تبلیغات
لباس منچستر سیتی در متاورس اخبار متاورس

لباس منچستر سیتی در متاورس با همکاری پوما ارائه شد

منچستر سیتی که باشگاه فوتبال در لیگ برتر انگلستان واقع در شهر منچستر است این بار با رونمایی از لباس جدید تیم خود به متاورس راه پیدا کرده است! قبل تر هم اقداماتی شبیه به این کار باشگاه منچستر سیتی دیده شده است مثل کار آبی اناری ها که با طراحی ان اف تی وارد دنیا متاورس شدند و از این بازار کسب درآمد کردند. یا حتی طراحی شال هوشمند که توسط خود این باشگاه انگلیسی صورت گرفته است تا احساسات هوادارانش را مورد بررسی قرار دهد. لباس منچستر سیتی در متاورس با همکاری پوما ایجاد شده است.

طراحی کیت سوم منچستر سیتی در متاورس

لباس جدید این باشگاه منچستر سبز رنگ با طرح های مشکی می باشد که رنگ سبز این لباس خیلی کم رنگ است. مدل سازی این لباس توسط سه ستاره پر افتخار منچستر سیتی یعنی لورا کومبس، کالوین فیلیپس و روبن دیاس انجام شده است. رونمایی از لباس سوم در متاورس اول تجربه ای بود که باشگاه منچستر سیتی به آن پرداخت و با عرضه آن در متاورس قابلیت هایی را ایجاد کرد که بازیکنانش بتوانند با Land of Game در آن تعمل و همکاری داشته باشند. خط های مشکی و افقی نشانه واضح و مهمی از کیت سوم این باشگاه می باشد. این لباس در قالب بازی مبتنی بر متاورس Roblox به نمایش گذاشته شده است.

طراحی کیت سوم منچستر سیتی در متاورس

همکاری با پوما

باشگاه منچستر سیتی که تا به الان فعالیت های متاورسی زیادی داشته است، برای به عرضه گذاشتن و طراحی لباس خود به سراغ همکاری با شرکت پوما رفته است. شرکت پوما که یک شرکت معروف و دارای نام از لوازم و تجهیزات ورزشی است; انتخاب درست و عاقلانه ای برای منچستری ها بود. این لباس برای فصل 2023/2022 طراحی شده است.

شرکت پوما در باره این همکاری گفته است: شریکی بهتر از منچستر سیتی برای کسب تجربه در بازی های Roblox و Land of Game نبوده و از آن جایی که ما همواره به دنبال تجربه های جدید هستیم عرضه این کیت را به عهده گرفتیم تا بتوانیم با انجام کاری متفاوت محدودیت ها را کنار بگذاریم.

در مقابل این متن از شرکت پوما، سرنا گاسلینگ مدیر خرده فروشی و صدور مجوز باشگاه منچستر سیتی نیز گفت: به عنوان یک عضو از این باشگاه خیلی خرسند ام که می توانیم اولین کیت خود را در متاورس با همکاری شرکت بزرگ پوما معرفی کنیم. او نیز گفت به عنوان یک باشگاه ورزشی ما به طور مستمر در حال بررسی راه های جدید برای نو آوری و خلاقیت در این دنیا هستیم.

طراحی کیت سوم منچستر سیتی در متاورس

چگونه می توان لباس منچستر سیتی در متاورس را خریداری کرد؟

در دو هفته اولیه از رونمایی این لباس، بازیکنانی که در بازی Football Rush در پوما و بازی Land of Game با دیگران مسابقه بدهد و پیروز شوند می توانند به عنوان پاداش نسخه دیجیتالی این لباس را در فروشگاه لوازم PUMA یعنی شرکت همکار آن ها در این طرح خریداری کنند البته این فروشگاه در بازی Roblox بوده است. شما می توانید جدیدترین اخبار متاورس را از بیستکس دنبال کنید.

سوالات متداول

کیت سوم باشگاه منچستر سیتی با همکاری چه شرکتی ساخته و عرضه شد؟

باشگاه منچستر سیتی برای به عرضه گذاشتن و طراحی لباس خود به سراغ همکاری با شرکت پوما رفته است.

این لباس در چه قالبی در دنیای متاورس به نمایش گذاشته شد؟

این لباس در قالب بازی مبتنی بر متاورس Roblox به نمایش گذاشته شده است.

کار مدل سازی کیت سوم این باشگاه را چه کسانی انجام داده اند؟

مدل سازی این لباس توسط سه ستاره پر افتخار منچستر سیتی یعنی لورا کومبس، کالوین فیلیپس و روبن دیاس انجام شده است.

5/5 - (1 امتیاز)
fatemeh dhi

fatemeh dhi

فاطمه دهباشی دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد هستم و از سال ۱۴۰۱ در بخش اخبار ارزهای دیجیتال بیستکس فعالیت خودم را آغاز کرده ام.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها