مارتا پیکارسکا معرفی افراد تاثیرگذار

معرفی مارتا پیکارسکا از تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال

  • توسط mozhde
  • 8 دقیقه

همیشه تمام افرادی که در ارز دیجیتال فعالیت دارند مستقیما با خود این موضوع در ارتباط نیستند و ممکن است فعالیت هایی مرتبط با آن داشته باشند. این فعالیت ها معمولا در حوزه بلاک چین و یا ابزار های مرتبط با آن است. در این مقاله قصد داریم درباره یکی از این افراد یعنی مارتا پیکارسکا Marta Piekarska صحبت کنیم و بیشتر درباره شغل او بدانیم. پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید.

مارتا پیکارسکا کیست؟

مارتا به عنوان مدیر اکوسیستم در هایپر لجر خدمت می کند. قبل از هایپر لجر، مارتا به عنوان یک معمار امنیتی در بلاک استریم کار می کرد. هایپر لجر یک جامعه منبع باز است که بر روی توسعه مجموعه ای از چارچوب ها، ابزار ها و کتابخانه های پایدار برای استقرار بلاک چین در سطح سازمانی متمرکز شده است.

این کار یک همکاری جهانی است که توسط بنیاد لینوکس میزبانی می شود و شامل رهبرانی در امور مالی، بانکداری، اینترنت، زنجیره تامین، تولید و فناوری است. مانند بنیاد لینوکس هایپر لجر یک رویکرد ماژولار برای میزبانی پروژه ها دارد. این بنیاد میزبان پروژه‌ های بلاک چین در حال توسعه از هایپر لجر لبز تا کد پایدار آماده تولید است. از همه دعوت می شود تا در پروژه های این بنیاد بزرگ و جوامعی که به طور جمعی اهداف صنعتی مربوط به دفتر کل توزیع شده و قرارداد های هوشمند را پیش می برند، مشارکت کنند.

پایان نامه کارشناسی او در مورد رمزگذاری صدا در پلتفرم اندروید و کار فارغ التحصیلی بر روی تحویل بار به کمک GPU در کرنل لینوکس بود. مارتا اخیرا دکترای خود را در طراحی ابزار های حریم خصوصی با اطلاعات کاربر دریافت کرده است در حالی که برای یکی از داغ ‌ترین استارت ‌آپ ‌های سیلیکون ولی، بلاک استریم، به عنوان معمار امنیتی آن ها کار می‌ کند. پیش از این او با دویچه تلکام به عنوان معمار اصلی در آینده حریم خصوصی موبایل کار می کرد. همکاری با موزیلا و دویچه تلکام برای بهبود سیستم عامل فایرفاکس ارتباط داشت. مارتا به عنوان دکترا و فوق دکترا در دانشگاه فنی برلین تدریس نیز می کند. علایق فنی او تحت پوشش کار هایی است که انجام می دهد این علایق مانند حفظ حریم خصوصی و امنیت اطلاعات کاربر، کاربرد های فناوری بیت کوین فراتر از ارزهای دیجیتال و انتخاب قفل امنیتی مناسب است.

دارایی خالص این فرد چقدر است؟

دارایی خالص این فرد چقدر است؟

با توجه به مشاغلی که این شخص در حوزه بلاک چین و کاربرد بلاک چین و ارز دیجیتال دارد معلوم می شود که درآمد بالایی را در این زمینه کسب می کند. از میزان دارایی خالص این فرد اطلاعات دقیقی در دسترس نیست و خودش نیز در این باره صحبت نکرده است اما به نظر می رسد این فرد ثروت خوبی داشته باشد. زیرا Marta Piekarska علاوه بر این شغل ها استاد دانشگاه نیز است و از این راه هم درآمد کسب می کند. ممکن است در آینده گزارشی درباره ثروت او منتشر شود که این را باید از اینترنت متوجه شد.

مارتا پیکارسکا روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

با توجه به اطلاعاتی که در قسمت بیوگرافی نوشتیم، مارتا پیکارسکا روی رمز ارز خاصی فعالیت ندارد. در واقع او روی فناوری هایی که باعث ساخت رمز ارزها می شود و حوزه blockchain فعالیت می کند. این فرد از امنیت بلاکچین برای قرار داده ها استفاده می کند و پروژه هایی را روی این نوع شبکه امن منتشر می کند.

مارتا پیکارسکا از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

از اینکه این فرد دقیقا در چه تاریخی وارد حوزه رمز ارز شده است، اطلاعات دقیقی در دسترس نیست اما این فرد در دسامبر سال ۲۰۱۵ پروژه هایپر لجر را تاسیس کرده است. به نظر می رسد از همین سال فعالیت او در این زمینه انجام شده است و قبل از آن فعالیتی نداشته است. البته قبل از آن نیز در بلاک استریم کار می کرده که کار او در این شرکت یک طراح امنیتی بوده است.

عکس های این فرد را در کجا مشاهده کنیم؟

اولین چیزی که برای دیدن عکس های یک فرد معروف به ذهن ما می رسد این است که به اینترنت مراجعه کنیم. زیرا سایت های بسیاری در اینترنت هستند که عکس های این افراد معروف را به اشتراک می گذارند. اما دیدن تک به تک این سایت ها کار سختی است به همین دلیل باید از موتور جستجوی گوگل و قسمت تصاویر آن استفاده کرد. برای این کار نام مارتا پیکارسکا را در قسمت تصاویر گوگل می نویسیم. سپس در قسمت نتایج تعداد بسیار زیادی از عکس های او که در سایت های معتبر وجود دارند را تماشا می کنیم. می توان این عکس ها را در تلفن همراه یا رایانه ذخیره کرده تا دوباره آن ها را در اینترنت جستجو نکنیم.

آیا مارتا پیکارسکا در اینستاگرام فعالیت دارد؟

مارتا نیز از آن دسته از افرادی است که در حوزه ارز دیجیتال و بلاک چین فعالیت دارند اما صفحه در اینستاگرام ندارند. اگر نام وی را در گوگل سرچ کنید نمی توانید صفحه ای که مربوط به او باشد پیدا کنید و باقی صفحات موجود مربوط به افراد دیگر است. کسانی مانند مارتا پیکارسکا از اینستاگرام استفاده نمی کنند زیرا این کار را بیهوده می دانند و علاقه به اشتراک گذاری عکس ها و زندگی خصوصی خود ندارند.

تحصیلات این فرد چقدر است؟

تحصیلات این فرد چقدر است؟

مارتا مدرک کارشناسی خود را در رشته مهندسی برق و کامپیوتر از دانشگاه صنعتی ورشو و مدرک کارشناسی ارشد خود را از علوم کامپیوتر و انفورماتیک در دانشگاه فنی برلین و دانشگاه صنعتی ورشو دریافت کرد. این فرد تحصیلاتی مربوط به علم دیجیتال و کامپیوتر دارد و همین باعث شده است که او بتواند در زمینه بلاکچین و پروژه های منبع باز بسیار عالی عمل کند.

اخبار مربوط به مارتا پیکارسکا را در کجا مشاهده کنیم؟

برای اینکه به اخبار پیرامون Marta Piekarska دست پیدا کنیم و آن ها را بخوانیم باید به اینترنت مراجعه کنیم. سایت های بسیاری در این زمینه وجود دارند که اخبار افراد معروفی را مانند این فرد به اشتراک می گذارند. برای این منظور نام مارتا را در گوگل نوشته و خبر را به آن اضافه کنید. بهتر است این کار را با جستجوی انگلیسی انجام دهید، زیرا معمولا اخبار به روز در سایت های انگلیسی وجود دارند. می توانید این اخبار را خوانده و یا اینکه از گوگل ترنسلیت برای ترجمه آن ها استفاده کنید.

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

این فرد تا به حال مصاحبه های زیادی را داشته است. این مصاحبه ها در سایت های معتبر به چاپ رسیده اند یا به صورت پادکست پخش شده اند. شما نیز می توانید با مراجعه به این سایت ها به مصاحبه ها دسترسی داشته باشید. البته ممکن است این مصاحبه ها به صورت فیلم نیز باشد که در سایت های معتبر ویدیویی مانند یوتیوب وجود دارند و شما می توانید آن ها را مشاهده کنید.

آیا مارتا پیکارسکا به عنوان تحلیلگر هم فعالیت دارد؟

در واقع این فرد فقط روی بلاکچین و فناوری های متن باز و از این قیبل اطلاعات تمرکز دارد و تا به حال تحلیلی درباره ارز دیجیتال ارائه نکرده است. او در کنفرانس ها تا به حال صحبت هایی را از این قبیل کرده است اما تحلیلی را ارائه نداده است.

آیا این فرد تاثیری هم بر روی نوسانات رمز ارزها دارد؟

همان طور که گفتیم مارتا فعالیتی روی ارزهای دیجیتال به صورت مستقیم ندارد. پس اگر درباره این ارزها صحبتی نیز بکند روی قیمت آن ها و یا نوسانات تفاوت چندانی ندارد در واقع این فرد فقط روی بلاکچین و دیگر موارد مربوط به رمز ارز تمرکز دارد و صحبت هایی که درباره این موضوعات می کند ممکن است روی آن ها تاثیر بگذارد. پس این فرد تاثیری روی نوسانات ارزهای دیجیتال ندارد.

مارتا پیکارسکا کجا زندگی می کند؟

برعکس بیشتر کسانی که در زمینه رمز است فعالیت می‌ کنند و در آمریکا زندگی می کنند، مارتا محل اقامت متفاوتی دارد او در کمبریج انگلستان زندگی می کند و از آنجا بنیاد خود را اداره کرده و فعالیت های خود در زمینه ارزهای دیجیتال و بلاکچین را انجام می دهد. در واقع این فرد متولد لهستان است اما ساکن انگلیس است و بیشتر فعالیت های خود را از این کشور انجام می دهد.

در مقاله بسیار در مورد بلاک چین صحبت شد و همچنین اشاره ای نیز به بیت کوین شد. برای شناخت بیشتر این دو پیشنهاد ما این است که مقالات مرتبط امنیت بلاک چین و etf بیت کوین را برای شناخت بیشتر مطالعه کنید.

سوالات متداول

مدیر اکوسیستم هایپر لجر مارتا پیکارسکا چند سال است که به این کار مشغول است؟

این فرد از سال 2015 تاکنون که 6 سال می گذرد مشغول فعالیت است و به دلیل اینکه این فعالیت ها روز به روز در حال پیشرفت است، بنیاد او نیز همگام با این پیشرفت ها جلو رفته و خود را یکسان سازی می کند.

آیا مارتا پیکارسکا توییتر دارد؟

این شخص در توییتر نیز فعالیت دارد و معمولا بیشتر فعالیت های خود را از آن جا شرح می دهد. آدرس توییتر او mpiekarska8 است و می توانید با دنبال کردن او از اخبار جدید او با خبر شوید. طرفداران این فرد در توییتر او را دنبال می کنند.

چرا مارتا پیکارسکا در زمینه امنیت دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارد؟

در دنیای امروزی که بیشتر افراد کار های خود را با اینترنت و فضای مجازی انجام می دهند، امنیت یکی از بزرگترین مواردی است که باید برای آن ها رعایت شود تا اطلاعاتشان به سرقت نرود. بلاکچین نیز نمونه عالی امنیت بالا است زیرا اگر قرارداد ها بر پایه آن انجام شود احتمال کلاهبرداری در آن وجود ندارد.

امتیاز دهید
mozhde

mozhde

۵ سال است که به صورت تخصصی به نویسندگی محتوا در وب فارسی می پردازم و تا کنون بیش از ۵ هزار مقاله به انتشار رسانده ام. از سال ۱۴۰۱ به عضویت گروه بیستکس درآمدم.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها