تبلیغات
برای دانلود تریدینگ ویو فارسی چه کاری باید انجام داد؟ صرافی

چگونه تریدینگ ویو را فارسی کنیم؟ آموزش نصب تردینگ ویو فارسی

  • توسط sara
  • 19 دقیقه

 اگر یک معامله گر در بازار های مالی هستید به احتمال زیاد تاکنون واژه تریدینگ ویو فارسی را شنیده اید و اگر هم با این واژه آشنایی ندارید توصیه می ‌کنیم تا پایان این مطلب با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید. بازار های مالی به عنوان یکی منبع کسب درآمد پرطرفدار در جهان با گسترش زیادی مواجه است طوری که حجم زیادی از نقدینگی بازار‌ های جهانی را شامل می شود.

بازار هایی مثل بازار فارکس و بازار ارز دیجیتال اگرچه بازار های نوپایی محسوب می شوند اما آن قدر طرفدار پیدا کرده اند که روزبه ‌روز به معامله‌ گران فعال در این زمینه افزوده می‌شود. اما باید گفت که درست است که این عرصه یک بازار پر سود است اما روی دیگری هم دارد و ممکن است ضرر و زیان در آن در حدی باشد که کل سرمایه فرد به خطر بیفتد.

بنابراین بازار های مالی یک بازار پر سود و پر خطر می باشد که باید برای موفقیت در آن و رسیدن به سود ایده آل سطح دانش و مهارت خود را در این زمینه افزایش دهید. ابزار های متعدد و گسترده‌ ای برای انجام یک معامله موفق در این زمینه وجود دارند که باید روش استفاده و کار با آن را بدانید تا در معامله خود سود به دست آورید.

یکی از جدید ترین و پرطرفدار ترین ابزار ها که در همه عرصه بازار های  مالی یعنی بورس سهام ها، فارکس و ارزهای رمزنگاری شده کاربرد بسیاری دارد نرم افزار تریدینگ ویو می ‌باشد که به طور قطع یقین تمام معامله ‌گران فعال در زمینه بازار های مالی با چنین نرم‌ افزاری آشنایی دارند.

چرا که کاربردی ترین و جامع ترین نرم افزاری است که در زمینه بازار های مالی ایجاد شده است و در واقع هر آن چه یک معامله گر برای تحلیل بازار به آن احتیاج دارد را شامل می شود. نرم افزار تریدینگ ویو فارسی در حال حاضر مناسب ترین و کامل ترین ابزار برای معامله گران ایرانی می باشد که می توانند با استفاده از آن بازار را تحلیل و شرایط قیمت را پیش بینی کنند.

تریدینگ ویو فارسی چیست؟

تریدینگ ویو فارسی چیست؟

یکی از مهم ترین و در واقع اصلی ‌ترین تحلیل در بازار های مالی تحلیل تکنیکال می ‌باشد که بر اساس تحلیل نمودار های قیمت با کمک ابزار های مختلف انجام می‌ شود بنابراین تحلیل تکنیکال با استفاده از نمودار ها میسر می شود. برای دسترسی به هر نمودار در بازار باید به سایت های ارائه دهنده اطلاعات مربوط به آن بازار مراجعه کرد.

یکی از محبوب ترین وب سایت های فعال در این زمینه وب سایت تریدینگ ویو می باشد که معامله ‌گران در آن می ‌توانند اطلاعات و نمودار های قیمت تمامی بازار های مالی از جمله فارکس و ارز دیجیتال را در آن مشاهده و بررسی کنند‌.

در این وب سایت علاوه بر نمودار ها و اطلاعات لازم مربوط به بازار های مالی می توانید با استفاده از ابزار های موجود در آن بازار را تحلیل و ارزیابی کنید و همچنین می توانید تحلیل خود را از بازار با دیگر افراد فعال در وب سایت به اشتراک بگذارید.

بنابراین می توان گفت وب سایت  تریدینگ ویو یک سایت ارائه دهنده نمودار های مربوط به بازار های مالی در بستر وب می باشد که با توجه به قابلیت و امکاناتی که دارد به نوعی یک شبکه اجتماعی متشکل از تحلیلگران بازار های مالی است که امکان ارتباط و مبادله نظر و تحلیل با یکدیگر را دارند. ابزار های متعدد و کاربردی بسیاری در این وب سایت ایجاد شده‌اند که آن را از دیگر وب سایت های فعال در این زمینه متمایز کرده است.

علاوه بر این امکاناتی متعددی از جمله انواع خطوط مقاومت، الگو ها، کانال های ساده و فیبوناچی، خط روند و امکانات بسیار دیگری وجود دارد که به صورت رایگان در اختیار معامله گران قرار گرفته است.  وب سایت تریدینگ ویو یک وب سایت جهانی می باشد که معامله ‌گران بسیاری از سراسر جهان در آن فعالیت دارند.

اما بعضی از کارگزاری های داخلی ایران برای ارائه خدمات بیشتر به مشتریان شان اقدام به ایجاد تریدینگ ویو فارسی کرده اند و در این تریدینگ ویو فارسی می توان اطلاعات مربوط به سهام و دارایی های فعال در بازار بورس ایران و نمودار های مربوط به آن را مشاهده کرد.

این پلتفرم های فارسی تا حدودی تلاش کرده اند که مشابه نمونه خارجی عمل کنند بنابراین می توان از آن در زمینه فعالیت های بورس در ایران و مشاهده نمودار های مربوط به هر سهم و نماد معاملاتی و تحلیل های موجود در این زمینه از آن استفاده کنید.

خرید اکانت تریدینگ ویو فارسی

خرید اکانت تریدینگ ویو فارسی چگونه است؟

تریدینگ ویو یک پلتفرم بسیار کاربردی است که به صورت نرم افزار ارائه شده و در اختیار همه قرار دارد لذا برنامه نویسان و افراد متخصص در صورتی که از دانش و تخصص لازم برخوردار باشند می توانند چنین پلتفرمی را طراحی کنند.

در ایران نیز پلتفرم های متعددی تحت عنوان تریدینگ ویو ارائه شده که معروف ترین آن ها تریدینگ ویو در کارگزاری مفید، (خدمات متنوعی در آن ارائه شده و کاربران علاوه بر استفاده از این خدمات می توانند نمودارهای مربوط به سهام های این کارگزاری را مشاهده کنند و در حال حاضر تحلیلگران و بیش از ۳۰۰ نهاد مالی درآن فعالیت دارند.)

تریدینگ ویو رهاورد نوین دیگر پلتفرم فارسی تریدینگ ویو است که می توانید چارت سهام را در آن مشاهده کنید. آخرین تریدینگ ویو فارسی  TSETMC است که در آن چارت های مربوط به سهام بورس را در آن مشاهده کنید. حتی بازار بورس ایران نیز از ابزار های تحلیل تریدینگ ویو استفاده می کند.

اغلب این پلتفرم ها سطحی از خدمات شان را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند اما برای استفاده از امکانات بیشتر باید باید اکانت آن را خریداری کنید. به این صورت که ابتدا باید در این پلتفرم ها ثبت نام و سپس اشتراک آن را خریداری کنید.

دسترسی به سایت تریدینگ ویو فارسی آسان است؟

دسترسی به سایت تریدینگ ویو فارسی آسان است؟

تریدینگ ویو یک نرم افزار بسیار کاربردی در تحلیل تکنیکال است و بسیاری از معامله گران در سراسر دنیا از خدمات متنوعی که در آن ارائه شده استفاده می کنند. پلتفرم های متعددی در این زمینه ایجاد شده اند از جمله پلتفرم های تریدینگ ویو فارسی و معامله گران ایرانی فعال در بازار های مالی ایران به خصوص بورس و سهام شرکت ها و شاخص ها می توانند از امکاناتی که در تریدینگ ویو فارسی ارائه شده استفاده کنند.

این سایت ها در دسترس همه کاربران و معامله گران ایرانی قرار دارد و برای کار با آن می توان بعد از جست و جوی پلتفرم مورد نظر وارد آن شوید و از ابزار های آن استفاده کنید. البته لازم به ذکر است در صورتی که در این پلتفرم ها ثبت نام نکرده باشید نمی توانید از آن استفاده کنید و برای بهره مندی از خدمات بیشتر آن باید اکانت ویژه آن را خریداری کنید. اما به طور کل دسترسی به سایت تریدینگ ویو فارسی آسان است.

امکانات سایت تریدینگ ویو فارسی چیست؟

امکانات سایت تریدینگ ویو فارسی چیست؟

 همان طور که گفته شد پلتفرم تریدینگ ویو یک وب سایت بسیار کاربردی و پرطرفدار در بین معامله گران بازار های مالی می باشد و دلیل این استقبال فراوان از پلتفرم آن امکانات و ابزار هایی که در آن وجود دارد می باشد. در پلتفرم تریدینگ ویو ابزار های مختلفی ارائه می‌ شود که شامل:

دسترسی به انواع نمودار ها: در سایت تریدینگ ویو می توانید به تمام نمودار های ابزار های معاملاتی و دارایی های موجود در بازار های مالی جهان دسترسی داشته باشید و با ایجاد واچ لیست اختصاصی خود هر کدام از سهم ها و ارزهای مد نظر خودتان را می توانید به صورت لحظه ای زیر نظر داشته باشید و بررسی کنید.

ابزار های تحلیلی تخصصی: ابزار های مختلفی برای تحلیل های تکنیکال و بنیادی وجود دارد که بیشتر آن ها در سایت تریدینگ ویو در اختیار کاربران قرار دارد و معامله گران با به کار بردن این ابزار ها می توانند هر تغییر را که می خواهند بر روی نمودار ها ایجاد کنند و حتی آن را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارند.

اشتراک گذاری اطلاعات: در سایت تریدینگ ویو این قابلیت وجود دارد که معامله گران می تواند هر تغییری را که بر روی نمودار ها ایجاد کرده‌اند و هر تحلیلی را که از بازار انجام داده ‌اند به صورت فیلم یا عکس با دیگر معامله ‌گران سراسر جهان به اشتراک بگذارند.

دسترسی به اخبار و اطلاعات مختلف: معامله گران می توانند با جستجوی هر نمادی که بخواهند در این پلتفرم تمامی اطلاعات و اخبار مربوط به آن را به صورت لحظه ای و بروزرسانی شده کسب کنند.

ایجاد حساب دمو: یکی از قابلیت های کاربردی و مهم این پلتفرم این است که کاربران تازه کار می توانند با ایجاد حساب آزمایشی با استفاده از پول های مجازی در بازار اقدام به معامله کنند و توانایی و دانش خود را در زمینه معامله گری بیافزایند.

امکانات کد نویسی و ایجاد الگوریتم: معامله ‌گران حرفه‌ ای می‌ توانند در سایت تریدینگ ویو با استفاده از فضای کد نویسی معاملات الگوریتمی خود را ایجاد کنند. در این پلتفرم فضایی ایجاد شده که معامله گر می تواند با کدنویسی در این قسمت اندیکاتور های مخصوص به خود را طراحی کند.

البته لازم به ذکر است که در نمونه های فارسی پلتفرم بیشتر در خصوص بورس ایران و شاخص های شرکت های معتبر ایرانی ایجاد شده‌اند. معامله ‌گرانی که در زمینه دیگر بازار های مالی از جمله فارکس و ارز دیجیتال فعالیت دارند نمی ‌توانند در این زمینه ها در تریدینگ ویو فارسی فعالیت داشته باشند و فقط می توانند مهارت تحلیل نمودار و ساخت الگوریتم را در آن تجربه کنند.

جدول اطلاعات

در جدول اطلاعات تلاش کردیم گزیده‌ ای از نکات و مطالب مهم در رابطه با سایت تریدینگ ویو جمع آوری کنیم و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

موضوعتریدینگ ویو فارسی
عملکرد سایت تریدینگ ویونمایش نمودار و اطلاعات مربوط به هر نماد معاملتی
پلتفرم تریدینگ ویوقابل نصب بر روی وب، اندروید و ios
حوزه فعالیت تریدینگ ویوتمامی بازار های مالی
کاربرد تریدینگ ویوتحلیل تکنیکال
ابزارهای تحلیلی و اشتراک گذاری سایت تریدینگ ویو فارسی

ابزارهای تحلیلی و اشتراک گذاری سایت تریدینگ ویو فارسی

ابزار های متعددی برای تحلیل و پیش بینی بازار در زمینه تحلیل تکنیکال وجود دارد. از جمله اندیکاتور ها، الگوریتم ها و استراتژی های مختلف معامله‌ گرانی که در پلتفرم تریدینگ ویو فعالیت دارند با استفاده از ابزار های ارائه شده و نمودار های متعددی که در رابطه با ابزار های مالی در آن وجود دارد می ‌توانند به تحلیل و ارزیابی بازار مربوط به نماد معاملاتی مورد نظر بپردازد.

یکی از خوبی های این پلتفرم این است که افراد می توانند تحلیل های خود را از بازار و نمادهای متعددی که در این پلتفرم وجود دارد با دیگر کاربران فعال در تریدینگ ویو به اشتراک بگذارند تا افراد دیگر با بهره مندی از آن و مقایسه تحلیل های خود با تحلیل های دیگر معامله گران درک بهتری از بازار داشته باشند.

 این ویژگی به خصوص برای معامله‌ گران تازه کار بسیار کاربردی و مفید می ‌باشد چرا که آن ها هنوز آن قدر مهارت، تجربه و دانش کافی را برای تحلیل درست و تحقیق بازار ندارند و با بررسی تحلیل دیگر کاربران حرفه‌ ای و با سابقه می توانند از تجارب دیگران در زمینه بازار های مالی بهره ببرد.

امکان اشتراک گذاری تحلیل ها Trading view

امکان اشتراک گذاری تحلیل های Trading view

سایت تریدینگ ویو طوری طراحی شده است که با استفاده از ابزار های مختلفی که در آن وجود دارد هر گونه تغییر و تحلیل که می خواهند بر روی نمودار ها می ‌توانند ایجاد کنند و علاوه بر این، این قابلیت را دارند که برای استفاده از نظر دیگران در رابطه با تحلیلی که انجام داده است آن را با دیگران به اشتراک بگذارند و از نظرات دیگر کاربران مطلع شود.

برای این کار کاربر باید به قسمت مربوطه در چارت که در بالای صفحه سمت راست قرار دارد بر روی گزینه publish  کلیک کند سپس دو گزینه در صفحه نمایشگر نمایش داده می شود. یکی گزینه publish idea است که می توان یک اسکرین از نمودار تغییر داده شده را با وارد کردن ایده خود می ‌توانید تحلیل و تغییرات خود را منتشر کنید.

گزینه دوم Record video idea می باشد و کاربر در این قسمت می تواند از تحلیل و تغییراتی که بر روی نمودار ایجاد کرده اید یک ویدئوی بیست دقیقه ای ضبط کند و آن را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارد

دسترسی به اخبار و اطلاعات فنی نمودار های مختلف در تریدینگ ویو

در کنار ابزار های مختلفی که در سایت تریدینگ ویو از جمله سایت تریدینگ ویو ارز دیجیتال وجود دارد تمامی اخبار و اطلاعات مهم در رابطه با نمودار ها، ابزار های معاملاتی مختلف و دارایی ها در صفحه مربوط به دارایی به اشتراک گذاشته شده است.

کاربران می ‌توانند به راحتی با جستجوی هر نماد معاملاتی در این اپلیکیشن به تمامی اطلاعات و اخبار فنی مربوط به نماد و همچنین نمودار ها و نوسانات قیمت آن دسترسی داشته باشند و از آن استفاده کنند. علاوه بر این همان طور که گفتیم در این پلتفرم امکان اشتراک گذاری تحلیل ها توسط همه معامله گران به خصوص معامله‌ گران حرفه‌ ای با سابقه وجود دارد که خود آن به عنوان یک منبع اطلاعاتی مفید می ‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

کاربران در سراسر دنیا می ‌توانند با قابلیتی که در تریدینگ ویو دارد با یکدیگر ارتباط و چت داشته باشند و اطلاعات و نظرشان را در رابطه با بازار و آینده آن با یکدیگر مبادله کنند.

وصل شدن به بروکرهای مختلف و ترید آنلاین

وصل شدن به بروکر های مختلف و ترید آنلاین

 با توجه به این که در حال حاضر بیش از ۳۰ میلیون معامله ‌گر فعال در بازار های مالی جهان در سایت تریدینگ ویو عضویت و فعالیت دارند برخی از بروکر ها و کارگزاری های معتبر امکانی ایجاد کرده اند که کاربران فعال در تریدینگ ویو می ‌توانند از طریق این پلتفرم به طور مستقیم به کارگزاری متصل شده و به صورت آنلاین به معامله بپردازند.

از آن جایی که در این پلتفرم ابزار های لازم برای تحلیل تکنیکال نمودار ها وجود دارد بنابراین بهترین و مناسب ترین بستر برای تحلیل و معامله در کنار هم در این پلتفرم ایجاد شده است. البته ناگفته نماند که برای معامله گران ایرانی به دلیل تحریم توسط بسیاری از این بروکر ها با محدودیت های زیادی در این زمینه مواجه هستند مگر این که با استفاده از یک vpn  فعال در آن معامله کنند.

امکان ایجاد حساب دمو تریدینگ در ویو فارسی وجود دارد؟

کاربران در وب سایت تریدینگ ویو می توانند یک اکانت آموزشی یا همان حساب دمو برای خودشان ایجاد کنند. در این فضا با پول مجازی به صورت واقعی معاملات، خرید و فروش خود را در زمینه هر ابزار معاملاتی که می‌ خواهند انجام دهند.

چنین قابلیتی باعث افزایش مهارت کاربران می شود و به آن ها کمک می کند تا به این وسیله بتوانند نقاط قوت و ضعف خود را در معامله بشناسند. علاوه بر این بسیاری از معامله ‌گران با استفاده از این حساب، استراتژی های معاملاتی خود را به صورت آزمایشی در این فضا امتحان می کنند تا تاثیر آن را بر روی بازار ببیند و سپس آن را در محیط واقعی به اجرا بگذارند.

چرا که در این محیط معامله‌ گران می ‌توانند بدون به خطر انداختن سرمایه واقعی خود به صورت تمرینی معامله کنند و استراتژی های معاملاتی خود را مورد ارزیابی قرار دهند. حساب دمو یا آزمایشی بیشتر در زمینه ترید ارزهای دیجیتال و بازار فارکس کاربرد دارد و از آن جایی که چنین تجارتی در ایران ممنوع می باشد لذا در پلتفرم های فارسی این وب سایت که بیشتر به شاخص ها و نمودار های مربوط به بورس پرداخته است آن چنان کاربرد ندارد و فقط در برخی از آن ها چنین امکانی وجود دارد.

برای آموزش Trading view  چه کاری انجام دهیم؟

وب سایت تریدینگ ویو یک پلتفرم آسان و بسیار کاربردی است که قابلیت نصب بر روی سیستم عامل های اندروید و ویندوز را دارد. شما می توانید پس از دانلود Trading view  کرک شده و نصب آن بر روی سیستم خود از ابزار ها و امکانات مختلف آن از جمله چارت تریدینگ ویو، همچنین اتصال به بروکر تریدینگ ویو بهره ببرید. همان طور که گفتیم کار با این پلتفرم بسیار آسان است و همه معامله ‌گران چه تریدر های تازه کار و چه معامله‌ گران حرفه‌ ای می باشد.

برای نصب و استفاده از این پلتفرم مطالب آموزشی متعددی در وب سایت های مختلف گوگل به اشتراک گذاشته شده است همچنین ویدئو های متعددی توسط مدرسین با تجربه و تریدر های حرفه ای که سابقه استفاده طولانی از این سایت را دارند در پلتفرم های فضای مجازی مثل آپارات و یوتیوب به اشتراک گذاشته شده و شما با جستجوی تریدینگ ویو یا تریدینگ ویو فارسی کرک شده می ‌توانید به تمامی این مطالب و ویدئو ها دسترسی داشته باشید.

برای دانلود تریدینگ ویو فارسی چه کاری باید انجام داد؟

تریدینگ ویو به صورت یک نرم افزار کاربردی در اختیار همه کاربران و معامله گران قرار گرفته است و هر کس که تمایل داشته باشد از مزایا و خدمات این پلتفرم استفاده کند می‌ تواند آن را از وب سایت ها و گوگل پلی دانلود و نصب کند. خوشبختانه این پلتفرم قابلیت نصب بر روی تمامی سیستم عامل ها دارد از جمله تریدینگ ویو فارسی تحت وب و همچنین تریدینگ ویو فارسی برای اندروید و ios.

بنابراین کاربران مشکلی در رابطه با دانلود و نصب آن بر روی سیستم عامل خود ندارند. پس برای دسترسی به پلتفرم تریدینگ ویو فارسی پس از جستجوی آن در وب سایت گوگل یا کارگزاری مورد نظر می ‌توانید در آن ثبت نام کرده و سپس پلتفرم آن را نصب کنید.

سوالات متداول

تریدینگ ویو چیست؟

یک سایت فعال در زمینه بازار های مالی است.

آیا تریدینگ ویو فارسی هم وجود دارد؟

برخی از کارگزاری های فارسی تریدینگ ویو فارسی را طراحی کرده اند.

برخی از نسخه های تریدینگ ویو فارسی را نام ببرید؟

تریدینگ ویو مفید و رهاورد نوین

تریدینگ ویو در چه زمینه ای کاربرد دارد؟

در زمینه تحلیل تکنیکال کاربرد دارد.

برخی از امکانات تریدینگ ویو چیست؟

دسترسی به اخبار و اطلاعات، دسترسی به انواع نمودار

ابزار های موجود در تریدینگ ویو چیست؟

خطوط مقاومت، الگو ها، کانال های ساده و فیبوناچی، خط روند و امکانات بسیار دیگری وجود دارد.

نحوه دسترسی به اکانت تریدینگ ویو چگونه است؟

با ورود به سایت این شبکه قابل دسترس است.

آیا استفاده از خدمات این سایت رایگان است؟

تا حدودی رایگان اما سطح پیشرفته آن هزینه بردار است.

دسترسی به سایت تریدینگ ویو فارسی رایگان است؟

دسترسی به آن آسان و کاربردی است.

آیا امکان اشتراک گذاری تحلیل ها در این پلتفرم وجود دارد؟

معامله گران می توانند تحلیل های خود را از بازار به اشتراک بگذارند.

نحوه اشتراک گذاری تحلیل ها در سایت چگونه است؟

به دو روش ارسال اسکن و ویدیو ممکن است.

چگونه می توان از تریدینگ ویو استفاده کرد؟

با دانلود و نصب پلتفرم آن می توان استفاده کرد.

پلتفرم تریدینگ ویو قابلیت نصب بر روی چه سیستم هایی را دارد؟

قابلیت نصب بر روی سیستم های اندروید، ios و وب

برای آموزش این نرم افزار باید از چه روشی استفاده کرد؟

از طریق وب سایت های گوگل و آپارات

آیا می توان در سایت تریدینگ ویو معامله کرد؟

برخی از بروکر ها به این سایت متصل می شوند و می توان از این طریق معامله کرد.

4.5/5 - (2 امتیاز)
sara

sara

سارا مسعودی دانشجو رشته کامپیوتر هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید انواع محتوا برای سایت ها و شبکه های اجتماعی می پردازم.

2 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها