میرور پروتکل صعودی اخبار آلت کوین ها

بررسی روند صعودی میرور پروتکل بعد از جنگ روسیه و اوکراین

  • توسط siavash
  • 5 دقیقه

به دنبال جنگی که بین کشور های روسیه و اوکراین شکل گرفته است قیمت ارزهای دیجیتال مختلف در چند وقت گذشته وضعیت خوبی نداشته است. میرور پروتکل یک پلتفرم در بخش امور مالی غیر متمرکز یا همان دیفای است که در بلاک چین “ترا” فعالیت می کند و روندی صعودی را مدتی است شروع کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه صرافی ارز دیجیتال بیستکس باشید.

روند قیمتی صعودی میرور پروتکل چگونه بوده است؟

روند قیمتی صعودی میرور پروتکل چگونه بوده است؟

میرور پروتکل مدتی قبل با وجود شکل گیری جنگ روسیه و اوکراین یکی از بزرگ ترین افت های قیمتی تاریخ خودش را تجربه کرده است. قیمت این توکن در روز 24 فوریه تا حد زیادی کاهش یافت و به پایین تری قیمت خود در تاریخ یعنی قیمت 0.993 دلار رسید.

این اتفاق در حالی افتاد که فشار فروش زیادی را بازار حس می کرد و قیمت ها با افت زیادی همراه بودند. با این حال پس از این اتفاق و حدود 2 روز بعد از آن میرور پروتکل یک روند صعودی را شروع کرد و با رشد 40 درصدی قیمت به 1.41 دلار رسید.

توکن های اصلی بلاک چین ترا چند درصد رشد داشته اند؟

با وجود رشد قیمتی که میرور پروتکل داشته است دیگر توکن های معروف و اصلی بلاک چین “ترا” نیز رشد خوبی داشته اند. یکی از اصلی ترین توکن های این بلاک چین لونا نام دارد. این توکن معروف توانسته است تا در همین مدت کم که روند صعودی شروع شده است بیش از 65 درصد رشد قیمتی داشته باشد.

یکی دیگر از توکن های اصلی که پلتفرم آن وابسته به بلاک چین ترا می باشد “توکن انکر پروتکل” نام دارد. این توکن نیز که تا مدتی قبل به قیمت 2.64 دلار معامله می شد توانست تا در روز 24 فوریه میرور پروتکل رشدی صعودی به مقدار 40 درصد و قیمتی حدود 3.6 داشته باشد.

با توجه به شاخص قدرت نسبی چطور سقوط قیمت میرور پروتکل افتاده است؟

با توجه به شاخص قدرت نسبی چطور سقوط قیمت میرور پروتکل افتاده است؟

تحلیل گران حرفه ای بازار سرمایه توانستند تا با استفاده از شاخص قدرت نسبی یا همان RSI در بازه زمانی 4 ساعته پیش بینی کنند که با وجود نشانه هایی از “اشباع خرید” در بازار سقوط قیمتی اتفاق خواهد افتاد. شاخص قدرت نسبی در تایم فریم 4 ساعته در آخر هفته گذشته به بالای سطح 70 رسیده بود.

همان زمان بود که این اتفاق همراه با یک اصلاح و کاهش قیمت میرور پروتکل رخ داد. پس از آن قیمت این توکن با کاهشی شدید به حدود 1.2 دلار رسید.

چشم انداز صعودی پروتکل میرور به چه چیزی بستگی دارد؟

اصلی ترین موردی که می تواند به چشم انداز صعودی این توکن اثر گذار باشد چگونگی روند جنگ بین روسیه و اوکراین و تاثیراتی که این جنگ بر بازار ارزهای دیجیتال می باشد. جالب است بدانید که ضریب هم بستگی بین میرور پروتکل و محبوب ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین تا حد زیادی نزدیک به مثبت 75 درصد می باشد.

این موضوع نشان می دهد که قیمت این توکن میرور نشان دهنده و منعکس کننده نوسانات و تغییرات قیمتی بیت کوین می باشد.

سوالات متداول

با وجود روند صعودی میرور پروتکل بیت کوین چند درصد رشد داشته است؟

محبوب ترین ارز دیجیتال با وجود شروع این روند صعودی تا حدود 18 درصد رشد قیمت داشته است.

چند درصد میرور پروتکل رشد داشته است؟

این ارز بیش از 40 درصد رشد داشته است.

چشم انداز صعودی پروتکل میرور به چه چیزی بستگی دارد؟

چگونگی روند جنگ بین روسیه و اوکراین و تاثیراتی که این جنگ بر بازار ارزهای دیجیتال می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها