 2018 به طور تخصصی وارد این حوزه شد و با طراحی و عرضه ارز دیجیتالی خود بی ان بی رشد خیره کننده ای در دنیای رمز ارزها به دست آورد و به چهره ای سرشناس بدل شد.

عکس های این فرد را در کجا مشاهده کنیم؟

در عصر حاضر و با پیشرفت کردن ابزار های جستجو به راحتی می توان عکس هر چیز و هر کسی که می خواهید را در بستر اینترنت جستجو کنید و از آن جایی که های یکی از اشخاص سر شناس و یکی از موثر ترین افراد در زمینه فعالیت های خیرخواهانه با کمک بلاک چین و رمز ارزهاست، شما به راحتی می توانید با جستجو کردن نام او چه به صورت فارسی (هلن های) و چه به صورت انگلیسی (Helen Hai)، در هر سایت و برنامه به عکس ها و فیلم همایش ها و مصاحبه های او دسترسی داشته باشید.

آیا Helen Hai در اینستاگرام فعالیت دارد؟

معمولا افرادی که در حوزه رمز ارزها فعالیت می کنند، بیشتر فعالیت آن ها در شبکه های مجازی در پلتفرم توییتر است. هلن های نیز یکی از چهره های سرشناس در زمینه تاثیرات اجتماعی جهانی است که در شبکه اجتماعی اینستاگرام هیچ فعالیتی ندارد و صفحه و پیجی به نام او ثبت نشده است. با این حال او یک کاربر فعال در شبکه توییتر می باشد.

تحصیلات این فرد چقدر است؟

تحصیلات این فرد چقدر است؟

Helen Hai دارای لیسانس در علوم اکچوئری و کارشناسی ارشد مدیریت اکچوئری از دانشگاه سیتی در لندن و هم چنین دارای مدرک کارشناسی مدیریت اجرایی از دانشگاه اینسید فرانسه و دانشگاه Tsinghua می باشد. نزدیک به 20 سال تجربه بین المللی در شرکت های FTSE100 را دارد و در حال حاضر سفیر سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو) در آفریقا می باشد.

اخبار مربوط به هلن های را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر مشتاق هستید اخبار هلن های را دنبال کنید، می توانید با جستجو کردن نام او در مرورگر های جستجو مانند گوگل به اخبار و اطلاعاتی از او برسید. هم چنین می توانید با دنبال کردن صفحات او در توییتر، یوتیوب و فیسبوک (در صورت موجود بودن) از این چهره معروف در دنیای رمز ارزها و خیر جهانی اخباری نیز کسب کنید.

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

از آن جایی که او فردی موفق در زمینه کاری خود، موسس یک صرافی جهانی و یکی از رمز ارزهای موفق است و هم چنین یکی از سفیران صنعتی سازی آفریقا می باشد، صد در صد با او مصاحبه هایی صورت گرفته و او را به همایش های بسیاری دعوت کرده اند و اخبار بسیاری درباره او موجود می باشد که شما می توانید با جستجو کردن نام او در مرورگر های جستجو به هر اطلاعاتی که از او می خواهید و هر مصاحبه ای در هر زمینه که مد نظرتان می باشد، برسید.

آیا Helen Hai به عنوان تحلیلگر هم فعالیت دارد؟

هلن های رهبری بنیاد خیریه بلاک چین را بر عهده دارد و از رمز ارزها و بلاک چین برای بشردوستی و منافع اجتماعی استفاده می کند. هدف او از استفاده ارزهای دیجیتالی فقط کمک به افراد ناتوان و بی بضاعت در مناطق دور افتاده آفریقا است.

هلن های از بنیاد و صرافی بایننس برای اعمال بشر دوستانه استفاده می کند و ممکن است در این صرافی تحلیل هایی برای سود بیشتر در رمز ارز خود و به تبع آن، منفعت بیشتر این خیریه صورت بگیرد ولی های به عنوان یک تحلیلگر رسمی هیچ فعالیتی ندارد و تمرکز اصلی او کمک رسانی می باشد.

آیا این فرد تاثیری هم بر روی نوسانات رمز ارزها دارد؟

آیا این فرد تاثیری هم بر روی نوسانات رمز ارزها دارد؟

هلن های که یک سفیر صنعتی سازی در آمریکا است و هدف اصلی او استفاده از بلاک چین برای منافع اجتماعی است. او علاوه بر این که با خلق توکن خود تاثیرات مستقیم و چشم گیری در دنیای ارزهای دیجیتالی به وجود آورد و باعث نوسانات بسیاری در بازار و سایر ارزهای دیجیتالی شد. به طور غیر مستقیم به علت فعالیت های خیر خواهانه خود توسط خیریه بیاننس در بازار ارزهای دیجیتالی نوساناتی را ایجاد کرده است.

هلن های کجا زندگی می کند؟

او که در کشور چین متولد شده است، هم در کشور انگلستان و هم در کشور آفریقا زندگی می کند ولی اطلاعات دقیق تری از محل سکونت او در دست نیست.

سوالات متداول

بیوگرافی هلن های چیست؟

هلن های (Helen Hai) که در چانگ چون چین متولد شده است. در حال حاضر در سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو)، سفیر حسن نیت صنعتی سازی در آفریقا است. او هم چنین یکی از موسسان صرافی بیاننس و خلق کننده ارز بی ان بی می باشد.

آیا هلن های بایننس را تاسیس کرده است؟

بله هلن های یکی از موسسان صرافی و خیریه بایننس می باشد که توانسته با خلق ارز دیجیتالی بی ان بی کمک های گسترده ای در جهت منافع اجتماعی انجام دهد.

آیا هلن های در اینستاگرام فعالیت دارد؟

هلن های نیز یکی از چهره های سرشناس در رمز ارزها در شبکه اجتماعی اینستاگرام هیچ فعالیتی ندارد و صفحه ای به نام او ثبت نشده است.

امتیاز دهید
mahsa

mahsa

مهسا هستم و مفتخرم که در این وب سایت به ارائه دانستنی های حوزه کریپتو بپردازم. مطالب من را از صفحه من در بیستکس بخوانید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها