تبلیغات
آموزش ارزهای دیجیتال

نحوه برداشت ارز iov از صرافی های معتبر و شناخته شده

  • توسط sara
  • 20 دقیقه

در واقع برداشت رمز ارزها همواره از سری موضوعاتی بوده است که کاربران زیادی را به خود جذب کرده است. صرافی های زیادی در این حوزه وجود دارند که به راحتی می توانید هر ارز دیجیتال خود را از آن برداشت کرده و استفاده کنید. لازمه این کار آموزش صحیح در این زمینه است و ما قصد داریم در صرافی ارز دیجیتال بیستکس به طور مشخص درباره برداشت ارز iov صحبت کنیم و هر آن جه که ممکن است پیرامون برداشت این رمز ارز به وجود بیاید را با هم تحلیل بررسی کنیم پس تا انتها همراه ما باشید.

برداشت ارز iov از صرافی های ایرانی

برداشت ارز iov از صرافی های ایرانی

برداشت ارز iov از صرافی های داخلی نیز امکان پذیر است. صرافی های ایرانی که در این زمینه وجود دارند ممکن است این رمز ارز را پشتیبانی نکرده و طبیعتا برداشتی هم از این صرافی ها انجام نمی شود. اما صرافی هایی که در این جا از آن ها نام بردیم از ارز iov پشتیبانی می کنند.

برداشت ارز iov از نوبیتکس

همان طور که می دانید صرافی نوبیتکس یکی از صرافی های معتبر و اسم و رسم دار ایرانی است. نوبیتکس همواره در تلاش است تا رمز ارزهای جدیدی که وارد بازار می شود را پشتیبانی کند و همواره خود را به روز نگه دارد. نوبیتکس از ارز iov نیز به خوبی پشتیبانی کرده و شما می توانید از این صرافی iov های خود را برداشت کنید. برای برداشت این ارز لازم نیست کار اضافه ای انجام شود و همان گونه که ما بقی رمز ارزها در نوبیتکس برداشت می شوند، آی او وی نیز همان پروسه را طی خواهد کرد.

در ابتدا شما باید روی گزینه کیف های من کلیک کرده و رمز ارز مورد نظر خود را که در اینجا iov است را انتخاب کنید. مقداری که از این ارز مد نظر را همراه با آدرس کیف پول مقصد وارد می کنید و در ادامه روی گزینه ایجاد درخواست برداشت کلیک کرده تا درخواست جدید شما به وجود بیاید. حال کد تایید به شکل پیامک یا ایمیل برای شما فرستاده می شود که لازم است شما آن را در کادر مورد نظر وارد کنید.

شاید بهتر باشد که در این جا چند نکته را پیرامون این مبحث با هم بیاموزیم:

  • اگر شما شناسایی دو عاملی خود را فعال کرده اید باید آن را وارد کنید.
  • قبل از این که درخواست جدیدی برای برداشت بدهید، حتما میزان مبلغ و آدرس کیف پولی که وارد می کنید را چک کنید. اگر شما اشتباهی در این مرحله انجام دهید، نوبیتکس هیچ مسئولیتی در قبال آن را بر عهده نخواهد گرفت و تماما همه چیز بر عهده خودتان است پس حتما این موضوع را مد نظر داشته باشید.
  • تمامی درخواست‌ ها  24 ساعته  و به شکل خودکار  پردازش می‌ شوند.
  •  شما زمانی می توانید درخواست خود را لغو کنید که فقط 3 دقیقه از تایید آن توسط خود شما گذشته باشد و در صورتی که بیش تر از این زمان بگذرد، دیگر امکان انجام این کار وجود ندارد.
  • هر تراکنشی که شما در شبکه انجام می دهید کارمزدش لحاظ شده و از حساب شما کم می شود.

برداشت ارز iov از آبان تتر

در صرافی آبان تتر نیز می توانید برداشت ارز iov را انجام دهید و کافیست از قسمت کیف پول خود درخواست برداشت را ثبت کرده تا در زیر دو ساعت این کار برای شما انجام شود.

برداشت ارز iov از بیت 24

بیت 24 نیز یکی از صرافی های ایرانی است که به خوبی می توانید ارز iov خود را از آن جا برداشت کنید و هیچ نگرانی در رابطه با آن نداشته باشید. بیت 24 دارای پشتیبانی شبانه روزی است و شما در هر قسمتی سوالی برایتان به وجود بیاید، می توانید با تماس گرفتن با بخش پشتیبانی بیت 24 به صورت آنلاین راهنمایی خود را دریافت کنید.

برداشت ارز iov از بیت پیت

بیت پیت نیز یکی از صرافی های خوب ایرانی است که می توانید عملیات برداشت ارز iov خود را از آن جا انجام دهید.

برداشت ارز iov از کریپتولند

همان گونه که می دانید صرافی کریپتولند اخیرا با مشکلات عدیده ای مواجه شده است که باعث گردید تمامی اعتماد ها نسبت به این صرافی از بین برود. در حال حاضر این صرافی غیر فعال است و هیچ برداشت ارزی از آن صورت نمی گیرد.

برداشت ارز iov از صرافی های جهانی

برداشت ارز iov از صرافی های جهانی

در این جا نحوه برداشت ارز iov در صرافی های بسیار مطرح جهانی را با هم بررسی می کنیم.

برداشت ارز iov از بایننس

همان گونه که می دانید صرافی بایننس بهترین صرافی جهان است و از همین رو می خواهیم در ابتدا نحوه برداشت از این صرافی را با هم مرور کنیم. لازم است در ابتدا از نوار بالایی که وجود دارد وارد بخش داشبورد خود شده و کیف پول را انتخاب کنید. سپس ارز مورد نظر خود یعنی iov را انتخاب کرده و گزینه برداشت را بزنید. حالا شما باید آدرس کیف پول مقصد خود را وارد کنید. در ادامه باید شبکه مورد نظر برای انتقال را انتخاب کرده و آدرس واریزی را دریافت کنیم. لازم به ذکر است که با شبکه ERC20 پیش می رویم و این شبکه را برای انتقال برگزیده ایم.

به صورت کلی ارزهای دیجیتال روی شبکه های مختلفی جا به جا می شوند و برای این که این انتقال درست انجام گیرد، باید هم سایت مبدا و هم سایت مقصد شبکه مد نظر را پوشش دهد. پس حتما قبل از این که برداشت نهایی خود را ثبت کنید حتما از این موضوع که آدرس مبدا و مقصد یکسان باشد اطمینان حاصل کنید.

شاید برایتان این سوال پیش بیاید که تفاوت شبکه ها در چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که کارمزد نقل و انتقالات در شبکه ها با هم فرق می کند و شما می‌ توانید با انتخاب شبکه‌ های مختلف کارمزد نقل و انتقال را قبل از تایید نهایی مشاهده کنید.

در این قسمت باید آدرسی که از کیف پول مقصد در مرحله قبلی گرفته اید را وارد کنید. در این مرحله در قسمت راست صفحه توضیحاتی در رابطه با انتقالی که در حال انجام هستید را مشاهده می کنید و بعد از آن نوبت به وارد کردن مقدار مورد نظر برای برداشت می رسد که باید آن را وارد کنید.

دوباره در این قسمت شبکه را انتخاب می کنیم و باید به این نکته توجه باشید که با شبکه اولیه که انتخاب کردید، یکسان باشد که در این جا TRC20 است. حالا می توانید دکمه تایید را بزنید و بعد از فشردن این دکمه کد امنیتی و مشخصات درخواست به ایمیلتان ارسال خواهد شد.

حال برای شما صفحه ای باز می شود که در آن باید دو فیلد را پر کنید. اول کدی که به ایمیل شما فرستاده شد و پیامک مورد نظر را باید وارد کنید و دوم کد تایید هویت دو مرحله ای گوگل است که اگر آن را انجام نداده اید باید نحوه فعالسازی آن را مشاهده کرده و نسبت به فعالسازی آن اقدام کنید.

در صورتی که تمامی این مراحل را با موفقیت پشت سر بگذارید و درخواست برداشت شما با موفقیت طی شود، پیامی مبنی بر موفقیت ثبت درخواست برداشت برای شما نمایش داده می شود. این فرایند ممکن است حدود نیم تا 2 ساعت طول بکشد.

برداشت ارز iov از کوینکس

در این صرافی مطرح نیز تقریبا روال کار مانند بایننس است و اگر مفهوم برداشت را درک کرده باشید، هیچ مشکلی نخواهید داشت.

چه مشکلاتی می تواند در رابطه با برداشت این کریپتوکارنسی به وجود آید؟

چه مشکلاتی می تواند در رابطه با برداشت این کریپتوکارنسی به وجود آید؟

در رابطه با برداشت از رمز ارزی می تواند مشکلاتی از قبیل کامل نشدن درخواست برداشت، آدرس دادن اشتباه کیف پول، وارد نکردن صحیح مبلغ و … به وجود بیاید که هیچ کدام از این موارد را صرافی مورد نظر بر عهده نمی گیرد و تماما خود شما مسئولیت آن را باید بپذیرید. دقیقا به همین خاطر است که گفته شده قبل از ثبت درخواست برداشت، آدرس کیف پول مورد نظر خود و مبلغ را مورد بررسی قرار دهید تا مشکلی به وجود نیاید.

آموزش برداشت ارز iov از کجا دنبال کنیم؟

آموزش برداشت ارز iov را از کجا دنبال کنیم؟

شما می توانید آموزش برداشت این رمز ارز را از تمامی سایت های معتبر در این زمینه دنبال کنید و از پی دی اف های جامعی که در این باره وجود دارد نیز نهایت استفاده را ببرید. در آپارات نیز فیلم های کوتاهی در این باره وجود دارد که می توانید ان را دیده و جواب سوال خود را پیدا کنید.

چگونه توکن iov را به کیف پول تراست والت اضافه کنیم؟

چگونه توکن iov را به کیف پول تراست والت اضافه کنیم؟

برای این کار لازم است در ابتدا وارد پروفایل توکن iov در وب سایت CoinMarketCap شده و قرارداد هوشمند درج شده این توکن مبتنی بر بلاکچین اتریوم را کپی کنیم.

برداشت ارز iov از تراست والت چگونه است؟

برای این کار لازم است در ابتدا عبارت Bit-z IOV/ETH را در گوگل جستجو کنیم. بعد از این کار وارد صرافی Bit-Z می شویم. لازم است در این صرافی ثبت نام کنید و بعد از ورود توانایی این را دارید که توکن iov را از تراست ولت خارج کرده و در صرافی که به آن اشاره شد با ارز دیجیتال اتریوم معامله انجام دهید.

جدول اطلاعات

جدول اطلاعات

در این جا فاکتور های مهمی درباره برداشت ارز iov را با یکدیگر مرور می کنیم و سعی بر این است که در یک نگاه جواب سوالات خود را در این جدول بیابید.

موضوعبرداشت ارز iov
بنیان گذار این رمز ارزایزابلا دل
صرافی های ساپورت کنندهبایننس، کراکن و …
برداشت ارز iov از تراست والتدر متن به شکل کامل آموزش داده شده است.
آینده این رمز ارزبرخی از تحلیل گران این رمز ارز را برگ برنده می دانند.

دلیل اختلاف قیمت Iov-Blockchain در صرافی‌ های مختلف

اگر نگاهی به صرافی های مختلف انداخته باشید متوجه خواهید شد که برخی از رمز ارزها با قیمت متفاوتی دیده می شوند و جالب است بدانید این موضوع کاملا طبیعی است. برای مثال اگر شما همین الان قیمت ارز iov را در صرافی های مختلف ببنید، متوجه خواهید شد که با هم اختلاف دارند و نه تنها این رمز ارز بلکه دیگر ارزهای دیجیتال نیز از این قاعده مستثنی نیستند. در واقع دلیل این اختلاف قیمت ها در صرافی های مختلف، میزان متفاوت عرضه و تقاضای هر رمز ارز در همان صرافی است.

در این بین ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که از کدام صرافی خرید کنیم و آیا این اوضاع برای ما بازاری را ایجاد خواهد کرد که بتوانیم خرید و فروش های آنی و پر سودی را تجربه کنیم؟ در پاسخ باید بگوییم این طرز تفکر کاملا غلط است چرا که شما نمی توانید مانند یک ربات از سرعت بالایی برخوردار باشید و در لحظه بعد از خرید ارزان تر یک رمز ارز به سرعت آن را در صرافی دیگر با قیمت بالاتر بفروشید.

در حقیقت این اختلاف قیمت ها آن قدر جزئی است که در صورت موفق شدن در این کار سود زیادی نصیب شما نخواهد شد و فقط وقت خود را تلف کرده اید. در ضمن کارمزدی که از شما بابت این خرید و فروش کسر خواهد شد بسیار بالاتر از سودی است که شاید عایدتان شود و در واقع شما با دست خودتان خود را در چاهی عمیق می اندازید.

آیا ارز iov کلاهبرداری است؟

این ارز دیجیتال نه تنها پشتوانه قدرتمندی داشته بلکه به عنوان یکی از ارزهای ناب در حوزه کریپتوکارنسی نیز شناخته می شود و برخی از تحلیلگران از iov با عنوان توکن ثروتمند کن نام برده اند و به آینده آن بسیار خوش بین هستند.

حل مشکل کلید عمومی ارز دیجیتال توسط بنیانگذار iov

اگر شما نیز تجربه انتقال پول از کیف پول ها را داشته باشید، مسلما با ترس و استرس هنگام انتقال آن آشنایی دارید و شاید اسفناک ترین قسمت دنیای کریپتوکارنسی ها همین آدرس کیف پول ها باشد. همان طور که می دانید اول باید یک رشته طولانی که شامل اعداد و حروف بزرگ و کوچک می شود را کپی کنید و در جایی دیگر آن ها را قرار دهید.

علاوه بر این چند بار باید این رشته را از اول تا اخر با دقت بخوانید تا مبادا چیزی را از قلم انداخته باشید چرا که جابجایی یک حروف یا یک حرف منجر به اشتباهی جبران ناپذیر در این زمینه شده و سرمایه شما بر باد می رود.

این موضوع آن قدر برای برخی گران تمام شد که استارتاپی قوی در پی حل این مشکل برآمد. این استارتاپ ایده ای داشت که معتقد بود یک نوشته کوتاه که برای انسان قابل فهم باشد، خیلی بهتر از این حروف و اعداد خواهد بود و احتمال اشتباه در این زمینه را به صفر خواهد رساند.

ایزابلا دل بنیانگذار همین استارتاپ یعنی استارتاپ آی او وی است و معتقد است زمانی که کاربران به این مرحله می رسند، نباید نگران چیزی باشند و همه چیز باید به آسانی هر چه تمام تر پایان گیرد. در واقع استارتاپ آی‌ او‌ وی (IOV) یک نیم‌ سرویس بلاک چین (BNS) طراحی کرده که با استفاده از آن همه افراد می توانند کلید عمومی خود را وارد کرده و یک متن قابل فهم و مشخص را دریافت کنند.

مثلا اگر کلید عمومی زیر را در اختیار داشته باشید: ۲۸fh17fvY9Co2kja9fl24DbFX57j803gw5 عبارتی قابل فهم مانند john*iov.value را تحویل خواهید گرفت که به خاطر سپردنش هم آسان است که در برداشت ارز iov نیز این موضوع صادق است.

همان طور که می بینید این نشانه های جدید برای افراد مبتدی بسیار کار گشاست و نیازی به حفظ کردن متن طولانی و سخت نیست و از همین رو احتمال اشتباه در این مرحله بسیار پایین خواهد آمد.

تعویض‌ پذیری کیف پول

یکی از مشکلاتی که کاربران ممکن است در حوزه کیف پول و انتقال رمز ارزها با آن برخورد کنند این است که کیف پول مربوط به هر نوع ارز دیجیتال بر روی بلاک چین همان ارز عمل می کند. اگر بخواهیم این موضوع را به شکلی دقیق تر بیان کنیم بهتر است بدانید که هر رمز ارز را اگر بخواهیم روی یک بلاکچین مدیریت کنیم کاری دشوار پیش رو داریم و استارتاپ iov برای حل این مشکل راه کاری اندیشیده اند.

اکثر بلاک چین ها به شکل کاملا انفرادی فعالیت دارند و اگر بخواهیم ارتباطی میان این بلاک چین ها برقرار کنیم باید به فکر انتقال مقداری ارز دیجیتال به یک صرافی متمرکز و معاوضه اش با دیگر ارزهای دیجیتال باشیم. بعد از این کار مقدار معینی که به دست می آید را به کیف پول خود انتقال می دهیم که البته این کار بعد از انجام حداقل 3 تراکنش انجام می گیرد که در ادامه ریسک و خطای انسانی و هم چنین کارمزد و … نیز قسمت جدایی ناپذیر این قضیه است.

در این جا مفهومی را توضیح خوهیم داد که شاید دانستنش برای شما عزیزان خالی از لطف نباشد. استفاده از تبادل خرد بین زنجیره‌ ای یا همان  (cross-chain atomic swaps) می‌ تواند انتقال موجودی از یک بلاک چین به بلاک چینی دیگر را به شکل کاملا یک به یک انجام دهد.

بنیان گذار iov یا همان ایزابلا دل در ادامه این فناوری نو ظهور اضافه می کند که: با تبادل خرد بین زنجیره‌ ای در واقع تراکنش‌ هایی را بین زنجیره‌ ها انجام می‌ دهیم ولی فقط تنها کسانی که از این معامله با خبر می شوند فقط طرفین تبادل هستند. با استفاده از این فرایند دست واسطه ها کوتاه شده و دیگر هیچ طرفی نیازی به این ندارد که کارمزدی بپردازد.

سوالات متداول درباره برداشت ارز iov

نام بنیان گذار رمز ارز iov چیست؟

ایزابلا دل بنیان گذار این رمز ارز است.

استارتاپی که ایزابلا دل راه اندازی کرد برای رفع چه مشکلی بود؟

ایزابلا دل برای حل مشکل ادرس کیف پول های طولانی و سخت، استارتاپی کاربردی راه اندازی کرد که در آن آدرس کیف پول های سخت و پر از عدد و حروف به متن های قابل فهم و آسان تبدیل خواهد شد که در متن به طور کامل به آن پرداخته شد.

کدام صرافی های خارجی از این رمز ارز پشتیبانی می کنند؟

بایننس، کوکوین، کراکن و …

کدام صرافی های ایرانی از این رمز ارز پشتیبانی می کنند؟

آبان تتر، نوبیتکس، بیت برگ و …

این توکن در کدام بلاک چین توسعه یافت؟

توکن iov در بلاکچین اتریوم توسعه یافته است.

این توکن خود را با چه عنوانی معرفی می کند؟

این توکن خود را به عنوان یک زیر ساخت عالی برای صنعت خودرو های هوشمند معرفی می کند و در نظر دارد برنامه جامع خود را در این باره ادامه دهد.

قیمت حال حاضر توکن iov چقدر است؟

این توکن در حال حاضر با قیمت $0.000148 خرید و فروش می شود.

تعداد کل سکه های این توکن چقدر است؟

10,000,000,000

این توکن چند سکه در گردش دارد؟

6,459,716,603

این توکن بالاترین قیمتی که برای خود به ثبت رسانده مربوط به کدام تاریخ بوده است؟

این توکن در تاریخ 97/6/10 مقدار $0.00541 را به ثبت رسانید و تاکنون در این زمینه رکورد شکنی از خود نشان نداده است.

پایین ترین قیمتی که این توکن زده چقدر بوده است؟

97.27% افت را از خود نشان داده است.

آیا این ارز دیجیتال با ارزهایی نظیر ترون قابل مقایسه است؟

در واقع مبلغ این ارز آن قدر پایین است که نمی توان با ارزهای رده بالایی چون ترون آن را مقایسه کرد.

آینده این رمز ارز چگونه پیش بینی شده است؟

تحلیل گران بسایری این رمز ارز را مناسب برای خرید دانسته اند و این نظر را داشته اند که نگه داشتن این رمز ارز با سود بالایی همراه خواهد بود البته به شرطی که خریداران هیجانی عمل نکنند.

این رمز ارز در سالی که گذشت چگونه خود را نشان داد؟

این رمز ارز تا کنون با فراز و نشیب های ملایمی همراه بوده و تحلیل گران معتقدند باید صبور بود و دید در سال 2022 این رمز ارز چگونه رفتار خواهد کرد.

نحوه برداشت رمز ارز iov از بایننس چگونه است؟

در متن به شکل کامل و به صورت گام به گام توضیح داده شده است.

امتیاز دهید
sara

sara

سارا مسعودی دانشجو رشته کامپیوتر هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید انواع محتوا برای سایت ها و شبکه های اجتماعی می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها