تبلیغات
صنعت مد و nft اخبار NFT

ادغام صنعت مد و nft

ایده این که برند ها می توانند به دنیایی مجازی راه پیدا کنند و صنعت مد و nft ها در کنار یکدیگر قرار بگیرند، ایده ای عجیب و جنجال برانگیزی در گذشته بوده اما امروزه ما در دنیایی زندگی می کنیم که دیگر با شنیدن این اخبار ها هرگز شگفت زده نخواهیم شد و تکنولوژی به طوری عجیب از زندگی ما انسان ها فراتر رفته است! بعد از دلایل مختلفی چون همه گیری ویروس کرونا در جهان، بسیاری از برند ها سعی کردند درآمد و معروفیت خود را از دست ندهد و به همین خاطر بود که امروزه دنیای مد و nft با یکدیگر ترکیب شدند!

ماجرای ادغام صنعت مد و nft

ماجرای ادغام صنعت مد و nft

بعد از دلایل مختلفی چون همه گیری ویروس کرونا در جهان، بسته شدن فروشگاه ها و لغو نمایش های مد بسیاری از برند ها سعی کردند درآمد و معروفیت خود را از دست ندهد و به همین خاطر بود که امروزه دنیای مد و nft با یکدیگر ترکیب شدند. بعد از ادغام این دو حیطه کاری باهم دیگر روزی نیست که اخبار انتشار برند های لباس با دنیای توکن ها غیر مثلی را نشنویم.

ان اف تی ها که قابلیت پیوند دادن خود به یک محصول فیزیکی را دارند وسیله خوبی برای ادامه بقا و روند برند ها صنعت مد هستند. این اتفاق به طوری مورد استقبال قرار گرفت که دیگر کم تر خبری از برگزاری فشن شو های فیزیکی به گوش می رسد! اما مدی که از طریق nft فروخته می شود، بیشتر مد به عنوان هنر است و به عنوان یک نیاز کاربردی شناخته نمی شود.

بررسی دقیق هفته مد کریپتو

هفته مد کریپتو که برای اولین بار در فوریه سال 2021 به اجرا در آمد یکی دیگر از ایده های ادغام دو صنعت مد و nft ها بود که کاربران از آن استقبال خوبی کردند. هفته مد کریپتو یک رویداد دیجیتالی است که طبق آن علاقه مندان به صنعت مد و فشن می توانند اطلاعات بیشتری در رابطه با nft ها و سایر گرایش های دیجیتالی دریافت کنند.

بررسی اشکال مختلف nft های مد

nft های مد به شکل ها و صورت های مختلفی در متاورس وجود دارند و لباس های مجازی ای که مشتریان می توانند در محیط های مجازی بپوشند نوعی از این شکل ها هستند. به جز لباس اجناسی مثل لباس، کیف و کفش هم در قالب توکن های غیر قابل معاوضه یا همان ان اف تی می توانند به فروش بروند و اولین بار یک برند ایتالیایی این اقدام را برای فروش کفش های خود انجام داد.

بررسی اشکال مختلف nft های مد

صنعت مد و گیم

کاربران می توانند از صنعت مد و فشن برای بهره گیری از بعضی بازی ها مانند دسنترالند استفاده کنند. این بهره گیری در واقع با انجام آرایش و تغییر ظاهر و سپس شخصیت صورت می گیرد دقیقا مانند دنیای حقیقی هر کاری برای زیبا سازی و بیشتر شدن جذابیت این بازی ها انجام دهید می تواند مورد قبول صاحبان این بازی ها باشد! بازی هایی که از این اقدامات پشتیبانی می کنند Fortnite، Roblox و Animal Crossing هستند.

سوالات متداول

صنعت مد و nft اولین بار در چه تاریخی هفته مد کریپتو برگزار شد؟

هفته مد کریپتو برای اولین بار در فوریه سال 2021 به اجرا در آمد.

چه بازی هایی از صنعت مد و nft استقبال کردند؟

بازی هایی چون Fortnite، Roblox و Animal Crossing از صنعت مد استقبال کردند.

چه دلایلی باعث شد تا صنعت مد به بازار کریپتو و nft ها روی بیاورد؟

دلایل مختلفی چون همه گیری ویروس کرونا در جهان، بسته شدن فروشگاه ها و لغو نمایش های مد وجود داشت که باعث شد امروزه دنیای مد و nft با یکدیگر ترکیب شوند.

امتیاز دهید
fatemeh dhi

fatemeh dhi

فاطمه دهباشی دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد هستم و از سال ۱۴۰۱ در بخش اخبار ارزهای دیجیتال بیستکس فعالیت خودم را آغاز کرده ام.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها