تبلیغات
مایکل آرینگتون معرفی افراد تاثیرگذار

بیوگرافی مایکل آرینگتون و لیست دارایی های خالص او

  • توسط mozhde
  • 8 دقیقه

آیا تا به حال به این موضوع دقت کرده اید که کسانی که در دنیای ارز دیجیتال فعالیت دارند و معروف هستند، تقریبا همه آن ها پیشینه ای در علوم رایانه دارند و در زمینه فناوری اطلاعات نیز سابقه دارند؟ این افراد معمولا به این صورت هستند چون در زمینه رمز ارزها اگر می خواهید بسیار پیشرفت کنید باید پیشینه قوی داشته باشید و دانش بالا. در این مقاله می خواهیم درباره مایکل آرینگتون Michael Arrington یکی از این افراد صحبت کنیم و بیشتر درباره او بدانیم. پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید.

مایکل آرینگتون کیست؟

مایکل آرینگتون با نام کامل جک مایکل آرینگتون یکی از سردبیران سابق آمریکایی و بنیان گذار تک کرانچ وبلاگی است که جوامع راه اندازی فناوری سیلیکون ولی را پوشش می دهد. علاوه بر این حوزه فناوری گسترده تر در ایالات متحده و مناطق دیگر را نیز تحت نظر دارد. او در 13 مارس 1970 در هانتینگتون بیچ، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا به دنیا آمد. آرینگتون هم اکنون 52 ساله است. صندوق XRP آرینگتون یک صندوق تامینی چند استراتژی است که متخصص در مراحل اولیه سرمایه گذاری و بازار های عمومی است. صندوق رشد آرینگتون آلگوراند یک صندوق اکوسیستمی است که پروژه‌ ها را در اکوسیستم آلگوراند سرمایه‌گذاری می‌کند.

مایکل آرینگتون بنیان گذار Arrington XRP Capital است. این صندوق با 100 میلیون دلار در سال 2017 شروع به کار کرد و از XRP یا شبکه ریپل برای سرمایه گذاری در فناوری بلاک چین و نهاد های دارایی استفاده کرد. سرمایه گذاری های ریسکی او شامل Uber، Airbnb و Pinterest است. مایکل سردبیر TechCrunch بود که در سال 2005 آن را تاسیس کرد. در سال 2008 مجله تایم مایکل را یکی از 100 فرد تأثیرگذار جهان معرفی کرد.

وی در حال حاضر به عنوان سفیر افتتاحیه بایننس برای کودکان فعالیت می کند و علاقه زیادی به استفاده از فناوری و کاربرد بلاک چین برای منافع اجتماعی دارد. از دیگر تلاش ‌های کارآفرینی او می ‌توان به موسس Zip.ca و Pool.com، ایفای نقش به عنوان مدیر عامل Razorgator و تاسیس Edgeio اشاره کرد. او هم چنین در هیئت مدیره استارت آپ Foldera که در حال طراحی نرم افزاری به عنوان ابزار سازمانی خدماتی بود نیز خدمت کرده است.

دارایی خالص این فرد چقدر است؟

این فرد فعالیت بسیار زیادی را در زمینه ارز دیجیتال دارد و قبل از آن هم در زمینه رایانه و فناوری اطلاعات بسیار خدمت کرده است. خدمات او همگی تاثیر گذار و مهم بوده است. او با بیش از سه تجربه موفق به کسب ثروت خوبی در حرفه فناوری اطلاعات و رایانه برای خود شده است. منابع آنلاین ارزش خالص دارایی آرینگتون را 15 میلیون دلار تخمین می زنند. البته این میزان به صورت تقریبی است و ممکن است در طول سال ها تغییر کند. او خود نیز درباره این اطلاعات چیزی را تا به حال بیان نکرده است.

مایکل آرینگتون روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

مایکل آرینگتون روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

همان طور که در بالا اشاره کردیم آرینگتون بر روی رمز ارز ریپل که XRP نام دارد فعالیت دارد و از رمز ارز برای کار های خود در زمینه blockchain استفاده می کند. XRP Ledger یک بلاکچین منبع باز و عمومی است که برای اولین بار در سال 2011 توسط توسعه دهندگان آن برای حل ناکارآمدی حواله ها و پرداخت های برون مرزی در بانکداری سنتی ایجاد شد. این افراد همراه با اضافه شدن کریس لارسن به عنوان مدیرعامل بعدا شرکتی را که اکنون به نام ریپل شناخته می شود، تاسیس کردند. XRP Ledger به عنوان ریل هایی عمل می کند که ارز دیجیتال غیرمتمرکز XRP روی آن اجرا می شود.

مایکل آرینگتون از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

در بالا نیز این موضوع را بیان کردیم که آرینگتون از سال 2017 وارد ارز دیجیتال و فناوری های از این نوع شد. این فرد قبل از این سال های زیادی را در حوزه رایانه فعالیت کرده بود و فناوری اطلاعات را گسترش داده بود. همین باعث شده است که این فرد یکی از بهترین افراد در زمینه باشد و برای ارز دیجیتال پیشرفت به بار آورد.

عکس های این فرد را در کجا مشاهده کنیم؟

مایکل آرینگتون یکی از افراد بسیار معروف در ارز دیجیتال است. او خدمات بسیاری را برای بازار ارز دیجیتال انجام داده است. هم چنین فعالیت های قبلی او نیز مهم جلوه داده می شود. به همین خاطر درباره او در سایت های معتبر در این زمینه صحبت شده و همین طور عکس هایی نیز ارائه شده است. برای دسترسی به این عکس ها باید نام او را در گوگل و قسمت تصاویر آن بنویسید. بهتر است این نام به انگلیسی نوشته شود.سپس می توانید در قسمت نتایج عکس های او را مشاهده کنید.

آیا Michael Arrington در اینستاگرام فعالیت دارد؟

اگر به منظور دسترسی به صفحه اینستاگرام مایکل آرینگتون، نام او را در گوگل جستجو کنید به صفحه ای می رسید که نام آن uncrunched است. این صفحه این فرد در اینستاگرام است اما با این تفاوت که عمومی نیست و شما نمی توانید آن را دنبال کنید. این صفحه به صورت خصوصی فعالیت دارد و آرینگتون به احتمال زیاد فقط آشنایان خود را در آن جا داده است و علاقه ای ندارد که زندگی خصوصی خود را برای همه عمومی کند.

تحصیلات این فرد چقدر است؟

تحصیلات این فرد چقدر است؟

این فرد معروف در حوزه ارز دیجیتال در یک دبیرستان محلی تحصیل کرد. بعد ها آرینگتون در دانشگاه کالیفرنیا مستقر در برکلی ثبت نام کرد و در رشته اقتصاد فارغ التحصیل شد. او هم چنین در سال 1995 از دانشکده حقوق استنفورد مدرک گرفت. اما علوم رایانه و فناوری اطلاعات را به صورت تجربی و با کار کردن در این رشته ها آموخته است. اما باز هم تحصیلات او در زمینه بازار های مالی به او کمک کرده است.

اخبار مربوط به Michael Arrington را در کجا مشاهده کنیم؟

آرینگتون همان طور که گفتیم یکی از افراد مهم و معروف در زمینه ارز دیجیتال است. به همین دلیل همیشه اخباری از او منتشر می شود. این اخبار در سایت های معتبر انتشار داده می شوند و تمامی افرادی که به آن ها علاقه دارند می توانند آن ها را بخوانند. هم چنین کانال هایی نیز در تلگرام وجود دارد که اخبار رمز ارز را برای علاقه مندان به اشتراک می گذارند. این کانال ها هم گاهی درباره افراد معروف چیزی می نویسند، می توانید نام او را در این کانال ها جستجو کرده و اخبار را در آن جا هم بخوانید.

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

تاکنون با این فرد مصاحبه های زیادی صورت گرفته است و اگر عکس های او را جستجو کنید می توانید عکس هایی از این مصاحبه ها تماشا کنید. این بدان معنا است که ویدیو هایی نیز از مصاحبه ها وجود دارد. شما می توانید این ویدیو های مصاحبه را از طریق یوتیوب تماشا کنید و یا اینکه آن ها را با نرم افزار های مخصوص دانلود کرده و بعدا تماشا کنید.

آیا مایکل آرینگتون به عنوان تحلیلگر هم فعالیت دارد؟

آیا مایکل آرینگتون به عنوان تحلیلگر هم فعالیت دارد؟

اMichael Arrington به عنوان تحلیلگر بازار فعالیت رسمی ندارد اما چون سابقه بالایی در زمینه بازار های مالی دارد می تواند بازار هایی مانند ارز دیجیتال را نیز تحلیل کند و راهنمایی های او در این زمینه می تواند برای کسانی که کم تجربه هستند و نیاز دارند که این موضوعات را حتما بدانند، مفید باشد.

آیا این فرد تاثیری هم بر روی نوسانات رمز ارزها دارد؟

این فرد بر روی ارزهای دیجیتال تاثیر گذاری چندانی ندارد فقط می توان گفت به خاطر نزدیک بودن این فرد به پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی رمز ارز XRP که مربوط به ریپل است، می تواند روی آن تاثیر بگذارد. البته این رمز ارز بیشتر اوقات جایگاه خوبی را در بازار اشته است و کمتر دچار نوسانات زیاد در این زمینه می شود.

مایکل آرینگتون کجا زندگی می کند؟

در بالا نیز این موضوع را بیان کردیم که این فرد ملیتی آمریکایی دارد و در این کشور متولد شده است. البته هم اکنون از مکان دقیق زندگی او اطلاعاتی در دسترس نیست. فقط این را می دانیم که مانند بسیاری از کسانی که در ارز دیجیتال فعالیت دارند و در آمریکا هستند او نیز در همین کشور زندگی می کند تا بتواند بهتر به این فعالیت بپردازد.

سوالات متداول

چه کسی تک کرانچ را تاسیس کرد؟

TechCrunch در ژوئن 2005 توسط Archimedes Ventures به رهبری شرکای مایکل آرینگتونو کیث تیر تاسیس شد. در سال 2010 AOL شرکت را به مبلغ تقریبی 25 میلیون دلار خریداری کرد. TechCrunch یک روزنامه آنلاین آمریکایی است که بر شرکت های فناوری پیشرفته و استارتاپ تمرکز دارد.

آیا مایکل آرینگتون توییتر دارد؟

Michael Arrington در توییتر حضور بسیار فعالی دارد و درواقع فعالیت او در فضای مجلزی بیشتر روی همین پلتفرم است. آدرس توییتر او arrington است و بیش از 256 هزار نفر دنبال کننده دارد. شما می توانید او را در توییتر دنبال کرده و از جدیدترین اخبار پیرامون او آگاه شوید. هم چنین می توانید با افکار و عقاید او بیشتر آشنا شوید و نظرات خود را نیز بیان کنید.

همسر مایکل آرینگتون کیست؟

اطلاعاتی درباره همسر او در دسترس نیست و معلوم نیست که این فرد مجرد است یا متاهل. اما به نظر می رسد این فرد ازدواج کرده باشد اما علاقه ای به نشان دادن خانواده خود ندارد.

امتیاز دهید
mozhde

mozhde

۵ سال است که به صورت تخصصی به نویسندگی محتوا در وب فارسی می پردازم و تا کنون بیش از ۵ هزار مقاله به انتشار رسانده ام. از سال ۱۴۰۱ به عضویت گروه بیستکس درآمدم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها