لورا شین معرفی افراد تاثیرگذار

لورا شین کیست؟ بیوگرافی و بررسی درآمد خالص او

  • توسط mozhde
  • 8 دقیقه

آیا تا به حال به سایت ها و برنامه هایی که درباره ارز دیجیتال در شبکه های مختلف پخش می شوند و یا مجلات اینترنتی و روزنامه ها دقت کرده اید. قطعا افراد صاحب نظر در این رشته باید وجود داشته باشند که به شما خبر های جدید درباره این دنیا را بدهند و باعث شوند تا از این موضوعات آگاه شوید و همیشه به روز باشید. در این مقاله قصد داریم درباره لورا شین Laura Shin یکی از همین افراد صحبت کنیم که بسیار در زمینه رمز ارز اطلاعات دارند و آن را در اختیار دیگران می گذارند. پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید.

لورا شین کیست؟

لورا شین روزنامه نگار و نویسنده آمریکایی مقیم سانفرانسیسکو کالیفرنیا است. او سردبیر ارشد بیت کوین اتریوم، ارزهای دیجیتال، ICO ها و بلاک چین برای فوربس بود. شین در حال حاضر میزبان پادکست های Unchained و Unconfirmed است. شین در دانشگاه استنفورد تحصیل کرد و عضوی فعال از جامعه دانشگاهی خود بود. او به ‌عنوان کارمند و بعداً نویسنده ارشد روزنامه استنفورد دیلی در سال 1997 برای گزارشی درباره گرافیتی در بی اریا برنده جایزه بهترین مقاله بین ‌المللی شد. او به عنوان سردبیر ارشد در سال آخر خدمت کرد. علاوه بر این شین عضو Phi Beta Kappa بود و در برنامه Stanford-in-Oxford شرکت کرد.

پایان نامه افتخارات او بر نیچه و دورکیم در مورد دین متمرکز بود. شین در سال 1997 از استنفورد فارغ التحصیل شد و مدرک لیسانس خود را در اندیشه و ادبیات مدرن گرفت. در سال 2008 شین یک برنامه روزنامه‌ نگاری میان حرفه‌ ای را در دانشکده روزنامه‌ نگاری دانشگاه کلمبیا به پایان رساند، او در آن جادر علم و پایداری تمرکز داشت. پایان نامه او در مورد تلاش برای بازسازی کانال Gowanus که بعداً به عنوان سایت Superfund نامگذاری شد، نوشته شد. در سال 2013 او به عنوان مشارکت‌ کننده به فوربس پیوست و در ژوئن 2017 به عنوان سردبیر ارشد ارتقا یافت. او در فوربس عمدتا دارایی ‌های دیجیتال، بیت کوین، اتریوم، ارزهای دیجیتال، ICO ها، فروش توکن و فناوری بلاک چین را پوشش می‌ دهد.

دارایی خالص این فرد چقدر است؟

Laura Shin از افرادی است که در زمینه ارز دیجیتال و همین طور گزارشگری برای مجلات مهم مانند فوربس فعالیت های بسیار داشته است اما از میزان دقیق دارایی این فرد اطلاعاتی در دسترس نیست. زیرا این افراد خیلی کم از میزان درآمد و دارایی که دارند برای عموم صحبت می کنند به خاطر اینکه مانند بقیه علاقه‌ ای ندارند تا دیگران درباره دارایی آن ها چیزی بدانند. اما می توان حدس زد که این فرد درآمد خوب و ثروت بالایی را داشته باشد. شاید در آینده  این فرد از میزان دارایی خود صحبتی به میان آورد که می‌ توان این اطلاعات را در سایت های مختلف اینترنتی که مربوط به این فرد هست دید.

لورا شین روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

لورا شین روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

همان طور که در بالا گفتیم این فرد به عنوان سردبیر روی ارزهای دیجیتال مانند پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین، اتریوم و برخی از توکن ها و شبکه بلاکچین فعالیت دارد و این بدان معنا ست که این فرد اطلاعات بالایی در این زمینه دارد و می‌ تواند درباره آن ها متن نوشته و یا اینکه افراد را از اخبار درباره این رمز ارزها با خبر کند. در واقع فعالیت شین به عنوان حاشیه در رمز ها در نظر گرفته می‌ شود و خود به طور مستقیم با آن ها ارتباط ندارد. البته ممکن است که او خودش نیز ارزهای دیجیتال را داشته باشد اما تا به حال در این باره صحبتی نکرده است.

لورا شین از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

در قسمت بیوگرافی این موضوع را بیان کردیم که شین مدت زیادی را به عنوان سردبیر و فعالیت های اجتماعی مشغول بود. وی در سال ۲۰۱۳ وارد مجله فوربس شد از آن زمان فعالیت خود را در حوزه ارزهای دیجیتال آغاز کرد که این بدان معناست که این فرد قبل از آن مشغول جمع ‌آوری اطلاعات درباره این موضوع بوده است و یا اینکه فعالیت‌ هایی را داشته اما برای بقیه مشخص نبوده است. پس او در سال 2013 وارد این حوزه شد.

عکس های این فرد را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر بخواهیم عکس های این فرد را مشاهده کنیم چند راه داریم. اولین راه این است که نام لورا در اینترنت جستجو کرده و وارد سایت هایی شویم که از وی مطلب نوشته اند و یا نام او را آوردند. معمولا در این سایت ها عکس های زیادی از این شخص را می توان مشاهده کرد. این کار ممکن است برای ما وقت گیر باشد، زیرا باید وارد سایت ها شویم و ممکن است در سایتی عکس وجود نداشته باشد. به همین خاطر بهترین راه این است که به قسمت تصاویر موتور جستجوی گوگل مراجعه کرده و نام او را آنجا وارد کنید سپس در قسمت نتایج می توان عکس های او  را مشاهده کرد.

آیا Laura Shin در اینستاگرام فعالیت دارد؟

برای اینکه صفحه اینستاگرام Laura Shin را به دست آوریم باید نام او را به همراه اینستاگرام در اینترنت جستجو کنیم. در اولین نتایج صفحه ای به نام او ظاهر می شود که اگر وارد آن شویم متوجه می شویم که صفحه خود این فرد است. حال چرا این موضوع را می فهمیم؟ چون این صفحه دارای تیک آبی است به این معنی که متخص خود شین بوده و دارای اعتبار بالایی است. آدرس این صفحه laurashin است و بیش از ۲۰۰۰ دنبال کننده دارد. او در این صفحه پست هایی درباره مسائل کاری خود به اشتراک گذاشته است و هم چنین در بیو اعلام کرده است که در چه شغل هایی دقیقا فعالیت دارد. اگر شما هم از طرفداران او هستید می توانید این صفحه را فالو کرده و او را دنبال کنید و از اخبار پیرامون او خبر داشته باشید.

تحصیلات این فرد چقدر است؟

تحصیلات این فرد چقدر است؟

بر خلاف دیگر کسانی که در زمینه ارز دیجیتال فعالیت دارند و در همین حوزه یعنی کامپیوتر، فناوری اطلاعات یا برنامه نویسی تحصیل کرده اند لورا شین این گونه نیست. او همان طور که در بالا بیان کردیم در دانشکده روزنامه نگاری تحصیل کرده است و مدرک خود را در زمینه ادبیات مدرن گرفته است. به همین دلیل می تواند بسیار راحت در زمینه ارزهای دیجیتال کار های مربوط به اخبار و اطلاع رسانی را انجام دهد.

اخبار مربوط به Laura Shin را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن اخباری که مربوط به این فرد است باید به اینترنت مراجعه کرد. تعداد بسیار زیادی سایت در اینترنت وجود دارد که درباره ای افراد مطلب می نویسند. همین طور این فرد خود خبرنگار نیز هست و در این زمینه فعالیت بسیار بالایی دارد به همین دلیل می توان از طریق خود او نیز اخبار کسب کرد. هم چنین می توان به صفحه اینستاگرام او نیز مراجعه کرد و اخباری که به روز است را آن جا دید.

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

این فرد به دلیل شغلی که دارد مصاحبه های بسیار زیادی را انجام داده است. کافی است نام این فرد را در اینترنت جستجو کنید، سایت هایی که مصاحبه های او را منتشر کرده اند، نمایان می شوند. هم چنین می توانید به صورت تصویری از طریق یوتیوب و یا پادکست های بسیاری که این فرد دارد نیز مصاحبه های او را گوش کرد. به این نکته نیز باید توجه کرد که برای خواندن مصاحبه های این فرد باید دانش زبان انگلیسی خوبی داشته باشیم. زیرا ترجمه مصاحبه های او به فارسی کم است.

آیا لورا شین به عنوان تحلیلگر هم فعالیت دارد؟

Laura Shin به دلیل فعالیتی که در این حوزه دارد اطلاعات بسیار بالایی نیز در ارزهایی مانند بیت کوین یا اتریوم از 10 ارز دیجیتال برتر جهان دارد. اما تا به حال دیده نشده که این فرد تحلیل هایی را در این زمینه بیان کند. البته این فرد در مصاحبه هایی که با افراد بسیار معروف در این زمینه داشته است گاه تحلیل های آن ها را ارائه داده است اما خود او کمتر در این باره صحبت هایی را ارائه داده است.

آیا این فرد تاثیری هم بر روی نوسانات رمز ارزها دارد؟

به نظر نمی رسد این فرد با فعالیت هایی که در این زمینه دارد بخواهد در ارزهای دیجیتال تاثیری داشته باشد. زیرا معمولا کسانی در این حوزه تاثیر گذار می شوند که خود خالق یک رمز ارز باشند یا فعالیت هایی را مانند صرافی و یا شبکه بلاکچین داشته باشند. گاهی افراد بسیار ثروتمند مانند ایلان ماسک نیز در این موضوع بسیار تاثیر گذار هستند. اما لورا شین به این صورت نیست.

لورا شین کجا زندگی می کند؟

اگر به صفحه اینستاگرام این فرد مراجعه کنیم که آدرس آن را در بالا آورده ایم، می توانیم در قسمت بیوگرافی مشاهده کنیم که وی آدرس خود را به صورت کامل نوشته است و او در نیویورک آمریکا زندگی می کند. بسیاری از افراد مشهور در ارزهای دیجیتال در آمریکا هستند.

در مقاله بسیار در مورد بیت کوین و اتریوم صحبت شد. اگر توجه شما را جلب کرده اند پیشنهاد ما این است که مقالات بیت کوین از کجا میاد؟ و پاداش استخراج اتریوم را مطالعه کنید.

سوالات متداول

آیا لورا شین لینکدین دارد؟

لورا شین برای نشان دادن محدوده فعالیت خود و توانایی هایی که دارد صفحه در لینکدین برای خود دارد که اگر نام او را در اینترنت جستجو کنید آن را پیدا می کنید.

آیا لورا شین ویکی پدیا دارد؟

این شخص در ویکی پدیا صفحه ای به نام خود ندارد ولی شما اگر از طرفداران او هستید می توانید برای او صفحه ای را ایجاد کنید.

سن Laura Shin چقدر است؟

اطلاعات دقیقی از سال تولد او ارائه نشده است اما به نظر می رسد این فرد نزدیک به 50 سال دارد.

امتیاز دهید
mozhde

mozhde

۵ سال است که به صورت تخصصی به نویسندگی محتوا در وب فارسی می پردازم و تا کنون بیش از ۵ هزار مقاله به انتشار رسانده ام. از سال ۱۴۰۱ به عضویت گروه بیستکس درآمدم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها