گران ترین nft ایرانی اخبار NFT

گران ترین NFT فروخته شده ایرانی به ارزش 190 اتریوم

در این مقاله قرار است در رابطه با گران ترین nft فروخته شده ایرانی صحبت کنیم. کاور آلبوم خوانندگان، هر چیزی

که در گالری موبالتان وجود دارد و به صورت کلی هر عکسی که دیجیتال باشد nft محسوب می شود. مبحث این مقاله در مورد گران ترین nftایرانی است که این nft ایرانی کاور آلبوم یکی از خوانندگان سبک رپ فارس می باشد. با ما همراه باشید تا اطلاعتی در این باره به دست آوردید.

گران ترین nft ایرانی

گران ترین nft ایرانی کدام است؟

همان طور که در بالاتر گفتیم گران ترین nft ایرانی، کاور آلبوم آهنگ خواننده ای ایرانی است. این آلبوم که جنگل آسفالت نام دارد اولین و نخستین آلبوم موسیقی رپ فارس است اما سبک این آلبوم بیشتر به صورت هیپ هاپ (hip-hop) بوده که توسط سروش لشکری با نام هنری سروش هیچکس که عضوی از گروه ملتفت است سروده و خوانده شده و در سال 2006 یا به عبارتی 9 مهر سال 1385 انتشار یافته است. امین فولادی و بیداد دو همکار سروش هیچکس در این آلبوم بوده اند. جالب است که بیشتر مخاطبان سبک آهنگی رپ را با این آلبوم می شناسند!

این آلبوم از همان زمان انتشار دارای حواشی فراوان بود که یکی از آن ها پخش غیر مجاز و زیر زمینی اش می باشد. هیچکس که نتوانسته بود برای پخش آلبوم خود از وزارت ارشاد مجوز بگیرد شروع به پخش غیر قانونی آن کرد. سخن گفتن در مورد مشکلات سیاسی و اجتماعی ایران موضوعی نبود که بخواهد به صورت قانونی پخش شود! نیروی انتظامی تلاش های بسیاری برای جلوگیری از فروش این آلبوم انجام داد که همه همگی ناکام ماندند. این آلبوم دارای 12 ترک و تک آهنگ است.

این ان اف تی را چه کسی خریداری کرده است؟

هیچکس در فروردین سال 1400 و در اینستاگرام خود اعلام کرد که می خواهد کاور آلبوم جنگل آسفالت را به صورت nft به فروش بگذارد و این مزایده دو روز دیگر در ساعت 00:00 21 فروردین ماه شروع خواهد شد و مدت این مزایده را تنها 24 ساعت یعنی یک روز اعلام کرد! این nft در پلتفرم فاندیشن به مزایده گذاشته شد و به آقای فردین فرد فروخته شده. او هم چنین گفت انتظار چنین استقبالی را از این ان اف تی نداشته است. فرزین فردین فرد مهندس صدا، میکس و مسترینگ می باشد که یکی از معروف ترین خریداران ایرانی nft می باشد.

بررسی قیمت گران ترین nft ایرانی

سر انجام بعد از گذشت 24 ساعت و پس از بالا و پایین آمدن های بسیار قیمت آن، در آخر سروش لشکری اعلام کرد nft کاور آلبوم جنگل آسفالت خود با مبلغی حدود 10 میلیارد فروخته شده و گران قیمت ترین nft ایرانی به حساب می آید. او هم چنین گفت از این رقم حیرت زده است. به طور دقیق این nft به ارزش 190 اتریوم معادل 10,778,00000 در پلتفرم foundation به فروش رفته است.

گران ترین nft ایرانی

پشت پرده پول شویی در مورد خرید این ان اف تی واقعیت دارد؟

بعد از فروش این چنینی کاور آلبوم هیچکس و عنوان گران ترین nft ایرانی برای او، صحبت هایی در مورد حقیقت نداشتن این رقم و این مزایده در میان آمد و سامان ویلسون یکی دیگر از خواننده های رپ کشور که با سروش مشکلاتی هم داشته است طی مصاحبه ای اعلام کرد این عدد نمایشی است و صرفا به دو دلیل بوده است. اول این که سایر کالا های کم ارزش را هم با قیمت بالا بفروشد و دوم هیچ کس با ساختن پلتفرمی تقلبی صرفا خواسته است جنجالی به پا کند! او هم چنین گفت فروش ان اف تی جنگل آسفالت صرف پوششی برای جا به جا کردن پول هایش بوده است. شما می توانید جدیدترین اخبار NFT را از سایت ما دنبال کنید.

سوالات متداول

ان اف تی کاور آلبوم هیچکس به چه کسی فروخته شد ؟

به آقای فردین فرد فروخته شده.فرزین فردین فرد مهندس صدا، میکس و مسترینگ می باشد که یکی از معروف ترین خریداران ایرانی nft است.

قیمت این ان اف تی چه مقدار بوده است؟

به طور دقیق این nft به ارزش 190 اتریوم معادل 10,778,00000 در پلتفرم foundation به فروش رفته است.

امتیاز دهید
fatemeh dhi

fatemeh dhi

فاطمه دهباشی دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد هستم و از سال ۱۴۰۱ در بخش اخبار ارزهای دیجیتال بیستکس فعالیت خودم را آغاز کرده ام.

2 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها