لجر نانو اس از چه ارزهایی پشتیبانی میکند؟ مشکلات Ledger Nano S کیف پول

لجر نانو اس از چه ارزهایی پشتیبانی میکند؟ مشکلات Ledger Nano S

  • توسط zeinab
  • 10 دقیقه

اگر به دنبال کیف پول های سخت افزاری و مناسب برای برخی از ارز های اصلی هستید، بهتر است تا انتها این مقاله برای معرفی یکی از مهم ترین و بهترین والت ها جهان، همراه ما باشید. لجر نانو اس یکی از والت های ساخته شده توسط شرکتی فرانسوی می باشد که بیشترین فروش نسخه های سخت افزاری را از آن خود کرده است.

لجر نانو اس چیست؟

کیف پول لجر نانو اس یکی از والت های سخت افزاری و مناسب ارز های بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و بیت کوین کش می باشد. این والت همانند دیگر والت ها کلید های خصوصی را محافظت می کند و اجازه دسترسی را تنها به کاربر می دهد. این اتفاق باعث جلوگیری از سرقت می شود. این والت بسیار کاربردی و پر طرفدار است و دارای رابط کاربری آسان و امنیت بالایی می باشد.

قیمت لجر نانو اس چقدر است؟

لجر نانو اس قیمت متفاوتی دارد و می توان گفت که از قیمت 1/300میلیون شروع می شود و تا قیمت 4/600 میلیون تومان به فروش می رسد. هزینه لجر نانو اس به واسطه عملیاتی که انجام می دهد بسیار منطقی به نظر می رسد.

ریکاوری لجر نانو اس

ریکاوری حساب لجر نانو اس به چه صورت است؟

اگر رمز خود را فراموش کردید و یا این والت را گم کرده اید و یا حتی به سرقت رفته است، می توانید با گزینه بازیابی اطلاعات خود را ریکاوری کنید تا اطلاعات ارز خود را برگردانید. شما می توانید به واسطه ریکاوری از طریق کلمه بازیابی به اطلاعات خود دسترسی پیدا کنید.

لجر نانو اس از چه ارزهایی پشتیبانی میکند؟

در حال حاضر این والت از ارز های زیادی پشتیبانی می کند و اگر شما به دنبال سوال لجر نانو اس چه ارزهایی را پشتیبانی می کند؟هستید، ما در این بخش برخی از معروف ترین ها را نام برده و توضیحاتی را در اختیار شما قرار می دهیم.

ارزهای لجر نانو اس

بیت کوین

یکی از ارز هایی که لجر نانو اس از آن پشتیبانی می کند بیت کوین می باشد و به طور کلی این والت را یکی از بهترین والت ها برای بیت کوین می دانند.

اتریوم

یکی دیگر از ارز هایی که توسط این والت پشتیبانی می شود اتریوم است و شما می توانید با استفاده از امنیت بالایی که این والت دارد، به راحتی اتریوم های خود را نگه داری کنید.

لایت کوین

یکی از ارز های مهم در بین تریدر ها لایت کوین می باشد که دارای اهمیت زیادی است. لجر نانو اس از آن نگه داری می کند و آن را مورد پشتیبانی خود قرار می دهد.

جدول اطلاعات

ما در این مقاله برای شما جدولی را گردآوری کرده ایم و به واسطه آن، برخی از اطلاعات را به صورت چکیده در اختیار شما قرار می دهیم.

موضوعلجر نانو اس
ارز های پشتیبانی شده توسط این والتبیت کوین، اتریوم، لایت کوین، بیت کوین کش
کشور سازنده این کیف پولفرانسه
قیمت لجر نانو اساز 1/300 تا 4/600 میلیون تومان
سیستم پشتیانی این والت سخت افزار

پشتیبانی لجر نانو اس (ledger nano s) به چه صورت است؟

این والت یکی از بهترین فناوری ها را برای پشتیبانی دارد. شما می توانید از این کیف پول استفاده کنید و به واسطه پشتیبانی این والت به تمامی سوال های خود پاسخ دهید. به طور کلی می توان گفت که پشتیبانی این والت دارای سرعت العمل فوق العاده ای می باشد و به تمام سوالات شما در اسرع وقت پاسخ می دهد. لجر نانو اس ساخت فرانسه می باشد و یکی از پر فروش ترین شرکت های تولید کننده کیف پول سخت افزاری است.

مدل های ledger nano s به چه صورت است؟

این کیف پول پر فروش ترین کیف پول در بین والت های سخت افزاری شده است و می توان گفت که این امر باعث می شود مدل های متفاوتی را تولید کند. بعد از لجر نانو اس یک مدل دیگر وارد بازار شد. مدل لجر نانو ایکس که به تازگی رونمایی شده است، یکی از بهترین والت ها می باشد و این مدل در حال حاضر بهترین والت برای ارز دیجیتال بیت کوین معرفی شده است.

قیمت لجر نانو اس چقدر است؟

خریدن ledger nano s چگونه ممکن می شود؟

شما می توانید این والت را به واسطه فروشگاه های ایرانی زیادی تهیه کنید. این محصول در سایت های متفاوتی مانند ترب به فروش می رود و قیمت های متفاوتی دارد. این والت در برخی از سایت های مهم که تنها به خرید و فروش انحصاری والت ها می پردازند، به فروش می رود.

آیا لجر نانو اس گارانتی هم دارد؟

در هنگام تحویل این والت به بسته بندی آن توجه کنید و اگر متوجه خراش و یا باز شدگی شدید. این محصول را خریداری نکنید. به طور کلی می توان گفت که این والت دارای گارانتی می باشد و گارانتی آن متعلق به شرکت خود است. شما می توانید به واسطه این امر از گارانتی این محصول استفاده کنید، اما در هنگام خرید دقت بسیاری به خرج دهید.

آموزش نصب و استفاده از لجر نانو اس

آموزش نصب و استفاده از لجر نانو اس

در ابتدای امر محتوایات پکیج را بررسی کنید و بعد از آن دستگاه را کنترل کنید. در این مرحله شما باید دستگاه را متصل کنید و بعد از این عملیات LEDGER LIVE را بر روی سیستم خود نصب کنید. در مرحله بعدی دستگاه خود را پیکر بندی کنید. بعد از انجام این مراحل برای دستگاه خود یک پین کد در نظر بگیرید و عبارت ریکاوری را یادداشت کنید. در هنگام تحویل پکیج و باز کردن آن به این امر توجه کنید که داخل پکیج جدا از دستگاه کابل یو اس بی و یک جا کلیدی و یک طناب مخصوص وجود داشته باشد.

این دستگاه دارای یک صفحه ال سی دی می باشد و دارای دو دکمه است و اگر به دنبال چک کردن آن هستید، می توانید این موارد را دنبال کنید. دکمه های موجود بر روی دستگاه به شما قدرت انتخاب در منو را می دهد. بعد از نصب برنامه ledeger live که یکی از مهم ترین مراحل برای نصب این والت می باشد.

اگر برای شما سوالی پیش آمده است که این برنامه چیست، باید بدانید که این برنامه به شما کمک می کند که ارز های خود را مدیریت کنید. بعد از این مرحله، باید پین کدی را انتخاب کنید و عبارت ریکاوری را برای مواقعی که دستگاه شما گم شده و یا به سرقت رفته است وارد کنید. برای خرید این محصول از فروشگاه های معتبر خرید کنید تا سرمایه خود را از دست ندهید.

سوالات متداول

آیا این والت دارای گارانتی می باشد؟

این والت دارای گارانتی از شرکت خود می باشد و شما می توانید از گارانتی آن استفاده کنید. بهتر است در هنگام خرید به برخی از مسائل توجه کنید. اگر در هنگام تحویل گرفتن این والت متوجه خراش هایی بر روی کارتون این دستگاه شدید و یا متوجه درب باز محصول شدید، بدانید که این محصول امکان هک شدن را دارد و از خرید آن دست بکشید. شما باید برای خرید کیف پول بسیار دقت کنید.

آیا آموزش خاصی برای نصب این دستگاه باید پشت سر بگذاریم؟

به طور کلی این والت دارای مراحلی برای نصب می باشد که در ابتدا امر باید به پکیج آن توجه کنید و ببینید که در پکیج آن جدا از دستگاه، کابل های مورد نظر وجود دارد یا خیر و به طور کلی می توان گفت که مراحل زیادی برای نصب این والت وجود دارد که انتخاب پین و عبارت ریکاوری جز مهم ترین مراحل آن می باشند.

چگونه لجر نانو اس بخریم؟

شما می توانید به واسه خرید های حضوری و یا خرید های اینترنتی از سایت های معتبر که مربوط به فروش وسایل الکترونیکی هستند، به این والت دسترسی پیدا کنید. شما می توانید به واسطه برخی از سایت های معتبر ایرانی مانند ترب به خرید این والت بپردازید. در حال حاضر در این سایت قیمت های متفاوتی وجود دارد. شما می توانید به واسطه موجودی این سایت به خرید خود بپردازید.

لجر نانو اس از چه ارز هایی پشتیبانی می کند؟

در حال حاضر از ارز هایی مانند بیت کوین، لایت کوین، بیت کوین کش و اتریوم پشتیبانی می کند و به دنبال پشتیبانی از ارز های بیشتری می باشد. در حال حاضر از ارز های اصلی پشتیبانی می کند، چرا که استفاده بیشتر تریدر ها این ارز ها می باشد و به دنبال سرمایه گذاری در این ارز ها هستند.

آیا لجر نانو اس بر روی سیستم عامل های دیگر کار می کند؟

این والت تنها بر روی سیستم عامل ویندوز کار می کند و بر روی تلفن های همراه نمی تواند کار کند، چرا که یک والت سخت افزاری می باشد و این امر برای تلفن همراه شما غیر قابل تحمل است.

قیمت این والت چقدر می باشد؟

در حال حاضر قیمت دقیقی از این محصول در بازار پیدا نشده است، اما به طور کلی در برخی از سایت های فروش وسایل الکترونیک در ایران از قیمت یک میلیون و سیصد هزار تومان شروع شده و تا قیمت چهار میلیون و شصد هزار تومان به فروش می رسد.

لجر نانو ایکس نسخه آپدیت شده این والت است؟

این نسخه به تازگی رو نمایی شده است و در حال حاضر دارای لقب بهترین والت بیت کوین است. به طور کلی تفاوت زیادی با لجر نانو اس ندارد، اما دارای جزئیات بیشتری می باشد.

امتیاز دهید
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها