تبلیغات
فیلم های متاورس اخبار متاورس

کدام فیلم های متاورس را ببینیم؟ (3 فیلم برتر متاورسی)

از آن جایی که درک و مفهوم دنیا متاورس برای انسان ها کمی دشوار و غیر قابل باور می باشد افراد فعال در زمینه متاورس این پیشنهاد را به کارگردانان داده اند تا فیلم هایی در رابطه با متاورس ساخته شود که انسان ها به وسیله تماشا کردن آن ها درک درستی از متاورس داشته باشند. اولین پروژه فیلم های متاورس در سال 1999 آغاز شد که روند آن هنوز در حال ادامه پیدا کردن است چرا که افراد یادی از آن استقبال کردند. همراه بیستکس باشید.

معرفی بهترین فیلم های متاورس

امروزه صنعت سینما به سویی می رود که مردم به آن علاقه داشته باشند و از آن جایی که انسان ها هر روزه در حال بالاتر بردن سطح اطلاعات خود هستند، زمینه های آموزشی گزینه خوبی برای این جامعه است. همچنین سر و صدا های زیادی که کریپتو ها و متاورس انجام داده اند باعث شده تا مردم بخواهند به این بازار ها ورود پیدا کنند و مانند دیگران در این مباحث فعالیت داشته باشند، که این می تواند دلیل دوم برای ساخت چنین فیلم هایی باشد. در ادامه قرار است به بهترین فیلم های metaverse اشاره داشته باشیم.

The Matrix series

Matrix نامی که هیچ گاه از اسم بهترین فلم های متاورسی حذف نمی شود! داستان های دیگری برای اولین بار به موضوع متاورس اشاره کردند اما سری فیلم های ماتریکس با انتشار فیلم خود با موضوع متاورس در سال 1999 عنوان اولین فیلم ساخته شده با بحث متاورس را برای خود به دست آورده اند. این مجموعه به طور کامل و واضح مفهوم متاورس را به مخاطبان رساند.

The Matrix series

Ready Player One

در داستان فیلم Ready Player One یک متاورس وجود دارد که تمامی مردم جهان مشغول آن هستند و تمام وقت خود را صرف آن می کنند. این فیلم به طور غیر مستقیم آینده دنیا متاورس را پیش بینی کرده که طبق آن انسان ها به کلی زندگی واقعی خود را فراموش کرده اند!

Free Guy (2021)

گای که شخصت اصلی این داستان است در دنیایی واقعی زندگی می کند و کارمند بانک است. او زندگی خوب و معمولی دارد اما کم کم تفاوت هایی در خودش با مردمان عادی پیدا می کند و این تفاوت ها را پیگیری می کند تا می فهمد او کاراکتر غیر قابل بازی در یک بازی ویدیویی می باشد و این ماجرا با اتفاقات و جنجال های زیادی رو به رو می شود.

Free Guy (2021)

نمرات این فیلم ها در سایت IMDB چقدر است؟

همان طور که می دانید سایت IMDB یک سایت معروف و نام آشنا برای مقایسه و تماشای فیلم است. در این سایت شما با دیدن نمرات فیلم ها می توانید انتخاب درستی داشته باشید و از بهترین فیلم ها بهره ببرید. ما در این جا امکانی فراهم کرده ایم تا شما با سنجش و مقایسه بین نمرات فیلم ها به بهترین فیلم با محوریت متاورس از نظر IMDB برسید. نمره دهی از عدد 10 بوده و مشخصا هر چه نمره فیلم به 10 نزدیک تر باشد بهتر است.

The Matrix series که یک کالکشن و مجموعه چهار تایی از فیلم است، IMDB نمرات جدا و مخصوصی برای هر فیلم قرار داده است. اولین نسخه که در سال 1999 منتشر شده است با نمره 8.7 از جایگاه خوبی برخوردار است و نسخه های بعدی به ترتیب 7.2، 6.7، 5.7 داشته اند که روند رو به افتی محسوب می شود.

Ready Player One که فیلمی با محتوای متاورسی است با رتبه 7.4 از 10 در IMDB دیده می شود و اما Free Guy (2021) این فیلم که ماجرا های جنجال برانگیزی دارد، دارای رتبه 7.1 از این سایت است.

نمرات این فیلم ها در سایت IMDB

این مجموعه ها را چگونه می توان تهیه کرد؟

نکته خوشحال کننده از این فیلم ها این است که به طور کامل در فضای اینترنت وجود دارند و نیازی به خرید آن ها نیست و شما می توانید آن ها به طور رایگان از سایت های مخصوص به حیطه فیلم و سینما دانلود کنید. سایت بیستکس به شما پیشنهاد اگر هنوز درک درستی از متاورس ندارید و یا به دنبال محتوایی با هدف آموزش متاورس هستید اول از همه سری مجموعه فیلم های The Matrix series را تماشا کنید.

سوالات متداول فیلم های متاورس

بهترین فیلم متاورسی برای درک مفهوم متاورس چیست؟

قطعا سری مجموعه فیلم های The Matrix series بهترین گزینه برای این خواسته هستند.

آیا برای تماشا این فیلم ها باید مبلغی پرداخت کنیم؟

این فیلم ها به طور کامل در فضای اینترنت وجود دارند و نیازی به خرید آن ها نیست.

از کجا می توان فیلم های متاورسی را تهیه کرد؟

از سایت های مخصوص به حیطه فیلم و سینما می توانید فیلم های متاورسی را دانلود کنید.

امتیاز دهید
fatemeh dhi

fatemeh dhi

فاطمه دهباشی دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد هستم و از سال ۱۴۰۱ در بخش اخبار ارزهای دیجیتال بیستکس فعالیت خودم را آغاز کرده ام.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها