نظر بیل گیتس در مورد nft اخبار NFT

نظر بیل گیتس در مورد nft

بیل گیتس که یکی از کارآفرینان، بازرگانان، سرمایه داران و نیکو کاران آمریکایی و بیان گذار مایکروسافت می باشد چندی پیش نظر خودش را در رابطه با ان اف تی ها را مطرح کرد کرد که با تیتر نظر بیل گیتس در مورد nft ها بسیار در رسانه ها مورد توجه قرار گرفت و این بار نوبت سایت بیستکس است که به این موضوع به طور کامل بپردازد. بیل گیتس هم چنین تا سال 2017 عنوان ثروتمند ترین فرد در جهان را با دارایی خالص 86 میلیارد دلار داشته است.

نظر بیل گیتس در مورد nft

نظر بیل گیتس در مورد nft چیست؟

نظر بیل گیتس در مورد nft ها بر خلاف دیگر ثروتمندان جهان نظر خوش بینانه ای به nft ها ندارد و به نظر او سرمایه گذاری در این راه اصلا درست نیست و کار احمقانه ای به نظر می رسد! به طوری که در آخرین مصاحبه خودش گفت که فکر می کند کریپتو ها و ارزهای دیجیتال و ان اف تی ها با نظریه ای ساده جلو می روند و هرچه بستر این داستان بزرگ تر شود همه چیز رو به بد تر شدن پیش می رود و به طوری مانند بمب ساعتی است.

علت خوش بین نبودن بیل گیتس به nft ها چیست؟

از نظر بیل گیتس ارزش nft ها بیش از آنی است که قیمت گذاری و به فروش می رسند و متاسفانه هر روز مشاهده می کنیم که قیمت آن ها بیشتر و بیشتر می شود چرا که افرادی مایل به پرداخت قیمت بالاتر برای آن ها هستند که این نظریه باعث فساد در زمینه nft ها و باعث پایان آن ها می شود!

او در مصاحبه اش با CNN Business به شوخی اما با هدفی جدی گفت که تصاویر دیجیتالی گران قیمت از میمون ها جهان را بسیار بهبود می بخشند. او قبلا هم در سال 2021 گفته بود که چون ایلان ماسک و تسلا در بیت کوین سرمایه گذاری کرده اند دلیلی منطقی برای دیگر سرمایه گذاران نیست تا از راه او پیروری کنند.

تا چه حد این ادعای بیان گذار مایکروسافت درست است؟

بر اساس نظر بیل گیتس در مورد nft که آن ها انقلابی در دنیا ایجاد نمی کنند فرضیه ای اثبات نشده است و به طور کامل بستگی به شخصیت فرد دارد که قصد دارد با چه دیدی به nft ها نگاه کند. قیمت بالا و به گونه ای بی مصرف بودنشان یا هنرمندانی که از این راه درامد دارند؟ قیمت بالای nft ها موجب شده تا کم تر کسانی به سراغ درآمد زایی از آن ها بروند اما باز هم این بازار پیشرفت رو به رشدی دارد و تا کنون هیچ افتی نداشته است.

سوالات متداول

بیل گیتس کیست؟

بیل گیتس یکی از کارآفرینان، بازرگانان، سرمایه داران و نیکو کاران آمریکایی و بیان گذار مایکروسافت می باشد.

بیان گذار مایکروسافت به چه دلیلی از nft ها استقبال نکرد؟

از نظر بیل گیتس ارزش nft ها بیش از آنی است که قیمت گذاری و به فروش می رسند به همین خاطر از آن ها استقبال نکرد.

نظر بیل گیتس در مورد nft مثبت است؟

نظر بیل گیتس در مورد nft مثبت نبوده و امیدی به آن ندارد.

امتیاز دهید
fatemeh dhi

fatemeh dhi

فاطمه دهباشی دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد هستم و از سال ۱۴۰۱ در بخش اخبار ارزهای دیجیتال بیستکس فعالیت خودم را آغاز کرده ام.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها