تبلیغات
توکن های بازی آموزش ارزهای دیجیتال

بهترین توکن های بازی در سال 2024

یکی از موضوعات حیرت آور برای مردم دنیا متاورس است که متاورس خود دارای پدیده های فراوانی است! مبحث این مقاله از سایت بیستکس بررسی موضاعات مربوطه با توکن های بازی موجود در متاورس است پس همراه سایت ما باشید.

توکن بازی چیست؟

توکن بازی چیست؟

این توکن ها در واقع محرکی برای پذیرش بیت کوین و وب3 (Web3) بودند که در بلاک چین و توسط دسته بزرگی از انواع پلتفرم های گیم کریپتویی اداره می شود و به روش های مختلفی می توان از آن ها استفاده و کسب درآمد کرد. این توکن ها که توجه بسیاری از سرمایه گذاران عرصه کریپتو را به خود جلب کرده اند حال درگاه مناسبی برای سرمایه گذاری شناخته می شوند!

آن ها به سرعت توانستند مخاطبان خودشان را جذب کنند و در بازار فعالیت کنند. باید بدانید توکن های بازی از یک دیگر متمایز بوده اند و هر کدام در هر بازی با نقش های متفاوتی ظاهر می شوند. علاوه بر این موضوع هر token با هدف اقتصادی متفاوتی ایجاد شده است مانند گیم های کسب درآمد چون p2e که یکی از محبوب ترین قالب های بازی است.

بهترین توکن های بازی در سال 2022

بهترین توکن های بازی در سال 2024

اگر شما قصد کسب درآمد از این حوضه را دارید قطعا این بخش یعنی معرفی بهترین توکن های بازی و آشنا شدن با آن ها امری واجب برای شماست چرا که محبوبیت هر پلتفرم و یا توکنی بی دلیل نبوده و این نشان دهنده وجود قابلیت ها و آپشن های جدید در آن ها است!

Decentraland

دیسترالند که دارای یک محیط گیم متاورس واقعیت مجازی و بلاک چین اتریوم است، همیشه جز بهترین ها در بازی های کریپتو قرار دارد و لازم است این بار هم در لیست بهترین Game tokens به این پلتفرم بازی بپردازیم. بازیکنان در این بازی با خرید nft های زمین مجازی می توانند فعالیت خود را شروع کنند. این زمین ها مجازی که LAND نام دارند، بایستی با توکن بومی بازی خریداری شوند. MANA token بومی بازی دیسترالند بوده و به عنوان ابزار اصلی و ضروری در تجارت و فعالیت در این بازی از آن ها یاد می شود چرا که تمامی خرید های درون این گیم باید با توکن مانا صورت بگیرد.

AxieInfinity

آکسی اینفینیتی بازی ای غیر متمرکز است که بر روی بلاک چین اتریوم فعال می باشد. کارکرد این بازی به گونه ای است که بازیکنان بدو ورود به بازی با موجودی به نام Axies آشنا می شوند و با پرورش و رسیدگی به این موجودات می توانند برای خود لشکری درست کنند آن ها همچنین می توانند با مبارزه و حمله به دیگر کاربران برای خود پادشاهی ای بسازنند و قلمرو خود را مشخص کنند. کسانی که توکن این بازی یعنی AXI را در اختیار دارند، می توانند به نسبت مقدار token ای که در اختیار دارند در تصمیم گیری های این بازی موثر باشند.

SandBox

بازی سندباکس یکی دیگر از پلتفرم های بازی متاورس است. این پلتفرم اجازه می دهد که کاربران مناطق مجازی ایجاد کنند و از بازاری که درون بازی است، خرید های مورد نیاز برای منطقه مجازی خود را انجام دهند. این خرید ها باید با SAND ERC-20 tokens یعنی token بومی بازی صورت بگیرد. کاربران هم چنین با با استیک کردن توکن خود می توانند به درآمد برسند.

آیا Game tokens ارزش سرمایه گذاری دارند؟

آیا Game tokens ارزش سرمایه گذاری دارند؟

اگر شما فردی هستید که طرفدار ارزهای دیجیتال و بازار کریپتو هستید و از طرف دیگر به گیم علاقه فراوان دارید بهترین پیشنهاد برای شما Game tokens ها هستند. بسیاری از سرمایه گذاران خارج از صنعت بازی نیز سرمایه گذاری روی این توکن ها را امری با ارزش دانستند و گفته اند بهترین توکن های بازی از نظر ارزش در بازار در حال رشد و افزایش قیمت فوق العاده هستند از این رو برای سرمایه گذاری بهترین گزینه هستند.

سوالات متداول توکن های بازی

توکن بازی چیست؟

توکن هایی بازی در واقع محرکی برای پذیرش بیت کوین و Web3 هستند که در بلاک چین و توسط دسته بزرگی از انواع پلتفرم های بازی کریپتویی اداره می شود.

چرا Game tokens بهترین گزینه برای سرمایه گذاری هستند؟

توکن های بازی از نظر ارزش در بازار در حال رشد و افزایش قیمت فوق العاده هستند از این رو برای سرمایه گذاری بهترین گزینه هستند.

امتیاز دهید
fatemeh dhi

fatemeh dhi

فاطمه دهباشی دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد هستم و از سال ۱۴۰۱ در بخش اخبار ارزهای دیجیتال بیستکس فعالیت خودم را آغاز کرده ام.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها