تبلیغات
جدید ترین ارز دیجیتال رایگان چه نام دارد؟ آموزش ارزهای دیجیتال

بهترین ارز دیجیتال ارزان قیمت برای سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلند مدت

 • توسط sajjad
 • 20 دقیقه

ارز های دیجیتال همواره جزو محبوب ترین و بهترین منابع برای سرمایه گذاری هستند و از آن ها در معاملات هم استفاده می کنند. ارز های دیجیتال انواع بسیار مختلفی دارند و هر کدام هم ارزش خاص خود را دارند به طوری که قیمت هر واحد از یک ارز دیجیتال با سایر ارز ها تفاوت دارد. در این میان ارز هایی وجود دارند که قیمت بسیار کمی دارند اما این قیمت کم دلیلی برای بی ارزش بودن ارز نیست. برخی از ارز هایی که قیمت پایینی دارند هم میان کاربران محبوبیت بالایی داشته و استفاده های زیادی از آن ها صورت می گیرد که به عنوان بهترین ارز دیجیتال ارزان شناخته می شوند.

برخی از ارز های دیجیتال هر چند که قیمت پایینی دارند اما در جمع برترین ارز های دیجیتال جهان قرار گرفته اند و بر خلاف قیمت، اعتبار بالایی دارند. ارز های دیجیتال ارزان هم مانند سایر ارز ها نوسانات زیادی دارند اما به نسبت ارز های گران معمولا رشد و کاهش قیمت چندان زیادی ندارند. در این مقاله پیرامون بهترین ارز دیجیتال ارزان صحبت کرده ایم و اگر شما هم به بازار ارز های دیجیتال علاقه دارید و به دنبال ارز های ارزان هستید حتما این مقاله را تا پایان مطالعه کنید تا از هر سوالی پیرامون این ارز ها بی نیاز شوید.

بهترین ارز دیجیتال ارزان چیست؟

بهترین ارز دیجیتال ارزان چیست؟

ارز های دیجیتال یکی از بزرگ ترین و مهم ترین نوآوری های بشر به شمار می روند که هر کدام از آن ها پیرامون مسائل و هدف های مختلفی ارائه شده اند. ارز های دیجیتال انواع زیادی دارند و هر کدام نیز قیمت و ارزش خاص خود را دارد که از آن ها معمولا برای معاملات و سرمایه گذاری استفاده می شود. در حال حاضر بیت کوین با ارزشی بالغ بر 49 هزار دلار به عنوان گران ترین و بهترین ارز دیجیتال جهان شناخته می شود اما بر خلاف بیت کوین ارز هایی هستند که قیمت آن ها زیر 1 دلار می باشد اما در میان برترین ارز های دیجیتال قرار گرفته اند. ممکن است تا کنون نام چند توکن را به عنوان بهترین ارز دیجیتال ارزان شنیده باشید. این ارز ها هر چند قیمت کمی دارند اما میان کاربران بسیار محبوب هستند.

در حال حاضر توکن های زیادی وجود دارند که به عنوان ارز ارزان شناخته می شوند که هر کدام هم برای هدف های مختلفی از سوی شرکت ها عرضه شده اند. در قیمت و نوسانات ارز های دیجیتال ارزان هم مانند سایر ارز ها مسائل مهمی نقش دارند که باعث شده قیمت آن ها چندان بالا نباشد. از بهترین ارز های دیجیتال ارزان می توان به ارز های اومیسگو، ترون، توکن بت و استیم اشاره کرد که ترون معروف ترین آن ها می باشد و در جمع بهترین ارز های دیجیتال جهان قرار گرفته است. با توجه به قیمت کمی که این ارز های دیجیتال دارند باعث شده تا محبوبیت زیادی هم داشته باشند و افراد زیادی از این توکن ها استفاده کنند. در حال حاضر روزانه حجم معاملات زیادی هم با هر یک از این ارز های دیجیتال صورت می گیرد که البته نسبت به ارز هایی مانند بیت کوین حجم کمتری است.

جدید ترین ارز دیجیتال رایگان چه نام دارد؟

جدید ترین ارز دیجیتال رایگان چه نام دارد؟

تا کنون ممکن است نام ارز دیجیتال رایگان را شنیده باشید. در حال حاضر بعید است که یک صرافی بخواهد یک ارز دیجیتال را به صورت رایگان در اختیار عموم قرار دهد زیرا هر کدام از این ارز ها اعتبار و ارزش خاص خود را دارند. اکثر پیام هایی که در ارتباط با ارز دیجیتال رایگان دریافت می کنید ممکن است جنبه تبلیغاتی داشته باشد و اگر هم چنین مسئله ای وجود داشته باشد باید به امنیت و اعتبار صرافی شک کرد.

البته گاهی اوقات برخی از صرافی ها به دلایل مختلف تعداد محدودی ارز را به صورت رایگان عرضه می کنند که آن هم شرایط خاص خود را دارد و معمولا برای پیشبرد منافع خود استفاده می شود.

برخی از صرافی ها به کاربران خود برای تشویق به سرمایه گذاری و همچنین تداوم فعالیت آن ها در صرافی ممکن است تعداد محدودی ارز دیجیتال را به صورت رایگان به آن ها عرضه کند. برخی از صرافی ها هم برای تشویق عموم به استفاده از صرافی خود پاداشی از ارز های دیجیتال قرار می دهند تا در صورت استفاده کابران به آن ها هدیه دهند. در کنار این موارد برخی از سایت ها و صرافی ها هم با توجه به میزان استفاده کاربران از صرافی خود تعدادی ارز را به صورت رایگان در اختیار آن ها قرار می دهد. هر کدام از این صرافی ها معمولا با عرضه و ارائه ارز های جدید بخشی از آن ها را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهند.

بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری کوتاه مدت

اگر به دنبال سرمایه گذاری به صورت کوتاه مدت بر روی ارز های دیجیتال ارزان هستید باید به دنبال ارز هایی باشید که در کوتاه مدت شما را به سود برساند. برای این که در کوتاه مدت و با استفاده از ارز های دیجیتال ارزان به سود کافی و دلخواه خود برسید باید از تحلیلگران و مشاوران فعال در این زمینه کمک بگیرید. همان طور که می دانید هر کدام از ارز های دیجیتال نوسانات زیادی در بازار دارد و ممکن است یک ارز در کوتاه مدت نه تنها شما را به سود نرساند بلکه باعث ضرر شما هم بشود.

با توجه به نوسانات بازار نمی توان یک ارز را نام برد که بتواند در کوتاه مدت شما را به سود برساند و برای این کار شما باید از تحلیلگران کمک بگیرید. ممکن است امروزه یک ارز برای سرمایه گذاری کوتاه مدت خوب باشد و فردا ارز دیگری جایگزین شود که در همین راستا تحلیلگران بازار ارز های دیجیتال به شما کمک می کنند تا بهترین ارز دیجیتال ارزان را برای سرمایه گذاری کوتاه مدت پیدا کنید تا بتوانید سود خوبی حاصل کنید.

بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری بلند مدت

در قسمت قبل توضیحاتی پیرامون سرمایه گذاری کوتاه مدت با استفاده از ارز های دیجیتال ارزان گفته شد. حال اگر شما قصد سرمایه گذاری بلند مدت را با استفاده از ارز های دیجیتال ارزان دارید باز هم باید پیش بینی آینده این ارز ها را بکنید که بتوانید سرمایه گذاری خوبی انجام دهید. پیش بینی آینده ارز های دیجیتال هم توسط تحلیلگران صورت می گیرد و به شما کمک بسیار زیادی خواهند کرد که با سرمایه گذاری بلند مدت سود خوبی داشته باشید.

تحلیلگران برای شما بهترین ارز های ارزان برای سرمایه گذاری بلند مدت را مشخص می کنند و شما با توجه به کمک های آن ها می توانید بهترین عملکرد را داشته باشید. اگر بدون کمک و مشورت سرمایه گذاری کنید ممکن است با نوسانات بازار ارز های دیجیتال بخشی از سرمایه خود را از دست بدهید و یا سرمایه گذاری اشتباهی انجام دهید.

بهترین ارز دیجیتال ارزان برای 2021

بهترین ارز دیجیتال ارزان برای 2021 و 2022

ارز های دیجیتال در سال 2021 میلادی نوسانات زیادی داشتند و حتی نقطه اوج بسیاری از ارز های دیجیتال هم در سال 2021 رقم خورد. در سال 2021 میلادی ارز های مختلفی عرضه شدند و برخی از آن ها هم شهرت زیادی کسب کردند. از بهترین ارز های دیجیتال ارزان در سال 2022 و 2021 میلادی می توان به ارز های زیر اشاره کرد:

 • VeChain
 • OMG
 • Theron
 • STEEM
 • Cardano
 • Dogecoin
 • Uniswap
 • Chainlink
 • Monero
 • Polygon
 • EOS
 • IOTA
 • BitTorrent
 • Ethereum Classic
 • Stellar
 • Basic Attention Token

آشنایی با 4 تا از بهترین و ارزان ترین ارز دیجیتال

در قسمت قبل نام تعدادی از بهترین ارز های دیجیتال ارزان در سال 2021 میلادی گفته شد. حال در این قسمت می خواهیم 4 مورد از بهترین و ارزان ترین آن ها را برای شما معرفی کنیم. ارز های اومیسگو، ترون، توکن بت و استیم جزو بهترین و ارزان ترین ارز های دیجیتال به شمار می روند که محبوبیت زیادی هم دارند. روزانه حجم معاملات زیادی با استفاده از این ارز ها صورت می گیرد و همین مسئله این ارز ها را به معروف ترین و بهترین ارز های دیجیتال تبدیل کرده است.

ارز دیجیتال اومیسگو (OMG)

ارز دیجیتال اومیسگو که با نماد OMG مشخص می شود یکی از ارز های دیجیتال ارزان به شمار می رود. در حال حاضر قیمت هر واحد از ارز دیجیتال اومیسگو بالغ بر 14.41 دلار می باشد و با ارزشی حدود 2 میلیارد دلار در جایگاه 61 بازار جهانی قرار گرفته است. این ارز نوسانات زیادی دارد و قیمت آن به تومان در حال حاضر حدود 409 هزار تومان می باشد.

ارز دیجیتال ترون (TRX)

ارز دیجیتال ترون یکی از بهترین و ارزان ترین ارز های دیجیتال جهان می باشد. ارز دیجیتال ترون با نماد TRX شناخته می شود و هر واحد از آن حدود 0.09 دلار قیمت دارد که به پول ایران حدود 2700 تومان می باشد. قیمت کل ارز دیجیتال ترون در بازار 7 میلیارد تومان می باشد و در بازار جهانی در جایگاه 29 قرار گرفته است. حجم معاملاتی که به صورت روزانه با استفاده از ارز دیجیتال ترون صورت می گیرد بیش از 1.7 میلیارد دلار آمریکا می باشد.

ارز دیجیتال توکن بت (BAT)

از یکی دیگر ارز های دیجیتال ارزان می توان به ارز بت اشاره کرد که با نماد BAT مشخص می شود. ارزش کل بازار بت حدود 1.1 میلیارد دلار می باشد در جایگاه 93 قرار گرفته است و حدود 0.04 درصد از بازار جهانی را به خود اختصاص داده است. حجم معاملات روزانه ای که با استفاده از بت صورت می گیرد نزدیک به 190 میلیارد دلار می باشد. در حال حاضر قیمت هر واحد از این ارز دیجیتال حدود 0.73 دلار می باشد.

ارز دیجیتال استیم (STEEM)

از استیم هم می توان به عنوان یکی دیگر از بهترین و ارزان ترین ارز های دیجیتال نام برد. در حال حاضر قیمت هر واحد استیم حدود 0.65 دلار می باشد که به واحد پول ایران حدود 28 هزار تومان می باشد. ارزش کل سهام این ارز دیجیتال 252 میلیون دلار می باشد که در رتبه 189 جهانی قرار گرفته است. این ارز دیجیتال نوسانات زیادی دارد و روزانه حدود 340 میلیون دلار حجم معاملات این ارز دیجیتال می باشد.

یا خرید توکن های ارزان در ایران قانونی می باشد؟

آیا خرید توکن های ارزان در ایران قانونی می باشد؟

از سال 2017 میلادی با تصمیم بانک مرکزی استفاده از این ارز ها در ایران قانونی شد.

البته استفاده به عنوان پرداخت از ارز های دیجیتال ممنوع می باشد.

آیا ارز های دیجیتال ارزان ارزش سرمایه گذاری دارند با خیر؟

بحث ارزش خرید یکی از مهم ترین مسائل و چالش های افراد برای خرید ارز های دیجیتال می باشد. با توجه به این که ارز های دیجیتال ارزان قیمت کمتری نسبت به سایر ارز ها دارند برخی از افراد فکر می کنند که شاید ارزش زیادی برای سرمایه گذاری نداشته باشند که در واقع اینطور نیست. هر ارز دیجیتال ارزش و اعتبار خاص خود را دارد و اگر سرمایه گذاری درستی بر روی آن ها انجام شود می تواند سود زیادی به همراه داشته باشند.

اگر به دنبال سرمایه گذاری بر روی ارز های دیجیتال ارزان هستید ابتدا مدت زمان سرمایه گذاری خود را (بلند مدت، میان مدت، کوتاه مدت) مشخص کنید. پس از این کار شما از تحلیلگران و مشاوران بازار ارز های دیجیتال کمک بگیرید زیرا آن ها برای شما مشخص می کنند که در این بازه زمانی آیا ارز های ارزان قیمت ارزش سرمایه گذاری دارند و یا ممکن است شما را با ضرر مواجه کنند. پس در نتیجه نمی توان به صورت قاطعانه گفت که آیا ارز های دیجیتال ارزش سرمایه گذاری دارند یا خیر زیرا هر ارز نوساناتی را به همراه خواهد داشت.

جدول اطلاعات

موضوع بهترین ارز دیجیتال ارزان
معروف ترین ارز های دیجیتال ارزان کدامند؟ترون، استیم، توکن بت، اومیسگو
کدام ارز های دیجیتال زیر 1 دلار هستند؟ترون، دوج کوین، یو اس دی کوین و …
بهترین صرافی ایرانی برای خرید ارز دیجیتال ارزان کدام است؟صرافی اوکی اکسچنج
بهترین صرافی خارجی در این زمینهبایننس

کدام ارز های دیجیتال زیر 1 دلار هستند؟

در حال حاضر ارز های دیجیتال زیادی وجود دارند که ارزش هر کدام از آن ها کمتر از یک دلار می باشد که در قسمت های قبل هم نام 4 مورد از این نوع ارز ها گفته شد. ارز های دیجیتال ترون، اومیسگو، توکن بت و استیم جزو ارز های دیجیتالی هستند که قیمت هر واحد از آن ها کمتر از 1 دلار آمریکا می باشد. علاوه بر این موارد ارز های دیجیتال دیگری هم وجود دارند که ارزش هر واحد آن ها زیر 1 دلار باشد که در قسمت زیر نام معروف ترین آن ها ذکر شده است. این ارزها تا حد بسیاری ویژگی های ارز دیجیتال خوب را دارند.

 • دوج کوین
 • یو اس دی کوین
 • وی چین
 • استلار
 • بایننس یو اس دی
 • کریپتو
 • بیت تورنت
 • پلیگان

ارز هایی که گفته شد جزو معروف ترین رمز ارز هایی می باشند که قیمت هر واحد از آن ها کمتر از 1 دلار بوده و جزو ارز های دیجیتال ارزان به شمار می روند.

سوددهی بهترین ارز دیجیتال ارزان چقدر است؟

میزان سوددهی ارز های دیجیتال ارزان بستگی به نوسانات بازار و همچنین مدت زمان سرمایه گذاری شما دارد که در هر ارز دیجیتال هم متفاوت است. به طور مثال شما بر روی یک ارز دیجیتال 6 ماه سرمایه گذاری می کنید و این ارز در طی این 6 ماه با نوسانات بازار حدود 6 درصد رشد قیمت داشته است. حال کل از سرمایه ای که شما به مدت 6 ماه بر روی این ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرده اید 6 درصد سود کرده اید.

میزان سوددهی هر ارز دیجیتال همان طور که گفته شد بستگی به میزان سرمایه، مدت سرمایه و نوسانات بازار دارد. برای این که شما با استفاده از ارز های دیجیتال ارزان به سود خوبی برسید با پیش بینی آینده ارز دیجیتال مد نظر می توانید به سود زیادی برسید.

آینده ارز های دیجیتال ارزان چگونه پیش بینی می شود؟

آینده ارز های دیجیتال یکی از نکات مهم در راستای سرمایه گذاری و معاملات می باشد. در حال حاضر تحلیلگران زیادی در حال فعالیت هستند که با استفاده از روش های فاندامنتال و تکنیکال می توانند آینده ارز های دیجیتال را پیش بینی کنند. آینده ارز های دیجیتال با یک دیگر تفاوت دارد و به این گونه نیست که بگویم اگر ارزی در آینده رشد قیمت داشت ارز دیجیتال مد نظر ما هم حتما رشد خواهد کرد و آینده هر ارز بستگی به مسائل مختلفی دارد.

در میان ارز های دیجیتال ارزان برخی از آن ها به گفته تحلیلگران در آینده رشد قیمت خواهند داشت و برخی دیگر هم نوسانات کمی دارند. شما اگر می خواهید از آینده ارز دیجیتال ارزان مد نظر خود بهرمند شوید می توانید از پیش بینی تحلیلگران استفاده کنید.

ارز دیجیتال ارزان بخریم یا ارز های گران را به مقدار کم؟

ارز دیجیتال ارزان بخریم یا ارز های گران را به مقدار کم؟

این مسئله که ارز دیجیتال ارزان بخریم و یا سرمایه خود را به سمت ارز های دیجیتال گران ببریم جزو مهم ترین چالش های سرمایه گذاران بازار ارز های دیجیتال می باشد.

گاهی اوقات ممکن است مقدار کمی از ارز های گران قیمت مانند بیت کوین شما را به سود بیشتری نسبت به ارز های ارزان برسانند. از طرفی ممکن است برخی از ارز های گران قیمت در طی مدت زمان مشخصی نوسانات و افزایش قیمت زیادی نداشته باشند و بهترین راه سرمایه گذاری بر روی ارز های دیجیتال ارزان باشند. حال با این نتیجه بهتر است قبل از خرید و سرمایه گذاری بر روی هر گونه از ارز های دیجیتال از مشاوران شاخص در این زمینه کمک بگیرید.

کدام صرافی ها ارز های دیجیتال ارزان را پشتیبانی می کنند؟

هر کدام از صرافی های ارز دیجیتال انواع مختلفی از ارز ها را پشتیبانی و معامله می کنند. در میان این صرافی های دیجیتال، برخی از آن ها انواع ارز های دیجیتال ارزان را هم خرید و فروش می کنند که در این قسمت نام 3 صرافی معتبر در این زمینه ذکر شده است. اگر هم روش خرید و فروش را بلد نیستید، چگونه ارز دیجیتال بخریم را بخوانید.

صرافی بیستکس

به صرافی که سایت بیستکس به شما پیشنهاد می کند مراجعه کنید. این بهترین انتخاب شما خواهد بود!

صرافی بایننس

صرافی بایننس یکی از معتبر ترین و بزرگ ترین صرافی های ارز دیجیتال حال حاضر جهان می باشد که روزانه حجم زیادی از ارز های دیجیتال ارزان را خرید و فروش می کند. برای استفاده از صرافی بایننس وارد سایت اصلی این صرافی شده و پس از احراز هویت و ثبت نام ارز مد نظر خود را خریداری کنید.

کوین بیس پرو

کوین بیس پرو هم یکی دیگر از صرافی های معتبر جهت خرید و فروش ارز های دیجیتال ارزان می باشد. شما با استفاده از این صرافی می توانید انواع ارز های دیجیتال ارزان را خریداری کنید.

بهترین کیف پول برای ارز های دیجیتال رایگان چیست؟

بهترین کیف پول برای ارز های دیجیتال رایگان چیست؟

کیف پول ها ابزاری برای نگهداری ارز های دیجیتال می باشند که هم به صورت نرم افزاری و هم سخت افزاری وجود دارند.

هر کدام از کیف پول های دیجیتال از انواع مختلف ارز های دیجیتال پشتیبانی می کنند که بهترین آن ها کیف پول هایی نظیر Ledger، Trezor و Mycelium اشاره کرد. اگر هم می خواهید بدانید پرسودترین ارز دیجیتال رایگان کدام است روی متن آن کلیک کنید.

سوالات متداول

بهترین ارز های دیجیتال ارزان کدام ارز ها هستند؟

از بهترین ارز های دیجیتال ارزان می توان به ترون، توکن بت، اومیسگو و استریم اشاره کرد.

کدام ارز های دیجیتال زیر 1 دلار قیمت دارند؟

ترون، توکن بت، اومیسگو، یو اس دی کوین، دوج کوین و … ارز هایی هستند که زیر 1 دلار قیمت دارند.

از کدام صرافی خارجی ارز دیجیتال ارزان بخریم؟

از صرافی هایی نظیر بایننسف کوین بیس پرو و … می توانید ارز های ارزان را خریداری کنید.

از کدام صرافی ایرانی ارز دیجیتال ارزان بخریم؟

اوکی اکسچنج، بیت 24 و نوبیتکس جزو بهترین صرافی های ایرانی برای خرید ارز های ارزان می باشند.

چگونه از آینده ارز های دیجیتال ارزان با خبر شویم؟

با کمک و مشورت از تحلیلگران می توانید از آینده ارز های دیجیتال با خبر شوید.

آیا خرید ارز دیجیتال ارزان خوب است؟

این مسئله بستگی به موقعیت زمانی و نوسانات ارز های دیجیتال دارد.

چگونه ارز دیجیتال ارزان بخریم؟

با استفاده از صرافی های ارائه دهنده ارز های دیجیتال ارزان می توانید آن ها را خریداری کنید.

آیا ارز های دیجیتال در ایران قانونی هستند؟

از سال 1397 معاملات و خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران قانونی شد.

کیف پول دیجیتال چیست؟

کیف پول های دیجیتال ابزاری برای نگهداری ارز های دیجیتال می باشند.

برای ارز های دیجیتال ارزان سرمایه گذاری کوتاه مدت بهتر است یا بلند مدت؟

این مسئله بستگی به نوسانات و آینده ارزهای دیجیتال دارد که در طول مقاله به آن ها پرداخته ایم.

قیمت ارز های دیجیتال ارزان چقدر است؟

قیمت هر کدام از این ارز ها با هم تفاوت دارد و با استفاده از صرافی ها می توانید قیمت آن ها را مشاهده کنید.

آیا ارز های دیجیتال ارزان سوده هستند؟

سوددهی ارز های دیجیتال ارزان بستگی به مدت زمان سرمایه گذاری و نوسانات ارز مد نظر شما دارد.

آیا ارز دیجیتال رایگان واقعیت دارد؟

برخی از صرافی ها برای تشویق کاربران خود و گاهی برای هدیه مقداری ارز دیجیتال را به صورت رایگان به آن ها می دهند.

قیمت ارز های دیجیتال را از کجا مشاهده کنیم؟

شما با استفاده از صرافی ها و سایت های معتبر می توانید قیمت ارز های دیجیتال را مشاهده کنید.

آینده ارز های دیجیتال ارزان چگونه پیش بینی می شود؟

آینده ارز های دیجیتال بستگی به نوسانات ارز ها دارد که در مقاله به صورت کامل توضیح داده شده است.

امتیاز دهید
sajjad

sajjad

سجاد نوری عضو گروه seo و بهینه سازی بیستکس هستم. شما می توانید مطالب من را از صفحه من دنبال کنید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها