اکو اسمارت مقالات آموزشی

اکو اسمارت چیست؟ نکات مهم درباره پروژه اکو اسمارت ترون

  • توسط zeinab
  • 11 دقیقه

یکی از عوامل جذب کننده اکو اسمارت این است که کاربران زیادی را برای سرمایه گذاری تشویق می کند. این طرح هم چنین برنامه های مختلفی برای سودهی ارائه داده است که حداقل سرمایه برای شرکت در برنامه ها 5000 ترون می باشد. به طور کلی کاربران برای سرمایه گذاری در پروژه های مختلف این فناوری باید حتما مقداری ترون را برای قرار داد های هوشمند در نظر بگیرند.

اگر کاربران مقدار زیادی را برای سرمایه گذاری در نظر بگیرند این امکان برای آن ها فراهم می شود که از امکانات و هم چنین طرح های نوع این فناوری استفاده کنند. برای داشتن اطلاعات بیشتر از این فناوری تا پایان این مطلب صرافی ارز دیجیتال بیستکس را همراهی کنید.

اکو اسمارت ترون چیست؟

بعضی از کاربران این فرآیند را یک کلاهبرداری از سمت کلاهبرداران ارز دیجیتال می دانند. این دسته از افراد درباره آن این گونه اظهار نظر می کنند که یک پروژه کلاهبرداری با نماد قرارداد های هوشمند ترون می باشد که به کاربران خود برای دریافت ترون از آن ها وعده جذب سرمایه برای به وجود آوردن توکن می دهد.

یکی دیگر از پروژه هایی که کلاهبردار شناخته شده است و بسیار شبیه این پروژه شناخته شده است BANK OF TRON می باشد. این دو پروژه با روش های هرمی به جذب افراد می پردازند و شباهت آن ها شبیه به کلاهبرداری های پانزی می باشد.

اکو اسمارت ecs چیست؟

اکو اسمارت ecs چیست؟

این توکن که نماد انحصاری آن با ECS نشان داده می شود یک ارز دیجیتال می باشد که دارای شبکه بلاک چین اختصاصی نیست. امروزه در عصر بازار های دیجیتالی اگر یک توکن که یک ارز دیجیتال می باشد، شبکه بلاک چین مستقل نداشته باشد در بستر شبکه های موجود دیگر مثل اتریوم یا tron انتقال را شکل می دهند.

ایران هشدار در خصوص اکو اسکارت چه گفته است؟

به گفته سایت اختصاصی ایران هشدار از ابتدا ساخت این پروژه زمان زیادی نمی گذرد. این طرح در این مدت کوتاه توانسته است کاربران زیادی را به خود جذب کند و سرمایه تمامی کاربران را وارد سیستم خود کند. این پروژه به عنوان سرمایه گذاری شبکه ای معرفی شده است.

اکو اسمارت ایران هشدار یکی از تیتر ها پر جستجو در هیاهوی اتهامات کلاهبرداری بوده است. با بررسی تمامی ادعا های مربوط به این پروژه می توان حدس زد که این پروژه کارکردی واقعی ندارد و تنها از نام ترون سو استفاده کرده است. عملکرد پروژه اکو اسمارت همانند طرح های پانزی بوده است و پول افراد جدید بین افراد قدیمی تقسیم می شود.

اکو اسمارت گلد چه می باشد؟

اکو اسمارت گلد آپدیت این پروژه می باشد و با نام ورژن 2 ثبت شده است. به طور کلی کل سهام 999 ECS است و 10 درصد آن برای سهام ECS است، این امر با نام آپدیت اکو اسمارت وارد بازار شده است. شما می توانید به واسطه وایت پیپر به تمامی اطلاعات پروژه دسترسی پیدا کنید.

جدول اطلاعات

برای این که بتوانید تمامی اطلاعات این مطلب را به طور خلاصه مطالعه کنید جدول زیر را از دست ندهید در جدول زیر داده ها به صورت خلاصه در آن گردآوری شده است.

موضوعاکو اسمارت
حداقل سرمایه برای ورود به پروژه ها چقدر است؟حداقل سرمایه 5000 ترون می باشد
برای عضویت در برنامه های آن نیاز به احراز هویت است؟پلن های این پروژه برنامه ریزی شده است و نیاز به احراز هویت نیست
آیا این ارز دارای شبکه بلاک چین است؟این ارز شبکه بلاک چین اختصاصی ندارد
بر روی چه شبکه هایی جا به جایی آن صورت می گیرد؟ترون و اتریوم

اکو اسمارت بلاک چین چیست؟

اکو اسمارت بلاک چین چیست؟

اکو اسمارت ادعا این را دارد که اولین پروژه ای می باشد که به واسطه بلاک چین ترون کار می کند و روش های بازاریابی چند سطحی را انجام می دهد. این سیستم به واسطه زیر مجموعه گیری هیبریدی نیز عملیات خود را پیش می برد.

برخی از افراد در این تفکر هستند که بلاک چین اکو اسمارت متعلق به ارز ترون می باشد. به طور کلی این پروژه با بردن نام ترون خود را به تریدر ها معرفی کرد و این امر باعث شد که افراد زیادی به آن اعتماد کنند.

نظر پلیس فتا در مورد اکو اسمارت

اگر شما در گیر این پروژه شده اید و به دنبال پیگیری های لازم هستید، می توانید به واسطه پلیس فتا برخی از اقدامات را انجام دهید. به طور کل این پروژه به عنوان کلاهبرداری شناخته شد اما افراد زیادی برچسب کلاهبرداری بر روی آن را قبول ندارند.

پلیس فتا تمامی کلاهبرداری های سایبری را پیگیری می کند. شما می توانید تمامی اطلاعات خود را درباره این پروژه در اختیار پلیس فتا بگذارید. پلیس فتا درباره این پروژه به این صورت صحبت می کند که برخی از ارزها و یا پروژه های مربوط به ارزهای دیجیتال وارد بازار می شوند و با پشتوانه ای دورغین، مردم را بازیچه خود می کنند.

بررسی سایت اکو اسمارت

بررسی سایت اکو اسمارت

اکو اسمارت تمامی اطلاعات مربوط به خود را در سایتی منتشر کرده بود و انواع روش های درآمد زایی را در این سایت توضیح داده بود. به طور کل تمامی ارزها و سیستم ها دارای وایت پیپر مخصوص توضیحات می باشند. شما می توانید سایت مربوطه را با جستجو نام Eco Smart در مرورگر های متفاوت پیدا کنید. در حال حاضر پلیش فتا درباره این امر اقداماتی را انجام داده است و امکان فیلتر شدن سایت بسیار زیاد است.

معایب اکو اسمارت شامل چه مواردی بود؟

با توجه به قرار داد های هوشمند این فناوری هر هفته 5% توکن کم تر در مقابل 5000 ترونی که سرمایه گذاران جدید سرمایه گذاری می کنند داده می شود. به طور کلی در هفته اول در ازای 5000 ترون مقدار عرضه توکن 10000شد. افرادی این فرایند را یک عملکرد کلاهبرداری می دانند و عارض هستند که یک شبکه هرمی می باشد.

قیمت اکو اسمارت چقدر است؟

به دلیل این که این ارز یک کلاهبرداری شناخته شده است قیمت مشخص شده ای را از خود نشان نداده است و هیچ نموداری نشان دهنده قیمت آن نمی باشد. در حال حاضر این ارز آینده مشخصی ندارد و پیشنهاد ما به شما این می باشد که برای خرید این ارز را انتخاب نکنید.

فرآیند های کلاهبرداری بسیاری در عرصه ارز دیجیتال تشکیل شده است که یکی از دلایل آن رواج این عرصه در بین افراد بوده است از این رو افراد سودجو قصد این را پیدا می کنند که در هر شرایطی نفع خود را از مسئله ای برده باشند.

سخن پایانی

این فرایند یک سایت می باشد که شما برای ورود به آن و ثبت نام در آن نیاز به وارد کردن ایمیل دارید. این سایت از شما می خواهد دوستان خود را برای استفاده از آن دعوت کنید و در کل می توان گفت که یک شبکه هرمی می باشد. از اعضایی که وارد شدن برای استفاده از سایت 5000 ترون دریافت می شود.

محققان زیادی این سایت را یک فرایند کلاهبرداری می دانند و عده ای نیز معتقد هستند که کلاهبرداری نمی باشد و برای اثبات آن دلایل موثقی نیز دارند. کاربرانی وجود دارند که از این سایت استفاده می کنند و می توان گفت که از عملکرد آن راضی نیز می باشند. برای کسب جواب سوال ها قسمت بعد را مطالعه کنید.

سوالات متداول

افراد برای شرکت در پروژه های اکو اسمارت نیاز به احراز هویت دارند؟

به طور کلی می توان گفت که این پروژه ها تا حدی برنامه ریزی شده می باشند و افراد می توانند عضو آن بشوند بی آن که به عمل احراز هویت نیازی داشته باشند. این پروژه ها بسیار نوع و نوین می باشند.

تعداد ترون برای سرمایه گذاری در این فرآیند چه مقدار می باشد؟

به طور کل این فناوری قصد دارد که برنامه های بسیار زیادی را برای سود آوری کاربران در نظر بگیرد و هدف اصلی آن این است که با کم ترین مقدار ترون یعنی 5000 ترون اجازه عمل سرمایه گذاری را بدهد.

اگر افراد سرمایه بیشتری برای پروژه های این اکوسیستم در نظر بگیرند چه می شود؟

هدف این اکوسیستم ارائه پلن های مختلف برای سرمایه گذاری می باشد که اگر افراد از سرمایه بیشتری برای سرمایه گذاری در آن استفاده کنند از این آپشن برخورد دار هستند که از امکانات و ویژگی های بیشتری استفاده کنند.

آیا اکو اسمارت کلاهبراری است؟

بعضی از کاربران ثابت کرده اند که این پروژه کلاهبرداری نیس و بعضی دیگر بر این باور هستند که این پروژه یک پروژه کلاهبرداری می باشد و مانند موسسات هرمی به جذب افراد می پردازد و بسیار شبیه طرح های پانزی می باشد.

آیا این ارز دارای شبکه بلاک چین می باشد؟

نماد انحصاری این ازر ECS می باشد و به صورت کلی این ارز دارای شبکه بلاک چین مستقل خود نیست.

جا به جایی برای این ارز در چه شبکه هایی صورت می گیرد؟

ارزهایی که شبکه بلاک چین خود را ندارند بر روش شبکه های دیگر عمل جا به جایی را انجام می دهند و این ارز بر بستر شبکه های ترون و اتریوم انتقال را انجام می دهد.

آیا این فناوری جز قرار داد های هوشمند می باشد؟

ادعا این اکوسیستم این می باشد که یک قرار داد هوشمند است که بر بستر ترون رخ می دهد و افراد برای شرکت در سرمایه گذاری های آن باید 5000 ترون بپردازند.

امتیاز دهید
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها