تبلیغات
آدام بک معرفی افراد تاثیرگذار

بیوگرافی آدام بک (Adam back) مدیر عامل بلاک استریم

  • توسط mahsa
  • 12 دقیقه

آدام بک یکی از افراد مشهور در زمینه بلاک چین می باشد. وی مدیر عامل بلاک استریم می باشد و یک از افراد تاثیر گذار بر روی بیت کوین نیز شناخته می شود. این فرد تا به امروز با طرفداران ایرانی رمز ارز نیز ارتباطات بسیاری داشته است. با صرافی ارز دیجیتال بیستکس در این مقاله همراه باشید تا به بیوگرافی این فرد بپردازیم.

آدام بک کیست؟

آدام بک (زاده ژوئیه 1970) رمزنگار و سایفرپانک بریتانیایی است. او مدیر عامل Blockstream است که در سال 2014 یکی از بنیانگذاران آن بود. او هش کش را اختراع کرد که در فرآیند استخراج بیت کوین استفاده می شود.

وی در لندن انگلستان به دنیا آمده است. اولین کامپیوتر او سینکلر ZX81 بود که با آن توانست با عرصه دنیا دیجیتال آشنا شود. او خود را به یادگیری کامپیوتر پرداخت و زمان خود را صرف مهندسی معکوس بازی‌ های ویدیویی و یافتن کلید های رمزگشایی در بسته‌ های نرم‌ افزاری کرد. او هم چنین تحصیلات خود را در ریاضیات، فیزیک و اقتصاد پیشرفته به پایان رساند.

او دو سوم وقت خود را صرف کار با رمزگذاری ها کرد. پس از فارغ التحصیلی آدام کار خود را به عنوان مشاور در استارت آپ ها و شرکت های بزرگتر در زمینه رمزنگاری کاربردی، نوشتن کتابخانه های رمزنگاری، طراحی، بررسی و شکستن پروتکل های رمزنگاری دیگران گذراند.

دارایی خالص آدام بک چقدر است؟

دارایی خالص آدام بک چقدر است؟

اگر بخواهیم جزئیات گزارش حقوق و دستمزد درآمد خالص آدام بک در سال 2022 را بررسی کنیم در ابتدا باید بگوییم که هیچ زمان این دارایی را نمی توان به صورت کاملا دقیق گفت زیرا به صورت ساعتی حتی این دارایی در حال تغییر است اما به صورت کلی، کل دارایی خالص آدام در سال 2022، 1 میلیون دلار الی 5 میلیون دلار بوده است که باز هم این رقم را به صورت تقریبای اعلام کردیم.

آدام بک بر روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

آدام بک یکی از پیشگامان تحقیقات اولیه دارایی های دیجیتالی است، مشابه وی دای، دیوید چاوم، و هال فینی در سال 1997 Back Hashcash را اختراع کرد. سیستم مشابهی که در بیت کوین استفاده می شود. او همچنین credlib را پیاده‌ سازی کرد. وی هم چنین جزء نفرات اولی بود که به صورت اختصاصی به دلیل فعالیت گسترده ای که بر روی رمز ارزها مخصوصات بیت کوین داشت از ساتوشی ناکاموتو ایمیل محرمانه دریافت کرد.

آدام بک از چه زمانی وارد حوزه ارزهای دیجیتال شد؟

آدام بک در سال 1997 هش کش را اختراع کرد که تاثیر مستقیمی امروزه بر روی بیت کوین دارد و از سال 2014 به صورت کاملا اختصاصی وارد جوزه ارزهای دیجیتال شد و توانست به خوبی در این حوزه دیده شود و به عنوان بهترین فرد و تاثیر گذار ترین در زمینه بلاکچین شناسایی شود

شغل آدام بک قبل از ورود به این عرصه چه بود؟

شغل آدام بک قبل از ورود به این عرصه چه بود؟

او اولین کسی بود که ویژگی امنیتی “غیر تعاملی محرمانه فوروارد” را برای ایمیل توصیف کرد و مشاهده کرد که هر طرح رمزگذاری مبتنی بر هویت را می توان برای ارائه محرمانگی غیر تعاملی فوروارد استفاده کرد. او همچنین به دلیل ترویج استفاده از کد های بسیار فشرده با RSA (سیستم رمزنگاری) 2 خطی و 3 خطی خود در فایل امضای پرل و تی شرت های غیر قابل صادرات در اعتراض به مقررات صادرات رمزنگاری مشهور است. وی هم چنین به فعالیت در استفاده از ماهواره ها و شبکه های مش را برای پخش و دریافت تراکنش های بیت کوین به عنوان پشتیبان برای اینترنت سنتی، مشهور است.

عکس های آدام بک را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن عکس های این شخص می توانید از جست و جو نام او در قسمت تصاویر گوگل استفاده کنید. کافیست به این قسمت مراجعه کرده و نام این فرد را به صورت لاتین در این قسمت جست و جو کنید و مشاهده کنید که عکس های بسیاری از این شخص ارائه می شود. می توانید از انواع اپلیکیشن های مربوط به عکس نیز استفاده کنید.

تحصیلات آدام بک چقدر است؟

او دارای مدرک دکتری کامپیوتر است. از دانشگاه اکستر در جنوب غربی انگلستان. پس می توان حدس زد که تا چه اندازه این فرد در زمینه برنامه نویسی دارای استعداد است که توانسته مدرک دکتری خود را به راحتی در زمینه کامپیوتر دریافت کند.

پیج اینستاگرام Adam back چیست؟

این فرد در اینستاگرام دارای یک صفحه می باشد. اما این صفحه تا به امروز از سوی اینستاگرام تایید نشده است و از سال 2021 نیز فعالیتی در آن انجام نشده است اما می توان به صورت حدس و گمان گفت که به دلیل این که تعداد فالوور های این پیج بالا است و از لایک های بالای پست نیز می توان به این نتیجه رسید که فالوور ها فیک نیستند پس می توان گفت که صفحه adam3uss صفحه ای بوده که در گذشته این شخص از آن استفاده می کرده است.

اخبار مربوط به Adam back را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن اخبار مربوط به آدام بک می توانید به راحتی از طریق انواع سایت های معتبر و یا انواع پیج های اینستاگرامی مربوط به اخبار استفاده کنید. کافیست تنها به جست و جو بپردازید تا انواع این موارد را به راحتی مشاهده کرده و اخبار را از این طریق مطالعه کنید.

آدام بک مدیر و بنیان گذار چه شرکت هایی است؟

آدام بک مدیر و بنیان گذار چه شرکت هایی است؟

همان طور که اشاره شد، وی تا به امروز بنیان گذار موارد بسیاری بوده است. بک یکی از پیشگامان تحقیقات اولیه دارایی های دیجیتال است، مشابه وی دای، دیوید چاوم و هال فینی. در سال 1997 Back Hashcash را اختراع کرد. او همچنین credlib را پیاده‌ سازی کرد. او اولین کسی بود که ویژگی امنیتی “غیر تعاملی محرمانه فوروارد” را برای ایمیل توصیف کرد.

او همچنین به دلیل ترویج استفاده از کد های بسیار فشرده با RSA (سیستم رمزنگاری) 2 خطی و 3 خطی خود در فایل امضای پرل و تی شرت های غیرقابل صادرات در اعتراض به مقررات صادرات رمزنگاری مشهور است. از 8 ژانویه 2018 بک مدیر عامل Blockstream است.

آیا آدام بک به عنوان تحلیلگر ارز دیجیتال هم فعالیت دارد؟

این فرد به صورت اختصاصی به تحلیل گری نمی پردازد اما فعالیت های بسیاری برای گسترش بیت کوین انجام داده است و این فعالیت ها و نقطه نظر هایی که ارائه داده است تاثیرات بسیار خوبی را داشته به طوری که افراد آن ها را نوعی تحلیلگری می دانند.

آدام بک کجا زندگی می کند؟

آدام بک اصالتی انگلیسی دارد و در لندن به دنیا آمده است. وی در حال حاضر نیز در شهر لندن به زندگی می پردازد و در همین شهر نیز تمامی تلاش هایش را در زمینه رمز ارزها انجام داده است. وی جزء دسته افرادی می باشد که برای توسعه کار خود به کشور آمریکا مهاجرت نکرده است.

مصاحبه و کنفرانس های Adam back را در کجا مشاهده کنیم؟

مصاحبه و کنفرانس های Adam back را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن کنفرانس های آدام بک و هم چنین مشاهده کردن انواع مصاحبه های او، کافیست تنها به قسمت ویدیو گوگل مراجعه کرد و با جست و جو نام این فرد در این قسمت تمامی ویدیو های مربوط به او را مشاهده کنید. هم چنین می توانید از یوتیوب نیز در این زمینه کمک بگیرید.

آدام بک چه تاثیری در حوزه رمز ارزها دارد؟

آدام بک یکی از تاثیر گذار ترین افراد در زمینه رمز ارز می باشد. این فرد توانسته با فعالیت های بسیاری که در زمینه رمز ارز داشته است خود را به عنوان یکی از بهترین افراد و تاثیر گذار ترین افراد در زمینه بلاکچین معرفی کند و نام خود را نیز جهانی کند.

سوالات متداول

آیا آدام بک ارز دیجیتال را راه اندازی کرده است؟

وی ارز دیجیتال را راه اندازی نکرده است اما موارد بسیار زیادی که بر روی ارز دیجیتال تاثیر دارند را ارائه داده است.

بیوگرافی آدام بک را از چه طریقی مشاهده کنیم؟

می توانید از انواع سایت های معتبر در این زمینه استفاده کنید و یا از این مقاله جهت مشاهده کردن بیوگرافی این شخص استفاده کنید.

آیا آدام بک بیت کوین را اختراع کرده است؟

بسیاری از افراد این نظر را داشتند که آدام بک بیت کوین را اختراع کرده است اما او در یک توییت این موضوع را رد کرد.

آیا این فرد در اینستاگرام فعالیت دارد؟

وی صفحه رسمی در اینستاگرام ندارد اما به صورت کاملا اختصاصی در توییتر به فعالیت می پردازد.

چگونه می توان عکس های این شخص را مشاهده کرد؟

می توانید به راحتی با مراجعه به قسمت تصاویر گوگل تمامی عکس های مربوط به این فرد را مشاهده کنید.

از چه طریقی می توان مصاحبه ها و کنفرانس های این شخص را مشاهده کرد؟

می توانید به انواع سایت های معتبر در این زمینه مراجعه کنید و یا از یوتیوب کمک بگیرید.

تحصیلات این شخص چیست؟

وی در زمینه رشته کامپیوتر تا مقطع دکتری پیش رفته است.

برای مشاهده کردن اخبار آدام بک از چه طریقی می توان اقدام کرد؟

می توانید از انواع سایت های معتبر در این زمینه استفاده کنید و یا از انواع پیج های اینستاگرامی نیز استفاده کنید.

آیا این فرد ازدواج کرده است؟

خبر هایی مبنی بر این که آیا این فرد دارای همسر است یا خیر منتشر نشده است.

آیا این فرد ساتوشی است؟

برخی این نظر را داشتند که وی تمامی آن ها را رد کرد.

امتیاز دهید
mahsa

mahsa

مهسا هستم و مفتخرم که در این وب سایت به ارائه دانستنی های حوزه کریپتو بپردازم. مطالب من را از صفحه من در بیستکس بخوانید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها