تبلیغات
ماینکرفت و nft اخبار NFT

حاشیه های بازی ماینکرفت و NFT

بازی ماینکرفت و nft ها و حواشی جدیدی که به راه انداخته اند! این بازی که پر فروش ترین بازی جهان است و نظریه ای درباره ان اف تی ها مطرح کرد که در ادامه به آن می پردازیم پس تا آخر همراه سایت بیستکس باشید.

حواشی بازی ماینکرفت

نظر تیم توسعه دهنده ماینکرفت در مورد nft

توسعه دهندگان بازی ماینکرفت و یا همان موجانگ استودیوز (mojang studios) که نام شرکت محصول ماینکرفت واقع در سوئد است اعلام کرده اند که با انتشار nft ها به شدت مخالف اند و موضع جدی ای در این باره گرفته اند! این شرکت سوئدی حتی ایجاد پروژه های nft بر اساس دارایی های آن را ممنوع کرده است.

این اختلاف نظر درباره nft ها موجب شد که این شرکت دستور العمل های خود را تغییر دهد تا از استفاده nft ها در سرور هایشان ممنوع و جلو گیری شود. این شرکت هم چنین اعلام کرد که استفاده از nft هایی که در بازی به عنوان دارایی به حساب می آیند ممنوع است و به طور کلی شرکت موجانگ همه راه های ورود nft ها را به بازی هایش بست.

استودیوز به اپراتور های سرور بازی ماینکرفت اجازه دریافت پول برای استفاده از تجربیات آنلاین سفارشی و مخصوص خود را داده است اما آن ها با این طرح مخالفت کردند و این مخالفت تنها یک دلیل داشت. آن ها کمبود مدل های nft را دلیل این مخالفت دانستند. از نظر استودیوز این موضوع توانایی بازیکنان برای دسترسی به ویژگی ها در سرور های خاص را محدود می کند چرا که کلید موفقیت در این بازی فقط و فقط خلاقیت فردی است.

نظر تیم توسعه دهنده ماینکرفت در مورد nft

پست موجنگ استودیوز در مورد رابطه بازی ماینکرفت و nft

چند وقت پیش بود که شرکت موجانگ در یک پست اعلام کرد: برای اطمینان از اینکه بازیکنان این بازی محبوب تجربه ای امن و فرا گیر داشته باشند، تکلونوژی های بلاک چین مجاز به ورود و ادغام در برنامه های مشتری و سرور ما نیستند و همچنین نمی توان محتوای درون بازی چون جهان های موجود در آن، اسکین ها، آیتم های پرسونا یا سایر مد ها را توسط فناوری ای که بلاک چین دارد برای ایجاد یک دارایی دیجیتال استفاده کرد!

ورود بلاک چین به ماینکرفت به طور کل منتفی شده است؟

موجانگ استودیز و طراحان این بازی ویدیدیی چون مارکوس پرسون تا کنون به طور کامل و واضح جبهه خود را به این موضوع نشان نداده اند و از تحریم تکنولوژی بلاک چین حرف نمی زنند. آن ها با این جمله نتیجه گیری می کنند که در حال حاضر هیچ برنامه ای برای پیاده سازی فناوری بلاک چین در بازی ماینکرفت نداریم.

سولات متداول

بازی مایکرفت در چه تاریخی انتشار یافت؟

طبق مقاله بازی ماینکرفت و nft، بازی ماینکرفت در 18 نوامبر سال 2011 به بازار عرضه شد.

آیا حقیقت است که این بازی عنوان پر فروش ترین بازی ویدیویی تاریخ را دارد؟

بله این بازی با فروش 200 میلیون نسخه و 126 میلیون کاربر فعال ماهانه، از سال 2020 تبدیل به پر فروش ترین بازی ویدیویی جهان شد.

نظر تیم توسعه دهنده ماینکرفت در مورد nft چیست؟

بر طبق مقاله بازی ماینکرفت و nft توسعه دهندگان بازی ماینکرفت اعلام کرده اند که با انتشار nft ها به شدت مخالف اند و موضع جدی ای در این باره گرفته اند!

امتیاز دهید
fatemeh dhi

fatemeh dhi

فاطمه دهباشی دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد هستم و از سال ۱۴۰۱ در بخش اخبار ارزهای دیجیتال بیستکس فعالیت خودم را آغاز کرده ام.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها