تبلیغات
اخبار فاندامنتال مقالات آموزشی

کاربرد اخبار فاندامنتال چیست و بهترین کانال برای دنبال کردن آن کدام است؟

  • توسط zahra
  • 19 دقیقه

قبل از این که بررسی کنیم اخبار فاندامنتال چیست! باید ببینیم کلمه فاندامنتال (Fundamental) به چه معناست و در ادبیات اقتصادی چه جایگاهی دارد. یکی از مهم ترین و پرکاربردترین کلمه‌ ای که ممکن است تا کنون از زبان تحلیل گران بازار های مالی شنیده باشید، تحلیل فاندامنتال می باشد.

اخبار فاندامنتال یا بنیادی به اخباری گفته می شود که تحلیل گران فاندامنتال از آن برای اندازه‌گیری ارزش واقعی شرکت های اوراق بهادار با بررسی عوامل موثر اقتصادی و مالی مرتبط با آن استفاده می کنند. تحلیلگران فاندامنتال تمامی اخباری که می‌ تواند بر ارزش شرکت ها تأثیر بگذارد مطالعه می‌ کنند. از جمله وضعیت اقتصادی شرکت، شرایط صنعت، مدیریت شرکت و غیره. در این مقاله می خواهیم در مورد اهمیت و نحوه استفاده اخبار فاندامنتال صحبت نماییم پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید.

اخبار فاندامنتال به چه سبک خبر هایی گفته می شود؟

یک تحلیل گر فاندامنتال وقتی به دنبال اخبار می‌ رود، باید عوامل موثر بر مارکت مورد نظر خود را بداند. مثلا اگر یک فرد می‌ خواهد از نظر بنیادی روند ارز در کشور را پیگیری کند باید اطلاعات و اخبار مورد نیاز در مورد تورم، تولید ناخالص داخلی، نقدینگی، نرخ خرده فروشی، نرخ بهره، نرخ بیکاری را بررسی کند. پس اخبار فاندامنتال شامل اخباری می باشد که از بنیاد سهم خبر می دهد.

به عنوان مثال تورم بالا خسارات زیادی به اقتصاد وارد می کند. از طرفی تورم صفر و منفی ممکن است باعث ایجاد رکود در تولیدات یک کشور شود یا این که اگر نرخ بهره بانکی بالا باشد به طبع آن تولید کنندگان که برای شروع یک کار تولیدی یا افزایش و توسعه تولید نیاز به وام دارند در پرداخت آن به مشکل خواهند خورد.

پس تمایل تولید کنندگان برای وام دریافت کاهش می یابد و در نتیجه باعث می شود که تولیدات کشور کاهش پیدا کند. پس یک تحلیل گر بنیادی ارز باید به طور مستمر مولفه های فوق را بررسی کند و اخبار دقیق آن ها را دریافت کند. زیرا تمامی عوامل فوق به طور غیر مستقیم یا مستقیم می توانند باعث کاهش یا افزایش نرخ ارز شوند و تحلیل درست عوامل فوق باعث درک صحیح از آینده روند ارز می باشد‌.

اخبار فاندامنتال فارکس

اخبار فاندامنتال فارکس

اخبار مرتبط با بازار فارکس (Forex) که یک تحلیل گر فاندامنتال باید به آن توجه داشته باشد. ابتدا روند عمومی رشد اقتصادی در سال های گذشته، نیروی کار و سرمایه اجتماعی، تغییرات سیاست های کشور یا فدرال که موثر می باشند، بررسی اخبار مربوط به شرکت ها و همچنین سیاست بانک مرکزی در قبال نرخ بهره می توان اشاره کرد. اگر در کشوری این مولفه ها رو به رشد و مثبت پیش بینی شود نرخ ارز آن کشور افزایش می یابد. به عنوان مثال اگر اقتصاد سنگاپور در حال رشد پیش بینی شود سرمایه گذاری خارجی افزایش می یابد و به طبع آن نرخ ارز آن کشور افزایش می یابد در مقابل دیگر پایه های پولی افزایش خواهد داشت. برای تحلیل فاندامنتال فارکس باید تمامی اخبار اقتصادی سراسر جهان در مورد تولید ناخالص، تورم، کالاهای مصرفی، اشتغال را بررسی کرد.

به طور دقیق تر می توان موثر ترین اخبار و عوامل اقتصادی که می تواند منجر به افزایش یا کاهش روند فارکس شود را به صورت زیر دسته بندی کرد. از مهم ترین عوامل می توان به تولید ناخالص اشاره کرد که در واقع تولید ناخالص یک کشور نشان از مجموع ارزش مالی تولیدات تولید کنندگان و همچنین خدمات ارائه شده و تولید شده توسط مجموعه اقتصادی آن کشور می باشد‌ که این مولفه بسیار نقش کلیدی در مورد فهم میزان پویایی اقتصاد آن به دست می دهد. عامل موثر دیگر موازنه تجاری یک کشور می باشد. در واقع موازنه تجاری اختلاف مابین نرخ صادرات و واردات یک کشور می باشد.

شاخص قیمت مصرفی نیز دیگر عاملی می باشد که به اخبار آن در مورد تحلیل فارکس باید توجه شود‌. در واقع این شاخص برای فهم وضعیت تورمی یک کشور بررسی می شود. زیرا شاخص قیمت مصرفی تغییرات قیمت مصرفی کالا ها را به صورت ماهانه بررسی می کند.

به این دلیل دید تورمی مناسبی به تحلیل گر برای درک وضعیت تورمی آن کشور می دهد. علاوه بر شاخص قیمت مصرفی شاخص قیمت تولید نیز از دیگر عواملی می باشد که برای بررسی نقش تورمی می توان آن را بررسی کرد. این شاخص در واقع میزان دریافتی تولید کننده را از هر کالا مشخص می کند. با این رویکرد یک تحلیل فاندامنتال فارکس می تواند اخبار مورد نظر خورد را برای اتخاذ تصمیم در سرمایه گذاری بررسی کند.

اخبار فاندامنتال طلا

اخبار فاندامنتال طلا

اغلب تحلیل فاندامنتال به تنهایی نمی تواند برای معامله مورد استفاده قرار گیرد. با این حال نقش بی بدیل و بدون جایگزینی برای تحلیل گران بازارهای مالی بازی می کند. ولی همان طور که توضیح داده شد شرط لازم برای تحلیل فاندامنتال دریافت اخبار از منبع مناسب و همچنین شناخت عوامل موثر بر سهام مورد تحلیل می باشد.

برای تحلیل فاندامنتال طلا باید خصوصیات و ویژگی های طلا شناخته شود‌. به عنوان مثال برای بررسی روند قیمتی اونس جهانی فاکتورهایی مثل اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، جو عمومی بازار که در واقع ناشی از احساسات جمعی می باشد. همچنین از دیگر فاکتورها ارزش اوراق قرضه و وضعیت بازار سهام می باشد.

از دیگر عوامل موثر شاخص های اشتغال می باشد. در واقع شاخص های اشتغال شامل نرخ بیکاری، میزان درآمد به ازای هر ساعت و تعداد شغل ها که اخیرا به وجود آمده میانگین درآمد ماهانه می باشند. مشابه مواردی که در فوق توضیح دادیم باید اخبار دیگر عوامل مانند شاخص فروش، نرخ بهره و داده های مسکن نیز بررسی شوند. تحلیل گر باید در نظر داشته باشد از آن جایی که طلا یک سرمایه گذاری کم ریسک می باشد، معمولا زمانی افزایش تقاضا خواهد داشت سرمایه گذاری در دیگر مارکت ها با ریسک بسیار همراه باشند‌.

اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

برای بررسی اخبار فاندامنتال کریپتو یا رمزارز باید توجه داشت که رویکرد کلی تحلیل فاندامنتال ارزهای دیجیتال نیز مانند دیگر مارکت هایی هست که قبلا هم در مورد آن ها توضیح داده ایم. ولی تفاوت عمده تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال با دیگه مارکت ها این است که مانند دیگر مارکت ها معیار کاملا مشخصی برای بررسی و ارزش گذاری بنیادین دارایی های دیجیتال در دسترس نیست. با این حال روش هایی برای دریافت اخبار و بررسی بنیاد ارزهای دیجیتال وجود دارد که در بخش های بعدی بیان می شود.

کریپتو چیست؟ پاسخ به تمام سوالات شما در مورد کریپتو توسط این لینک پس کلیک کنید.

اخبار فاندامنتال بورس ایران

اخبار فاندامنتال بورس ایران

یکی از ابزار های کلاسیک برای بررسی روند یک سهام در آینده تحلیل فاندامنتال می باشد. در واقع بسیاری از تحلیل گران بازارهای مالی معتقدند که تحلیل تکنیکال مکملی برای تحلیل فاندامنتال می باشد. بسیاری از خبرهایی که افرار ممکن است برای تحلیل فاندامنتال استفاده می کنند تاثیر خود را قبلا روی آن سهام یا مارکت مورد نظر گذاشته باشند و عملا به عنوان یک خبر سوخته مطرح باشند. پس تحلیل گران علاوه بر انتخاب مرجع مناسب برای دریافت اخبار باید بدانند دقیقا دنبال چه چیزی هستند.

برای تحلیل بنیادی در یک کشور اطلاع از وضعیت اقتصادی آن کشور یکی از عوامل مهم و اصلی می باشد. از جمله برای بررسی تحلیل بنیادی بورس ایران باید اخبار مربوط به وضعیت عمومی اقتصاد کشور مانند تولید ناخالص داخلی، شاخص تولید، سیاست مالی و پولی، اتفاقات و رویدادهای مهم سیاسی و اقتصادی تراز تجاری وغیره را به صورت دقیق رصد کرد.

همچنین شناخت وضعیت صنعت و شرکت مورد نظر از عواملی می باشد که در بررسی تحلیل فاندامنتال بورس ایران موثر می باشند. به عنوان مثال بررسی عوامل موثر بر رشد صنعت مورد نظر، قیمت مواد اولیه و … که باعث افزایش را کاهش سودآوری و نرخ تولید می شود. همچنین رقابت پذیر بودن آن شرکت در گروه صنعتی خود، وضعیت شرکت نسبت به رقبا و… عواملی می باشند که اخبار آن ها در تحلیل فاندامنتال بازار بورس موثرند.

تحلیل فاندامنتال ارزهای دیجیتال

تحلیل فاندامنتال ارزهای دیجیتال

رویکرد کلی تحلیل فاندامنتال در مجموعه بازار یک کشور این است. اگر مولفه های قدرت اقتصادی در آن کشور قوی باشند و در واقع انتظار رشد اقتصادی در آن کشور داشته باشیم. می توانیم امیدوار باشیم که جذب سرمایه چه داخلی و چه خارجی برای سهیم شدن در سود رشد اقتصادی آن کشور خواهیم داشت. در واقع تحلیل فاندامنتال به یک سرمایه گذار این اطمینان اولیه را می دهد که می تواند در بازار مورد نظر خود فعالیت خود را شروع کند یا خیر.

اخبار فاندامنتال بیت کوین

بسیاری بیت کوین را سلطان ارزهای دیجیتال می نامند که بیشترین حجم معاملات و خرید و فروش در بازار های مالی ارز دیجیتال را به خود اختصاص داده است. نقطه قابل توجه در مورد بیت کوین مشخص نبودن سازنده و هویت افرادی که در پشت پرده این رمز ارز وجود دارند است. از عوامل و اخبار موثر بر تحلیل بنیادی بیت کوین پذیرش استفاده از آن توسط صنعت های غول پیکری مانند ماکروسافت و بی‌ ام‌ و می باشد.

همچنین اخبار و تحولات سیاسی و اقتصادی در سال های گذشته باعث روند رو به رشد بیت کوین شده است. به عنوان مثال بحران اقتصادی در ایران، ترکیه و یونان باعث شده بسیاری از مردم برای حفظ ارزش ذاتی سرمایه های خود رو به خرید بیت کوین آورند که قیمت بیت کوین را افزایش داد. هچنین انتخاب ترامپ به عنوان رییس جمهور در آمریکا باعث ایجاد یک روند رو به رشد در بیت کوین شد‌‌.

اخبار فاندامنتال ریپل

ریپل یک شرکت آمریکایی است که هدف آن انتقال پول برای دیگر شرکت ها با کمترین کارمزد می باشد. به همین منظور بسیاری از شرکت ها و واحد های مالی برای انتقال پول از ریپل استفاده می کنند. از مطالبی که در اخبار تحلیل فاندامنتال ریپل باید به آن توجه داشت این است که ریپل در تلاش است که با انتقال امن پول با کارمزد کم جایگزین سوئیفت شود و دیدگاه مدیران آن حضور در بازارهای بین المللی می باشد.

از فاکتور های موثر در تحلیل فاندامنتال ریپل می توان به نرخ بازگشت سرمایه اشاره کرد. این نرخ بررسی می کند که سود حاصل از سرمایه گذاری در یک بازه زمانی مشخص به چه صورت خواهد بود. از کاربردی ترین عوامل تحلیل بنیادی ریپل می توان به ریپل نت اشاره کرد. از ریپل نت برای دریافت و پرداخت پول در سطح بین المللی استفاده می شود.

اخبار فاندامنتال کاردانو

ارز دیجیتال کاردانو یکی از معتبرترین و بزرگترین و در عین حال کمتر شناخته شده ترین ها می باشد. کاردانو یک پلتفرم مبتنی بر بلاکچین است و تنها رمزارزی می باشد که با رویکرد علمی و تحقیقاتی فعالیت می کند‌.

در دریافت اخبار برای تحلیل بنیادی کاردانو باید با عوامل موثر بر بلاکچین آشنایی داشته باشید. به عنوان مثال کاردانو از الگوریتم هایی استفاده می کند در در مصرف انرژی سرفه جویی می کنند و در عین حال کارا می باشند‌. از آنجایی که نیاز به تجهیزات خاصی ندارد محدودیت کمتری برای مشارکت کنندگان ایجاد می کند. این حالت به علت غیر متمرکز بودن باعث می شود که در دسترس افراد بیشتری قرار گیرد.

اخبار ترون

هدف ترون این است که با یک تکنولوژی مبتنی بر بلاکچین باعث تمرکز زدایی از بستر اینترنت شود. از اخبار های مهمی که می تواند در تحلیل بنیادی ترون موثر باشند می توان به لیست شدن آن در صرافی های معتبر و بهبود های فنی در مورد عوامل موثر در یک پروژه اشاره کرد‌.

بالاترین قیمت ترون در سال ۲۰۱۸ به ثبت رسید که این قیمت برابر با ۰.۲۳ دلار بوده است. در حاضر قیمت ترون حدود ۰.۰۷۴ دلار بوده که در ۲۴ ساعت آینده ۳ درصد رشد داشته است. ارزش کل بازار ترون حدود ۵ میلیارد دلار می باشد‌.

اخبار NFT

بررسی ها نشان می دهد محبوبیت توکن های مانند NFT از دوج کوین و بلاکچین هم بیشتر شده است. ماه گذشته یکی از بازی سازان بزرگ علاقه خود را برای استفاده از NFT ابراز کرد. تا کنون غول هایی مانند الکترونیک آرتز (Electronic Arts) و زینگا (Zynga) علاقه خود را به استفاده از رمز ارز دیجیتال نشان داده اند‌.

اخبار SLP

طبق گزارشات از ماه در سال ۲۰۲۱ تقاضا برای ارز دیجیتال SLP افزایش چشمگیری داشته است. علت این افزایش، استقبال مردم در بسیاری از کشور ها به بازی Axie infinity می باشد. زیرا این بازی به ارز دیجیتال SLP وابسته می باشد. در مجموع ارزش توکن SLP دارای سقف نمی باشد. عرضه آن به صورت چرخشی انجام می شود و توسط کسانی بازی می کنند تولید و مصرف می شود. به دین منظور افزایش بازیکنان باعث ساخت SLP می گردد.

ارزش بازار SLP حدود 195 ميليون دلار می باشد. در سوم اذر ۱۴۰۰ قیمت این سهم با ۰.۰۶۵ دلار معامله شده است. بیشترین قیمتی که این ارز به خود دیده است ۰.۴۰۸ دلار می باشد.

جدول اطلاعات

در جدول زیر برخی اطلاعات مهم در مورد اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال آمده است.

موضوع اخبار فاندامنتال
کاربرد تحلیل فاندامنتال در کدام بازارهاتمامی بازارها مانند بورس ایران، فارکس و ارزهای دیجیتال
سایت مناسب برای تحلیل فاندامنتالسایت بیستکس
کانال خبری مناسب برای فاندامنتالکانال بیستکس
تحلیل مکمل فاندامنتالتحلیل تکنیکال

سایت اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

اگر برای مطالعه اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال از وب سایت استفاده می کنید، برای شما سایت صرافی ارز دیجیتال بیستکس را پیشنهاد می کنیم. این سایت در زمینه اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال به صورت جامع و فراگیر فعالیت می کند‌.

کانال اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

در شبکه های اجتماعی ها کانال هایی در این رابطه وجود دارند. اگر برای دریافت اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال از شبکه های اجتماعی استفاده می کنید، می توانید هم اکنون از کانال بیستکس که از بهترین و جامع ترین کانال ها در زمینه ارز دیجیتال می باشد استفاده کنید.

جدیدترین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

جدیدترین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

از آن جایی که شما روزانه با حجم انبوه اخبار اقتصادی مواجه می شوید و طبیعتا نمی توانید تمامی آن ها را مطالعه کنید باید بتوانید دسته بندی مناسبی از هر اخبار را دریافت کنید تا در کمترین زمان موثر ترین اخبار برای حوزه مورد نظر از بازار های مالی را بخوانید و تصمیم گیری خود را انجام دهید.

رسمیت ارزهای دیجیتال

اوکراین با به رسمیت شناختن بیت کوین به جمع کشور هایی اضافه شد که ارزهای دیجیتال را به رسمیت می شناسند. علاوه بر اوکراین همچنین در پاناما اخباری به گوش می رسد که مجلس این کشور در طرحی در حال بررسی ارزهای دیجیتال برای استفاده در کشور می باشد.

ارزش کل ارزهای دیجیتال

در حال حاضر ارزش کل ارزهای دیجیتال در بازار های جهانی ۲۱۲۰ میلیارد دلار می باشد و حدودا یک درصد نسبت به روز قبل افزایش داشته است. با توجه به کاهش همه گیری کرونا و رفع نسبی نگرانی ها از شیوع امیکرون انتظار می رود بازارهای مالی با روند رو به رشد مواجه باشند.

بازار در اختیار بیت کوین

تاکنون حدود ۴۴ درصد مجموع بازار ارزهای دیجیتال را بیت کوین در اختیار دارد و از مابقی آن ۱۸ درصد در تصاحب اتریوم است. برای دست یابی به جدیدترین اخبار در این حوزه به کانال اخبار فاندامنتال به وب سایت فارکس مراجعه فرمایید.

پیگیری اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

برای پیگیری اخبار فاندامنتال ارزها منابع مختلفی وجود دارد. برای پیگیری اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال هم اکنون می توانید از وب سایت یا کانال بیستکس که بهترین و جامع ترین اخبار را در اختیار تحلیلگران قرار می دهد، استفاده کنید.

تفاوت این سبک خبر ها با روش تکنیکال چیست؟

تفاوت این سبک خبر ها با روش تکنیکال چیست؟

برای علاقمندان آماتور بازار های مالی ممکن است این سوال پیش بیاید که تحلیل فاندامنتال چه برتری و مزیتی دارد که باعث شود یک تحلیل گر بازار مالی به مطالعه آن بپردازد و از آن برای تجارت استفاده کند. اولا تحلیل فاندامنتال باعث می شود که فرد یک دید کلی در مورد سهام مورد نظر پیدا کند و بتواند بازارهای مالی را از بالا رصد کند.

این تحلیل به نوعی تسلط و اشراف فرد را نسبت به رویکرد سهام و بازارهای مالی افزایش می دهد. همچنین متخصصان بازار سرمایه برای افرادی که در سرمایه گذاری دید بلند مدت را مد نظر دارند تحلیل فاندامنتال را پیشنهاد می دهند. در واقع اغلب متخصصان ترکیب تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال را یک زوج مناسب برای ‌پیروزی مستمر در بازار های مالی به حساب می آورند.

به این صورت که شما با توجه به بنیاد سهام، آن سهام را برای سرمایه گذاری انتخاب می کنید و احتمال بالا مطمئن هستید که آینده بلند مدت این سهام بسیار رو به رشد خواهد بود. با این حال برای نقطه ورود و خروج به این سهام طوری که بیشترین بازدهی را کسب کنید می توانید از تحلیل تکنیکال بهره ببرید.

کلیپ آموزشی تحلیل فاندامنتال

برای دریافت آموزش تصویری تحلیل فاندامنتال می توانید از یوتیوپ و آپارات استفاده کنید. در ادامه نیز می توان اشاره کرد که کلیپ های آموزشی تحلیل فاندامنتال به صورت گسترده توسط تیم ها و وب سایت های بسیاری ضبط شده سایت که می توانید مشاهده کنید.

اخبار مهم فاندامنتال

برای دریافت اخبار مهم فاندامنتال در تمامی بازارهای مالی داخلی، خارجی و ارز دیجیتال هم اکنون می توانید از وب سایت یا کانال بیستکس استفاده کنید. همچنین در صورت تمایل نیز می توانید به وب سایت های خارجی و منابع خارجی نیز سری بزنید.

سوالات متداول

تفاوت اخبار فاندامنتال و اخبار تکنیکال در چیست؟

از آن جایی که در تحلیل فاندامنتال هدف تحلیل بنیادین سهم می باشد و سرمایه گذاری بلند مدت مد نظر است پس اخبار مربوط به آن نیز ممکن از قدمت بیشتری نسبت به تکنیکال برخوردار باشد. این اخبار در مورد شرکت هستند ولی اخبار تکنیکالی ممکن است بیشتر مرتبط با نمودار سهام باشد‌.

اخبار موثر در تحلیل فاندامنتال طلا چیست؟

اخبار اقتصادی، سیاسی، جو عمومی بازار.

اخبار موثر برای تحلیل فاندامنتال فارکس چیست؟

تولید ناخالص، شاخص قیمت مصرفی، شاخص های اشتغال، شاخص فروش، نرخ بهره و..

اخبار فاندامنتال موثر بر روند بورس ایران چیست؟

کسب اخبار در این مورد باید در حوزه های تولید ناخالص داخلی، شاخص تولید، سیاست مالی و پولی، رویداد های مهم سیاسی و اقتصادی موثر برای کشور.

بیشترین حجم بازارهای مالی ارز دیجیتال مربوط به چه ارز دیجیتالی می باشد؟

ارز دیجیتال بیت کوین.

هدف ریپل چیست؟

هدف ریپل انتقال و دریافت پول با سریع ترین و امن ترین روش به طوری که کارمزد آن کم باشد.

تنها ارز دیجیتال با رویکرد علمی و تحقیقاتی کدام است؟

ارز دیجیتال ریپل.

مزایای تحلیل فاندامنتال چیست؟

در تحلیل فاندامنتال ما نسبت به بنیاد سهام آشنایی پیدا می کنیم و ارزش واقعی روز و برنامه های آن برای آینده را به دست می آوریم. این موارد کمک موثری به خرید آن سهام می کند.

معایب تحلیل فاندامنتال چیست؟

از آن جایی که تحلیل فاندامنتال برای سهام دارانی که بیشتر دید بلند مدت در سهامداری دارند مناسب می باشد، برای تحلیل کوتاه مدت سهام اغلب مناسب نمی باشد.

دلیل اهمیت اخبار فاندامنتال چیست؟

اهمیت اخبار تحلیل فاندامنتال از آنجایی مشخص می شود. که شما می توانید به وسیله آن تحلیل فاندامنتال را به درستی انجام دهید.

تا کنون بیشترین درصد مالکیت بازارهای مالی به چه ارزهای تخصیص داده شده است؟

بیت کوین با بیش از ۴۴ درصد و اتریوم با بیش از ۱۸ درصد بیشترین تصاحب کنندگان بازار های مالی بوده اند‌.

ارتباط افزایش قیمت طلا با افزایش ریسک در دیگر بازار های مالی چیست؟

از آن جایی که طلا یک سرمایه گذاری کم ریسک می باشد با افزایش ریسک دیگر بازار ها احتمال افزایش خرید و به طبع قیمت طلا زیاد می شود.

نحوه دریافت اخبار فاندامنتال چگونه می باشد؟

از آن جایی که یک تحلیل گر نمی تواند تمامی اخبار را روزانه مطالعه کند باید از منابع معتبر جست و جو کند و بداند به دنبال چه چیزی می باشد.

آیا به تنهایی با اخبار فاندامنتال می توان شروع به معامله کرد؟

اگر دید بلند مدت مد نظر باشد بله ولی در مجموعه مناسب است که به کمک تحلیل تکنیکال نقطه مناسب برای ورود را پیدا کنید.

چه منابعی برای دریافت اخبار فاندامنتال مناسب می باشند؟

سایت و کانال بیستکس برای دریافت تمامی اخبار فاندامنتال بازار های مختلف مناسب می باشد.

امتیاز دهید
zahra

zahra

از سال ۱۳۹۶ به بهینه سازی وب سایت مشغول هستم. سال ۱۴۰۰ به تیم ارز دیجیتال بیستکس پیوستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها