تبلیغات
کریپتوکیتیز مقالات آموزشی

آموزش بازی کریپتوکیتیز و راه های کسب درآمد از آن

  • توسط zeinab
  • 15 دقیقه

باید بدانید این فرایند نوعی گیم به شکل پرورشی مانند و هم چنین کلکسیون وار که این اجازه را به استفاده کننده می دهد تا در بستر شبکه های بلاک چین با جمع آوری مقداری گربه های انیمیشنی مانند که شکل آن ها بسیار جالب و با مزه می باشد در پلتفرم های مشخص شده خرید و فروش کنند. باید این مسئله را بدانید که گیم کریپتوکیتیز در بین مخاطبان بلاک چین بسیار مورد پسند واقع شد و کانال های اتریوم را به کاهش سرعت دچار کرد با گذشت نه چندان دور زمان از این مسئله مخاطبان الخصوص کاربران، معادلی به مبلغ یک میلیون دلار از این گیم تراکنش مالی داشته اند.

بهتر است بدانید برای دانستن چگونگی دانلود بازی کریپتوکیتیز و شواهد وجود در رابطه با این که این گیم چگونه به افزاش یا کاهش مورد پسند واقع شدن کاربران قرار می گیرد در ادامه مطلب به این مباحث پرداخته می شود و بهترین اطلاعات را در رابطه با داشتن استراتژی سرمایه گذاری های موفقیت آمیز به شما داده می شود. پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید.

بازی کریپتوکیتیز چیست؟

دانستن این مطلب لازم است که همان طور که جلوه می کند کار کردن با چنین شخصیت های انیمیشنی که بازه مزه و جالب می باشند بسیار مهیج به نظر می آید. بهتر است بدانید که علت بالا آمدن این گیم به دلیل فعالیت های بلاک چین در رابطه با بالا بردن سطح امنیت و هم چنین سرمایه گذاری های آسان و راحت تر به جهت اموام های دیجیتالی می دانند باید این نکته را بدانید که در وایت پیپر این گیم گزارشاتی در رابطه با اینکه پروژه هایی که منتشر شده است فکوس زیادی در توجه به بحث ها کرده است. باید بدانید که هدف سازندگان این بازی این می باشد که امیدوار هستند مخاطبان بلاک چین با افزایش درک و هم چنین دید مثبت به کار هایی که بلاک چین آن ها را موفقیت آمیز به ثمر رسانده توجه داشته باشند.

دانلود کریپتوکیتیز برای سیستم عامل های مختلف

دانلود کریپتوکیتیز برای سیستم عامل های مختلف

بهتر است بدانید که این بازی دارای هیجان زیادی برای برخی از کاربران می باشد و به همین دلیل به دنبال این امر هستند که بتوانند این بازی را در تلفن های همراه خود نصب کند. به طور کلی می توان گفت که این بازی در تمامی سیستم ها پشتیبانی می شود و تعداد زیادی از کاربران از آن استفاده می کنند و به طور کلی بازی در وب انجام می شود.

crypto kitties برای اندروید

یکی از سیستم عامل هایی که به پشتیبانی این برنامه می پردازد اندروید می باشد و تا به امروز در قسمت های مربوط به تبلیغات در باره این بازی تبلیغاتی انجام داده است. به طور کلی می توان گفت که این سیستم عامل این برنامه را در قسمت گوگل پلی و یا گلکسی استور خود قرار می دهد و این امر به دلیل وجود درخواست های زیاد برای دانلود این برنامه می باشد. شما می توانید به واسطه این بازی به برخی از بهترین سود ها دسترسی پیدا کنید.

crypto kitties برای ویندوز

شما می توانید به راحتی این برنامه را بر روی سیستم عامل ویندوز نیز نصب کنید و به واسطه برخی از لینک ها به دانلود آن بپردازید. به طور کلی می توان گفت که این امر نشان دهنده تعداد زیادی از کاربران می باشد که به دنبال جستجو نام این بازی در مرورگر های متفاوت مانند گوگل و یا فایر فاکس نیز می باشند.

به یاد داشته باشید که تا به امروز افراد زیادی به دنبال بازی و درآمد داشتن بوده اند. باید بدانید که تا به امروز افراد زیادی به واسطه این بازی سود کرده اند و این امر این بازی را خواص کرده است. شما می توانید یکی از افرادی باشید که به دنبال سود هستید.

crypto kitties برای آیفون

به تازگی خبر هایی درباره پشتیبانی آیفون با این بازی آمده است و می توان گفت که این امر نشان دهنده برخی از پشتیبانی ها و همکاری های تیم های تسعه دهنده می باشد. به طور کلی برخی از بهترین برنامه ها در بین دیگر برنامه به دنبال دیده شدن می باشند و این امر به وسطه توسعه دهنده سیستم عامل با مبلغی معاوضه می شود. شما می توانید به راحتی و به واسطه برخی از عوامل مربوط به بسیاری از موارد این بازی نیز کسب درآمد کنید.

ویژگی های کریپتوکیتیز (cryptokitties)

ویژگی های کریپتوکیتیز (cryptokitties)

این نکته را در رابطه با این فناوری بدانید که این گیم بدون توجه به بلاک چین به جای استفاده از تولید بلاک چین خود از شبکه اتریوم استفاده های لازم را انجام می دهد. از طرفی قرار داد های هوشمند نیز وجود دارند که به بیشتر کار های ساخت و یا تبادل این کریپتوکینز ها را مورد کنترل قرار می دهند در نهایت نیرویی حاصل نمی شود که کنترل های نظارتی مرکزی دارایی های شما را مورد کنترل قرار دهد. در نظر داشته باشید که افرادی که صاحب این توکن ها می باشند، توسط این امر کیتی ها نیز به آن ها تعلق می گیرد و می توانند توسط آن ها به تبادل بپردازند.

تراکنش های کریپتو کیتی ها توسط اتر صورت می گیرد، دلیل آن نیز این می باشد که کریپتو کیتی ها برای اقدامات خود از کانال های اتریوم استفاده می کند. این نکته را گنج ذهن خود داشته باشید که این فناوری یا همان کریپتو کیتی ها هم چنان به واسطه پول های سنتی خریداری نمی شوند اما خبر خوبی که وجود دارد این می باشد که افراد توسعه دهنده در این گیم این نکته را مورد توجه قرار داده اند و سعی بر افزودن آن به بازی دارند.

جدول اطلاعات

شما می توانید به واسطه این قسمت به برخی از بهترین اطلاعات نیز بپردازید و این امر را به واسطه این عمل به دست آورید که می توانید تمامی آن ها را نیز از جدول پایین دنبال بگردید.

موضوعکریپتوکیتیز
پشتیبانی سیستم عامل ها اندروید، آیفون، ویندوز
هیرو های بازیگربه ها و نژاد های متفاوت آن ها
سرمایه اولیه تعدادی اتریوم
کیف پول مورد استفاده متا مسک
آموزش بازی کریپتوکیتیز (cryptokitties)

آموزش بازی کریپتوکیتیز (cryptokitties)

در انجام این بازی باید اطلاعات کلی راجع به آن بدانید که شامل موارد کلی می باشد. اول اینکه به صورت کلی برنامه به صورت اپلیکشن در این چرخه وجود ندارد و کاملا در خود وب صورت می گیرد و نکته بعدی این می باشد که این گیم برای مرور گران فایر فاکس و هم چنین کروم این بازی انجام می شود. کیف پول متامسک را باید به صورت پین شده در مرورگر نصب کرد و در نهایت باید این نکته را بدانید که برای خرید گربه در والت متامسک احتیاج به همراه داشتن ethereum است.

در این بازی پروسه ای وجود دارد که نام آن پروسه گربه می باشد. در این قسمت شما باید چند نکته را در نظر داشته باشید که این گربه ها که خریداری می شوند این توانایی را دارند که بتوانند نقش مادر و یا هم چنین پدر را ایفا کنند. نکته بعدی این می باشد که برای انجام عمل پرورش که یکی از اقدامات در بازی می باشد، شما نیاز به دو گربه دارید و نکته قابل توجه در این می باشد که شما باید گربه را طبق انتخاب خود، نر یا ماده مشخص کرده، و مورد استفاده قرار دهید.

شما می توانید نر و ماده بودن گربه ها را با انتخاب گزینه مورد نظر مشخص کنید و بعد از مشخص کردن جنسیت گربه بر روی گزینه ok give them some privacy کلیک کرده و از این طریق عملیات گربه سازی صورت می گیرد. نکته ای وجود دارد که شما اگر تمایل به این عمل را داشته اید که جفت گربه های خود را نر یا ماده بگیرید و در صورت نیاز می توانید گربه نر یا ماده خود را با گربه جنس مخالف شخص دیگری به عملیات گربه سازی بپردازید اما درصد مالیات مورد نظر در هر دو صورت از شما کسر می شود.

کریپتوکیتیز دانلود آسان هم دارد؟

بهتر است بدانید که این بازی دارای دانلودی بسیار آسان نمی باشد اما می توانید این بازی را به واسطه تلفن های همره خود دانلود کنید. منظور از دانلود در این قسمت افزودن صفحه وب به صفحه گوشی خود را می گوییم تا کمی برای شما راحت تر باشد. به طور کلی شما می توانید به راحتی به برخی از بهترین روش های دانلود نیز نزدیک شوید. این بازی در سایت های معتبر زیادی وجود دارد و می توان گفت که این امر نشان دهنده این است که این بازی را می توانید به راحتی به دست آورید. برخی از فایل ها برای سیستم عامل ویندوز به صورت لینک مستقیم و یا لینک کمکی نیز دانلود می شود. شما می توانید برخی از اپ ها را به واسطه قسمت های دانلودی تلفن همراه خود دانلود کنید.

سرمایه اولیه برای بازی کریپتوپیتیز چقدر است؟

سرمایه اولیه برای بازی کریپتوپیتیز چقدر است؟

به طور کلی برای دانلود این بازی و راه حل های مربوط به مراحل بالا تر باید مبلغی را پرداخت کنید که این مبلغ به اندازه پیشرفت شما در بازی می باشد. شما در اول بازی مقداری را برای ورود به سیستم می پردازید و این امر را به دلیل وجود برخی از عوامل سودی می کنید. شما در ابتدا بازی باید مقداری اتریوم برای خرید گربه ها نیز پرداخت کنید و این امر باعث سود آوری می شود. شما می توانید تمامی این واجبات را به خوبی و به واسطه برخی از خرید های مربوط به گربه ها انجام دهید و مراحل را به خوبی پشت سر بگذارید.

نحوه بازی کریپتوکیتیز

این نکته را در نظر داشته باشید که این بازی بر دو قانون پایبند می باشد، یک اینکه جفت گیری گربه والد یا همان پدر و مادر با فرزندان خود ممنوع می باشد. در انجام این مرحله بازی به شما ارور نه را می دهد و این عملیات صورت گرفته نمی شود. قانون دومی که وجود دارد این می باشد که برای عمل گربه سازی، جفت گیری با محارم، شامل گربه هایی که با یک دیگر محرم هستند می باشند و انجام این عمل با این لحاظ ممنون می باشد.

بعد از انجام این بازی به مدت یک هفته، بلاک چین آن در بستر اتریوم مورد پذیر واقف شد و در این میان 15 درصد از تراکنش های که بلاک چین به انجام می رساند را به خود اختصاص داد. این امر باعث شد به دلیل مقیاس پذیری کمی که اتریوم داشت افراد به ساخت بلاک چین خود اقدام کنند و او را راه اندازی کنند.

هیرو های بازی چه کسانی هستند؟

هیرو های بازی چه کسانی هستند؟

بهتر است بدانید که تمامی بازی ها دارای شخصیت های مهمی برای شروع بازی می باشند. این بازی مانند دیگر بازی ها دارای کاراکتر های متفاوتی می باشد و این امر آن را کمی جذاب کرده است و البته قسمت مورد علاقه همه سودآوری بازی می باشد. باید بدانید که کریپتوکیتیز دارای هیرو های متفاوتی می باشد و شما می توانید در مراحل متفاوت با آن ها رو به رو شوید.

به طور کلی می توانید برخی از از هیرو ها را در ابتدا با وجود اتریوم خریداری کنید. هیرو های این بازی دارای چند کراکتر متفاوت از گربه ها می باشند و بعد از آن دارای برخی از مهم ترین هیرو ها برای بازی نیز می باشند اما به طور کلی تمامی هیرو ها دارای نقش حیواناتی مانند گربه ها در نژاد های متفاوت می باشند. به طور کلی می توان گفت که شما می توانید برخی از بهترین هیرو ها را در ابتدا بازی نیز انتخاب کنید و این امر باعث جذابیت بازی نیز می شود. شما می توانید یکی از بهترین هیرو ها را در ابتدا بازی برای خود انتخاب کنید.

سازنده بازی چه کسی است؟

سازنده بازی چه کسی است؟

به طور کلی می توان گفت که سازنده این بازی تنها یک شخص نمی باشد و این امر برمی گردد به تیم توسعه دهنده ارز اتریوم در بازار ارزها که تمامی تیم های توسعه دهنده در این نیز فعالیت می کنند. به طور کلی می توان گفت که این بازی یکی از بهترین ها نیز می باشد. شما می توانید به راحتی به برخی از سوالات خود درباره نحوه سازش آن ها نیز توجه کنید. به یاد داشته باشید که تا به امروز افراد زیادی به واسطه این امر خود را وارد دنیای پر سود اتریوم کرده اند. اگر بتوانید به خوبی بازی کنید، می توانید سود بسیار خوبی به واسطه برخی از عملیات در بازی کریپتوکیتیز به دست آورید. به طور کلی این بازی یکی از مهیج ترین بازی ها نیز در این زمینه می باشد. شما می توانید به راحتی به انجام این بازی بپردازید.

آیا این بازی جدید و محبوب مورد اعتماد است؟

همین که ارز اتریوم این بازی را پشتیبانی می کند و از بلاک چین آن استفاده می کند نشان دهنده امنیت آن می باشد و به طور کلی شما می توانید تحقیق های لازم را به واسطه سایت شخصی و تخصصی این بازی به دست آورید. باید بدانید که تا به امروز افراد زیادی به واسطه این بازی به سود رسیده اند و افراد زیادی نیز ضرر کرده اند. شما می توانید بیشترین و کم ترین را در اینترنت و در مرورگر های متفاوت نیز جستجو کنید.

باید بدانید که در حال حاضر یکی از بهترین ها در این امر می باشد. بسیاری از افراد به دنبال پیشرفت در کریپتوکیتیز می باشند. باید بدانید که تا به امروز هکری موفق به هک بلاک چین اتریوم نشده است و این امر زیر 1% درصد می باشد. شما می توانید به راحتی به این بازی و حتی جا به جایی ارزها اعتماد کنید.

باید بدانید که تمام تراکنش های شما در کیف پول شما ثبت می شود و شما می توانید با برنامه ریزی به انجام این بازی بپردازید. شما می توانید به راحتی برخی از بازی ها را انجام دهید. به یاد داشته باشید که تا به امروز افراد زیادی به دنبال انجام این بازی برای سود دهی هستند.

سوالات متداول کریپتوکیتیز

آیا در بازی کریکپتوکیتیز کیف پول نیاز است؟

باید این نکته را بدانید که در انجام این گیم کیف پول لازم می باشد. نکته قابل توجه این می باشد که این کیف پول به صورت مارک شده در مرور گر وب نصب شده است. باید بدانید که این بازی به دلیل جا به جایی ارزها نیز به کیف پول نیاز دارد و این امر را یک امر واجب می داند. شما می توانید در این بازی هیرو خود را انتخاب کنید.

برای بازی کریپتو نرم افزار و یا اپلیکیشن خاصی طراحی شده است؟

دانستن این مطلب ضروری است که انجام این بازی احتیاج به اپلیکیشن و یا نرم افزار خاصی احتیاج نیست چرا که بازی در خود وب انجام می شود و افراد در آن جا فعالیت خود را انجام می دهند. برای انجام این بازی به واسطه سیستم عامل های دیگر می توانید از اپ استور و یا گوگل پلی به آن بپردازید.

در بازی کریپتوکیتی برای مرحله پرورش نیاز به چند گربه می باشد؟

باید بدانید که یکی از مرحله های این بازی مرحله پرورش می باشد. در این قسمت شما برای انجام عمل پرورش، ابتدا به دو تا گربه نر و ماده نیاز دارید که آن ها را شما مشخص و انتخاب می کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که شما در این بازی گربه هایی خریداری می کنید که می توانند نقش پدر و مادر را برای شما ایفا کنند.

برای ترکیب کردن گربه های خود با گربه های دیگران درصد مالیت کسر می شود؟

بهتر است بدانید که در مرحله گربه سازی اگر تمایل داشته اید که گربه ماده خود را با نر دیگری یا برعکس کانکت کنید، باید درصد مالیات مربوطه را پرداخت کنید. در هر صورت بهترین روش این می باشد که خود از قبل با خریدن گربه نر و ماده تولید گربه را انجام دهید.

چه دلیلی باعث شد که کریپتوکیتیز بلاک چین خود را طراحی کند؟

بعد از انجام تراکنش ها در بلاک چین اتریوم، اتریوم مقدار درصدی از تراکنش را برای خود به ثمر می رساند. این امر باعث شد که توسعه هنگام این بازی به فکر فرو بروند و سعی بر این عمل داشته باشند که بلاک چین خود را طراحی کنند. آن ها بلاک چین خود را با نام فالو بلاک چین راه اندازی کرده اند.

چه کاراکتری در بازی نقش اصلی را ایفا می کند؟

در این بازی کاراکتر ها گربه ها در نژاد های متفاوت هستند و شما برای خرید یک گربه با نژاد گران تر باید اتریوم مصرف کنید. هر چقد گربه شما نژادی عجیب تر داشته باشد، شما می توانید برخی از عمل کرد ها را نیز بهتر استفاده کنید. به طور کلی در این بازی جدا از خرید گربه باید به بارور کردن آن نیز فکر کنید و بچه گربه های قد و نیم قد را به دنیا بیاورید و بعد از آن نیز آن ها را برای فروش انتخاب کنید. شما می توانید در این بازی تعداد زیادی گربه داشته باشید و جدا از آن می توانید برخی از گربه های خود را برای فروش بگذارید. نژاد در این بازی بسیار اهمیت دارد.

آیا کریپتوکیتیز قابل اعتماد می باشد؟

بهتر است بدانید که این بازی بر روی بلاک چین اتریوم فعالیت دارد و این امر نشان دهنده امنیتی به ویژه آن است به یاد داشته اید که تا به امروز بسیاری از افراد به طور جدی به دنبال هک آن هستند و هرگز موفق نشده اند. تا به امروز میزان هک شدگی این بلاک چین را زیر 1% تخمین زده اند و این نشان دهنده این است که ما به راحتی بتوانید به آن اعتماد کنید و از امنیت آن خاطر جمع باشید.

آیا این بازی به سرمایه اولیه نیاز دارد؟

در ابتدا بازی ما باید مقداری سرمایه اولیه پرداخت کنید تا بتوانید گربه ها را به روز و انتخاب کنید. به یاد داشته اشید که این امر، امری ثابت است و شما می توانید به راحتی به برخی از عوامل مربوطه نیز بپردازید. مقدار سرمایه اولیه مقداری از ارز اتریوم می باشد. باید بدانید که در برخی از مراحل نیز نیاز به پرداخت اتریوم می باشد و شما برای ارتقا گربه خود باید کمی هزینه کنید. به طور کلی این بازی بازی برنده و بازنده این نیست و شما می توانید به راحتی به این بازی مسلط شوید و از آن ارز دیجیتال ببرید. شما می توانید برخی از بهترین ها را در این بازی انتخاب کنید و تعداد اتریوم های بیشتری را به بازی بدهید و در نهایت سود بیشتری بکنید.

برای کریپتوکیتیز چه کیف پولی می توانیم استفاده کنیم؟

بهتر است بدانید که شما می توانید تمامی اطلاعات لازم را به واسطه این مقاله به دست آورید و ما به همین دلیل توضیحات کامل را در اختیار شما قرار داده ایم. به طور کلی شما می توانید از کیف پول متامسک برای این بازی استفاده کنید. کیف پولی که این بازی را پشتیبانی می کند متامسک می باشد و شما برای اطلاعات بیشتر راجع به این کیف پول، مقاله مربوط به آن را مطالعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها